SVASTA NESTO !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum dobre zabave, besplatan download MP3 muzike, igranja a najvise druzenja. Ex YU druzina vas ceka!
 
HomePortailLatest imagesRegistracijaLogin

 

 jovan jovanovic zmaj

Go down 
3 posters
AutorPoruka
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

jovan jovanovic zmaj Empty
KomentarNaslov komentara: jovan jovanovic zmaj   jovan jovanovic zmaj Icon_minitimeMon Mar 10, 2008 12:55 am

secate li se zmaja? ovih dana sam pokusala da u mojoj biblioteci pronadjem ukoriceno izdanje "nevena" iz osamdesetih godina proslog veka, ali na moju veliku zalost, knjige jednostavno nema... nekako sam tuzna zbog toga, seti se svih onih lepih prica iz moga detinjstva... dakle, secate li se zmaja?
Na vrh Go down
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

jovan jovanovic zmaj Empty
KomentarNaslov komentara: Re: jovan jovanovic zmaj   jovan jovanovic zmaj Icon_minitimeMon Mar 10, 2008 1:03 am

Ih kako se nesecam .. isla sam nekad na Zmajeve decije igre ... to je bio dozivljaj ...
Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
Cheerleader
Navikao se
Navikao se
Cheerleader


Broj komentara : 81
Registration date : 2008-03-03

jovan jovanovic zmaj Empty
KomentarNaslov komentara: Re: jovan jovanovic zmaj   jovan jovanovic zmaj Icon_minitimeTue Mar 18, 2008 4:54 pm

Zmaja obozavam, posebno zbirke posvecene njegovoj zeni, i onu poslije njene smrti. Đulici i Đulici uveoci , mislim da se tako zovu Smile


Pola srce, pola kamen-
To sam bio ja;
Pola studen, pola plamen
Krvca moja sva.

Ti si kamen naucila
Ljubit, goreti,
A srcu mi dade krila,
Srce odleti.

Odletelo nebu, raju,
Bogu, svetlosti,
Vecnoj zori, vecnom maju,
Vecnoj radosti.

Da izbere dvoma nama
Kutak ubavi,
Mirno mesto medj zvezdama
Nasoj ljubavi.

Jos se moli bogu tamo,
Blag da oprosti,
Sto cu ljubit tebe samo
Cele vecnosti.
Na vrh Go down
Sponsored content





jovan jovanovic zmaj Empty
KomentarNaslov komentara: Re: jovan jovanovic zmaj   jovan jovanovic zmaj Icon_minitime

Na vrh Go down
 
jovan jovanovic zmaj
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
SVASTA NESTO ! :: KULTURNI KUTAK :: Kutak poezije, pozorista,knjizevnosti, likovnoj umetnosti ...-
Idi na: