SVASTA NESTO !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum dobre zabave, besplatan download MP3 muzike, igranja a najvise druzenja. Ex YU druzina vas ceka!
 
HomePortailLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Sve za ljubav!!!

Go down 
5 posters
AutorPoruka
Gost
Gost
Anonymous



Sve za ljubav!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Sve za ljubav!!!   Sve za ljubav!!! Icon_minitimeMon Mar 10, 2008 4:40 pm

Ovo pitanje mi se odavno mota po glavi. Sta biste vi uradili i kako biste reagovali da vam neka osoba dovede ekipu emisije "Sve za ljubav"?

Ja licno ne znam kako bih reagovala, ali jedno znam. Ne bih voljela da mi to neko priredi.

Najgore moguce je kada bi neko ko me tajno zeli doveo televiziju da mi na taj nacin izjavi ljubav.

Pa zatim osoba koja me je prevarila, lagala ili ne daj Boze zlostavljala pa sada bi da se isprica i da mi palamudi kako me voli i kako mu je stalo do mene i sl. s*anja.

Sta vi mislite o tome???
Na vrh Go down
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

Sve za ljubav!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sve za ljubav!!!   Sve za ljubav!!! Icon_minitimeMon Mar 10, 2008 4:43 pm

nema veze povod, bitno je da sam na tv-u haha

ma salim se naravno. paaaa, nemam pojma iskreno kako bih reagovala. sve zavisi sta mi ta osoba u zivotu znaci, moze to biti neka draga prijateljica koja zeli da mi kaze da me voli, mozda osoba sa kojom sam u vezi, to bi me bas obradovalo. ali nikada nikome ne bih oprostila prevaru, pa makar doveli i bbc i cnn.... ne znam sta da kazem, zavisi od zavisti Very Happy
Na vrh Go down
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

Sve za ljubav!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sve za ljubav!!!   Sve za ljubav!!! Icon_minitimeMon Mar 10, 2008 4:47 pm

Ma ja ne bih do dozvolila .. sve sto imas reci mi u oci bez kamera .. to mi je ok samo kada se nadju neki rodjacili ili one teme roditelji i deca .. a kada je ljubav u pitanju samo face 2 face ...
Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

Sve za ljubav!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sve za ljubav!!!   Sve za ljubav!!! Icon_minitimeMon Mar 10, 2008 4:52 pm

hm, nema mi nista crnje nego kada se jedan od roditelja sretne sa detetom i kaze nisu se videli 30 godina dosada i onda kao nesto placu, gube se, a ja bi ih tako slatko isamarala ma tukla bi ih dok se mrdaju. cuj nisu mogli da se vide 30 godina a zive udaljeni jedno od drugog manje od 400 km. pa ja bih za svoje dete ili roditelje svet presla peske !!!
Na vrh Go down
dex_am
Prelazi u legendu Urote
Prelazi u legendu Urote
dex_am


Broj komentara : 1254
Age : 47
Lokacija : all around
Registration date : 2008-03-05

Sve za ljubav!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sve za ljubav!!!   Sve za ljubav!!! Icon_minitimeMon Mar 10, 2008 5:06 pm

ma meni ono jadno skroz... bar ovo što sam ja vidio na PINKBH, u pocetku je bilo ljepih pricica.... a sada neka limunada... ne daj mi bože ispasti na onome...OČAJ!!!! Rolling Eyes
Na vrh Go down
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

Sve za ljubav!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sve za ljubav!!!   Sve za ljubav!!! Icon_minitimeMon Mar 10, 2008 5:10 pm

ah da, moze lepo da ispadne neka neobicna prosidba. na primer da je dovedu u studio i ona nema pojma o cemu se radi i samo iz publike krece da ustaje orkestar i da svira "all we need is love" i onda se pojavi on i zaprosi je 449s ili da je pokupe i odvedu u botanicku bastu a on tamo medju cvecem sedi za stolom, pored neki violinista 449s ma kad bude neko hteo devojku da prosi neka mi se javi Cool
Na vrh Go down
dex_am
Prelazi u legendu Urote
Prelazi u legendu Urote
dex_am


Broj komentara : 1254
Age : 47
Lokacija : all around
Registration date : 2008-03-05

Sve za ljubav!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sve za ljubav!!!   Sve za ljubav!!! Icon_minitimeMon Mar 10, 2008 5:11 pm

cuj nema pojma da ce da je zaprosi... kao ona ne zna.... joj što ne mogu....


zar ja i ti nismo pricali vec o ovim "naivnim" ucenicama aaaaa Surprised
Na vrh Go down
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

Sve za ljubav!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sve za ljubav!!!   Sve za ljubav!!! Icon_minitimeMon Mar 10, 2008 5:13 pm

hehe, jesmo jesmo... svi se ovde nesto prave nevini Twisted Evil
Na vrh Go down
dex_am
Prelazi u legendu Urote
Prelazi u legendu Urote
dex_am


Broj komentara : 1254
Age : 47
Lokacija : all around
Registration date : 2008-03-05

Sve za ljubav!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sve za ljubav!!!   Sve za ljubav!!! Icon_minitimeMon Mar 10, 2008 5:15 pm

daaaaaaaaaa kao ljiljani bijeli/beli........... Razz
Na vrh Go down
barbara
Stara garda
Stara garda
barbara


Broj komentara : 2080
Age : 35
Lokacija : ma mahala...
Registration date : 2008-03-05

Sve za ljubav!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sve za ljubav!!!   Sve za ljubav!!! Icon_minitimeTue Mar 11, 2008 2:00 am

na pocetku mi je bilo lijepa emisija, sad je bas preraslo u neke prejadne price, koje cak ni ja ne mogu gledati Very Happy , i malo banalne, trebali su svake sedmice po jedan slucaj, a ne deset slucajeva u jednoj emisiji Shocked izgubilo vise smisao....
ja ne bih voljela nista onako, previse komercijalno Very Happy , ne znam bar sad...a da li bih nekome priredila onako nesto, pa ne cini drugima sto ne zelis da cine tebi, tako da bih pazila tu Very Happy , mislim ok mi je uciniti neki cin ljubavi pred vise ljudi, ali na tvu i ne bas...
Na vrh Go down
nina
Prelazi u legendu Urote
Prelazi u legendu Urote
nina


Broj komentara : 867
Registration date : 2008-03-04

Sve za ljubav!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sve za ljubav!!!   Sve za ljubav!!! Icon_minitimeFri May 23, 2008 12:26 am

sve za ljubav gledam samo zbog milana i njegovih provala. ne znam sta bih uradila kada bi mi neko napravio takvo iznenadjenje, mozda bih pobegla , ipak mislim da kamere ne resavaju stvari mogu samo cak da pogorsaju jos.
Na vrh Go down
Sponsored content





Sve za ljubav!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sve za ljubav!!!   Sve za ljubav!!! Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Sve za ljubav!!!
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» prava ljubav...
» Ljubav na prvi pogled ...
» ljubav na crnogorski nacin...

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
SVASTA NESTO ! :: ARHIVA :: Arhiva tema-
Idi na: