Forum dobre zabave, besplatan download MP3 muzike, igranja a najvise druzenja. Ex YU druzina vas ceka!

HomePortailKako koristiti ovaj Forum?RegistracijaLogin

Share | 

Parfem koji trenutno koristim je ... ?

Go down 
AutorPoruka
elan
Admin
Admin

Broj komentara : 7076
Registration date : 2008-03-03

KomentarNaslov komentara: Parfem koji trenutno koristim je ... ?   Sat Mar 15, 2008 12:38 am

milica cobanica
Admin
Admin

Broj komentara : 3340

KomentarNaslov komentara: Re: Parfem koji trenutno koristim je ... ?   Sat Mar 15, 2008 12:50 am

ovako, ja parfeme nema gde ne drzim, od kupatila, preko torbi, do auta, svugde imam bar jedan. mislim da cu neki zaboraviti ali evo ih...

Navikao se
Navikao se

Broj komentara : 81

KomentarNaslov komentara: Re: Parfem koji trenutno koristim je ... ?   Sat Mar 15, 2008 2:45 am

Emporio armani ... Obozavam ga
Na vrh Go down
Gost
Gost

KomentarNaslov komentara: Re: Parfem koji trenutno koristim je ... ?   Sat Mar 15, 2008 11:34 am

Na vrh Go down
raznosac_pice
Pocetnik
Pocetnik

Broj komentara : 5
Registration date : 2008-03-04

KomentarNaslov komentara: Re: Parfem koji trenutno koristim je ... ?   Wed Mar 19, 2008 11:41 pm

Ma mozete vi! Very Happy

Ja sam jedva skuckao za svoj Mexx. Meni se svidja, a ni dame se nisu zalile! Cool
Na vrh Go down
dex_am
Prelazi u legendu Urote
Prelazi u legendu Urote

Broj komentara : 1254
Registration date : 2008-03-05

KomentarNaslov komentara: Re: Parfem koji trenutno koristim je ... ?   Thu Mar 20, 2008 11:15 am

dior fahrenheit

Na vrh Go down
nena
Aktivan clan
Aktivan clan

Broj komentara : 447

KomentarNaslov komentara: Re: Parfem koji trenutno koristim je ... ?   Fri Mar 21, 2008 8:23 pm

ovu bombicu koristim vec godinama, a ovaj rose je pravo osvezenje i obozavam ga

u svakom slucaju FERRE aa
Na vrh Go down
bg_girl
Legenda UROTE
Legenda UROTE

Broj komentara : 1875

KomentarNaslov komentara: Re: Parfem koji trenutno koristim je ... ?   Sun Mar 23, 2008 12:05 am

Na vrh Go down
dex_am
Prelazi u legendu Urote
Prelazi u legendu Urote

Broj komentara : 1254

KomentarNaslov komentara: Re: Parfem koji trenutno koristim je ... ?   Mon Mar 24, 2008 11:25 am

Na vrh Go down
NeoBitchNa
Navikao se
Navikao se

Broj komentara : 69
Registration date : 2008-03-26

KomentarNaslov komentara: Re: Parfem koji trenutno koristim je ... ?   Sat Mar 29, 2008 4:26 pm

Ja koristim od YSL Cinema

Na vrh Go down
barbara
Stara garda
Stara garda

Broj komentara : 2080

KomentarNaslov komentara: Re: Parfem koji trenutno koristim je ... ?   Sat Mar 29, 2008 10:41 pm

eh ja sad koristim ovaj Razz

i ovaj

i ostalo mi je malo ovog, koji mi je jedan od najboljih koje sam probala...
Na vrh Go down
barbara
Stara garda
Stara garda

KomentarNaslov komentara: Re: Parfem koji trenutno koristim je ... ?   Sat Apr 12, 2008 10:46 pm

malo sam se ponovila...
ovaj mi je bas predobar i dugotrajan, Gordan White Gold, oriflame...

a ovaj mi je isto ok, za svaki dan je,samo sto nije dugotrajan, vec se moram stalno spricati njim, ali mi je bolji od obicne Pur Blance...Pur Blanca Blush...
Na vrh Go down
elan
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Parfem koji trenutno koristim je ... ?   Sat Apr 12, 2008 10:47 pm

barbara (citat):
malo sam se ponovila...
ovaj mi je bas predobar i dugotrajan, Gordan White Gold, oriflame...

a ovaj mi je isto ok, za svaki dan je,samo sto nije dugotrajan, vec se moram stalno spricati njim, ali mi je bolji od obicne Pur Blance...Pur Blanca Blush...

mala ova dva parfema su jaooo ... najbolja .. ja sam ovaj giordani za mesec dana istrosila .. kupala se u njemu .. koliko je dobar ..

barbara
Stara garda
Stara garda

KomentarNaslov komentara: Re: Parfem koji trenutno koristim je ... ?   Sat Apr 12, 2008 11:18 pm

ja sam se zaljubila u ovaj parfem ishy ja ne znam kako je ovo ovako dobro, jos je sad bio na snizenju, a ovaj mjesec je obicni gold na snizenju mada svi kazu da je prejak i ozbiljan...
Na vrh Go down
barbara
Stara garda
Stara garda

KomentarNaslov komentara: Re: Parfem koji trenutno koristim je ... ?   Tue Apr 15, 2008 12:11 am

ev nabavil sam jos jedan Very Happy iz avona-island vibe...
Na vrh Go down
NeoBitchNa
Navikao se
Navikao se

Broj komentara : 69
Registration date : 2008-03-26

KomentarNaslov komentara: Re: Parfem koji trenutno koristim je ... ?   Sat Apr 19, 2008 2:56 pm

barbara (citat):
eh ja sad koristim ovaj Razz

Ovaj parfem je fantastican ja ga koristim vec duze vrijeme. Bas mi nekako "godi" Smile
Na vrh Go down
elan
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Parfem koji trenutno koristim je ... ?   Thu May 15, 2008 11:56 am

dobila sam novi .. i prelep je ...

nedodirljiva
Pocetnik
Pocetnik

Broj komentara : 47
Registration date : 2008-05-12

KomentarNaslov komentara: Re: Parfem koji trenutno koristim je ... ?   Thu May 15, 2008 3:06 pm

elan (citat):
dobila sam novi .. i prelep je ...

I ja sam ovaj nedavno kupila, prelep je Cool
Na vrh Go down
elan
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Parfem koji trenutno koristim je ... ?   Sat Nov 08, 2008 10:46 pm

ovo je tek strasan parfem .. nemogu da mu odolim .. gde god krenem samo njega prskam .. potrosicu bocicu za mesec dana hehe

milica cobanica
Admin
Admin

Broj komentara : 3340

KomentarNaslov komentara: Re: Parfem koji trenutno koristim je ... ?   Sun Nov 09, 2008 11:04 pm

ja sam tek sad izvalila koliko je dobra ona lolita lempicka koju letos dobih na poklon Very Happy

Stara garda
Stara garda

KomentarNaslov komentara: Re: Parfem koji trenutno koristim je ... ?   Fri Nov 14, 2008 12:43 am

Enigmu iz Oriflamea...nije los, dosta jak za mene bar, orijentalan vise nego cvijetni, dobar je sad za ove hladne dane, grije me...
Na vrh Go down
makazica
Aktivan clan
Aktivan clan

Broj komentara : 407
Registration date : 2008-05-11

KomentarNaslov komentara: Re: Parfem koji trenutno koristim je ... ?   Fri Nov 14, 2008 11:33 am

Na vrh Go down
elan
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Parfem koji trenutno koristim je ... ?   Fri Nov 14, 2008 12:36 pm

makazica (citat):

ova nina je bas super .. neki dan sam drzala bocicu u rukama i bas je po mom ukusu

Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: Parfem koji trenutno koristim je ... ?   

Na vrh Go down

Parfem koji trenutno koristim je ... ?
Na vrh 
Stranica 1/1