SVASTA NESTO !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum dobre zabave, besplatan download MP3 muzike, igranja a najvise druzenja. Ex YU druzina vas ceka!
 
HomePortailLatest imagesRegistracijaLogin

 

 "SEKS I GRAD"

Go down 
+8
NeoBitchNa
bg_girl
Miss Independent
dex_am
Cheerleader
magicna
milica cobanica
elan
12 posters
AutorPoruka
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

"SEKS I GRAD" Empty
KomentarNaslov komentara: "SEKS I GRAD"   "SEKS I GRAD" Icon_minitimeWed Mar 19, 2008 11:49 pm

Kada se radi o velicini ekrana, veci je definitivno bolji!

“Seks i grad” dolazi u bioskope i obecava da ce odgovoriti na sva dugo oklevajuca pitanja – da li Keri i Zverka konacno staju na ludi kamen? Da li Samanta stvarno moze biti zadovoljna samo sa jednim covekom? Da li ce Sarlot ikada ostati u drugom stanju? Da li Miranda i Stiv mogu da zive srecno do kraja zivota?

Delimicne odgovore na postavljena pitanja, moze vam pruziti najnoviji trejler filma „Seks i grad” koji mozete pogledati preko sledeceg linka http://movies.yahoo.com/movie/1809936370/video/6693005 a sve ostale odgovore, moracete da potrazite u filmu koji u domace bioskope stize 12. juna.

Keri Bredso (Sara Dzesika Parker), uspesna kolumnistkinja i svacija omiljena modna ikona iz komsiluka, se vratila. Njene cuvene ironicne dosetke su ostrije nego ikada, dok nastavlja da vodi naraciju sopstvene price o seksu, ljubavi i modom opsednutim zenama u Njujorku.


“Seks i grad” zatice Keri, Samantu (Kim Katral), Sarlot (Kristin Dejvis) i Mirandu (Sintija Nikson), cetiri godine nakon zavrsetka serije, kako i dalje balansiraju posao i drustveni zivot dok upravljaju majcinstvom, brakom i nekretninama Menhetna.
http://www.tuck.co.yu
Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

"SEKS I GRAD" Empty
KomentarNaslov komentara: Re: "SEKS I GRAD"   "SEKS I GRAD" Icon_minitimeThu Mar 20, 2008 12:42 am

jedva cekam da pogledam film, naravno u drustvu mojih najboljih prijateljica, dotle do beskonacnosti vrtim trejler....
Na vrh Go down
magicna
Navikao se
Navikao se
magicna


Broj komentara : 79
Lokacija : sarajewo
Registration date : 2008-03-13

"SEKS I GRAD" Empty
KomentarNaslov komentara: Re: "SEKS I GRAD"   "SEKS I GRAD" Icon_minitimeThu Mar 20, 2008 1:20 am

ma one su super, ali izdana u dan to vise nije samo filmska prica...to postaje realnost hahaha Laughing
Na vrh Go down
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

"SEKS I GRAD" Empty
KomentarNaslov komentara: Re: "SEKS I GRAD"   "SEKS I GRAD" Icon_minitimeThu Mar 20, 2008 1:27 am

magicna (citat):
ma one su super, ali izdana u dan to vise nije samo filmska prica...to postaje realnost hahaha Laughing

ma znas kako, u realnosti ima i lepsih prijateljstava Cool
Na vrh Go down
Cheerleader
Navikao se
Navikao se
Cheerleader


Broj komentara : 81
Registration date : 2008-03-03

"SEKS I GRAD" Empty
KomentarNaslov komentara: Re: "SEKS I GRAD"   "SEKS I GRAD" Icon_minitimeThu Mar 20, 2008 11:20 am

Joj,ja njih ne volim. Kad sam 1.put gledala seriju,bila mi je fantasticna, 2.put vec mi nije bilo jasno sta mi se nekada svidjalo Neutral Ali naravno,pogledam film Wink
Na vrh Go down
Gost
Gost
Anonymous



"SEKS I GRAD" Empty
KomentarNaslov komentara: Re: "SEKS I GRAD"   "SEKS I GRAD" Icon_minitimeThu Mar 20, 2008 11:26 am

Meni je inace "Sex & the City" zgadila jedna moja bivsa prijateljica koja se sa svojim jadom i cemerom "furala" na njih. Tako da svaki put kada mi neko spomene S&C meni se zivot zgadi i to samo zbog nje udri
Na vrh Go down
dex_am
Prelazi u legendu Urote
Prelazi u legendu Urote
dex_am


Broj komentara : 1254
Age : 47
Lokacija : all around
Registration date : 2008-03-05

"SEKS I GRAD" Empty
KomentarNaslov komentara: Re: "SEKS I GRAD"   "SEKS I GRAD" Icon_minitimeThu Mar 20, 2008 11:29 am

ja sam za sex, a ne mora biti u gradu... mislim može selo, planina... ma gdje god...

a serija je opicena skroz.... he he he
Na vrh Go down
Miss Independent
Pocetnik
Pocetnik
Miss Independent


Broj komentara : 49
Lokacija : Panchevo.
Registration date : 2008-03-31

"SEKS I GRAD" Empty
KomentarNaslov komentara: Re: "SEKS I GRAD"   "SEKS I GRAD" Icon_minitimeMon Mar 31, 2008 5:04 pm

Bila je reklama danas na b92 da ce opet da pochnu da pushtaju seriju!
Na vrh Go down
http://www.forum1.co.nr
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

"SEKS I GRAD" Empty
KomentarNaslov komentara: Re: "SEKS I GRAD"   "SEKS I GRAD" Icon_minitimeMon Mar 31, 2008 5:06 pm

pa koji put vise .. malo su vec i dosadni ...
Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
bg_girl
Legenda UROTE
Legenda UROTE
bg_girl


Broj komentara : 1875
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-04

"SEKS I GRAD" Empty
KomentarNaslov komentara: Re: "SEKS I GRAD"   "SEKS I GRAD" Icon_minitimeTue Apr 01, 2008 1:21 am

Upravo sam videla najavu za seriju , izgleda da ce da ide umseto nip/tuck
Na vrh Go down
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

"SEKS I GRAD" Empty
KomentarNaslov komentara: Re: "SEKS I GRAD"   "SEKS I GRAD" Icon_minitimeFri Apr 04, 2008 1:27 am

bas sam veceras gledala prvu epizodu sex i grad .. pocelo od veceras na b92 u 23:30...
Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
NeoBitchNa
Navikao se
Navikao se
NeoBitchNa


Broj komentara : 69
Age : 43
Registration date : 2008-03-26

"SEKS I GRAD" Empty
KomentarNaslov komentara: Re: "SEKS I GRAD"   "SEKS I GRAD" Icon_minitimeMon Apr 07, 2008 1:04 pm

Ja obozavam Sex i Grad 449s
Na vrh Go down
barbara
Stara garda
Stara garda
barbara


Broj komentara : 2080
Age : 35
Lokacija : ma mahala...
Registration date : 2008-03-05

"SEKS I GRAD" Empty
KomentarNaslov komentara: Re: "SEKS I GRAD"   "SEKS I GRAD" Icon_minitimeMon Apr 07, 2008 6:12 pm

jao, meni su one lude skroz, a najludja mi je Samantha Very Happy , ali kod nas ih vise ne prikazuju No , svidja mi se koncept serije inace...
Na vrh Go down
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

"SEKS I GRAD" Empty
KomentarNaslov komentara: Re: "SEKS I GRAD"   "SEKS I GRAD" Icon_minitimeThu May 29, 2008 10:04 pm

iiiiiiiiiiiiii idem na premijeruuuuuuu dance
jedva cekam da pogledam film, btw suska se da ce biti i nastavak filma Wink

inace reprizu gledam hiljaditi put kao i reprizu reprize haha
Na vrh Go down
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

"SEKS I GRAD" Empty
KomentarNaslov komentara: Re: "SEKS I GRAD"   "SEKS I GRAD" Icon_minitimeFri May 30, 2008 9:51 am

ja nesto nikad nisam bila "zagrejana" za ovu seriju tako da me nesto ni ne uzbudjuje sto ce i film uskoro da dodje u bioskope ... mozda ne volim preterano taj "glamur" koji pokazuju u seriji .. i sve te kreatore .. i takav nacin zivota .. ko zna .. u svakom slucaju cekam da cujem da li vredi pogledati ovaj film ...
Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
KONAN
Navikao se
Navikao se
KONAN


Broj komentara : 110
Registration date : 2008-03-05

"SEKS I GRAD" Empty
KomentarNaslov komentara: Re: "SEKS I GRAD"   "SEKS I GRAD" Icon_minitimeMon Jun 02, 2008 11:23 am

film je bezveze
Na vrh Go down
Gost
Gost
Anonymous



"SEKS I GRAD" Empty
KomentarNaslov komentara: Re: "SEKS I GRAD"   "SEKS I GRAD" Icon_minitimeMon Jun 02, 2008 11:26 am

KONAN (citat):
film je bezveze

A to ti bio na nekoj predpemijeri ili scratch
Na vrh Go down
Srculence
Navikao se
Navikao se
Srculence


Broj komentara : 111
Registration date : 2008-05-12

"SEKS I GRAD" Empty
KomentarNaslov komentara: Re: "SEKS I GRAD"   "SEKS I GRAD" Icon_minitimeTue Jun 03, 2008 3:29 pm

blondy (citat):
KONAN (citat):
film je bezveze

A to ti bio na nekoj predpemijeri ili scratch

i ja se bas pitam scratch
Na vrh Go down
nina
Prelazi u legendu Urote
Prelazi u legendu Urote
nina


Broj komentara : 867
Registration date : 2008-03-04

"SEKS I GRAD" Empty
KomentarNaslov komentara: Re: "SEKS I GRAD"   "SEKS I GRAD" Icon_minitimeWed Jun 11, 2008 11:40 am

Kad je premijere bese 12 -og e bas cu da idem da pogledam mada predpostavljam vec kraj filma sta je ali hajde .
Na vrh Go down
Gost
Gost
Anonymous



"SEKS I GRAD" Empty
KomentarNaslov komentara: Re: "SEKS I GRAD"   "SEKS I GRAD" Icon_minitimeWed Jun 11, 2008 11:52 am

U Sarajevu je veceras. Samo kad se sjetim kakvih ce faca na premijeri biti vec mi pozli a kamo li da idem da ih gledam. Sto god je sljama doslo je do ulaznica :smor:
Na vrh Go down
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

"SEKS I GRAD" Empty
KomentarNaslov komentara: Re: "SEKS I GRAD"   "SEKS I GRAD" Icon_minitimeThu Jun 12, 2008 10:05 pm

kod nas je sinoc bila predpremijera a veceras je premijera sa sve red carpetom. elem, ja sam danas ko za baksuz bolesna, imam temperatru, raspadam se koliko me sve boli, ali ipak idem Very Happy posle filma pravac stefan braun pa makar me nosile ove moje Cool
Na vrh Go down
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

"SEKS I GRAD" Empty
KomentarNaslov komentara: Re: "SEKS I GRAD"   "SEKS I GRAD" Icon_minitimeFri Jun 13, 2008 12:36 am

e ne bi ga propustila pa makar imala 42 temperaturu stvarno si luda ....
Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
Gost
Gost
Anonymous



"SEKS I GRAD" Empty
KomentarNaslov komentara: Re: "SEKS I GRAD"   "SEKS I GRAD" Icon_minitimeFri Jun 13, 2008 12:29 pm

Ne bi vala otisla sve da imam vremena na bacanje a kamo li bolesna Rolling Eyes Hvala ti Boze pa si me postedio makar tipicnog zenskog razmisljanja u nekim zivotnim okolnostima.
Na vrh Go down
bg_girl
Legenda UROTE
Legenda UROTE
bg_girl


Broj komentara : 1875
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-04

"SEKS I GRAD" Empty
KomentarNaslov komentara: Re: "SEKS I GRAD"   "SEKS I GRAD" Icon_minitimeFri Jun 13, 2008 1:45 pm

iiiiii odgleda li neko ovaj famozni film Question
Na vrh Go down
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

"SEKS I GRAD" Empty
KomentarNaslov komentara: Re: "SEKS I GRAD"   "SEKS I GRAD" Icon_minitimeMon Jun 16, 2008 12:00 am

jeeeeeeeees. bila, videla, odusevila se. jeste da sam sa teskom mukom sedela u bioskopu, ali iapk sam uzivala u jednom slatkom, komicnom filmu, gde ipak nije kao i u seriji sve posveceno zenama, i gde smo konacno videli da i zene mogu da grese. moja ocena je cista desetka.
Na vrh Go down
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

"SEKS I GRAD" Empty
KomentarNaslov komentara: Re: "SEKS I GRAD"   "SEKS I GRAD" Icon_minitimeSun Jul 20, 2008 12:36 am

e pogleda ja i ovaj film .. mogu reci da me je prijatno iznenadio .. mnogo bolje i pristojnije uradjeno nego serija ... eto sve pohvale za film ...
Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
Sponsored content





"SEKS I GRAD" Empty
KomentarNaslov komentara: Re: "SEKS I GRAD"   "SEKS I GRAD" Icon_minitime

Na vrh Go down
 
"SEKS I GRAD"
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» da li postoji "ona" mala i velika
» Rekao sam curi:"Volim te",a ona meni:"Hvala"
» Ptanje koje mrzim:"Kad ces vise, vrijeme ti je?"
» Nema "ljubavi" bez ekonomije

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
SVASTA NESTO ! :: ARHIVA :: Arhiva tema-
Idi na: