SVASTA NESTO !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum dobre zabave, besplatan download MP3 muzike, igranja a najvise druzenja. Ex YU druzina vas ceka!
 
HomePortailLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Sa koliko godina ?

Go down 
+2
dex_am
elan
6 posters
AutorPoruka
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

Sa koliko godina ? Empty
KomentarNaslov komentara: Sa koliko godina ?   Sa koliko godina ? Icon_minitimeThu Mar 20, 2008 11:47 pm

Covek treba da stupi u brak ? Evo ja imam jos malo 28 godina i smatram da nisam jos dovoljno spremna za takav korak ... Kakvi su vasi pogledi na to .. Ja smatram da covek u danasnje vreme prvo treba da se poslovno obezbedi, finansijki pa i stambeno da bi bio "spreman" za brak .. mozda i gresim ali mislim da sam do nekle u pravu ... Hocu da cujem vase misljenje ...
Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
dex_am
Prelazi u legendu Urote
Prelazi u legendu Urote
dex_am


Broj komentara : 1254
Age : 47
Lokacija : all around
Registration date : 2008-03-05

Sa koliko godina ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sa koliko godina ?   Sa koliko godina ? Icon_minitimeFri Mar 21, 2008 10:58 am

ja sam mislio prvo 28 pa onda 30, sada mi je 35 krajnji datum... preko toga valjda necu preci... ha ha ha Wink
Na vrh Go down
nena
Aktivan clan
Aktivan clan
nena


Broj komentara : 447
Age : 49
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-04

Sa koliko godina ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sa koliko godina ?   Sa koliko godina ? Icon_minitimeFri Mar 21, 2008 11:07 am

brak? haha

ma samo su deca vazna super

ps. ovo govori jedna razvedena zena ishy
Na vrh Go down
Gost
Gost
Anonymous



Sa koliko godina ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sa koliko godina ?   Sa koliko godina ? Icon_minitimeFri Mar 21, 2008 1:46 pm

Ma ko ce ti ga znati scratch Ja imam 23 godine i mogla bih se sada udati bez problema. Prvo jer mi se daaaaavno probudio majcinski instinkt ishy

Sa koliko godina ? Beba0ksty2

Drugo odlicno se snalazim u domacinstvu, trece dosadilo mi je vala da me stalno pitaju kada cu se udati Suspect sala mala. Jednostavno osjetim da bih mogla da se nosim sa svim odgovornostima koje nosi bracna zajednica.

Medjutim nista od te ljubavi. Nemam mladozenju Rolling Eyes Laughing
Na vrh Go down
dex_am
Prelazi u legendu Urote
Prelazi u legendu Urote
dex_am


Broj komentara : 1254
Age : 47
Lokacija : all around
Registration date : 2008-03-05

Sa koliko godina ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sa koliko godina ?   Sa koliko godina ? Icon_minitimeFri Mar 21, 2008 1:47 pm

ma mlada si još, inace ja bih te oženio.... Wink
Na vrh Go down
Gost
Gost
Anonymous



Sa koliko godina ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sa koliko godina ?   Sa koliko godina ? Icon_minitimeFri Mar 21, 2008 3:25 pm

Opet ja mislim da i nisam bas taaaaaako mlada, jer sta znaci biti mlad??? Vidi ja kada bih sada dvoje djece rodila jedno iza drugog oni bi bili prilicno veliki a ja jos uvijek mlada mama Very Happy Pa i uciteljima ja draze kada mlada mama dovede djete u skolu ili dodje na roditeljski nego baba mama lol! Ali opet ja kazem sve je u Njegovim rukama On najbolje zna.
Na vrh Go down
Cheerleader
Navikao se
Navikao se
Cheerleader


Broj komentara : 81
Registration date : 2008-03-03

Sa koliko godina ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sa koliko godina ?   Sa koliko godina ? Icon_minitimeFri Mar 21, 2008 5:01 pm

Kad nadje zrtvu lol!
Na vrh Go down
dex_am
Prelazi u legendu Urote
Prelazi u legendu Urote
dex_am


Broj komentara : 1254
Age : 47
Lokacija : all around
Registration date : 2008-03-05

Sa koliko godina ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sa koliko godina ?   Sa koliko godina ? Icon_minitimeFri Mar 21, 2008 5:13 pm

rotf
Na vrh Go down
barbara
Stara garda
Stara garda
barbara


Broj komentara : 2080
Age : 35
Lokacija : ma mahala...
Registration date : 2008-03-05

Sa koliko godina ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sa koliko godina ?   Sa koliko godina ? Icon_minitimeMon Mar 24, 2008 11:41 pm

nikad se ne zna sta ti zivot donosi, pa se ne moze ni reci ja ne bih ili ja bih tad i tad...kad vidim djevojke svojih godina ili godinu dvije starije, vec udate i imaju dijete Very Happy, zapitam se sta im bi da se odluce na tako veliiki korak, tako rano... ali mozda se ljudima jednostavno takve stvari dese, ili se nesto preokrene u covjekovoj glavi, jer mislim da niko bas ne planira stavljati sebi takvu odgovornost na vrat u 19,20-toj godini...ima to i pozitivnih i negativnih strana, kao i sve u zivotu...dok su ljudi sretni nije vazno kad to rade,ja sam sad toliko daleko od te situacije Razz i ne sekiram se uopste, iako ja volim djecu i iako sam tradicionalni tip, sto se tice braka, imam druge prioritete trenutno i to je sasvim uredu sto se mene tice...
u zivotu se trebamo igrati sa svim kartama koje nam zivot podijeli, samo treba se truditi i nauciti da uvijek odigramo onako kako nama odgovara, a sta kome odogovara je individualna stvar...
Na vrh Go down
Neodoljiv
Pocetnik
Pocetnik
Neodoljiv


Broj komentara : 15
Registration date : 2008-03-20

Sa koliko godina ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sa koliko godina ?   Sa koliko godina ? Icon_minitimeFri Apr 04, 2008 3:13 pm

Nema tu pravila ali u principu se djelimično slažem sa elan. Naravno da ne trebaš ulijetati u brak bez ičega ali sa druge strane ne treba ni čekati baš sve. Trenutno imam stan i ganjam kupovinu drugog ali iskreno sve bi mi bilo lakše sa suprugom koja bi mi pomagala, finansijski ali i na sve ostale načine.
Onog trenutka kada nađem djevojku koja mi može istovremeno biti najbolja prijateljica, sposobna partnerica i dobra ljubavnica zovem matičara i trubače Very Happy ...nemam neko striktno mišljenje oko godina ali raspon od recimo energetično mlađahne blondy do u naponu snage zrele milice je optimalan Wink
Na vrh Go down
Sponsored content





Sa koliko godina ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sa koliko godina ?   Sa koliko godina ? Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Sa koliko godina ?
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» 10.000 Godina pre nove ere
» Kakva vam je bila ova godina?
» Koliko vam je bitan izgled ?
» Koliko kalorija mi dnevno treba?

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
SVASTA NESTO ! :: ARHIVA :: Arhiva tema-
Idi na: