SVASTA NESTO !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum dobre zabave, besplatan download MP3 muzike, igranja a najvise druzenja. Ex YU druzina vas ceka!
 
HomePortailLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Preporuci knjigu !

Go down 
+6
Emigrant
aseemic
Miss Independent
milica cobanica
bg_girl
elan
10 posters
AutorPoruka
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

Preporuci knjigu ! Empty
KomentarNaslov komentara: Preporuci knjigu !   Preporuci knjigu ! Icon_minitimeSat Mar 22, 2008 10:08 pm

Trejsi Sevalije-Devojka sa bisernom mindjusom
Toni Parsons-Covek i decak
Paulo Koeljo-Na obali reke Pjedre sedela sam i plakala
Eto toliko za pocetak
Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
bg_girl
Legenda UROTE
Legenda UROTE
bg_girl


Broj komentara : 1875
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-04

Preporuci knjigu ! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Preporuci knjigu !   Preporuci knjigu ! Icon_minitimeMon Mar 24, 2008 12:07 am

Viktor Igo - "Jadnici"
Ljiljana Djurovic-Habjanovic-"Zenski rodoslov"
Na vrh Go down
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

Preporuci knjigu ! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Preporuci knjigu !   Preporuci knjigu ! Icon_minitimeMon Mar 24, 2008 12:13 am

san sa - carica
odlican nacin da upoznate staru kinu i njene vladare. odusevljena sam Cool
Na vrh Go down
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

Preporuci knjigu ! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Preporuci knjigu !   Preporuci knjigu ! Icon_minitimeWed Mar 26, 2008 6:36 pm

Ne znam da li je za preporucivanje ,, reci cu vam cim procitam .. ali evo dobih knjigu U POTRAZI ZA GOSPODINOM PRAVIM - BREDLI TREVOR GRIV ... haha
Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
bg_girl
Legenda UROTE
Legenda UROTE
bg_girl


Broj komentara : 1875
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-04

Preporuci knjigu ! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Preporuci knjigu !   Preporuci knjigu ! Icon_minitimeThu Mar 27, 2008 1:31 am

elan (citat):
Ne znam da li je za preporucivanje ,, reci cu vam cim procitam .. ali evo dobih knjigu U POTRAZI ZA GOSPODINOM PRAVIM - BREDLI TREVOR GRIV ... haha

Daces mi je da procitam kad zavrsis ?
Na vrh Go down
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

Preporuci knjigu ! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Preporuci knjigu !   Preporuci knjigu ! Icon_minitimeThu Mar 27, 2008 1:32 am

bg_girl (citat):
elan (citat):
Ne znam da li je za preporucivanje ,, reci cu vam cim procitam .. ali evo dobih knjigu U POTRAZI ZA GOSPODINOM PRAVIM - BREDLI TREVOR GRIV ... haha

Daces mi je da procitam kad zavrsis ?

samo ako ima nastavak : "kako zadrzati pravog?"
Na vrh Go down
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

Preporuci knjigu ! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Preporuci knjigu !   Preporuci knjigu ! Icon_minitimeThu Mar 27, 2008 2:19 am

htela danas da pocnem da je citam i zaspala sam ... posle serije i mog doktora koji se zeni Sad cu bas da zapocnem sa citanjem .. i komsinice dacu ti je da citas ... Wink
Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
Miss Independent
Pocetnik
Pocetnik
Miss Independent


Broj komentara : 49
Lokacija : Panchevo.
Registration date : 2008-03-31

Preporuci knjigu ! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Preporuci knjigu !   Preporuci knjigu ! Icon_minitimeMon Mar 31, 2008 5:14 pm

"Ko je maznuo moj sir" od Spenser Dzonsona
Odlichna knjiga,moze se iz nje nauchiti dosta toga o zivotu.
Na vrh Go down
http://www.forum1.co.nr
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

Preporuci knjigu ! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Preporuci knjigu !   Preporuci knjigu ! Icon_minitimeTue Apr 01, 2008 12:16 pm

elan (citat):
Ne znam da li je za preporucivanje ,, reci cu vam cim procitam .. ali evo dobih knjigu U POTRAZI ZA GOSPODINOM PRAVIM - BREDLI TREVOR GRIV ... haha

procitala sam knjigicu .. nije nesto velika ali je prelepa .. i ima puno prelepih slika ... zene obavezno je kupite ...
Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
Gost
Gost
Anonymous



Preporuci knjigu ! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Preporuci knjigu !   Preporuci knjigu ! Icon_minitimeThu Apr 10, 2008 12:14 pm

Preporuci knjigu ! 080410024

Najavljujemo: 20. Međunarodni sajam knjiga i učila

Prva press konferencija posvećena 20. Međunarodnom sajmu knjiga i učila održat 10. Aprila 2008 u 12.30 u Domu mladih.

20. Međunarodni sajam knjiga i učila bit će održan od 23. do 28. aprila 2008. u Centru Skenderija. Organizator je Centar “Skenderija” a partneri TKD “Šahinpašić” i UIK BiH.

Programska šema će ovaj put obuhvatati: promocije izdavačkih kuća i autora, organizaciju okruglih stolova, međunarodne susrete bibliotekara, Slavista te susrete sa laureatima književnih nagrada.

Centralni prezentacioni prostor – Bosanska kuća, mjesto je održavanja većine pomenutih sadržaja, te će kao i uvijek, biti u središtu pozornosti i izlagača i posjetilaca.
Na vrh Go down
aseemic
Prelazi u legendu Urote
Prelazi u legendu Urote
aseemic


Broj komentara : 1273
Lokacija : Earth
Registration date : 2008-04-04

Preporuci knjigu ! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Preporuci knjigu !   Preporuci knjigu ! Icon_minitimeFri Apr 11, 2008 4:29 pm

Diplomacija : metode i tehnike / Stanko Nick. - Zagreb : Barbat, 1997
Na vrh Go down
Emigrant
Pocetnik
Pocetnik
Emigrant


Broj komentara : 25
Age : 45
Lokacija : usa
Registration date : 2008-04-19

Preporuci knjigu ! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Preporuci knjigu !   Preporuci knjigu ! Icon_minitimeSun Apr 20, 2008 7:08 am

Ako niste citali BAG OF BONES...preporucujem ....by Stephen King
Na vrh Go down
mamilanka
Hyper-aktivan clan
Hyper-aktivan clan
mamilanka


Broj komentara : 570
Lokacija : somewhere between
Registration date : 2008-03-13

Preporuci knjigu ! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Preporuci knjigu !   Preporuci knjigu ! Icon_minitimeSun Apr 20, 2008 8:19 am

kad su ptice parale nebo
Zojino zlato
crna knjiga
šešir profesora Koste Vujića

...
Na vrh Go down
NeoBitchNa
Navikao se
Navikao se
NeoBitchNa


Broj komentara : 69
Age : 43
Registration date : 2008-03-26

Preporuci knjigu ! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Preporuci knjigu !   Preporuci knjigu ! Icon_minitimeWed Apr 23, 2008 1:22 pm

Sutra idem na sajam Very Happy Pa cu da uzmem u obzir ove vase preporuke.
Na vrh Go down
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

Preporuci knjigu ! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Preporuci knjigu !   Preporuci knjigu ! Icon_minitimeFri May 16, 2008 11:51 am

dobila sam jos 2 knjige pa kad procitam javljam vam

Bredli Trevor Griv- Draga mama hvala ti na svemu
Bredli Trevor Griv-Dragi tata otac,prijatelj i heroj
Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
barbara
Stara garda
Stara garda
barbara


Broj komentara : 2080
Age : 35
Lokacija : ma mahala...
Registration date : 2008-03-05

Preporuci knjigu ! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Preporuci knjigu !   Preporuci knjigu ! Icon_minitimeFri Nov 14, 2008 12:34 am

prije desetak dana sam procitala '' 100 poteza cetkom, prije spavanja'' Melisa P.
mogu reci da sam uzasnuta cinjenicom da je ova prica istinita, licna ispovjed jedne tinejdzerke Neutral , koja lijeci samocu i osjecaj ispraznosti sexom sa svim mogucim i nemogucim ljudima , pri cemu dozvoljava da se oni na njoj izivljavaju i da je tretiraju kao kurvu...
ne svidja mi se sretni kraj, previse sretan u odnosu na ostatak knjige, razocarala sam se kad se sve sretno zavrsilo Laughing
drago mi je da sam je procitala sad, jer unazad cetiri pet godina ko zna iz kakve perspektive bih to posmatrala...
procitala sam je za dva sata, i godila mi je pravo usred teske literature kojom se trenutno zanimam...
Na vrh Go down
barbara
Stara garda
Stara garda
barbara


Broj komentara : 2080
Age : 35
Lokacija : ma mahala...
Registration date : 2008-03-05

Preporuci knjigu ! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Preporuci knjigu !   Preporuci knjigu ! Icon_minitimeSun Dec 21, 2008 3:05 am

danas sam pocela citati ''Hiljadu sjajnih sunaca'' od Hosseini, Khaled...pola sam procitala, i to pravo brzo, citljiva je, i prva knjiga ovog tipa koju citam...ne znam kakav je kraj, ali preporucujem u svakom slucaju...vrijedi se podsjetiti da treba cijeniti ono sto imamo, svoju slobodu i mnostvo izbora u zivotu,i biti zahvalni sto se nismo rodili kao npr.'' mala harami'' u okruzenju koje to osudjuje, bez alternative ikakve...to je moj prvi dojam o knjizi...
Na vrh Go down
Abnor Mal
Hyper-aktivan clan
Hyper-aktivan clan
Abnor Mal


Broj komentara : 550
Age : 55
Registration date : 2008-11-16

Preporuci knjigu ! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Preporuci knjigu !   Preporuci knjigu ! Icon_minitimeSun Dec 21, 2008 5:40 am

GONIČ ZMAJEVA Autor: Khaled Hosseini

Knjiga "Gonič zmajeva" pokazala se kao "ona prava". Ostavlja trpak okus u ustima. Budi vjeru u dobrotu. Izaziva bol. Zaprepašćuje ljudskom zloćom. Kopa po našim vlastitim ranama zamotanim u vatu zaborava koja nam omogućuje da nastavljamo živjeti bezbrižnije. Navodi na razmišljanje o (tuđim i vlastitim) manama pred kojima namjerno zatvaramo oči. Problematizira vječite teme i odnose - pretresa djetinjstvo, prijateljstvo, odnose dijete-roditelj, muž-žena...Govori o patnji. O ljubavi. O sreći. Sudbini. Drugoj prilici. Spasu. A o svemu tome govori neusiljeno
Na vrh Go down
barbara
Stara garda
Stara garda
barbara


Broj komentara : 2080
Age : 35
Lokacija : ma mahala...
Registration date : 2008-03-05

Preporuci knjigu ! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Preporuci knjigu !   Preporuci knjigu ! Icon_minitimeMon Dec 29, 2008 12:02 am

zavrsila sam ''hiljadu sjajnih sunaca'', predobra je knjiga, stvarno odlicna...ima mnogo preokreta neocekivanih, i drzi paznju do kraja, odusevljena sam, i ostavila je jak utisak na mene....
jos bih preporucila ''Sidarta'' od Hessea...o smislu zivota, o pronalazenju pravog sebe, prijateljstvu, ljubavi...kao i sve njegove , odlicna je...
Na vrh Go down
Sponsored content





Preporuci knjigu ! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Preporuci knjigu !   Preporuci knjigu ! Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Preporuci knjigu !
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» PREPORUCI RESTORAN!
» Izdati knjigu?

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
SVASTA NESTO ! :: KULTURNI KUTAK :: Kutak poezije, pozorista,knjizevnosti, likovnoj umetnosti ...-
Idi na: