SVASTA NESTO !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum dobre zabave, besplatan download MP3 muzike, igranja a najvise druzenja. Ex YU druzina vas ceka!
 
HomePortailLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Kako postati intimniji sa partnerom

Go down 
4 posters
AutorPoruka
dex_am
Prelazi u legendu Urote
Prelazi u legendu Urote
dex_am


Broj komentara : 1254
Age : 47
Lokacija : all around
Registration date : 2008-03-05

Kako postati intimniji sa partnerom Empty
KomentarNaslov komentara: Kako postati intimniji sa partnerom   Kako postati intimniji sa partnerom Icon_minitimeTue Mar 25, 2008 3:56 pm

Postoje različiti tipovi intimnosti među ljubavnim partnerima. Na internetu smo za vas pronašli koje su to različite vrste međusobne povezanosti. Uz to slijede savjeti kako partneri trebaju izgrađivati i njegovati svaki od tipova intimnosti.

Intelektualna intimnost

Ovdje se ne radi samo o diskutiranju o visoko intelektualnim temama. Važno je razmjenjivati misli. Mogu to biti različite misli o hrani, finansijama, zdravlju, politici. One otkrivaju ono što se vrzma po glavama partnera tokom dana.

Emocionalna intimnost

Osjećaji su spontani, emocionalni odgovori na ono što upijamo posredstvom svih pet čula. Kada dijelimo emocije sa partnerom, izazvane najčešće događajima izvana, mi izgrađujemo emocionalnu intimnost.

Duhovna intimnost

Jednu od najmanje istraženih vrsta temeljnih povezanosti s partnerom čini svakako duhovna intimnost. Ona može podrazumijevati našu potrebu da s partnerom razmjenjujemo misli i razmišljanja o duhovnim nivoima stvarnosti. Pojedinac ne mora nužno vjerovati i prakticirati određenu religiju, može govoriti isključivo u vlastitom duhovnom biću. Svrha ovakvih razgovora nije postizanje dogovora, već razumijevanje parterove sveukupne ličnosti.

Fizička intimnost

Muškarci često stavljaju naglasak na fizičke aspekte intimnosti ispoljene u vidu npr. dodira. Žene, s druge strane, pristupaju seksualnoj intimnosti u vezi da bi se osjećale više cijenjenim i voljenim. Uslov postizanja seksuanle intimnosti jeste razumijevanje ovih razlika, kao i reagovanje na ove razlike.
Na vrh Go down
bg_girl
Legenda UROTE
Legenda UROTE
bg_girl


Broj komentara : 1875
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-04

Kako postati intimniji sa partnerom Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kako postati intimniji sa partnerom   Kako postati intimniji sa partnerom Icon_minitimeThu Mar 27, 2008 1:40 am

Emocionalna intimnost

Osjećaji su spontani, emocionalni odgovori na ono što upijamo posredstvom svih pet čula. Kada dijelimo emocije sa partnerom, izazvane najčešće događajima izvana, mi izgrađujemo emocionalnu intimnost.

Meni nekako ovo najlepse zvuci!
Na vrh Go down
NeoBitchNa
Navikao se
Navikao se
NeoBitchNa


Broj komentara : 69
Age : 43
Registration date : 2008-03-26

Kako postati intimniji sa partnerom Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kako postati intimniji sa partnerom   Kako postati intimniji sa partnerom Icon_minitimeThu Mar 27, 2008 2:39 pm

bg_girl (citat):
Emocionalna intimnost

Osjećaji su spontani, emocionalni odgovori na ono što upijamo posredstvom svih pet čula. Kada dijelimo emocije sa partnerom, izazvane najčešće događajima izvana, mi izgrađujemo emocionalnu intimnost.

Meni nekako ovo najlepse zvuci!

I meni je ovo nekako najljepse.
Na vrh Go down
dex_am
Prelazi u legendu Urote
Prelazi u legendu Urote
dex_am


Broj komentara : 1254
Age : 47
Lokacija : all around
Registration date : 2008-03-05

Kako postati intimniji sa partnerom Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kako postati intimniji sa partnerom   Kako postati intimniji sa partnerom Icon_minitimeMon Mar 31, 2008 2:51 pm

ja i ne moram da govorim šta je meni najljepše he he he Wink
Na vrh Go down
magicna
Navikao se
Navikao se
magicna


Broj komentara : 79
Lokacija : sarajewo
Registration date : 2008-03-13

Kako postati intimniji sa partnerom Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kako postati intimniji sa partnerom   Kako postati intimniji sa partnerom Icon_minitimeMon Mar 31, 2008 5:28 pm

emocionalna i fizicka intimnost su najvaznije...
zapravo prvo treba postojati ta neka hemija... pa onda razumjevanje... zajednicki interesi i naravno dobar sex... Wink
Na vrh Go down
Sponsored content





Kako postati intimniji sa partnerom Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kako postati intimniji sa partnerom   Kako postati intimniji sa partnerom Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Kako postati intimniji sa partnerom
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Kako znate ... ?
» Kako otrovati muza ?
» Kako ukrasti mladu
» Alergije i kako protiv njih

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
SVASTA NESTO ! :: ARHIVA :: Arhiva tema-
Idi na: