SVASTA NESTO !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum dobre zabave, besplatan download MP3 muzike, igranja a najvise druzenja. Ex YU druzina vas ceka!
 
HomePortailLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Celulit i strije???

Go down 
+5
Miss Independent
magicna
milica cobanica
elan
NeoBitchNa
9 posters
AutorPoruka
NeoBitchNa
Navikao se
Navikao se
NeoBitchNa


Broj komentara : 69
Age : 43
Registration date : 2008-03-26

Celulit i strije??? Empty
KomentarNaslov komentara: Celulit i strije???   Celulit i strije??? Icon_minitimeSat Mar 29, 2008 1:00 pm

Da i ja otvorim temu Very Happy u kojoj cemo pricati o tom velikom zenskom neprijatelju celulit i strije. S obzirom da imam iz sebe dvije trudnoce ostalo mi je dosta strija a imam problem i sa celulitom. Sta mi vi predlazete da koristim u borbi protiv toga???
Na vrh Go down
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

Celulit i strije??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Celulit i strije???   Celulit i strije??? Icon_minitimeSat Mar 29, 2008 1:12 pm

e odlicna tema sad ce teta elan da ti prpotuci par dobrih stvarcica za celulit i ostale zajebancije ...

e prvo imas ovaj za oblikovanje .. to je super ...

Celulit i strije??? Prod_1023762_XL

a onda ti predlazem da jos uzmes i sledece za celulit

Celulit i strije??? Prod_1039894_XL

Celulit i strije??? Prod_1039876_XL

Celulit i strije??? Prod_1049162

a sto se strija tice ..

Celulit i strije??? Prod_1039894

i jedan mnogo dobar sprej za skidanje viska sa stomacica i ostalih delova tela ...

Celulit i strije??? Prod_1035632
Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
NeoBitchNa
Navikao se
Navikao se
NeoBitchNa


Broj komentara : 69
Age : 43
Registration date : 2008-03-26

Celulit i strije??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Celulit i strije???   Celulit i strije??? Icon_minitimeSat Mar 29, 2008 4:10 pm

Jao @elan divna si, hvala ti Smile Jesi li ti ovo probala? Ili si cula da je dobro? I meni su hvalili ove avonove proizvode ali opet kada ti ih hvali osoba koja ih prodaje onda scratch nisi bas nacisto s tom informacijom.
Na vrh Go down
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

Celulit i strije??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Celulit i strije???   Celulit i strije??? Icon_minitimeSat Mar 29, 2008 4:12 pm

eve isprobano i koristim i dalje ... nisam od osoba koje prodaju .. ali vole da kupuju ... stvarno je super ...
Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
NeoBitchNa
Navikao se
Navikao se
NeoBitchNa


Broj komentara : 69
Age : 43
Registration date : 2008-03-26

Celulit i strije??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Celulit i strije???   Celulit i strije??? Icon_minitimeSat Mar 29, 2008 4:21 pm

Very Happy hvala @elan, nadjem sebi prvog avon dilera i narucim ovo poklon2
Na vrh Go down
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

Celulit i strije??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Celulit i strije???   Celulit i strije??? Icon_minitimeSat Mar 29, 2008 4:49 pm

za strije probaj vichy anti strech, a za celulit nisam sigurna za ime ali uglavnom dior je extra. probaj Wink
Na vrh Go down
Gost
Gost
Anonymous



Celulit i strije??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Celulit i strije???   Celulit i strije??? Icon_minitimeMon Mar 31, 2008 4:00 pm

Uh i ja imam problem sa strijama ali srecom celulita nemam ali eto citala sam da kao imaju ucinka ove kremice koje se koriste protiv toga.
Na vrh Go down
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

Celulit i strije??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Celulit i strije???   Celulit i strije??? Icon_minitimeMon Mar 31, 2008 4:08 pm

ovo nema veze sa strijama ili celulitom .. ali sam probala jednu avonovu za grudi kremu .. jao mnogo je dobra ...
Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
magicna
Navikao se
Navikao se
magicna


Broj komentara : 79
Lokacija : sarajewo
Registration date : 2008-03-13

Celulit i strije??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Celulit i strije???   Celulit i strije??? Icon_minitimeMon Mar 31, 2008 5:34 pm

ja mislim da ove kreme ne mogu napraviti cudo affraid
ali u svakom slucaju mogu dobro djelovati u kombi sa masazom... Wink

a konkretno za celulit je najvaznije kretanje i ucvrscivanje misica...
ja nemam nesto celulita, ali imam strije jer sam se zadnju godinu naglo udebljala... i to je ostalo... izgleda da tu bas i nema pomoci Evil or Very Mad
Na vrh Go down
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

Celulit i strije??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Celulit i strije???   Celulit i strije??? Icon_minitimeMon Mar 31, 2008 5:39 pm

ima pomoci ali smatram da je to bacanje para i totalna glupost .. svaka zena kad tad dobije strije ... to je sve prirodno ..
Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
Miss Independent
Pocetnik
Pocetnik
Miss Independent


Broj komentara : 49
Lokacija : Panchevo.
Registration date : 2008-03-31

Celulit i strije??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Celulit i strije???   Celulit i strije??? Icon_minitimeMon Mar 31, 2008 5:49 pm

Ovaj Avon za strije ima moja drugarica i nije joj pomogao...
kazu da je Retistirol super.
http://www.madeinserbia.co.yu/Proizvodi/Hemija_i_li%C4%8Dna_higijena/Kozmetika/RETISTRIOL/3465.html
mada..sve te kreme ne mogu potpuno da uklone strije..
a shta znate o hirurshkom otklanjanju strija? cobanica
Na vrh Go down
http://www.forum1.co.nr
NeoBitchNa
Navikao se
Navikao se
NeoBitchNa


Broj komentara : 69
Age : 43
Registration date : 2008-03-26

Celulit i strije??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Celulit i strije???   Celulit i strije??? Icon_minitimeMon Apr 07, 2008 1:01 pm

Pomisao na hirurga me affraid Ja sam narucila iz Avona ovo protiv celulita i strija pa cemo da vidimo rezultate. Hvala na prijedlozima kiss2
Na vrh Go down
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

Celulit i strije??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Celulit i strije???   Celulit i strije??? Icon_minitimeMon Apr 07, 2008 3:32 pm

ma hirurgija ti danas moze u svemu pomoci, ali opet ne znam nikoga ko je to radio pa da ti prepricam utiske.
Na vrh Go down
barbara
Stara garda
Stara garda
barbara


Broj komentara : 2080
Age : 35
Lokacija : ma mahala...
Registration date : 2008-03-05

Celulit i strije??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Celulit i strije???   Celulit i strije??? Icon_minitimeMon Apr 07, 2008 5:35 pm

ja sam citala o laserskim tretmanima za uklanjanje strija, ali ti tretmani traju vise mjeseci kao uklanjanje tetovaze ja mislim, svako nekoliko mjeseci se ide na tretman, ali i dalje kao nisu u postpunosti uklonjene, tako da nema pomoci Very Happy
mislim da se nema smisla opterecivati time, jer je to prije svega genetski uslovljeno i tesko je predvidjeti kad ce se pojaviti, samim tim je stresno razmisljati o njima i peglati se sa nekim kremama koje ne daju rezultate, ja sam probala bas dosta i gelova i krema, i sve je ostalo isto, ne isplati se...mada me uvijek zimi uhvati neka histerija pa manicno kupujem kreme te vrste Very Happy ali me brzo prodje, na svu srecu Very Happy
Na vrh Go down
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

Celulit i strije??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Celulit i strije???   Celulit i strije??? Icon_minitimeTue Apr 29, 2008 11:05 pm

Lipo Metric je anti-celulit tretman koji vidljivo uklanja efekat "pomorandžine kože", ujedno zateže i poravnava kožu na mestima zahvaćenim celulitom.
Aminokine-G i Soya-Extract poravnavaju kožu i čine siluetu tela tanjom.
Mikro granule zatežu, glačaju kožu i uklanjaju nabore.
Primena
Lipo Metric se nanosi masažom dva puta dnevno na mestima gde je koža zanvaćena celulitom. Tretman traje najmanje jedan mesec.
Tretman se može ponoviti i vise puta u toku godine.
Rezultat: 20% manje celulita za manje od 14 dana !
Dokazani rezultati
Testiranjem je dokazano da je 9 od 10 žena imalo uspesne rezultate primenom Lipo Metric tretmana.
Efikasnost
Lipo Metric daje pune rezultate posle mesec dana primene. Prvi rezultati su vidljivi već posle prvih 14 dana. Lipo Metric je jedan od prvih anti celulit tretmana koji je zaista delotvoran.

Celulit i strije??? V057_L
Na vrh Go down
nedodirljiva
Pocetnik
Pocetnik
nedodirljiva


Broj komentara : 47
Registration date : 2008-05-12

Celulit i strije??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Celulit i strije???   Celulit i strije??? Icon_minitimeMon May 12, 2008 10:11 am

Probala sam vichy proizvode za borbu protiv celulita ( Very Happy ) i mogu vam reci da zaista nisu losi, cak sta vise najbolji su od svih koje sam do sada koristila.
Da li je neko probao ove avonove proizvode, vrede li cemu?
Na vrh Go down
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

Celulit i strije??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Celulit i strije???   Celulit i strije??? Icon_minitimeMon May 12, 2008 10:21 am

nedodirljiva (citat):

Da li je neko probao ove avonove proizvode, vrede li cemu?

probala sam ja i super su .. stvarno nemam reci ...
Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
NeoBitchNa
Navikao se
Navikao se
NeoBitchNa


Broj komentara : 69
Age : 43
Registration date : 2008-03-26

Celulit i strije??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Celulit i strije???   Celulit i strije??? Icon_minitimeMon May 12, 2008 1:56 pm

elan (citat):
nedodirljiva (citat):

Da li je neko probao ove avonove proizvode, vrede li cemu?

probala sam ja i super su .. stvarno nemam reci ...

Jeste ja sam poslusala elan i ovo je super Smile
Na vrh Go down
nina
Prelazi u legendu Urote
Prelazi u legendu Urote
nina


Broj komentara : 867
Registration date : 2008-03-04

Celulit i strije??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Celulit i strije???   Celulit i strije??? Icon_minitimeMon May 12, 2008 2:05 pm

Naravno , ti iz avona su super ima i oni za zatezanje koze , stvarno su dobri .
Na vrh Go down
makazica
Aktivan clan
Aktivan clan
makazica


Broj komentara : 407
Registration date : 2008-05-11

Celulit i strije??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Celulit i strije???   Celulit i strije??? Icon_minitimeWed May 21, 2008 2:38 pm

I opet hvala za AVON , jednostavno su toliko usavrsili svoje proizvode da su im ovi za celulit i strije mnogo dobri.
Na vrh Go down
Sponsored content





Celulit i strije??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Celulit i strije???   Celulit i strije??? Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Celulit i strije???
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
SVASTA NESTO ! :: ZENSKI KUTAK :: Zabranjeno za muskarce !-
Idi na: