SVASTA NESTO !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum dobre zabave, besplatan download MP3 muzike, igranja a najvise druzenja. Ex YU druzina vas ceka!
 
HomePortailLatest imagesRegistracijaLogin

 

 solarijumi...

Go down 
3 posters
AutorPoruka
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

solarijumi... Empty
KomentarNaslov komentara: solarijumi...   solarijumi... Icon_minitimeSun Mar 30, 2008 1:42 pm

evo jedne teme vezane za solarijume. gde idete, kakve su cene, koliko ste zadovoljni ucinkom, promene na kozi, iznesite sve sto vam na pamet padne, svaki savet i sugestija je vise nego dobrodosao.
ja na primer idem u ergo line solarijum, koji je zaista fantastican i vise mi se dopada od mega sana. kada idem na solarijum, dan pre, taj dan i dan posle nikako ne idem na depilaciju, ne radim piling tela i td. ako mi je koza prilicno bela onda idem nekoliko dana za redom na solarijum, svaki dan povecavam minutazu. sada idem jednom nedeljno cisto radi odrzavanja boje, maksimum budem 8 minuta.
vi ste na redu.
Na vrh Go down
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

solarijumi... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: solarijumi...   solarijumi... Icon_minitimeSun Mar 30, 2008 2:40 pm

ne idem u solarijum ... mislim da nije zdravo kao ni sunce ..mada kako mi je losa pigmentacija .. i tesko crnim .. ove godine se mozda i odlucim da odem u neki solarijum ... u mom kraju ima jako dobrih solarijuma .. a cene bas i ne znam .. raspitacu se ...
Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

solarijumi... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: solarijumi...   solarijumi... Icon_minitimeSun Mar 30, 2008 10:31 pm

ja zaboravih da napomenem, ovde gde ja idem, dakle na ergoline, minut kosta 20 dinara. smesno...
Na vrh Go down
Gost
Gost
Anonymous



solarijumi... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: solarijumi...   solarijumi... Icon_minitimeMon Mar 31, 2008 10:58 am

Eh ovako ne idem u solarijum i samo sam jednom u zivotu bila. Medjutim posto se grozim na bijelu put onda cu morati i ja poceti, odnosno planirala sam od danas. Prvo idem 5 min. pa onda cemo vidjeti za dalje ako Bog da. Inace planiram da idem u solarijum Ema na Grbavici, kazu da je odlican. Pa eto zivi bili pa vidjeli. Inace sam veliki protivnik solarijuma zbog njegove stetnosti, medjutim... mislim da ipak sezonski odlazak nije tako stetan.
Na vrh Go down
Gost
Gost
Anonymous



solarijumi... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: solarijumi...   solarijumi... Icon_minitimeMon Mar 31, 2008 12:04 pm

Najvise me mrzi sto cu morati skinuti ovo malo sminke na licu i sto cu se morati skinuti zbog 5 minuta Rolling Eyes
Na vrh Go down
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

solarijumi... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: solarijumi...   solarijumi... Icon_minitimeMon Mar 31, 2008 12:13 pm

haha e kraljice, ti se ne skidas ako ne planiras bar pola sata haha
Na vrh Go down
Gost
Gost
Anonymous



solarijumi... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: solarijumi...   solarijumi... Icon_minitimeMon Mar 31, 2008 12:19 pm

Pa cuj... Cool
Na vrh Go down
Gost
Gost
Anonymous



solarijumi... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: solarijumi...   solarijumi... Icon_minitimeTue Apr 01, 2008 12:05 pm

Isla @blondy jucer u solarijum Ema na Grbavici i kvarcala se pet minuta u stojecem. Danas @blondy ide ponovo ali sest minuta opat stojeci. I onda @blondy pravi pauzu dva dana i ide 10 minuta u lezeci a za dalje bumo vidjeli Smile
Na vrh Go down
NeoBitchNa
Navikao se
Navikao se
NeoBitchNa


Broj komentara : 69
Age : 43
Registration date : 2008-03-26

solarijumi... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: solarijumi...   solarijumi... Icon_minitimeMon Apr 07, 2008 12:58 pm

I ja planiram da odem na kvarcanje. @blondy je li se taj solarijum Ema nalazi u starom zanatskom centru na Grbavici? I koristite li kakve kreme? Ja sam cula da imaju neke kreme koje pospjesuju tamnjenje i pri tome sluze za odrzavanje boje.
Na vrh Go down
Gost
Gost
Anonymous



solarijumi... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: solarijumi...   solarijumi... Icon_minitimeMon Apr 07, 2008 3:03 pm

NeoBitchNa jeste to je taj solarijum. A sto se tice tih kremica, ja ih nisam probala ali planiram kazu da nisu lose.
Na vrh Go down
Sponsored content





solarijumi... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: solarijumi...   solarijumi... Icon_minitime

Na vrh Go down
 
solarijumi...
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
SVASTA NESTO ! :: ZENSKI KUTAK :: Zabranjeno za muskarce !-
Idi na: