SVASTA NESTO !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum dobre zabave, besplatan download MP3 muzike, igranja a najvise druzenja. Ex YU druzina vas ceka!
 
HomePortailLatest imagesRegistracijaLogin

 

 prica.....

Go down 
+5
bg_girl
dex_am
elan
milica cobanica
magicna
9 posters
Idi na stranicu : 1, 2, 3, 4  Next
AutorPoruka
magicna
Navikao se
Navikao se
magicna


Broj komentara : 79
Lokacija : sarajewo
Registration date : 2008-03-13

prica..... Empty
KomentarNaslov komentara: prica.....   prica..... Icon_minitimeMon Mar 31, 2008 12:55 am

hajde da napravimo zajednicku pricu... bravo
ja cu poceti... pa dodajite :whistling:

Sinoc kada sam posla..
Na vrh Go down
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

prica..... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: prica.....   prica..... Icon_minitimeMon Mar 31, 2008 12:57 am

Sinoc kada sam posla ... u provod srela sam ...
Na vrh Go down
magicna
Navikao se
Navikao se
magicna


Broj komentara : 79
Lokacija : sarajewo
Registration date : 2008-03-13

prica..... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: prica.....   prica..... Icon_minitimeMon Mar 31, 2008 12:58 am

Sinoc kada sam posla u provod srela sam Mirzzu
Na vrh Go down
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

prica..... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: prica.....   prica..... Icon_minitimeMon Mar 31, 2008 1:03 am

Sinoc kada sam posla u provod srela sam Mirzzu koji je pokusavao da se sakrije od Magicne...
Na vrh Go down
magicna
Navikao se
Navikao se
magicna


Broj komentara : 79
Lokacija : sarajewo
Registration date : 2008-03-13

prica..... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: prica.....   prica..... Icon_minitimeMon Mar 31, 2008 1:06 am

Sinoc kada sam posla u provod srela sam Mirzzu koji je pokusavao da se sakrije od Magicne, jer je tu noc
Na vrh Go down
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

prica..... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: prica.....   prica..... Icon_minitimeMon Mar 31, 2008 1:07 am

Sinoc kada sam posla u provod srela sam Mirzzu koji je pokusavao da se sakrije od Magicne, jer je tu noc ona pokusala da ga zavede.
Na vrh Go down
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

prica..... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: prica.....   prica..... Icon_minitimeMon Mar 31, 2008 1:09 am

topic a sta je sa dexom ceka
Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
magicna
Navikao se
Navikao se
magicna


Broj komentara : 79
Lokacija : sarajewo
Registration date : 2008-03-13

prica..... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: prica.....   prica..... Icon_minitimeMon Mar 31, 2008 1:11 am

nista ti ga ubaci gdje hoces Laughing poklon2


Sinoc kada sam posla u provod srela sam Mirzzu koji je pokusavao da se sakrije od Magicne, jer je tu noc ona pokusala da ga zavede. naisao je dexx
Na vrh Go down
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

prica..... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: prica.....   prica..... Icon_minitimeMon Mar 31, 2008 1:15 am

Sinoc kada sam posla u provod srela sam Mirzzu koji je pokusavao da se sakrije od Magicne, jer je tu noc ona pokusala da ga zavede. naisao je dexx .. a za njim i elan...
Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

prica..... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: prica.....   prica..... Icon_minitimeMon Mar 31, 2008 1:17 am

Sinoc kada sam posla u provod srela sam Mirzzu koji je pokusavao da se sakrije od Magicne, jer je tu noc ona pokusala da ga zavede. naisao je dexx .. a za njim i elan... pitali su me da li zelim da im se pridruzim.
Na vrh Go down
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

prica..... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: prica.....   prica..... Icon_minitimeMon Mar 31, 2008 1:20 am

Sinoc kada sam posla u provod srela sam Mirzzu koji je pokusavao da se sakrije od Magicne, jer je tu noc ona pokusala da ga zavede. naisao je dexx .. a za njim i elan... pitali su me da li zelim da im se pridruzim.upitala sam ih ...
Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

prica..... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: prica.....   prica..... Icon_minitimeMon Mar 31, 2008 1:21 am

Sinoc kada sam posla u provod srela sam Mirzzu koji je pokusavao da se sakrije od Magicne, jer je tu noc ona pokusala da ga zavede. naisao je dexx .. a za njim i elan... pitali su me da li zelim da im se pridruzim.upitala sam ih zasto su toliko srecni i zasto im se oci cakle.
Na vrh Go down
Gost
Gost
Anonymous



prica..... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: prica.....   prica..... Icon_minitimeMon Mar 31, 2008 10:47 am

Sinoc kada sam posla u provod srela sam Mirzzu koji je pokusavao da se sakrije od Magicne, jer je tu noc ona pokusala da ga zavede. naisao je dexx .. a za njim i elan... pitali su me da li zelim da im se pridruzim.upitala sam ih zasto su toliko srecni i zasto im se oci cakle. A onda je naisla blondy
Na vrh Go down
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

prica..... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: prica.....   prica..... Icon_minitimeMon Mar 31, 2008 10:49 am

Sinoc kada sam posla u provod srela sam Mirzzu koji je pokusavao da se sakrije od Magicne, jer je tu noc ona pokusala da ga zavede. naisao je dexx .. a za njim i elan... pitali su me da li zelim da im se pridruzim.upitala sam ih zasto su toliko srecni i zasto im se oci cakle. A onda je naisla blondy koja je bila trestena pijana i zamolila ekipu da im se pridruzi.
Na vrh Go down
Gost
Gost
Anonymous



prica..... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: prica.....   prica..... Icon_minitimeMon Mar 31, 2008 10:51 am

Sinoc kada sam posla u provod srela sam Mirzzu koji je pokusavao da se sakrije od Magicne, jer je tu noc ona pokusala da ga zavede. naisao je dexx .. a za njim i elan... pitali su me da li zelim da im se pridruzim.upitala sam ih zasto su toliko srecni i zasto im se oci cakle. A onda je naisla blondy koja je bila trestena pijana i zamolila ekipu da im se pridruzi. Zapravo blondy nije bila pijana nego se to prepijanoj milici ucinilo...
Na vrh Go down
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

prica..... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: prica.....   prica..... Icon_minitimeMon Mar 31, 2008 10:52 am

Sinoc kada sam posla u provod srela sam Mirzzu koji je pokusavao da se sakrije od Magicne, jer je tu noc ona pokusala da ga zavede. naisao je dexx .. a za njim i elan... pitali su me da li zelim da im se pridruzim.upitala sam ih zasto su toliko srecni i zasto im se oci cakle. A onda je naisla blondy koja je bila trestena pijana i zamolila ekipu da im se pridruzi. Zapravo blondy nije bila pijana nego se to prepijanoj milici ucinilo... bilo kako bilo, ekipa je svratila do najpopularnijeg kluba u gradu, a tamo...
Na vrh Go down
Gost
Gost
Anonymous



prica..... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: prica.....   prica..... Icon_minitimeMon Mar 31, 2008 10:56 am

Sinoc kada sam posla u provod srela sam Mirzzu koji je pokusavao da se sakrije od Magicne, jer je tu noc ona pokusala da ga zavede. naisao je dexx .. a za njim i elan... pitali su me da li zelim da im se pridruzim.upitala sam ih zasto su toliko srecni i zasto im se oci cakle. A onda je naisla blondy koja je bila trestena pijana i zamolila ekipu da im se pridruzi. Zapravo blondy nije bila pijana nego se to prepijanoj milici ucinilo... bilo kako bilo, ekipa je svratila do najpopularnijeg kluba u gradu, a tamo... KONAN kojeg je blondy pocela da munta...
Na vrh Go down
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

prica..... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: prica.....   prica..... Icon_minitimeMon Mar 31, 2008 10:58 am

Sinoc kada sam posla u provod srela sam Mirzzu koji je pokusavao da se sakrije od Magicne, jer je tu noc ona pokusala da ga zavede. naisao je dexx .. a za njim i elan... pitali su me da li zelim da im se pridruzim.upitala sam ih zasto su toliko srecni i zasto im se oci cakle. A onda je naisla blondy koja je bila trestena pijana i zamolila ekipu da im se pridruzi. Zapravo blondy nije bila pijana nego se to prepijanoj milici ucinilo... bilo kako bilo, ekipa je svratila do najpopularnijeg kluba u gradu, a tamo... KONAN kojeg je blondy pocela da munta... milica i mirzza su uzivali gledajuci kako se muntaju elan i dex...
Na vrh Go down
magicna
Navikao se
Navikao se
magicna


Broj komentara : 79
Lokacija : sarajewo
Registration date : 2008-03-13

prica..... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: prica.....   prica..... Icon_minitimeMon Mar 31, 2008 5:10 pm

Sinoc kada sam posla u provod srela sam Mirzzu koji je pokusavao da se sakrije od Magicne, jer je tu noc ona pokusala da ga zavede. naisao je dexx .. a za njim i elan... pitali su me da li zelim da im se pridruzim.upitala sam ih zasto su toliko srecni i zasto im se oci cakle. A onda je naisla blondy koja je bila trestena pijana i zamolila ekipu da im se pridruzi. Zapravo blondy nije bila pijana nego se to prepijanoj milici ucinilo... bilo kako bilo, ekipa je svratila do najpopularnijeg kluba u gradu, a tamo... KONAN kojeg je blondy pocela da munta... milica i mirzza su uzivali gledajuci kako se muntaju elan i dex...mirzza je prizeljkivao nesto slicno sa milicom, ali
Na vrh Go down
Gost
Gost
Anonymous



prica..... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: prica.....   prica..... Icon_minitimeMon Mar 31, 2008 5:13 pm

Sinoc kada sam posla u provod srela sam Mirzzu koji je pokusavao da se sakrije od Magicne, jer je tu noc ona pokusala da ga zavede. naisao je dexx .. a za njim i elan... pitali su me da li zelim da im se pridruzim.upitala sam ih zasto su toliko srecni i zasto im se oci cakle. A onda je naisla blondy koja je bila trestena pijana i zamolila ekipu da im se pridruzi. Zapravo blondy nije bila pijana nego se to prepijanoj milici ucinilo... bilo kako bilo, ekipa je svratila do najpopularnijeg kluba u gradu, a tamo... KONAN kojeg je blondy pocela da munta... milica i mirzza su uzivali gledajuci kako se muntaju elan i dex...mirzza je prizeljkivao nesto slicno sa milicom, ali... taman kada je skupio dovoljno hrabrosti, dolazi magicna i...
Na vrh Go down
magicna
Navikao se
Navikao se
magicna


Broj komentara : 79
Lokacija : sarajewo
Registration date : 2008-03-13

prica..... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: prica.....   prica..... Icon_minitimeMon Mar 31, 2008 5:15 pm

Sinoc kada sam posla u provod srela sam Mirzzu koji je pokusavao da se sakrije od Magicne, jer je tu noc ona pokusala da ga zavede. naisao je dexx .. a za njim i elan... pitali su me da li zelim da im se pridruzim.upitala sam ih zasto su toliko srecni i zasto im se oci cakle. A onda je naisla blondy koja je bila trestena pijana i zamolila ekipu da im se pridruzi. Zapravo blondy nije bila pijana nego se to prepijanoj milici ucinilo... bilo kako bilo, ekipa je svratila do najpopularnijeg kluba u gradu, a tamo... KONAN kojeg je blondy pocela da munta... milica i mirzza su uzivali gledajuci kako se muntaju elan i dex...mirzza je prizeljkivao nesto slicno sa milicom, ali... taman kada je skupio dovoljno hrabrosti, dolazi magicna i... sapuce mu nesto, njih dvoje odlaze u nepoznatom pravcu..
Na vrh Go down
Gost
Gost
Anonymous



prica..... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: prica.....   prica..... Icon_minitimeMon Mar 31, 2008 5:18 pm

Sinoc kada sam posla u provod srela sam Mirzzu koji je pokusavao da se sakrije od Magicne, jer je tu noc ona pokusala da ga zavede. naisao je dexx .. a za njim i elan... pitali su me da li zelim da im se pridruzim.upitala sam ih zasto su toliko srecni i zasto im se oci cakle. A onda je naisla blondy koja je bila trestena pijana i zamolila ekipu da im se pridruzi. Zapravo blondy nije bila pijana nego se to prepijanoj milici ucinilo... bilo kako bilo, ekipa je svratila do najpopularnijeg kluba u gradu, a tamo... KONAN kojeg je blondy pocela da munta... milica i mirzza su uzivali gledajuci kako se muntaju elan i dex...mirzza je prizeljkivao nesto slicno sa milicom, ali... taman kada je skupio dovoljno hrabrosti, dolazi magicna i... sapuce mu nesto, njih dvoje odlaze u nepoznatom pravcu...Milica mrtva hladna zove neodoljivog i govori mu da dodje a dex se u medjuvremenu preznojio muntajuci elan...
Na vrh Go down
magicna
Navikao se
Navikao se
magicna


Broj komentara : 79
Lokacija : sarajewo
Registration date : 2008-03-13

prica..... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: prica.....   prica..... Icon_minitimeMon Mar 31, 2008 5:22 pm

Sinoc kada sam posla u provod srela sam Mirzzu koji je pokusavao da se sakrije od Magicne, jer je tu noc ona pokusala da ga zavede. naisao je dexx .. a za njim i elan... pitali su me da li zelim da im se pridruzim.upitala sam ih zasto su toliko srecni i zasto im se oci cakle. A onda je naisla blondy koja je bila trestena pijana i zamolila ekipu da im se pridruzi. Zapravo blondy nije bila pijana nego se to prepijanoj milici ucinilo... bilo kako bilo, ekipa je svratila do najpopularnijeg kluba u gradu, a tamo... KONAN kojeg je blondy pocela da munta... milica i mirzza su uzivali gledajuci kako se muntaju elan i dex...mirzza je prizeljkivao nesto slicno sa milicom, ali... taman kada je skupio dovoljno hrabrosti, dolazi magicna i... sapuce mu nesto, njih dvoje odlaze u nepoznatom pravcu...Milica mrtva hladna zove neodoljivog i govori mu da dodje a dex se u medjuvremenu preznojio muntajuci elan...neodoljivi je poceo da zavodi sve djevojke u klubu...
Na vrh Go down
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

prica..... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: prica.....   prica..... Icon_minitimeMon Mar 31, 2008 10:02 pm

Sinoc kada sam posla u provod srela sam Mirzzu koji je pokusavao da se sakrije od Magicne, jer je tu noc ona pokusala da ga zavede. naisao je dexx .. a za njim i elan... pitali su me da li zelim da im se pridruzim.upitala sam ih zasto su toliko srecni i zasto im se oci cakle. A onda je naisla blondy koja je bila trestena pijana i zamolila ekipu da im se pridruzi. Zapravo blondy nije bila pijana nego se to prepijanoj milici ucinilo... bilo kako bilo, ekipa je svratila do najpopularnijeg kluba u gradu, a tamo... KONAN kojeg je blondy pocela da munta... milica i mirzza su uzivali gledajuci kako se muntaju elan i dex...mirzza je prizeljkivao nesto slicno sa milicom, ali... taman kada je skupio dovoljno hrabrosti, dolazi magicna i... sapuce mu nesto, njih dvoje odlaze u nepoznatom pravcu...Milica mrtva hladna zove neodoljivog i govori mu da dodje a dex se u medjuvremenu preznojio muntajuci elan...neodoljivi je poceo da zavodi sve djevojke u klubu jer je bio ljubomoran na mirzzu koji je opet uspeo da pobegne od magicne i da dodje kod svoje cice milice.
Na vrh Go down
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

prica..... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: prica.....   prica..... Icon_minitimeTue Apr 01, 2008 12:26 am

Sinoc kada sam posla u provod srela sam Mirzzu koji je pokusavao da se sakrije od Magicne, jer je tu noc ona pokusala da ga zavede. naisao je dexx .. a za njim i elan... pitali su me da li zelim da im se pridruzim.upitala sam ih zasto su toliko srecni i zasto im se oci cakle. A onda je naisla blondy koja je bila trestena pijana i zamolila ekipu da im se pridruzi. Zapravo blondy nije bila pijana nego se to prepijanoj milici ucinilo... bilo kako bilo, ekipa je svratila do najpopularnijeg kluba u gradu, a tamo... KONAN kojeg je blondy pocela da munta... milica i mirzza su uzivali gledajuci kako se muntaju elan i dex...mirzza je prizeljkivao nesto slicno sa milicom, ali... taman kada je skupio dovoljno hrabrosti, dolazi magicna i... sapuce mu nesto, njih dvoje odlaze u nepoznatom pravcu...Milica mrtva hladna zove neodoljivog i govori mu da dodje a dex se u medjuvremenu preznojio muntajuci elan...neodoljivi je poceo da zavodi sve djevojke u klubu jer je bio ljubomoran na mirzzu koji je opet uspeo da pobegne od magicne i da dodje kod svoje cice milice .kojoj je odmah pao u zagrljaj..
Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

prica..... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: prica.....   prica..... Icon_minitimeTue Apr 01, 2008 12:28 am

Sinoc kada sam posla u provod srela sam Mirzzu koji je pokusavao da se sakrije od Magicne, jer je tu noc ona pokusala da ga zavede. naisao je dexx .. a za njim i elan... pitali su me da li zelim da im se pridruzim.upitala sam ih zasto su toliko srecni i zasto im se oci cakle. A onda je naisla blondy koja je bila trestena pijana i zamolila ekipu da im se pridruzi. Zapravo blondy nije bila pijana nego se to prepijanoj milici ucinilo... bilo kako bilo, ekipa je svratila do najpopularnijeg kluba u gradu, a tamo... KONAN kojeg je blondy pocela da munta... milica i mirzza su uzivali gledajuci kako se muntaju elan i dex...mirzza je prizeljkivao nesto slicno sa milicom, ali... taman kada je skupio dovoljno hrabrosti, dolazi magicna i... sapuce mu nesto, njih dvoje odlaze u nepoznatom pravcu...Milica mrtva hladna zove neodoljivog i govori mu da dodje a dex se u medjuvremenu preznojio muntajuci elan...neodoljivi je poceo da zavodi sve djevojke u klubu jer je bio ljubomoran na mirzzu koji je opet uspeo da pobegne od magicne i da dodje kod svoje cice milice .kojoj je odmah pao u zagrljaj.. atmosfera se zagrejala do usijanja.
Na vrh Go down
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

prica..... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: prica.....   prica..... Icon_minitimeTue Apr 01, 2008 12:29 am

Sinoc kada sam posla u provod srela sam Mirzzu koji je pokusavao da se sakrije od Magicne, jer je tu noc ona pokusala da ga zavede. naisao je dexx .. a za njim i elan... pitali su me da li zelim da im se pridruzim.upitala sam ih zasto su toliko srecni i zasto im se oci cakle. A onda je naisla blondy koja je bila trestena pijana i zamolila ekipu da im se pridruzi. Zapravo blondy nije bila pijana nego se to prepijanoj milici ucinilo... bilo kako bilo, ekipa je svratila do najpopularnijeg kluba u gradu, a tamo... KONAN kojeg je blondy pocela da munta... milica i mirzza su uzivali gledajuci kako se muntaju elan i dex...mirzza je prizeljkivao nesto slicno sa milicom, ali... taman kada je skupio dovoljno hrabrosti, dolazi magicna i... sapuce mu nesto, njih dvoje odlaze u nepoznatom pravcu...Milica mrtva hladna zove neodoljivog i govori mu da dodje a dex se u medjuvremenu preznojio muntajuci elan...neodoljivi je poceo da zavodi sve djevojke u klubu jer je bio ljubomoran na mirzzu koji je opet uspeo da pobegne od magicne i da dodje kod svoje cice milice .kojoj je odmah pao u zagrljaj.. atmosfera se zagrejala do usijanja.igra se i peva ludo ...
Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

prica..... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: prica.....   prica..... Icon_minitimeTue Apr 01, 2008 12:30 am

Sinoc kada sam posla u provod srela sam Mirzzu koji je pokusavao da se sakrije od Magicne, jer je tu noc ona pokusala da ga zavede. naisao je dexx .. a za njim i elan... pitali su me da li zelim da im se pridruzim.upitala sam ih zasto su toliko srecni i zasto im se oci cakle. A onda je naisla blondy koja je bila trestena pijana i zamolila ekipu da im se pridruzi. Zapravo blondy nije bila pijana nego se to prepijanoj milici ucinilo... bilo kako bilo, ekipa je svratila do najpopularnijeg kluba u gradu, a tamo... KONAN kojeg je blondy pocela da munta... milica i mirzza su uzivali gledajuci kako se muntaju elan i dex...mirzza je prizeljkivao nesto slicno sa milicom, ali... taman kada je skupio dovoljno hrabrosti, dolazi magicna i... sapuce mu nesto, njih dvoje odlaze u nepoznatom pravcu...Milica mrtva hladna zove neodoljivog i govori mu da dodje a dex se u medjuvremenu preznojio muntajuci elan...neodoljivi je poceo da zavodi sve djevojke u klubu jer je bio ljubomoran na mirzzu koji je opet uspeo da pobegne od magicne i da dodje kod svoje cice milice .kojoj je odmah pao u zagrljaj.. atmosfera se zagrejala do usijanja.igra se i peva ludo, svi su bili ili na stolovima ili pod stolovima, a milica se ucutala...
Na vrh Go down
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

prica..... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: prica.....   prica..... Icon_minitimeTue Apr 01, 2008 12:31 am

Sinoc kada sam posla u provod srela sam Mirzzu koji je pokusavao da se sakrije od Magicne, jer je tu noc ona pokusala da ga zavede. naisao je dexx .. a za njim i elan... pitali su me da li zelim da im se pridruzim.upitala sam ih zasto su toliko srecni i zasto im se oci cakle. A onda je naisla blondy koja je bila trestena pijana i zamolila ekipu da im se pridruzi. Zapravo blondy nije bila pijana nego se to prepijanoj milici ucinilo... bilo kako bilo, ekipa je svratila do najpopularnijeg kluba u gradu, a tamo... KONAN kojeg je blondy pocela da munta... milica i mirzza su uzivali gledajuci kako se muntaju elan i dex...mirzza je prizeljkivao nesto slicno sa milicom, ali... taman kada je skupio dovoljno hrabrosti, dolazi magicna i... sapuce mu nesto, njih dvoje odlaze u nepoznatom pravcu...Milica mrtva hladna zove neodoljivog i govori mu da dodje a dex se u medjuvremenu preznojio muntajuci elan...neodoljivi je poceo da zavodi sve djevojke u klubu jer je bio ljubomoran na mirzzu koji je opet uspeo da pobegne od magicne i da dodje kod svoje cice milice .kojoj je odmah pao u zagrljaj.. atmosfera se zagrejala do usijanja.igra se i peva ludo, svi su bili ili na stolovima ili pod stolovima, a milica se ucutala...zasto Mica cuti pitaju se svi confused
Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
dex_am
Prelazi u legendu Urote
Prelazi u legendu Urote
dex_am


Broj komentara : 1254
Age : 47
Lokacija : all around
Registration date : 2008-03-05

prica..... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: prica.....   prica..... Icon_minitimeTue Apr 01, 2008 11:30 am

Sinoc kada sam posla u provod srela sam Mirzzu koji je pokusavao da se sakrije od Magicne, jer je tu noc ona pokusala da ga zavede. naisao je dexx .. a za njim i elan... pitali su me da li zelim da im se pridruzim.upitala sam ih zasto su toliko srecni i zasto im se oci cakle. A onda je naisla blondy koja je bila trestena pijana i zamolila ekipu da im se pridruzi. Zapravo blondy nije bila pijana nego se to prepijanoj milici ucinilo... bilo kako bilo, ekipa je svratila do najpopularnijeg kluba u gradu, a tamo... KONAN kojeg je blondy pocela da munta... milica i mirzza su uzivali gledajuci kako se muntaju elan i dex...mirzza je prizeljkivao nesto slicno sa milicom, ali... taman kada je skupio dovoljno hrabrosti, dolazi magicna i... sapuce mu nesto, njih dvoje odlaze u nepoznatom pravcu...Milica mrtva hladna zove neodoljivog i govori mu da dodje a dex se u medjuvremenu preznojio muntajuci elan...neodoljivi je poceo da zavodi sve djevojke u klubu jer je bio ljubomoran na mirzzu koji je opet uspeo da pobegne od magicne i da dodje kod svoje cice milice .kojoj je odmah pao u zagrljaj.. atmosfera se zagrejala do usijanja.igra se i peva ludo, svi su bili ili na stolovima ili pod stolovima, a milica se ucutala...zasto Mica cuti pitaju se svi .... a milica se smorila jer Neodoljivi ne muva nju vec neke druge ribe... affraid
Na vrh Go down
Sponsored content





prica..... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: prica.....   prica..... Icon_minitime

Na vrh Go down
 
prica.....
Na vrh 
Stranica 1/4Idi na stranicu : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» prica 2......

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
SVASTA NESTO ! :: ARHIVA :: Arhiva tema-
Idi na: