SVASTA NESTO !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum dobre zabave, besplatan download MP3 muzike, igranja a najvise druzenja. Ex YU druzina vas ceka!
 
HomePortailLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Duge veze, hm...

Go down 
+3
elan
dex_am
Grof
7 posters
AutorPoruka
Gost
Gost
Anonymous



Duge veze, hm... Empty
KomentarNaslov komentara: Duge veze, hm...   Duge veze, hm... Icon_minitimeTue Mar 04, 2008 12:36 pm

Sta vi mislite o dugim vezama?

Ja licno sam u vezi za koji dan tacno 5 godina. Meni je jos uvijek lijepo, nije mi dosadilo i jednostavno se jos uvijek osjete varnice izmedju nas. Ne mogu reci da su kao prvog dana jer nisu, sada su mnogo intenzivnije. Na pocetku veze kod nas je sve islo lagano, bez ikakvog pritiska, vremenom je sve postajalo ozbiljnije i stabilnije. Prihvatili smo jedno drugo, zavoljeli i vrline i mane i sada se nasa veza temelji na pravim vrijednostima.

Na kraju, kada se veza ne daj Boze ne bi krunisala brakom, ja se ne bih sekunde jedne kajala i kao vecina sto kaze smatrala ovo vrijeme izgubljenim. Naprotiv, draze mi je provesti 2,3,5 ili 10 godina s jednom osobom kvalitetno nego ici od muskarca do muskarca i na kraju izgubiti sebe u tome svemu.
Na vrh Go down
Grof
Pocetnik
Pocetnik
Grof


Broj komentara : 33
Age : 36
Lokacija : Dubrovnik - Rama
Registration date : 2008-03-05

Duge veze, hm... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Duge veze, hm...   Duge veze, hm... Icon_minitimeWed Mar 05, 2008 4:23 am

I tako ću ja bit prvi koji komentira ovaj post:)))

Duge veze su ok...čovjek u određenom razdoblju života dođe do perioda kada razmislja, kao sto ti kazes, o kvalitetnom vremenu i nečemu sto vrijedi...
Samo se u jednoj stvari s tobom ne slažem - moguće da se i nebi kajala,,,ali opet s druge strane bila bi 100% lose i razmisljala bi tipa ''sta bi bilo da je se zavrsilo sve to drugačije'' ili ''sta bi bilo da si bila s drugom osobom''....
Nije da sam konzervativan neki - ali svaka zena vise manje tezi braku jedan dan s osobom do koje joj je stalo,,,tako da mislim da nitko sa 100 postotnom sigurnosću ne moze reći kako bi se osjeco i sta bi mislio da pukne veza koja traje 5 il vise godina.....
Na vrh Go down
Gost
Gost
Anonymous



Duge veze, hm... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Duge veze, hm...   Duge veze, hm... Icon_minitimeWed Mar 05, 2008 12:23 pm

imam_najbolji_nick (citat):
...Nije da sam konzervativan neki - ali svaka zena vise manje tezi braku jedan dan s osobom do koje joj je stalo,,,tako da mislim da nitko sa 100 postotnom sigurnosću ne moze reći kako bi se osjeco i sta bi mislio da pukne veza koja traje 5 il vise godina.....

Naravno da te ovom izjavom ne smatram konzervativnim, nego mozda se ja nisam izrazila dobro pa si me pogresno razumio. Ljudi obicno kazu uzalud potroseno vrijeme, dangubili su toliko s jednom osobom i sl. Medjutim ja to ne bih tako gledala, mislim da to nije bilo nikakvo gubljenje vremena jer ako nista sazrela sam, shvatila sta zelim a sta ne u slucaju da dodje ne daj Boze do pucanja veze.

A to sto kazes da svako tezi ka braku, to ne osporavam jer ipak ja sam velika zagovornica bracne zajednice, tako da ja prva to zelim Embarassed
Na vrh Go down
dex_am
Prelazi u legendu Urote
Prelazi u legendu Urote
dex_am


Broj komentara : 1254
Age : 47
Lokacija : all around
Registration date : 2008-03-05

Duge veze, hm... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Duge veze, hm...   Duge veze, hm... Icon_minitimeWed Mar 05, 2008 2:57 pm

Generalno se gnušam dugih veza, ali opet stalno u njih upadam... Rolling Eyes

(eh te žene)
Na vrh Go down
Grof
Pocetnik
Pocetnik
Grof


Broj komentara : 33
Age : 36
Lokacija : Dubrovnik - Rama
Registration date : 2008-03-05

Duge veze, hm... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Duge veze, hm...   Duge veze, hm... Icon_minitimeWed Mar 05, 2008 6:31 pm

Vidjeh sad da imas 22 godine a pet godina u vezi,,,i ne mogu a da ne upitam - jbt kako ti je uspjelo????Very Happy
Na vrh Go down
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

Duge veze, hm... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Duge veze, hm...   Duge veze, hm... Icon_minitimeWed Mar 05, 2008 6:35 pm

Nemam nista protiv dugih veza ali nisam im bas naklonjena .. opekla se par puta pa vise necu da se zamaram tim ... lol!
Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
Grof
Pocetnik
Pocetnik
Grof


Broj komentara : 33
Age : 36
Lokacija : Dubrovnik - Rama
Registration date : 2008-03-05

Duge veze, hm... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Duge veze, hm...   Duge veze, hm... Icon_minitimeWed Mar 05, 2008 6:50 pm

Opusteno nale geek Very Happy lagano pa do kad ide!!!! Very Happy
Na vrh Go down
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

Duge veze, hm... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Duge veze, hm...   Duge veze, hm... Icon_minitimeWed Mar 05, 2008 6:53 pm

imam_najbolji_nick (citat):
Opusteno nale geek Very Happy lagano pa do kad ide!!!! Very Happy

Znas kako nije to opusteno to je smao skola ... imala sam ruzno iskustvo u dugim vezama tako da sam odlucila pa da bas to dokle ide, ide .. kad neide .. videcemo ... Cool
Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
Grof
Pocetnik
Pocetnik
Grof


Broj komentara : 33
Age : 36
Lokacija : Dubrovnik - Rama
Registration date : 2008-03-05

Duge veze, hm... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Duge veze, hm...   Duge veze, hm... Icon_minitimeWed Mar 05, 2008 6:56 pm

Sve se dogadja s razlogom,,,ofucana fraza - ali istinita! Very Happy
Na vrh Go down
Gost
Gost
Anonymous



Duge veze, hm... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Duge veze, hm...   Duge veze, hm... Icon_minitimeThu Mar 06, 2008 1:10 pm

imam_najbolji_nick (citat):
Vidjeh sad da imas 22 godine a pet godina u vezi,,,i ne mogu a da ne upitam - jbt kako ti je uspjelo????Very Happy

Hehe, mislim da ni sami ne znamo Smile Salim se!

Ma to ti je sve uz puno ljubavi, razumijevanja, strpljenja, kompromisa, povjerenja, s pokojom rijekom suza i malo boli, puno pojedene soli skupa "lako" ostvarivo Very Happy Wink
Na vrh Go down
Grof
Pocetnik
Pocetnik
Grof


Broj komentara : 33
Age : 36
Lokacija : Dubrovnik - Rama
Registration date : 2008-03-05

Duge veze, hm... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Duge veze, hm...   Duge veze, hm... Icon_minitimeThu Mar 06, 2008 5:11 pm

E pa svaka čast! Neka ima i takvih slučajeva!!Very Happy
Na vrh Go down
barbara
Stara garda
Stara garda
barbara


Broj komentara : 2080
Age : 35
Lokacija : ma mahala...
Registration date : 2008-03-05

Duge veze, hm... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Duge veze, hm...   Duge veze, hm... Icon_minitimeSat Mar 08, 2008 11:00 pm

ja nisam imala dugu vezu Sad , nikad haha , a jos sam mlada babydu7 ne sekiram se...
a sto se tice mog misljenja o dugim vezama, nisam bas kompetentna, ali mogu imati misljenje ipak Very Happy ...mislim da je jako bitno vezati se iz ljubavi, a ne iz navike, i naravno treba se potruditi, raditi na vezi, zalijevati sa paznjom Very Happy ako je u pitanju nesto vrijedno paznje, i ne treba se zavlaciti bezveze... Razz
Na vrh Go down
KONAN
Navikao se
Navikao se
KONAN


Broj komentara : 110
Registration date : 2008-03-05

Duge veze, hm... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Duge veze, hm...   Duge veze, hm... Icon_minitimeMon Mar 10, 2008 1:07 pm

nekad je dobra a nekad nije,mislim u sustini da nije losa jer se malo bolje osoba upozna za dalje planiranje kako sta svadba
Na vrh Go down
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

Duge veze, hm... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Duge veze, hm...   Duge veze, hm... Icon_minitimeMon Mar 10, 2008 1:13 pm

KONAN (citat):
nekad je dobra a nekad nije,mislim u sustini da nije losa jer se malo bolje osoba upozna za dalje planiranje kako sta svadba


e bas tako... ovako bih to i ja napisala Cool
Na vrh Go down
ko_bi_znao
Pocetnik
Pocetnik
ko_bi_znao


Broj komentara : 33
Lokacija : Frankfurt-Beograd
Registration date : 2008-03-07

Duge veze, hm... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Duge veze, hm...   Duge veze, hm... Icon_minitimeFri May 16, 2008 3:38 pm

Duge veze su mac sa dve ostrice. Licno sam imao da kazem najvise 2 duge i ozbiljne veze. Nekako ne znam ni sam zato nisam ni jednu zavrsio na primer brakom nego raskidom. U stari znam, jedna nije bila spremna da napusti Beograd a druga pa opet roditelji i familija sto moja sto njena. Nemoj sa njim on je ovakav, onakav. J.. ga nekako sam odlucio da samujem , bude neka veza s vremena na vreme ali eto opet mi sad nekako najbolje kad sam sam.
Na vrh Go down
Sponsored content





Duge veze, hm... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Duge veze, hm...   Duge veze, hm... Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Duge veze, hm...
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» U Milice u Milice duge trepavice...

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
SVASTA NESTO ! :: LOVE :: Ljubav, sex i ostale stvari !-
Idi na: