SVASTA NESTO !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum dobre zabave, besplatan download MP3 muzike, igranja a najvise druzenja. Ex YU druzina vas ceka!
 
HomePortailLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Pogrijesili ste. Pogresan broj :-)

Go down 
2 posters
AutorPoruka
Gost
Gost
Anonymous



Pogrijesili ste. Pogresan broj :-) Empty
KomentarNaslov komentara: Pogrijesili ste. Pogresan broj :-)   Pogrijesili ste. Pogresan broj :-) Icon_minitimeTue Apr 01, 2008 4:05 pm

Eh ovu temu maznuh sa jednog sajta Embarassed

Dakle, je li vam se ikada desilo odnosno vjerovatno jeste ali eto desava li se cesto da vas neko nazove na telefon i onda se ustanovi da je pogresan broj okrenuo/la ili pak nije ali eto kaze da jeste Wink

Meni se to relativno cesto desi ali evo da prepricam jednu situaciju od prije godinu dana. Sjedim ja na poslu i zvoni mi mob. Javim se, kad onako mladji glas pita, da li moze dobiti Sabriju a ja ne znam sta mi bi i kazem:"Kupa se!" Kaze:"Molim!" Reko:"Kupa se nazovi kasnije." Laughing Laughing Laughing
Na vrh Go down
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

Pogrijesili ste. Pogresan broj :-) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pogrijesili ste. Pogresan broj :-)   Pogrijesili ste. Pogresan broj :-) Icon_minitimeTue Apr 01, 2008 4:08 pm

e meni se desilo da me tako neka baba danima smara i trazi gosn peru. posto je to tako trajalo par dana, jedan dan zove ona i pita : mogu li dobiti gosn peru?
ja : ne moze trenutno
baba : a zasto
ja : gosn pera sere...


nije vise zvala...
Na vrh Go down
Gost
Gost
Anonymous



Pogrijesili ste. Pogresan broj :-) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pogrijesili ste. Pogresan broj :-)   Pogrijesili ste. Pogresan broj :-) Icon_minitimeTue Apr 01, 2008 4:10 pm

milica cobanica (citat):
e meni se desilo da me tako neka baba danima smara i trazi gosn peru. posto je to tako trajalo par dana, jedan dan zove ona i pita : mogu li dobiti gosn peru?
ja : ne moze trenutno
baba : a zasto
ja : gosn pera sere...


nije vise zvala...

haha haha haha
Na vrh Go down
bg_girl
Legenda UROTE
Legenda UROTE
bg_girl


Broj komentara : 1875
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-04

Pogrijesili ste. Pogresan broj :-) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pogrijesili ste. Pogresan broj :-)   Pogrijesili ste. Pogresan broj :-) Icon_minitimeThu Apr 03, 2008 8:39 pm

Meni obicno traze poslasticarnicu zlatu !
Na vrh Go down
Sponsored content





Pogrijesili ste. Pogresan broj :-) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pogrijesili ste. Pogresan broj :-)   Pogrijesili ste. Pogresan broj :-) Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Pogrijesili ste. Pogresan broj :-)
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Broj telefona!
» fantasticni broj 7.

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
SVASTA NESTO ! :: HUMOR :: Udji i nasmej se !-
Idi na: