SVASTA NESTO !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum dobre zabave, besplatan download MP3 muzike, igranja a najvise druzenja. Ex YU druzina vas ceka!
 
HomePortailLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Cura iz kladionice...

Go down 
3 posters
AutorPoruka
aseemic
Prelazi u legendu Urote
Prelazi u legendu Urote
aseemic


Broj komentara : 1273
Lokacija : Earth
Registration date : 2008-04-04

Cura iz kladionice... Empty
KomentarNaslov komentara: Cura iz kladionice...   Cura iz kladionice... Icon_minitimeMon Apr 07, 2008 6:15 pm

Znaci prica ide ovako,

Kladim se vec nekih 3 godine i najveci dobici su mi bili oko 5000 KM. Nedavno me nije islo pa sam napravio malu stanku. I udjem ja tako u kladionicu neki dan i vidim nju... Cura niskog rasta, plavusa, bujnog poprsja... Taj tren kad sam je vidio kao da se nesto promijenilo u meni. Ma ne mogu vam to ni opisati... I tako, dok sam ja ispunjavao listic malo, malo smo se gledali. Mislim cura stvarno nije moj tip, ali kao da sam osjetio neku hemiju, kao da ce mi odjednom sve krenuti bolje u zivotu, i krenulo je.
Taj dan nakon sto dugo nisam igrao, dobio sam 1000 KM, pa ja dodjem opet drugi dan i opet sve isto, opet pogledi i opet onaj neki cudan osjecaj. Kao da sam imao vise samopouzdanja kad je ona kraj mene. Tako dignem ja nevjerovatnih 8500 KM.


Eh sada moje pitanje, da li vjerujete da postoji stvarno neka takva hemija izmedju dvoje uz koju se osjecas kao da si nepobjediv, kao da je sve u tom trenutku stalo i kao da ti ta hemija 'ajmo to tako reci donosi srecu - ma uopše se ne znam izrazit i ne znam kako to da objasnim, jednostavno osjecam neku cudnu hemiju medju nama i totalno sam zbunjen. Cura uopše nije moj tip, ali kad sam kraj nje osjecam se kao da sve mogu, kao da ce mi se upravo dogoditi nesto lijepo...
Kao sto i jee, zato sam i naveo primjer iz kladionice.

Sta sad da radim, da li da je pozovem van ili ne, a moja nedoumica je upravo u tome sto nije moj tip i inace je nikad ne bi pozvao van. Ali, ta .ebena hemija... Mozda sam malo i sebican, ali sta ako onda ta hemija prodje uz koju se sad odlicno osjecam...
Bice manje para... ne znam, zbunjen sam i neznam sta da radim...
Na vrh Go down
barbara
Stara garda
Stara garda
barbara


Broj komentara : 2080
Age : 35
Lokacija : ma mahala...
Registration date : 2008-03-05

Cura iz kladionice... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Cura iz kladionice...   Cura iz kladionice... Icon_minitimeMon Apr 07, 2008 6:18 pm

ma daj Shocked dobio si 8.500 HILJADA MARAAAKAAA affraid
Na vrh Go down
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

Cura iz kladionice... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Cura iz kladionice...   Cura iz kladionice... Icon_minitimeMon Apr 07, 2008 6:18 pm

da sam na tvom mestu ja bi je pozvala na pice .. vidis da ti devojka donosi srecu .. hej .. nemoj da se dvoumis nego lepo trazi broj telefona .. i zakasi date ..
Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
aseemic
Prelazi u legendu Urote
Prelazi u legendu Urote
aseemic


Broj komentara : 1273
Lokacija : Earth
Registration date : 2008-04-04

Cura iz kladionice... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Cura iz kladionice...   Cura iz kladionice... Icon_minitimeMon Apr 07, 2008 6:19 pm

elan (citat):
da sam na tvom mestu ja bi je pozvala na pice .. vidis da ti devojka donosi srecu .. hej .. nemoj da se dvoumis nego lepo trazi broj telefona .. i zakasi date ..

Ali, nije moj tip... Embarassed
Na vrh Go down
barbara
Stara garda
Stara garda
barbara


Broj komentara : 2080
Age : 35
Lokacija : ma mahala...
Registration date : 2008-03-05

Cura iz kladionice... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Cura iz kladionice...   Cura iz kladionice... Icon_minitimeMon Apr 07, 2008 6:21 pm

Very Happy ovo je lozionicka ali eto, ako je plava na njenoj sam strani Very Happy , i ako si primjetio da i ona trza na tebe, pozovi je, sto da ne...nema veze sto nije tvoj tip, uvijek se zaljubljujemo u ljude koji nisu nas tip, bas zbog hemije, koja nema veze u principu, toliko bas, sa fizickim izgledom...
Na vrh Go down
aseemic
Prelazi u legendu Urote
Prelazi u legendu Urote
aseemic


Broj komentara : 1273
Lokacija : Earth
Registration date : 2008-04-04

Cura iz kladionice... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Cura iz kladionice...   Cura iz kladionice... Icon_minitimeMon Apr 07, 2008 6:25 pm

barbara (citat):
Very Happy ovo je lozionicka ali eto, ako je plava na njenoj sam strani Very Happy , i ako si primjetio da i ona trza na tebe, pozovi je, sto da ne...nema veze sto nije tvoj tip, uvijek se zaljubljujemo u ljude koji nisu nas tip, bas zbog hemije, koja nema veze u principu, toliko bas, sa fizickim izgledom...

Pa ja i bi, a i ne bi...

Sta ako me okrene sreca u kladionici? Ali, da, vjerovatno cu je pozvati, i drago mi je da razumijes o cemu sam pisao, jer ni ja ne kužim tačno sve... Embarassed

To me sve skroz zbunjuje Sad
Na vrh Go down
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

Cura iz kladionice... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Cura iz kladionice...   Cura iz kladionice... Icon_minitimeMon Apr 07, 2008 6:25 pm

aseemic (citat):
elan (citat):
da sam na tvom mestu ja bi je pozvala na pice .. vidis da ti devojka donosi srecu .. hej .. nemoj da se dvoumis nego lepo trazi broj telefona .. i zakasi date ..

Ali, nije moj tip... Embarassed

da li je ili nije tvoj tip ne gleda se po izgledu .. nego po tome kakva je osoba .. zato nemoj da zezas .. nego zovi je ..
Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
barbara
Stara garda
Stara garda
barbara


Broj komentara : 2080
Age : 35
Lokacija : ma mahala...
Registration date : 2008-03-05

Cura iz kladionice... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Cura iz kladionice...   Cura iz kladionice... Icon_minitimeMon Apr 07, 2008 6:28 pm

sta te ima zbunjivati, pa neces je zeniti Very Happy , ne jos Cool i ne odmah Laughing , opusti se , ne vidim nikakav problem, sem sto horoskop, odnosno riba iz tebe progovara Razz
Na vrh Go down
aseemic
Prelazi u legendu Urote
Prelazi u legendu Urote
aseemic


Broj komentara : 1273
Lokacija : Earth
Registration date : 2008-04-04

Cura iz kladionice... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Cura iz kladionice...   Cura iz kladionice... Icon_minitimeMon Apr 07, 2008 6:32 pm

Ma ja, sexa nikad dosta, ali dosao sam u neku fazu pogotovo nakon propalog braka kad mi sex i nije bas glavni prioritet, ali opet automatski odbijam sve oko sebe sto mirise da bi tu moglo biti nesto vise...

A sta ja znam sad, posljedice su vjerovatno jos prisutne...
Rolling Eyes
Na vrh Go down
Sponsored content





Cura iz kladionice... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Cura iz kladionice...   Cura iz kladionice... Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Cura iz kladionice...
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
SVASTA NESTO ! :: ARHIVA :: Arhiva tema-
Idi na: