SVASTA NESTO !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum dobre zabave, besplatan download MP3 muzike, igranja a najvise druzenja. Ex YU druzina vas ceka!
 
HomePortailLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Idealan muskarac-idealna zena

Go down 
4 posters
AutorPoruka
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

Idealan muskarac-idealna zena Empty
KomentarNaslov komentara: Idealan muskarac-idealna zena   Idealan muskarac-idealna zena Icon_minitimeThu Apr 10, 2008 6:18 pm

Da vidimo .. kakav treba da bude muskerac po meri zena .. a kava treba da bude zena po meri muskarca Question
Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

Idealan muskarac-idealna zena Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Idealan muskarac-idealna zena   Idealan muskarac-idealna zena Icon_minitimeThu Apr 10, 2008 10:26 pm

ovako, muskarac od zene trazi da bude domacica u kuhinji, dama pred prijateljima, kurva u krevetu, a obicno dobije domacicu u krevetu, damu u kuhinji i kurvu pred prijateljima.
zena od muskarca obicno trazi da bude papucar i da nema svoje ja. obicno dobije bolida koji ce joj citav bracni zivot umesto poklona deliti samare.
Na vrh Go down
dex_am
Prelazi u legendu Urote
Prelazi u legendu Urote
dex_am


Broj komentara : 1254
Age : 47
Lokacija : all around
Registration date : 2008-03-05

Idealan muskarac-idealna zena Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Idealan muskarac-idealna zena   Idealan muskarac-idealna zena Icon_minitimeFri Apr 11, 2008 10:05 am

expert u kuhinji,
lafica pred prijateljima,
tigrica u krevetu...

meni odgovara Wink
Na vrh Go down
barbara
Stara garda
Stara garda
barbara


Broj komentara : 2080
Age : 35
Lokacija : ma mahala...
Registration date : 2008-03-05

Idealan muskarac-idealna zena Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Idealan muskarac-idealna zena   Idealan muskarac-idealna zena Icon_minitimeFri Apr 11, 2008 9:38 pm

mislim da ne postoji idealan muskarac ili idealna zena, jer samo kad krenemo od sebe shvatimo da bi mogli neke stvari i bolje... svi imamo neke bubice, ali to nadomjestamo onim u cemu smo dobri, pa se to ponekad i ne primjeti...
uostalom kad se zaljubim u nekoga, za mene je taj neko sve sto mi treba, ne idealan, ali sve sto mi treba kisa
Na vrh Go down
Sponsored content





Idealan muskarac-idealna zena Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Idealan muskarac-idealna zena   Idealan muskarac-idealna zena Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Idealan muskarac-idealna zena
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Zena kao hemijski elemenat -)
» Moze li se muskarac zadrzati dobrim sexom?

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
SVASTA NESTO ! :: ARHIVA :: Arhiva tema-
Idi na: