SVASTA NESTO !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum dobre zabave, besplatan download MP3 muzike, igranja a najvise druzenja. Ex YU druzina vas ceka!
 
HomePortailLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Da li su ova danasnja djeca normalna???

Go down 
2 posters
AutorPoruka
Gost
Gost
Anonymous



Da li su ova danasnja djeca normalna??? Empty
KomentarNaslov komentara: Da li su ova danasnja djeca normalna???   Da li su ova danasnja djeca normalna??? Icon_minitimeMon Apr 14, 2008 1:05 pm

Ovo sam se bezbroj puta zapitala i svaki put kada pomislim da me ne moze nista iznenaditi ipak me svaki put nanovo iznenadi.

Sinoc mi jedna komsinica prica kako joj je neki dan dosao jedan mali (sta znaci mali, valjda drugi srednje) i rekao joj:"Ej da ti pokazem komsinicu tvoju." Izvadio mobitel i pokazao joj sliku nase komsinice koja je treci razred srednje. Mala gola na slici Shocked Shocked Shocked I kao njene slike kruze gimnazijom, imaju je svi i kao ne samo tu nego vise njih. Da bi sve to bilo gore, ona ih sama prebacuje Shocked U PM, dokle je ovo doslo.

Da li su ova danasnja djeca normalna???
Na vrh Go down
KONAN
Navikao se
Navikao se
KONAN


Broj komentara : 110
Registration date : 2008-03-05

Da li su ova danasnja djeca normalna??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li su ova danasnja djeca normalna???   Da li su ova danasnja djeca normalna??? Icon_minitimeTue Apr 15, 2008 12:13 pm

u svijetu u kakvom zive nemozes nista ni ocekivati drugo odnosno bolje babyd
Na vrh Go down
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

Da li su ova danasnja djeca normalna??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li su ova danasnja djeca normalna???   Da li su ova danasnja djeca normalna??? Icon_minitimeTue Apr 15, 2008 12:14 pm

KONAN (citat):
u svijetu u kakvom zive nemozes nista ni ocekivati drugo odnosno bolje babyd


yes vala
Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
Gost
Gost
Anonymous



Da li su ova danasnja djeca normalna??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li su ova danasnja djeca normalna???   Da li su ova danasnja djeca normalna??? Icon_minitimeTue Apr 15, 2008 12:19 pm

Ma sve je meni manje ili vise jasno ali djevojka je iz onako prilicno pristojne porodice i ima starijeg brata i kao da se nisu u putu sreli a kamo li da covjek pomisli da ih je jedna mati rodila. Mislim da su danas djevojcice/djevojke posebno glupe Rolling Eyes
Na vrh Go down
Sponsored content





Da li su ova danasnja djeca normalna??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li su ova danasnja djeca normalna???   Da li su ova danasnja djeca normalna??? Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Da li su ova danasnja djeca normalna???
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
SVASTA NESTO ! :: ARHIVA :: Arhiva tema-
Idi na: