SVASTA NESTO !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum dobre zabave, besplatan download MP3 muzike, igranja a najvise druzenja. Ex YU druzina vas ceka!
 
HomePortailLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Jos malo igranja ...

Go down 
4 posters
AutorPoruka
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

Jos malo igranja ... Empty
KomentarNaslov komentara: Jos malo igranja ...   Jos malo igranja ... Icon_minitimeThu Apr 17, 2008 2:08 pm

Danas je sve popularnije da se snimas sa partnerom dok vodis ljubav ... Da li bi ste se vi snimali .. ja licno ne bih .. pa posle da mi osvane negde snimak lol! lol! lol!
Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
Gost
Gost
Anonymous



Jos malo igranja ... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Jos malo igranja ...   Jos malo igranja ... Icon_minitimeThu Apr 17, 2008 2:16 pm

Pa nije to lose malo onako da se covjek zabavi i unese uzbudjenja u svoj ljubavni zivot. Uglavnom snimimo, pogledamo i izbrisemo Embarassed
Na vrh Go down
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

Jos malo igranja ... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Jos malo igranja ...   Jos malo igranja ... Icon_minitimeThu Apr 17, 2008 2:17 pm

blondy (citat):
Pa nije to lose malo onako da se covjek zabavi i unese uzbudjenja u svoj ljubavni zivot. Uglavnom snimimo, pogledamo i izbrisemo Embarassed

pa da vidis nije losa ideja .. hehe ..
Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
Gost
Gost
Anonymous



Jos malo igranja ... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Jos malo igranja ...   Jos malo igranja ... Icon_minitimeThu Apr 17, 2008 2:28 pm

Ma nikako nije losa Very Happy
Na vrh Go down
bg_girl
Legenda UROTE
Legenda UROTE
bg_girl


Broj komentara : 1875
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-04

Jos malo igranja ... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Jos malo igranja ...   Jos malo igranja ... Icon_minitimeThu Apr 17, 2008 11:09 pm

Ma zasto da ne , kad sam u braku sta me briga Embarassed
Na vrh Go down
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

Jos malo igranja ... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Jos malo igranja ...   Jos malo igranja ... Icon_minitimeThu Apr 17, 2008 11:17 pm

a mozete i da samo prikacite kameru pa da se gledate na tv-u dok to radite Twisted Evil

nikada nisam snimala svoj odnos a da li cu ne znam...
Na vrh Go down
bg_girl
Legenda UROTE
Legenda UROTE
bg_girl


Broj komentara : 1875
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-04

Jos malo igranja ... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Jos malo igranja ...   Jos malo igranja ... Icon_minitimeThu Apr 17, 2008 11:22 pm

Pa probaj ako imas pouzdanog partnera sta te kosta . Ili kao sto rece blondy snimis i izbrises.
Na vrh Go down
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

Jos malo igranja ... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Jos malo igranja ...   Jos malo igranja ... Icon_minitimeThu Apr 17, 2008 11:36 pm

khm, ovaj, pa, nemam sa kim da se snimam Twisted Evil
Na vrh Go down
bg_girl
Legenda UROTE
Legenda UROTE
bg_girl


Broj komentara : 1875
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-04

Jos malo igranja ... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Jos malo igranja ...   Jos malo igranja ... Icon_minitimeThu Apr 17, 2008 11:39 pm

milica cobanica (citat):
khm, ovaj, pa, nemam sa kim da se snimam Twisted Evil

Ma bice , samo polako :bounce:
Na vrh Go down
barbara
Stara garda
Stara garda
barbara


Broj komentara : 2080
Age : 35
Lokacija : ma mahala...
Registration date : 2008-03-05

Jos malo igranja ... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Jos malo igranja ...   Jos malo igranja ... Icon_minitimeFri Apr 18, 2008 2:44 am

ja ne kontam sta je toliko zanimljivo sa tim snimanjem, meni se ta ideja uopste ne svidja, doduse jos nisam dosla u situaciju da se snimam Embarassed , i mislim i kad bih dosla da to ne bih uradila, to mi je bezveze skroz...
Na vrh Go down
Sponsored content





Jos malo igranja ... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Jos malo igranja ...   Jos malo igranja ... Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Jos malo igranja ...
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Evergrin - stara i malo mladja mjuza - Download

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
SVASTA NESTO ! :: ARHIVA :: Arhiva tema-
Idi na: