Forum dobre zabave, besplatan download MP3 muzike, igranja a najvise druzenja. Ex YU druzina vas ceka!

HomePortailKako koristiti ovaj Forum?RegistracijaLogin

Share | 

Svi ljubimci koje ste imali...

Go down 
AutorPoruka
nocna_ptica
Navikao se
Navikao se

Broj komentara : 147
Registration date : 2008-05-12

KomentarNaslov komentara: Svi ljubimci koje ste imali...   Thu Jun 12, 2008 3:52 pm

Na vrh Go down
bg_girl
Legenda UROTE
Legenda UROTE

Broj komentara : 1875
Registration date : 2008-03-04

KomentarNaslov komentara: Re: Svi ljubimci koje ste imali...   Fri Jun 13, 2008 2:40 pm

imala sam samo 2 kanarinca i to je sve cak se i ne secam njihovih imena bila sam jako mala
Na vrh Go down
nena
Aktivan clan
Aktivan clan

Broj komentara : 447
Registration date : 2008-03-04

KomentarNaslov komentara: Re: Svi ljubimci koje ste imali...   Fri Jun 13, 2008 2:57 pm

pa imala sam najlepseg crnog macora na svetu, zvao se Atanasije-Tasa.
Obozavala sam ga, ali i komsinica je istovremeno imala pit-bula za ljubimca koji je isto obozavao macke, tako da moj Tasa i nije dugo bio sa nama...

e onda sam dobila rota da bi prestala da se plasim kucica, on je divan, zove se Odo i ogroman je. Ja nikad nisam prestala da se plasim kucica pa je on ostao kod mog bivseg muza.

a jos uvek imam divnu rusku plavu macu, zove se Peki. On obozava mog tatu i samo spava kod njega u krilu i samo se sa njim mazi, mi ostali smo ubedjeni da je on tigar i ne prilazimo mu...
Na vrh Go down
evropljanin
Aktivan clan
Aktivan clan

Broj komentara : 258
Registration date : 2008-05-11

KomentarNaslov komentara: Re: Svi ljubimci koje ste imali...   Wed Jun 18, 2008 12:26 pm

na zalost osim paukova nisam imao kucne ljubimce
Na vrh Go down
elan
Admin
Admin

Broj komentara : 7076
Registration date : 2008-03-03

KomentarNaslov komentara: Re: Svi ljubimci koje ste imali...   Mon Jun 23, 2008 3:56 pm

imala sam ribice, papigu micu i imala dva tigrasta kanarinca i sad imam macka cirka koji je prava beba i samo se mazi

barbara
Stara garda
Stara garda

Broj komentara : 2080
Registration date : 2008-03-05

KomentarNaslov komentara: Re: Svi ljubimci koje ste imali...   Tue Jun 24, 2008 12:25 am

svi ljubimci koje sam imala su pokojni Laughing Cool nazalost...bile su to slucajnosti...i cudne okolnosti, za njih Cool ...
Na vrh Go down
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: Svi ljubimci koje ste imali...   

Na vrh Go down

Na vrh 
Stranica 1/1