SVASTA NESTO !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum dobre zabave, besplatan download MP3 muzike, igranja a najvise druzenja. Ex YU druzina vas ceka!
 
HomePortailLatest imagesRegistracijaLogin

 

 sta biste radili da saznate...

Go down 
+9
evropljanin
nina
Dajana
bg_girl
barbara
nena
elan
KONAN
milica cobanica
13 posters
AutorPoruka
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

sta biste radili da saznate... Empty
KomentarNaslov komentara: sta biste radili da saznate...   sta biste radili da saznate... Icon_minitimeFri Jul 04, 2008 10:42 am

pa na primer, da je vas partner biseksualac?
Na vrh Go down
KONAN
Navikao se
Navikao se
KONAN


Broj komentara : 110
Registration date : 2008-03-05

sta biste radili da saznate... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: sta biste radili da saznate...   sta biste radili da saznate... Icon_minitimeFri Jul 04, 2008 12:20 pm

pa posto sam musko pitao bi mozemo li u troje Twisted Evil sta ces drugo, nemas sta pametnije lol!

a jesi to ti saznala Shocked Laughing
Na vrh Go down
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

sta biste radili da saznate... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: sta biste radili da saznate...   sta biste radili da saznate... Icon_minitimeFri Jul 04, 2008 1:22 pm

pa ja bih ga ostavila .. nisam zainteresovana za takve akcije ...
Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

sta biste radili da saznate... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: sta biste radili da saznate...   sta biste radili da saznate... Icon_minitimeFri Jul 04, 2008 1:47 pm

hehehe, konane nisam, nego sam htela da otvorim temu gde bi objedinili pitanja sta biste radili da vam se desi ovo ili ono... a ovo mi prosto pade na pamet.
Na vrh Go down
nena
Aktivan clan
Aktivan clan
nena


Broj komentara : 447
Age : 49
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-04

sta biste radili da saznate... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: sta biste radili da saznate...   sta biste radili da saznate... Icon_minitimeFri Jul 04, 2008 3:13 pm

:smor: sta bi uradila?

paaaaa love:) :udar: love:) love:) love:) love:) dosada
Na vrh Go down
barbara
Stara garda
Stara garda
barbara


Broj komentara : 2080
Age : 35
Lokacija : ma mahala...
Registration date : 2008-03-05

sta biste radili da saznate... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: sta biste radili da saznate...   sta biste radili da saznate... Icon_minitimeSat Jul 05, 2008 8:40 pm

pa ako bi trenutno bio slobodan sa te druge strane ostavila bih ga Rolling Eyes
a ako bi imao decka, zavisilo bi od toga kakav je taj decko Rolling Eyes
u svakom slucaju smatrala bih to pederlukom, a nase hodanje krinkom Very Happy ne bih mogla preci preko toga, svasta bih oprostila, ali to ne...
uostalom kakav je to fazon , odluci se za jedno brate dragi...
Na vrh Go down
Gost
Gost
Anonymous



sta biste radili da saznate... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: sta biste radili da saznate...   sta biste radili da saznate... Icon_minitimeWed Jul 09, 2008 10:32 am

Rekla bih fuuuuuuuuuuuj, okrenula se i otisla. Ipak mi je prirodnije da sam ja bisex Cool nekako mi to sa dvije cure i jednim muskarcem djeluje manje perverzno Laughing
Na vrh Go down
bg_girl
Legenda UROTE
Legenda UROTE
bg_girl


Broj komentara : 1875
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-04

sta biste radili da saznate... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: sta biste radili da saznate...   sta biste radili da saznate... Icon_minitimeWed Jul 16, 2008 11:33 pm

Gost (citat):
Rekla bih fuuuuuuuuuuuj, okrenula se i otisla. Ipak mi je prirodnije da sam ja bisex Cool nekako mi to sa dvije cure i jednim muskarcem djeluje manje perverzno Laughing


mozda deluje perverzno ali zasto bi bilo normalnije da ti budes bisex , a muskarac da nebude ?
Na vrh Go down
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

sta biste radili da saznate... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: sta biste radili da saznate...   sta biste radili da saznate... Icon_minitimeWed Jul 16, 2008 11:41 pm

e da, to je i mene oduvek zanimalo. nekako je ljudima normalnije da vide dve lezbejke umesto dva pedera Question
kojom logikom?
Na vrh Go down
bg_girl
Legenda UROTE
Legenda UROTE
bg_girl


Broj komentara : 1875
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-04

sta biste radili da saznate... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: sta biste radili da saznate...   sta biste radili da saznate... Icon_minitimeWed Jul 16, 2008 11:45 pm

pa i meni nekako normalnije da vidim dve zene nego dva muskarca ali opet kazem zasto muskarcima nebi zena bisex bila fujjjj
Na vrh Go down
Dajana
Prelazi u legendu Urote
Prelazi u legendu Urote
Dajana


Broj komentara : 902
Registration date : 2008-03-17

sta biste radili da saznate... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: sta biste radili da saznate...   sta biste radili da saznate... Icon_minitimeSat Jul 19, 2008 12:53 pm

meni je svakako to bolesno ma sa koje god strane bilo
Na vrh Go down
nina
Prelazi u legendu Urote
Prelazi u legendu Urote
nina


Broj komentara : 867
Registration date : 2008-03-04

sta biste radili da saznate... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: sta biste radili da saznate...   sta biste radili da saznate... Icon_minitimeSat Jul 19, 2008 5:08 pm

Pa stvarno ne znam stabih radila bas u tom momentu , mozda bih ga tukla ko zna
Na vrh Go down
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

sta biste radili da saznate... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: sta biste radili da saznate...   sta biste radili da saznate... Icon_minitimeMon Jul 21, 2008 12:31 am

novo pitanje...
sta biste radili da saznate.... da vas na primer covek/zena vaseg zivota vara sa najboljim prijateljem/prijateljicom?
Na vrh Go down
Dajana
Prelazi u legendu Urote
Prelazi u legendu Urote
Dajana


Broj komentara : 902
Registration date : 2008-03-17

sta biste radili da saznate... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: sta biste radili da saznate...   sta biste radili da saznate... Icon_minitimeMon Jul 21, 2008 12:51 pm

milica cobanica (citat):
novo pitanje...
sta biste radili da saznate.... da vas na primer covek/zena vaseg zivota vara sa najboljim prijateljem/prijateljicom?

pa verovatno bih nju a i njega premlatila haha
Na vrh Go down
evropljanin
Aktivan clan
Aktivan clan
evropljanin


Broj komentara : 258
Lokacija : Europe
Registration date : 2008-05-11

sta biste radili da saznate... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: sta biste radili da saznate...   sta biste radili da saznate... Icon_minitimeTue Jul 22, 2008 1:24 pm

Dajana (citat):
milica cobanica (citat):
novo pitanje...
sta biste radili da saznate.... da vas na primer covek/zena vaseg zivota vara sa najboljim prijateljem/prijateljicom?

pa verovatno bih nju a i njega premlatila haha

pa nesto tako bih mozda i ja uradio mada ne volim da mlatim zene
Na vrh Go down
cvetic
Pocetnik
Pocetnik
cvetic


Broj komentara : 48
Age : 46
Registration date : 2008-05-11

sta biste radili da saznate... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: sta biste radili da saznate...   sta biste radili da saznate... Icon_minitimeTue Jul 22, 2008 2:55 pm

i na jedno i na drugo pitanje odgovor glasi ovako

nista okrenula se i otisla kuci i zavrsila tu pricu i to poglavlje u mom zivotu, a onda bih otisla kod lekara na sve moguce preglede da vidim da nisam ne daj Boze dobila neku bolestinu
Na vrh Go down
bg_girl
Legenda UROTE
Legenda UROTE
bg_girl


Broj komentara : 1875
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-04

sta biste radili da saznate... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: sta biste radili da saznate...   sta biste radili da saznate... Icon_minitimeSun Jul 27, 2008 1:28 pm

cvetic (citat):
i na jedno i na drugo pitanje odgovor glasi ovako

nista okrenula se i otisla kuci i zavrsila tu pricu i to poglavlje u mom zivotu, a onda bih otisla kod lekara na sve moguce preglede da vidim da nisam ne daj Boze dobila neku bolestinu

cheers cheers cheers cheers
Na vrh Go down
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

sta biste radili da saznate... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: sta biste radili da saznate...   sta biste radili da saznate... Icon_minitimeThu Jul 31, 2008 8:47 am

evo sa jednog foruma ...

Citat :
Moj suprug je homić- kako dalje?
Živim nekoliko godina u idiličnom braku u kojem je rođeno i dvoje djece. Naizgled smo bili savršena obitelj, mladi, lijepi, uspješni i mnogobrojni.
A onda, jednog dana kad sam se ranije vratila sa poslovnog puta , zatekao me strašan prizor. Moj suprug je u dnevnom boravku imao seksualni odnos sa drugim muškarcem i primao ga u dupe. Bila sam šokirana, odgledala sam cijeli prizor sve do kraja.
Nikad mi nije rekao da gaji sklonosti prema istom spolu, istina, često je od mene zahtijevao analni seks no ja sam mislila da je to za muškarca normalno. Sada vidim da ima istine u tome da je svaki muškarac koji od žene traži analac - peder.
Nakon što mi je skrušeno priznao da voli i muškarce te izrazio kajanje, zamolio me da još jednom pokušamo. Da li biste oprostile mužu što je spavao sa drugim muškarcem??
Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
dex_am
Prelazi u legendu Urote
Prelazi u legendu Urote
dex_am


Broj komentara : 1254
Age : 47
Lokacija : all around
Registration date : 2008-03-05

sta biste radili da saznate... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: sta biste radili da saznate...   sta biste radili da saznate... Icon_minitimeThu Jul 31, 2008 11:28 am

pa odveo bih je na neko romanticno mjesto (recimo neka planina ili slicno) i bacio sa njega... a poslje bi oprostio bez problema... (što bi rekli hallalio)
Na vrh Go down
makazica
Aktivan clan
Aktivan clan
makazica


Broj komentara : 407
Registration date : 2008-05-11

sta biste radili da saznate... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: sta biste radili da saznate...   sta biste radili da saznate... Icon_minitimeThu Jul 31, 2008 2:32 pm

Sta bih uradila da uhvatim muza sa drugim muskarcem ? Mislim da tu nema sta da se prica, ma prekinula isti momenat a mislim da bih se ispovracala prizorom onako ispred njih , a ova zena sto je ovo napisala ocito je i sama mazohista kad je posmatrala citam prizor do kraja .
Na vrh Go down
makazica
Aktivan clan
Aktivan clan
makazica


Broj komentara : 407
Registration date : 2008-05-11

sta biste radili da saznate... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: sta biste radili da saznate...   sta biste radili da saznate... Icon_minitimeThu Jul 31, 2008 2:33 pm

P.S. mislim da bi cak trazila i zabranu od suda da prilazi deci , treba da mi kvari decu i uci kako NE TREBA da se ponasaju !
Na vrh Go down
jabukica
Navikao se
Navikao se
jabukica


Broj komentara : 135
Registration date : 2008-08-14

sta biste radili da saznate... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: sta biste radili da saznate...   sta biste radili da saznate... Icon_minitimeThu Aug 14, 2008 12:49 pm

Ovo je stvarno strasno sto sam procitala i mogu reci toj zeni da i ona ima problem kada je sve to mogla da isprati
Na vrh Go down
Sponsored content





sta biste radili da saznate... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: sta biste radili da saznate...   sta biste radili da saznate... Icon_minitime

Na vrh Go down
 
sta biste radili da saznate...
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Sta bi ste radili osobi iznad?

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
SVASTA NESTO ! :: ARHIVA :: Arhiva tema-
Idi na: