SVASTA NESTO !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum dobre zabave, besplatan download MP3 muzike, igranja a najvise druzenja. Ex YU druzina vas ceka!
 
HomePortailLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Hulahopke kao seksi odjeća

Go down 
5 posters
AutorPoruka
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

Hulahopke kao seksi odjeća Empty
KomentarNaslov komentara: Hulahopke kao seksi odjeća   Hulahopke kao seksi odjeća Icon_minitimeTue Jul 15, 2008 10:18 am

Citat :
..ženske hulahop čarape nekad su bile seksi veš..imale su onaj lijepi nat koji je pratio liniju noge i palio muškarce..i danas postoje seksi hulahopke...mada se više nosi ona klasika..ima dosta dečkiju kojima su hulahopke nužno zlo, a smrkne im se kad ručicom zagrabe u očekivanju gole, glatke kože, a kad ono...hulahopke..
kakva su vam iskustva s tim...
Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
dex_am
Prelazi u legendu Urote
Prelazi u legendu Urote
dex_am


Broj komentara : 1254
Age : 47
Lokacija : all around
Registration date : 2008-03-05

Hulahopke kao seksi odjeća Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Hulahopke kao seksi odjeća   Hulahopke kao seksi odjeća Icon_minitimeTue Jul 15, 2008 10:29 am

meni se isto smrkne.... u pravu je ovaj clanak... Wink
Na vrh Go down
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

Hulahopke kao seksi odjeća Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Hulahopke kao seksi odjeća   Hulahopke kao seksi odjeća Icon_minitimeTue Jul 15, 2008 3:11 pm

ne podnosim hulahopke... nikada ih nisam ni volela. u principu, nosim carape sa halterima.
Na vrh Go down
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

Hulahopke kao seksi odjeća Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Hulahopke kao seksi odjeća   Hulahopke kao seksi odjeća Icon_minitimeTue Jul 15, 2008 3:16 pm

hehe .. halteri zakon .. mada ja najvise volim carapice hehe,,, mislim na one kratke natikace ...
Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
barbara
Stara garda
Stara garda
barbara


Broj komentara : 2080
Age : 35
Lokacija : ma mahala...
Registration date : 2008-03-05

Hulahopke kao seksi odjeća Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Hulahopke kao seksi odjeća   Hulahopke kao seksi odjeća Icon_minitimeWed Jul 16, 2008 12:52 pm

zimi sam vjecito u stramplicama Very Happy jer sam zimomorna pravoo, a i navikla...a opet u proljece i u jesen nosim ih kad nosim suknje ,i to dok je jos uvijek prohladno, jedino mi smeta sto spadaju stalno pa ih moram navlaciti i u hodu, slampavo se tad osjecam Very Happy ljeti ne dolaze u obzir, koliko se sjecam bar... sve u svemu super su mi stramplice ...
Na vrh Go down
evropljanin
Aktivan clan
Aktivan clan
evropljanin


Broj komentara : 258
Lokacija : Europe
Registration date : 2008-05-11

Hulahopke kao seksi odjeća Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Hulahopke kao seksi odjeća   Hulahopke kao seksi odjeća Icon_minitimeFri Jul 18, 2008 10:06 am

milica cobanica (citat):
ne podnosim hulahopke... nikada ih nisam ni volela. u principu, nosim carape sa halterima.

svaka cast , znas ti sta treba
Na vrh Go down
Sponsored content





Hulahopke kao seksi odjeća Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Hulahopke kao seksi odjeća   Hulahopke kao seksi odjeća Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Hulahopke kao seksi odjeća
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
SVASTA NESTO ! :: MODA :: Sve o modi i stajlingu!-
Idi na: