SVASTA NESTO !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum dobre zabave, besplatan download MP3 muzike, igranja a najvise druzenja. Ex YU druzina vas ceka!
 
HomePortailLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Kozmetika i sve o kozmetici

Go down 
+4
magicna
milica cobanica
elan
barbara
8 posters
Idi na stranicu : 1, 2  Next
AutorPoruka
Gost
Gost
Anonymous



Kozmetika i sve o kozmetici Empty
KomentarNaslov komentara: Kozmetika i sve o kozmetici   Kozmetika i sve o kozmetici Icon_minitimeWed Mar 05, 2008 1:09 pm

Drage moje forumashice, ovdje imate priliku da kritikujete kako pozitivno tako negativno kozmeticke proizvode bilo da se radi o preparativnoj ili dekorativnoj kozmetici.

Evo recimo ja sam odusevljena PLANET SPA kolekcijom iz Avona, narocito ona sa maslinovim uljem. Isto tako su mi samponi iz DM-a fantasticni, cijene tih sampona su smijesne ali su samponi i regeneratori fantasticni.

Dok recimo olovka od Diora me negativno iznenadila, oci mi suze, nakuplja se u uglovima oka jos se pri tome svemu i razmazuje. Sve u svemu jaaaaaako losa olovka.

Ima tu jos mnogo toga ali evo dovoljno za pocetak Wink
Na vrh Go down
barbara
Stara garda
Stara garda
barbara


Broj komentara : 2080
Age : 35
Lokacija : ma mahala...
Registration date : 2008-03-05

Kozmetika i sve o kozmetici Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kozmetika i sve o kozmetici   Kozmetika i sve o kozmetici Icon_minitimeWed Mar 05, 2008 11:18 pm

l'oreal rumenilo Blush delicieux, super mirise, dugotrajno, nasla sam bas svoju nijansu,najbolje koje sam probala, i tuš deborah, odlican dugotrajan, ne razmazuje se... Cool
Na vrh Go down
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

Kozmetika i sve o kozmetici Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kozmetika i sve o kozmetici   Kozmetika i sve o kozmetici Icon_minitimeWed Mar 05, 2008 11:29 pm

Ovako sto se tice sampona najvise mi odgovara herbal esenci ... od pomade za lice najvise nivea bela, od mleka za telo definitivno avon .. a maska za kosu .. planet spa avon sa maslinovim uljem .. nesto fenomenalno ...
Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
Gost
Gost
Anonymous



Kozmetika i sve o kozmetici Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kozmetika i sve o kozmetici   Kozmetika i sve o kozmetici Icon_minitimeThu Mar 06, 2008 4:02 pm

Maska Planet Spa od maslinovog ulja iz Avona je fantazija Very Happy

Ja bih isto tako pohvalila puder iz Oriflame-a Giordani Gold. Fantastican je. Ja ga koristim vec godinu dana. Bas sam se nabacala para dok nisam probala ovaj puder. Nema efekat maske na licu, bas je lagan.

Kozmetika i sve o kozmetici Oriflame2392l


Isto tako mi je jaaaaaaaako dobar Dior Airflash, ali njega koristim samo za svecane prilike ili za izlaske jer je jaaaaaaako postojan i fino pokriva.

Kozmetika i sve o kozmetici Diorskin
Na vrh Go down
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

Kozmetika i sve o kozmetici Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kozmetika i sve o kozmetici   Kozmetika i sve o kozmetici Icon_minitimeFri Mar 14, 2008 11:43 am

posle ove maske lice je fantasticno

Kozmetika i sve o kozmetici Product-2287095

krema vise nego odlicna

Kozmetika i sve o kozmetici 53_1_b

gel za tusiranje posle koga koza ostaje svilenkasta i barsunasta

Kozmetika i sve o kozmetici 24626767

krema za telo vise nego neverovatna

Kozmetika i sve o kozmetici 41PVGBSGR3L._SL150_
Na vrh Go down
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

Kozmetika i sve o kozmetici Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kozmetika i sve o kozmetici   Kozmetika i sve o kozmetici Icon_minitimeFri Mar 14, 2008 12:38 pm

e sad sminka. trenutno koristim

Kozmetika i sve o kozmetici 31KVPJR8MYL._AA200_
Kozmetika i sve o kozmetici 31nbNYSa8zL._AA280_
Kozmetika i sve o kozmetici Dior_Detective_Chic_Palette
Kozmetika i sve o kozmetici Shiseido-Lip-Gloss
Kozmetika i sve o kozmetici 04577380102
Na vrh Go down
Gost
Gost
Anonymous



Kozmetika i sve o kozmetici Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kozmetika i sve o kozmetici   Kozmetika i sve o kozmetici Icon_minitimeFri Mar 14, 2008 1:17 pm

@milice ja sam se uvjerila sve sto je sa maslinovim uljem da je fantasticno. Barem meni gode proizvodi koji sadrze maslinu.

Evo ja koristim ove proizvode od maslinovog ulja, ovo je cijela kolekcija SPA proizvoda od maslinovog ulja u Avon-u:
Krema za tijelo
Kozmetika i sve o kozmetici PROD_1012775

Gel za tusiranje
Kozmetika i sve o kozmetici PROD_1012502

Ulje u spreju
Kozmetika i sve o kozmetici PROD_1012500


Vruce ulje za kosu
Kozmetika i sve o kozmetici PROD_1039519

Losion za tijelo
Kozmetika i sve o kozmetici PROD_1013465_LG

Piling za tijelo:
Kozmetika i sve o kozmetici 01365

Ima jos maska za lice ali ne mogu da nadjem sliku.
Na vrh Go down
Gost
Gost
Anonymous



Kozmetika i sve o kozmetici Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kozmetika i sve o kozmetici   Kozmetika i sve o kozmetici Icon_minitimeFri Mar 14, 2008 1:48 pm

Jedna od boljih maskara koje sam probala i trenutno je koristim

Kozmetika i sve o kozmetici 750TD_xl

Fantasticna je, bas sam se iznenadila. Jako lijepo izvuce trepavice i zaista bez grudvica a efekat pa haman kao na reklami Wink
Na vrh Go down
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

Kozmetika i sve o kozmetici Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kozmetika i sve o kozmetici   Kozmetika i sve o kozmetici Icon_minitimeFri Mar 14, 2008 5:26 pm

evo jedne lepe i korisne stvarcice za one koje ne vole da nose torbu sa sobom (kao na primer ja). u pitanju je kuca bourjois a proizvod je lip gloss koga ima u raznim bojama a moze se zakaciti za vas mobilni telefon.

Kozmetika i sve o kozmetici BourjoisGloss-758233
Na vrh Go down
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

Kozmetika i sve o kozmetici Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kozmetika i sve o kozmetici   Kozmetika i sve o kozmetici Icon_minitimeWed Mar 19, 2008 4:02 pm

blondy (citat):
Jedna od boljih maskara koje sam probala i trenutno je koristim

Kozmetika i sve o kozmetici 750TD_xl

Fantasticna je, bas sam se iznenadila. Jako lijepo izvuce trepavice i zaista bez grudvica a efekat pa haman kao na reklami Wink

e kupila sam ovu maskaru jer si je preporucila i zaista sam se i ja iznenadila koliko je dobra. cetkica je savrsena. inace ja uvek imam problema sa maskarom ali ova je pun pogodak Wink
Na vrh Go down
Gost
Gost
Anonymous



Kozmetika i sve o kozmetici Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kozmetika i sve o kozmetici   Kozmetika i sve o kozmetici Icon_minitimeWed Mar 19, 2008 5:22 pm

Ista stvar. Dvoumila sam se. Jeste da nije skupa ali nesto sto necu koristiti necu vala ni da imam ni da dajem pare za to.

Nego jos sam nesto htjela da preporucim cim se sjetim javim se.
Na vrh Go down
Gost
Gost
Anonymous



Kozmetika i sve o kozmetici Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kozmetika i sve o kozmetici   Kozmetika i sve o kozmetici Icon_minitimeWed Mar 19, 2008 5:43 pm

Sjetih se Very Happy

Htjela sam da preporucim Oriflame Giordani Gold tekuci iluminator za lice. Fantastican je.



Kozmetika i sve o kozmetici Oriflame

Moze se koristiti sam ili preko pudera po cijelom licu. Isto tako moze se koristiti kao rumenilo ili se nanositi po cijelom tijelu. Bas je super stvarcica.
Na vrh Go down
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

Kozmetika i sve o kozmetici Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kozmetika i sve o kozmetici   Kozmetika i sve o kozmetici Icon_minitimeWed Mar 19, 2008 11:43 pm

a da li je neko probao novi loreal puder art of illusion?

Kozmetika i sve o kozmetici Loreal-bare-naturale-powdered-mineral-foundation-soft-ivory
Na vrh Go down
Gost
Gost
Anonymous



Kozmetika i sve o kozmetici Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kozmetika i sve o kozmetici   Kozmetika i sve o kozmetici Icon_minitimeThu Mar 20, 2008 10:55 am

@milice moja snaha ga koristi i ne da je zadovoljna nego prezadovoljna. Odgovara vakom tipu koze upravo zbog tih nekih mineralnih sastojaka a koliko sam vidjela ima prilicno siroku paletu nijansi Smile

Ona je svoj prvi porucila iz Njemacke jer ga tada nije bilo kod nas a reklamirao se na njemackim kanalima. Jos nesto jako interestantno za ovaj puder je sto je jako mala bocica a moze biti bruku, kao da se razmnozava u bocici Very Happy
Na vrh Go down
magicna
Navikao se
Navikao se
magicna


Broj komentara : 79
Lokacija : sarajewo
Registration date : 2008-03-13

Kozmetika i sve o kozmetici Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kozmetika i sve o kozmetici   Kozmetika i sve o kozmetici Icon_minitimeThu Mar 20, 2008 3:33 pm

e ovako...meni su te avon kreme onako... a make up mi se ne svidja... Evil or Very Mad
zapravo imam dojam da su im proizvodi stariiii... karmini imaju neki miris hmmm

Svidjaju mi se sve kremice i kupke Nivea i njih obicno i koristim...

make up je pretezno Loreal i super su i puderi i sjene, posebno jer ja nosim lece i ne spadaju tek tako Wink
svaki karmin i sjaj je extra kiss22
Na vrh Go down
Gost
Gost
Anonymous



Kozmetika i sve o kozmetici Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kozmetika i sve o kozmetici   Kozmetika i sve o kozmetici Icon_minitimeThu Mar 20, 2008 4:22 pm

Ma sve to zavisi od tipa koze od osobe do osobe. Meni od Diorove olovke suze oci confused dok od Surme ne suze. A Surma kosta kod onih muslimana sto prodaju knjige na ulici 5 KM.

Kozmetika i sve o kozmetici Pro09
Na vrh Go down
bg_girl
Legenda UROTE
Legenda UROTE
bg_girl


Broj komentara : 1875
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-04

Kozmetika i sve o kozmetici Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kozmetika i sve o kozmetici   Kozmetika i sve o kozmetici Icon_minitimeSun Mar 23, 2008 12:49 am

E ovako, volim niveinu kozmetiku , avon ima po nesto dobro a najvise sto mi se svidja od avona su mleka za tela od visnje, vanile, lavanda koja se cini mi se vise ne proizvodi .

Kozmetika i sve o kozmetici Prod_1020085D_XLKozmetika i sve o kozmetici Prod_1020220_XL
Na vrh Go down
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

Kozmetika i sve o kozmetici Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kozmetika i sve o kozmetici   Kozmetika i sve o kozmetici Icon_minitimeSun Mar 23, 2008 11:36 pm

blondy (citat):
Meni od Diorove olovke suze oci confused dok od Surme ne suze.

takodje... Evil or Very Mad
Na vrh Go down
Gost
Gost
Anonymous



Kozmetika i sve o kozmetici Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kozmetika i sve o kozmetici   Kozmetika i sve o kozmetici Icon_minitimeMon Mar 24, 2008 6:29 pm

Ovo BOURJOIS PARIS rumenilo je za 10

Kozmetika i sve o kozmetici Blush_l
Na vrh Go down
Gost
Gost
Anonymous



Kozmetika i sve o kozmetici Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kozmetika i sve o kozmetici   Kozmetika i sve o kozmetici Icon_minitimeWed Mar 26, 2008 12:22 pm

Jako lijepi ruzevi iz Oriflamea, kolekcija Giordani Gold, narocito nijansa Peach

Kozmetika i sve o kozmetici 5582-9
Na vrh Go down
Gost
Gost
Anonymous



Kozmetika i sve o kozmetici Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kozmetika i sve o kozmetici   Kozmetika i sve o kozmetici Icon_minitimeWed Mar 26, 2008 12:28 pm

Isto tako Dior Addict sjaj za usne je fantastican. Ja imam ovu nijansu
Kozmetika i sve o kozmetici 97032_10

Isto tako ruz iz linije Addict je fantastican Kozmetika i sve o kozmetici Aaaaaj10
Na vrh Go down
Gost
Gost
Anonymous



Kozmetika i sve o kozmetici Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kozmetika i sve o kozmetici   Kozmetika i sve o kozmetici Icon_minitimeWed Mar 26, 2008 6:27 pm

Evo napokon nadjoh na internetu i sliku kreme koju vec duze vrijeme koristim. Ja sam inace odusevljena skoro svim proizvodima koji sadrze maslinovo ulje.

Dakle Lara Bellucci krema za lice

Kozmetika i sve o kozmetici Lara_creme_olive

Ima i mlijeko za ciscenje

Kozmetika i sve o kozmetici Lara_reinigungsmilch

Kao i tonik

Kozmetika i sve o kozmetici Lara_gesichtswasser
Na vrh Go down
NeoBitchNa
Navikao se
Navikao se
NeoBitchNa


Broj komentara : 69
Age : 43
Registration date : 2008-03-26

Kozmetika i sve o kozmetici Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kozmetika i sve o kozmetici   Kozmetika i sve o kozmetici Icon_minitimeThu Mar 27, 2008 2:54 pm

Ja bih samo da pohvalim ovu Lorealovu kolekciju sampona za kosu i svih proizvoda iz ove linije

Kozmetika i sve o kozmetici 060718_loreal
Na vrh Go down
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

Kozmetika i sve o kozmetici Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kozmetika i sve o kozmetici   Kozmetika i sve o kozmetici Icon_minitimeSat Mar 29, 2008 1:25 pm

porucila sam sad ovu maskaru da vidim kakva je pa cu vam javiti prvom prilikom kad se nasminkam hehe ..

Kozmetika i sve o kozmetici Prod_1036825_XL
Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

Kozmetika i sve o kozmetici Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kozmetika i sve o kozmetici   Kozmetika i sve o kozmetici Icon_minitimeSat Mar 29, 2008 1:28 pm

a ovo je najveca glupost koja je izasla u AVON-u .. strasno .. samo sam bacila pare a kupila sve boje haha

Kozmetika i sve o kozmetici Prod_1041549_XL
Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
Gost
Gost
Anonymous



Kozmetika i sve o kozmetici Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kozmetika i sve o kozmetici   Kozmetika i sve o kozmetici Icon_minitimeSat Mar 29, 2008 1:58 pm

@elan u pravu si za ovaj "lak" odron i ja sam ga probala ali srecom samo uzorak lol!
Na vrh Go down
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

Kozmetika i sve o kozmetici Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kozmetika i sve o kozmetici   Kozmetika i sve o kozmetici Icon_minitimeSat Mar 29, 2008 1:59 pm

a ja mislila da je to super stvar ... kad ono uzas .. poklonila sam komsinici koja kaze da joj je super taj lak .. samo se pitam kako je uspela da ga stavi .. posto ja nisam ... lol!
Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
NeoBitchNa
Navikao se
Navikao se
NeoBitchNa


Broj komentara : 69
Age : 43
Registration date : 2008-03-26

Kozmetika i sve o kozmetici Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kozmetika i sve o kozmetici   Kozmetika i sve o kozmetici Icon_minitimeSat Mar 29, 2008 4:22 pm

Ja bih samo da kazem da je krema za samotamnjenje iz Oriflamea katastrofalna. Mad Bila sam kao krompir.
Na vrh Go down
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

Kozmetika i sve o kozmetici Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kozmetika i sve o kozmetici   Kozmetika i sve o kozmetici Icon_minitimeSat Mar 29, 2008 4:24 pm

NeoBitchNa (citat):
Ja bih samo da kazem da je krema za samotamnjenje iz Oriflamea katastrofalna. Mad Bila sam kao krompir.

te kreme za samopotamnjivanje inace nevaljaju .. budes sav saren
Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
barbara
Stara garda
Stara garda
barbara


Broj komentara : 2080
Age : 35
Lokacija : ma mahala...
Registration date : 2008-03-05

Kozmetika i sve o kozmetici Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kozmetika i sve o kozmetici   Kozmetika i sve o kozmetici Icon_minitimeSat Mar 29, 2008 11:13 pm

zavisi na kojem dijelu dijelu tijela ih koristis, moje prijateljice su koristile Garnierove kreme za samotamnjenje, i super su im bile, pogotovo ako se koriste na nogama, jer noge najteze crne obicno...mene to malo nervira, bolje otici na kvarcanje nekoliko puta, i suncati se onda, u basti npr. Very Happy kod kuce...
Na vrh Go down
Sponsored content





Kozmetika i sve o kozmetici Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kozmetika i sve o kozmetici   Kozmetika i sve o kozmetici Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Kozmetika i sve o kozmetici
Na vrh 
Stranica 1/2Idi na stranicu : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Avon kozmetika

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
SVASTA NESTO ! :: ZENSKI KUTAK :: Zabranjeno za muskarce !-
Idi na: