SVASTA NESTO !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum dobre zabave, besplatan download MP3 muzike, igranja a najvise druzenja. Ex YU druzina vas ceka!
 
HomePortailLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Budite sretni sa svojim poslom

Go down 
4 posters
AutorPoruka
makazica
Aktivan clan
Aktivan clan
makazica


Broj komentara : 407
Registration date : 2008-05-11

Budite sretni sa svojim poslom Empty
KomentarNaslov komentara: Budite sretni sa svojim poslom   Budite sretni sa svojim poslom Icon_minitimeFri Nov 14, 2008 11:22 am

Citat :

U našoj potrebi da se definiramo, često gledamo u posao da nam pokaže našu vrijednost.

Društvo ne procjenjuje sve profesije jednako, te je vrlo moguće da će pojedinci osjećati neugodnost ukoliko se bave nečim što drugi smatraju manje vrijednim. Međutim, poznato je kako su neke velike i mudre osobe kroz povijest imale neke marginalizirane poslove. Zbog toga, bez obzira kakvim se poslom bavite, vi najbolje znate razloge zbog kojih to radite i nema potrebe da mislite kako vas posao obilježava ili čini manje vrijednima.

Sve dok ste zadovoljni poslom i taj vam posao omogućava da živite svoj život autentično, te vas ne sprječava da zadovoljite svoje emotivne i psihičke potrebe, te vam ostavlja dovoljno vremena da uživate u plodovima svog rada, imate posao koji dodaje vrijednost vašem životu.

Ako ste konobarica, tada budite najbolja konobarica što možete. Budite ponosni na svoj posao i drugi će primijetiti vašu strast. Ne radi se o vrsti posla koji radite, nego o tome da obavljanje tog posla čini svijet boljim mjestom za vas.
Citat :

www.covermagazin.com
Na vrh Go down
barbara
Stara garda
Stara garda
barbara


Broj komentara : 2080
Age : 35
Lokacija : ma mahala...
Registration date : 2008-03-05

Budite sretni sa svojim poslom Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Budite sretni sa svojim poslom   Budite sretni sa svojim poslom Icon_minitimeSat Dec 20, 2008 12:40 am

usrecuje me moj posao, iz mnogo razloga, nije naporan, nije dugo radno vrijeme, mogu pored posla ici redovno na fax, mogu ispunjavati krizaljke na poslu Very Happy , pustati sebi muziku koju hocu, piti kaficu kad hocu, niko me ne terorise, gazde su mi divni ljudi, mogu uzimati platu kad hocu, ma jooj sta vise da kazem, ... study sunny drunken
Na vrh Go down
Abnor Mal
Hyper-aktivan clan
Hyper-aktivan clan
Abnor Mal


Broj komentara : 550
Age : 55
Registration date : 2008-11-16

Budite sretni sa svojim poslom Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Budite sretni sa svojim poslom   Budite sretni sa svojim poslom Icon_minitimeSat Dec 20, 2008 1:29 am

barbara (citat):
usrecuje me moj posao, iz mnogo razloga, nije naporan, nije dugo radno vrijeme, mogu pored posla ici redovno na fax, mogu ispunjavati krizaljke na poslu Very Happy , pustati sebi muziku koju hocu, piti kaficu kad hocu, niko me ne terorise, gazde su mi divni ljudi, mogu uzimati platu kad hocu, ma jooj sta vise da kazem, ... study sunny drunken


PRIMI MEEE haha
Na vrh Go down
MM007
Pocetnik
Pocetnik



Broj komentara : 4
Registration date : 2011-06-04

Budite sretni sa svojim poslom Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Budite sretni sa svojim poslom   Budite sretni sa svojim poslom Icon_minitimeTue Sep 13, 2011 12:24 pm

Covek moze biti sretan sa svojim poslom, samo kao su ispunjene dve stvari. Jedna je da voli to sto radi a druga je da zaradjuje dosta. Ja sam skoro kupio stan i dalje oplacujem kredit, Kurs Franka skocio. I sta sad?
Na vrh Go down
http://www.tt-group.net/vremenska_prognoza.htm
Sponsored content





Budite sretni sa svojim poslom Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Budite sretni sa svojim poslom   Budite sretni sa svojim poslom Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Budite sretni sa svojim poslom
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
SVASTA NESTO ! :: DRUŠTVO :: Filozofija, kultne stvari, posao i novac i jos mnogo toga ...-
Idi na: