Forum dobre zabave, besplatan download MP3 muzike, igranja a najvise druzenja. Ex YU druzina vas ceka!

HomePortailKako koristiti ovaj Forum?RegistracijaLogin

Share | 

PSIHO TERAPIJE- OTVORENI TAJNI DOSIJEI!

Go down 
AutorPoruka
elan
Admin
Admin

Broj komentara : 7076
Registration date : 2008-03-03

KomentarNaslov komentara: PSIHO TERAPIJE- OTVORENI TAJNI DOSIJEI!   Wed Mar 05, 2008 8:06 pm

Otvoreni tajni dosijei

Otvoreni su tajni dosijei vladinih državnika i njihovih pomoćnika.U sledećem tekstu
možete pročitati ispovesti,tačnije zabeležene psihoanalize lekara koji su bili
zaduženi za lečenje političkih aktivista.

BORIS TADIĆ

Moj otac je bio ljut što sam se rodio sa 3,650 kg., u 9 meseci i 9 dana,samo
zato jer mu je moja majka obećala da ću biti veliki čim se rodim.
Svake sledeće godine je zahtevao da budem stariji.Kada sam napunio 11.svim
rođacima i prijateljima je govorio da imam 23. i da sam genije,jer sam mu jednom
prilikom prigovorio da se supa jede kašikom a ne nožem,što je on posle duže
konsultacije sa mojom nadasve tolerantnom majkom prihvatio uz kompromis,
supu je od tada jeo isključivo sa kineskim štapićima za jelo.

ČEDOMIR JOVANOVIĆ

Moj otac je tvrdio da je pronašao svemir, čak je znao i datum,ali kada god bih ga
pitao tata koji je to datum,on je smireno odgovarao: Ne sećam se bilo je jako davno.
Na moj treći rođendan upisao me je na kurs kineskog jezika, balet i osnove brodogradnje
i zahtevao rezultate na svom stolu do 11.30.Moja majka je oduvek želela da budem
Rudolf Valentino kako bih bio lepši od Milicinog sina koji je bio žensko.

NATAŠA MIĆIĆ

Moja majka je tvrdila da sam jedinica iako sam imala dve starije sestre i mlađeg brata.
Razlog je u tome jer sam sa 5.godina kategorično tvrdila da sam vanzemaljac.
Odmalena sam bila bolešljiva stoga mi je majka našla lek za koji je tvrdila da je pouzdano siguran.
Na njenu preporuku radila sam 24. časa dnevno tako da nisam imala vremena za bolest.
Na moje punoletstvo dobila sam poklon.To je bila roda za koju su moji roditelji tvrdili
da donosi decu,tako da su mene obezbedili za buduća pokolenja.

MIROLJUB LABUS

Moj otac je voleo trke formule 1 i na moj prvi rođendan prodao je kuću,auto i uzeo svu
ušteđevinu da bi otišao u Moncu i potplatio Ajrtona Senu kako bi me ovaj provozao u formuli jedan.
Sena je to naravno odbio jer nije razumeo jezik mog oca.To je uticalo na mene jer se moj
otac naljutio i nije razgovarao samnom do juče.
Moja majka je na sve to gledala sa strane i tajno gradila podmornicu u garaži.
Problem je nastao kada je podmornicu napravila i pokazala ocu, na šta je ovaj prokomentarisao
: Dobro ženo odakle nam tolika voda za podmornicu i ko će to čudo da vozi?

MLAĐAN DINKIĆ

Moj otac je tvrdio da poznaje Ramzesa II i da ima moć nemuštog jezika.Jednom prilikom
me je odveo u zoološki vrt i rekao da uđem u kavez sa leopardima i pozovem ih da dođu
u nedelju na ručak.Još je govorio da pošteni ljudi idu unazad kako bi mogli da imaju
pregled situacije.
Moja majka je tvrdila da zna apsolutno sve,tako je otvorila agenciju koja ima sve
odgovore.Isto je tvrdila da je Džon F. Kenedi izvršio samoubistvo.

BOŽIDAR ĐELIĆ

Moja majka je tvrdila da mi je tetka,a da su ujaci i ujne ustvari latinski nazivi za prve komšije.Uvek mi je pred spavanje stavljala na glavu veliki teret kao što su cigla i zidarski blok jer je govorila da ću ako nastavim sa dosadašnjim realnim progresom rasta biti previše visok i nerentabilan,jer visoki ljudi troše više tkanine za odevanje kao i hrane,vazduha i ostalog.Otac me je učio kako ću vremenom shvatiti da su dva i dva ustvari pet samo se svetski matematički normativi nisu još usaglasili.Još kao mali sam tvrdio ako čovek dovoljno dugo priča može da ne jede i ne pije čitavih nedelju dana.Takođe sam i dokazivao da obična mačka može da bude veličine geparda ako dovoljno dugo skače uvis.
Na vrh Go down
http://urota.bosnianforum.com
bg_girl
Legenda UROTE
Legenda UROTE

Broj komentara : 1875
Registration date : 2008-03-04

KomentarNaslov komentara: Re: PSIHO TERAPIJE- OTVORENI TAJNI DOSIJEI!   Thu Mar 06, 2008 2:02 am

HEHE zanimljivo lol! lol! lol!
Na vrh Go down

PSIHO TERAPIJE- OTVORENI TAJNI DOSIJEI!
Na vrh 
Stranica 1/1