SVASTA NESTO !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum dobre zabave, besplatan download MP3 muzike, igranja a najvise druzenja. Ex YU druzina vas ceka!
 
HomePortailLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Mamin sin ...

Go down 
5 posters
AutorPoruka
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

Mamin sin ... Empty
KomentarNaslov komentara: Mamin sin ...   Mamin sin ... Icon_minitimeFri Mar 07, 2008 11:56 pm

Evo sta procitah na jednom sajtu i nisam mogla da odolim nego da postavim temu Exclamation

" ... moj sin je između majke i devojke izabrao majku, devojku uvek može da nađe ..."

Cinjenica je da muskarci u devojci traze i svoju mamu .. znam po mom bratu ... nerazumem
Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

Mamin sin ... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Mamin sin ...   Mamin sin ... Icon_minitimeSat Mar 08, 2008 1:45 am

pa zavisi od toga koliko su u detinjstvu bili vezani za mamu ili mama za njih. one majke koje su svoje sinove drzale kao malo vode na dlanu su odhranile popularno receno "mamonje". takav ce se tesko ozeniti, a i kada se ozeni tesko ce opstati u braku jer ce svakoj normalnoj devojci dokurciti sa oprostenjem da je posmatra kroz prizmu svoje majke.
Na vrh Go down
Gost
Gost
Anonymous



Mamin sin ... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Mamin sin ...   Mamin sin ... Icon_minitimeMon Mar 10, 2008 1:49 pm

Mislim da je to jedna od crnjih stvari koje ti se mogu destiti u zivotu. Ti su najgori jer uvijek ce biti da njegova mama najljepse kuha, samo njegova mama zna da pegla (u sta ne sumnjam haha ), samo njegova mama zna da posprema po kuci, samo njegova mama i njegova mama samo Evil or Very Mad
Na vrh Go down
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

Mamin sin ... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Mamin sin ...   Mamin sin ... Icon_minitimeMon Mar 10, 2008 2:01 pm

I onda ja njemu lepo kazem pa idi kod mame pa nek ti mam onda sprema po njenom receptu lol!
Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
magicna
Navikao se
Navikao se
magicna


Broj komentara : 79
Lokacija : sarajewo
Registration date : 2008-03-13

Mamin sin ... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Mamin sin ...   Mamin sin ... Icon_minitimeThu Mar 13, 2008 5:46 pm

ma nisu svi mamine maze, ali jeste vecina Twisted Evil
meni to ne smeta u manjoj mjeri, normalno je da se vole...
ali ne bih da me poredi sa njom, jer mislim to je neuporedivo Rolling Eyes
ali i ja bih naravno radije samostalnog muskarca, a ne nekog smora koji za sve trcci mami da je pita No
Na vrh Go down
dex_am
Prelazi u legendu Urote
Prelazi u legendu Urote
dex_am


Broj komentara : 1254
Age : 47
Lokacija : all around
Registration date : 2008-03-05

Mamin sin ... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Mamin sin ...   Mamin sin ... Icon_minitimeThu Mar 13, 2008 5:48 pm

ne daj mi bože da nadjem djevojku kao što je moja mama... uhhhh....

gluho i daleko bilo, što bi rekli....


uhhhh, pu pu pu....
Na vrh Go down
sanjabgd
Pocetnik
Pocetnik
sanjabgd


Broj komentara : 4
Age : 37
Lokacija : BEOGRAD
Registration date : 2008-03-06

Mamin sin ... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Mamin sin ...   Mamin sin ... Icon_minitimeFri Mar 14, 2008 11:49 pm

Mamin sin ... Mamin_11
Na vrh Go down
Sponsored content





Mamin sin ... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Mamin sin ...   Mamin sin ... Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Mamin sin ...
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
SVASTA NESTO ! :: ZENSKI KUTAK :: Zabranjeno za muskarce !-
Idi na: