SVASTA NESTO !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum dobre zabave, besplatan download MP3 muzike, igranja a najvise druzenja. Ex YU druzina vas ceka!
 
HomePortailLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Sta NE volite vidjeti na djevojci???

Go down 
+9
francuz
drvoseca
ko_bi_znao
*Alexandar*
djula
dex_am
barbara
Cheerleader
milica cobanica
13 posters
Idi na stranicu : 1, 2  Next
AutorPoruka
Gost
Gost
Anonymous



Sta NE volite vidjeti na djevojci??? Empty
KomentarNaslov komentara: Sta NE volite vidjeti na djevojci???   Sta NE volite vidjeti na djevojci??? Icon_minitimeMon Mar 10, 2008 1:19 pm

Ja osim svog momka na drugim djevojkama lol! ne volim vidjeti bijele cizme koje su odavno OUT.
Na vrh Go down
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

Sta NE volite vidjeti na djevojci??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sta NE volite vidjeti na djevojci???   Sta NE volite vidjeti na djevojci??? Icon_minitimeMon Mar 10, 2008 1:24 pm

sjooo, neurednu kosu, pokvarene zube, siske ispod miske, dlake po nogama/rukama, brkove, neuredne nokte, nesredjene nokte na nogama kad nosi papuce, ispucale pete/laktove, modu koju prati citav grad, ma ima tu jos mnoooogooooo toga Twisted Evil
Na vrh Go down
Cheerleader
Navikao se
Navikao se
Cheerleader


Broj komentara : 81
Registration date : 2008-03-03

Sta NE volite vidjeti na djevojci??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sta NE volite vidjeti na djevojci???   Sta NE volite vidjeti na djevojci??? Icon_minitimeMon Mar 10, 2008 1:33 pm

blondy (citat):
Ja osim svog momka na drugim djevojkama lol! ne volim vidjeti bijele cizme koje su odavno OUT.

ne mogu smisliti bijele cizme fuj

Nista mi gore nema kad cura ima kilu puder na sebi,olovku,maskaru,rumenilo,karmin i sta vec moze staviti na sebe,a nije se okupala 15 dana aa aa aa aa aa
Na vrh Go down
Gost
Gost
Anonymous



Sta NE volite vidjeti na djevojci??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sta NE volite vidjeti na djevojci???   Sta NE volite vidjeti na djevojci??? Icon_minitimeMon Mar 10, 2008 2:21 pm

Eh ovo je bio trend proslo ljeto u Sarajevu, jedna djevojka je takva izasla kasnije su sve to "furale".

Kupaci kostim jednodijelni, izazovnijeg kroja i minjak ili sorc i idemo u provod Rolling Eyes Od toga mi je zlo dolazilo.
Na vrh Go down
barbara
Stara garda
Stara garda
barbara


Broj komentara : 2080
Age : 35
Lokacija : ma mahala...
Registration date : 2008-03-05

Sta NE volite vidjeti na djevojci??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sta NE volite vidjeti na djevojci???   Sta NE volite vidjeti na djevojci??? Icon_minitimeTue Mar 11, 2008 3:57 am

jao toliko toga, higijena je osnovna tu nema price,svima nam se gade iste stvari kad je higijena u pitanju, sto se tice gradje ne volim fosne Very Happy , i djevojke bez bokova i guze Very Happy , jebiga sta cu ne volim, i krive noge Rolling Eyes , bar ih sakrij, od odjece ne volim grandovski obucene djevojke , u zlatu i bronzi, srebru, i gole...ne volim papanke, ne volim kilu pudera na licu, ne volim stereotipno oblacenje, ne stoji svima sve Rolling Eyes korzet i hot pants na fax-u cobanica i neprikladno oblacenje na faxu generalno...ne volim furacice koje misle da su pokupile svu pamet svijeta, i one koje se furaju na mtv fazone, i ponasaju u skladu sa teen i ok casopisima, i ne volim kad se zensko pravi glupo konstantno, a neka maca ko fol...
Na vrh Go down
dex_am
Prelazi u legendu Urote
Prelazi u legendu Urote
dex_am


Broj komentara : 1254
Age : 47
Lokacija : all around
Registration date : 2008-03-05

Sta NE volite vidjeti na djevojci??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sta NE volite vidjeti na djevojci???   Sta NE volite vidjeti na djevojci??? Icon_minitimeThu Mar 20, 2008 11:59 am

joj što ja ne mogu onih "pokušaja štikli" ono nešto što izgleda kao cipela sa stavom... grozim se toga....


brate/sestro.... fino ili ravno ili spucaj štiklu da me glava zaboli....


pa jel majku mu.... Wink
Na vrh Go down
Gost
Gost
Anonymous



Sta NE volite vidjeti na djevojci??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sta NE volite vidjeti na djevojci???   Sta NE volite vidjeti na djevojci??? Icon_minitimeThu Mar 20, 2008 12:05 pm

Slazem se sa @dexom u potpunosti. Ja sam ili u tenama i u stiklama kako on rece da te glava zaboli Wink

Dakle slikovito,

Ovo

Sta NE volite vidjeti na djevojci??? 327625749_fefc427f7e

ili ovo

Sta NE volite vidjeti na djevojci??? 0bb3_1_b

trece nema Very Happy
Na vrh Go down
dex_am
Prelazi u legendu Urote
Prelazi u legendu Urote
dex_am


Broj komentara : 1254
Age : 47
Lokacija : all around
Registration date : 2008-03-05

Sta NE volite vidjeti na djevojci??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sta NE volite vidjeti na djevojci???   Sta NE volite vidjeti na djevojci??? Icon_minitimeThu Mar 20, 2008 12:06 pm

eh upravo...


ono malo sranje je bljak... /ne stavljajte slike plizzzz/
Na vrh Go down
dex_am
Prelazi u legendu Urote
Prelazi u legendu Urote
dex_am


Broj komentara : 1254
Age : 47
Lokacija : all around
Registration date : 2008-03-05

Sta NE volite vidjeti na djevojci??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sta NE volite vidjeti na djevojci???   Sta NE volite vidjeti na djevojci??? Icon_minitimeThu Mar 20, 2008 12:19 pm

ponavljam se znam....

al što ne mogu kada dobra riba levata voda... uhhh... Wink
Na vrh Go down
djula
Hyper-aktivan clan
Hyper-aktivan clan



Broj komentara : 562
Registration date : 2008-03-17

Sta NE volite vidjeti na djevojci??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sta NE volite vidjeti na djevojci???   Sta NE volite vidjeti na djevojci??? Icon_minitimeThu Mar 20, 2008 2:02 pm

Kilu sminke!
Na vrh Go down
*Alexandar*
Admin
Admin
*Alexandar*


Broj komentara : 51
Age : 33
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-04

Sta NE volite vidjeti na djevojci??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sta NE volite vidjeti na djevojci???   Sta NE volite vidjeti na djevojci??? Icon_minitimeTue Mar 25, 2008 1:01 am

potpisujem ...kilo i po sminke
Na vrh Go down
http://www.yugonostalgija.co.nr
Gost
Gost
Anonymous



Sta NE volite vidjeti na djevojci??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sta NE volite vidjeti na djevojci???   Sta NE volite vidjeti na djevojci??? Icon_minitimeFri Mar 28, 2008 2:16 pm

Ne volim vidjeti kratku majcicu sa ogromnim dekolteom. Fuj, fuj. Jos uz to minjak. To vise ni pjevaljke ne nose. Isto tako ne volim vidjeti izraslu nadogradnju na pola nokta kao ni french pogotovo onaj divlji sto kuci same rade pa krivudav sav.
Na vrh Go down
ko_bi_znao
Pocetnik
Pocetnik
ko_bi_znao


Broj komentara : 33
Lokacija : Frankfurt-Beograd
Registration date : 2008-03-07

Sta NE volite vidjeti na djevojci??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sta NE volite vidjeti na djevojci???   Sta NE volite vidjeti na djevojci??? Icon_minitimeThu May 15, 2008 4:29 pm

Ne volim maljave devojke , eto .
Na vrh Go down
drvoseca
Pocetnik
Pocetnik
drvoseca


Broj komentara : 42
Registration date : 2008-05-12

Sta NE volite vidjeti na djevojci??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sta NE volite vidjeti na djevojci???   Sta NE volite vidjeti na djevojci??? Icon_minitimeThu May 15, 2008 10:37 pm

Kao sto rece kolega dlake najvise ne podnosim!
Na vrh Go down
francuz
Navikao se
Navikao se
francuz


Broj komentara : 131
Age : 43
Lokacija : in the fast lane
Registration date : 2008-04-22

Sta NE volite vidjeti na djevojci??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sta NE volite vidjeti na djevojci???   Sta NE volite vidjeti na djevojci??? Icon_minitimeFri May 16, 2008 12:12 pm

Evo, samo za dexa... Laughing

Sta NE volite vidjeti na djevojci??? 8593Lblk

I ove su mi odlicne...

Sta NE volite vidjeti na djevojci??? P10877100
Na vrh Go down
dex_am
Prelazi u legendu Urote
Prelazi u legendu Urote
dex_am


Broj komentara : 1254
Age : 47
Lokacija : all around
Registration date : 2008-03-05

Sta NE volite vidjeti na djevojci??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sta NE volite vidjeti na djevojci???   Sta NE volite vidjeti na djevojci??? Icon_minitimeFri May 16, 2008 12:22 pm

OČAJ Rolling Eyes
Na vrh Go down
barbara
Stara garda
Stara garda
barbara


Broj komentara : 2080
Age : 35
Lokacija : ma mahala...
Registration date : 2008-03-05

Sta NE volite vidjeti na djevojci??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sta NE volite vidjeti na djevojci???   Sta NE volite vidjeti na djevojci??? Icon_minitimeFri May 16, 2008 9:24 pm

kad ne zna hodati scratch
Na vrh Go down
francuz
Navikao se
Navikao se
francuz


Broj komentara : 131
Age : 43
Lokacija : in the fast lane
Registration date : 2008-04-22

Sta NE volite vidjeti na djevojci??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sta NE volite vidjeti na djevojci???   Sta NE volite vidjeti na djevojci??? Icon_minitimeSat May 17, 2008 12:02 pm

barbara (citat):
kad ne zna hodati scratch

Ufffff jooooj.... Mad Mad Mad

kad mi se nabije na stikle, a vamo koljena klecaju koliko ne zna hodat'... Evil or Very Mad
Na vrh Go down
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

Sta NE volite vidjeti na djevojci??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sta NE volite vidjeti na djevojci???   Sta NE volite vidjeti na djevojci??? Icon_minitimeSat May 17, 2008 2:43 pm

Sta NE volite vidjeti na djevojci??? 500367137BYbMmG_ph
Na vrh Go down
francuz
Navikao se
Navikao se
francuz


Broj komentara : 131
Age : 43
Lokacija : in the fast lane
Registration date : 2008-04-22

Sta NE volite vidjeti na djevojci??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sta NE volite vidjeti na djevojci???   Sta NE volite vidjeti na djevojci??? Icon_minitimeSat May 17, 2008 2:47 pm

love:)
Na vrh Go down
evropljanin
Aktivan clan
Aktivan clan
evropljanin


Broj komentara : 258
Lokacija : Europe
Registration date : 2008-05-11

Sta NE volite vidjeti na djevojci??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sta NE volite vidjeti na djevojci???   Sta NE volite vidjeti na djevojci??? Icon_minitimeMon May 19, 2008 12:05 pm

ne volim da je devojka ravna, da ima siske ispod miske, da ima siske jos negde , da ima dlakave noge, da nema lepo sredjene obrve, ako nema nokte onda jbg.
Na vrh Go down
djula
Hyper-aktivan clan
Hyper-aktivan clan



Broj komentara : 562
Registration date : 2008-03-17

Sta NE volite vidjeti na djevojci??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sta NE volite vidjeti na djevojci???   Sta NE volite vidjeti na djevojci??? Icon_minitimeMon May 19, 2008 8:56 pm

Ne volim da vidim gacice ispod dopicnjaka - to mi je bas nekako fuujjj, pa sta ce joojjjj silent
Na vrh Go down
barbara
Stara garda
Stara garda
barbara


Broj komentara : 2080
Age : 35
Lokacija : ma mahala...
Registration date : 2008-03-05

Sta NE volite vidjeti na djevojci??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sta NE volite vidjeti na djevojci???   Sta NE volite vidjeti na djevojci??? Icon_minitimeMon May 19, 2008 10:31 pm

ma ja ne volim da vidim dopicnjak Laughing sta ce joj Laughing bolje je onda bez njega...
Na vrh Go down
evropljanin
Aktivan clan
Aktivan clan
evropljanin


Broj komentara : 258
Lokacija : Europe
Registration date : 2008-05-11

Sta NE volite vidjeti na djevojci??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sta NE volite vidjeti na djevojci???   Sta NE volite vidjeti na djevojci??? Icon_minitimeTue May 20, 2008 9:49 am

Brate ko jos voli da vidi gacice ispod dopicnjaka , ali meni je ta rec dopicnjak odvratna .
Na vrh Go down
dex_am
Prelazi u legendu Urote
Prelazi u legendu Urote
dex_am


Broj komentara : 1254
Age : 47
Lokacija : all around
Registration date : 2008-03-05

Sta NE volite vidjeti na djevojci??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sta NE volite vidjeti na djevojci???   Sta NE volite vidjeti na djevojci??? Icon_minitimeTue May 20, 2008 10:02 am

barbara (citat):
ma ja ne volim da vidim dopicnjak Laughing sta ce joj Laughing bolje je onda bez njega...


hmmmm, ma ne bih ga ja baš uvjek otpisao... Wink
Na vrh Go down
KONAN
Navikao se
Navikao se
KONAN


Broj komentara : 110
Registration date : 2008-03-05

Sta NE volite vidjeti na djevojci??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sta NE volite vidjeti na djevojci???   Sta NE volite vidjeti na djevojci??? Icon_minitimeMon Jun 02, 2008 11:12 am

neurednu kosu icon
Na vrh Go down
Gost
Gost
Anonymous



Sta NE volite vidjeti na djevojci??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sta NE volite vidjeti na djevojci???   Sta NE volite vidjeti na djevojci??? Icon_minitimeMon Jun 02, 2008 11:15 am

KONAN (citat):
neurednu kosu icon

Bas lijepo kada muskarac zna da razlikuje urednu od neuredne kose lol!
Na vrh Go down
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

Sta NE volite vidjeti na djevojci??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sta NE volite vidjeti na djevojci???   Sta NE volite vidjeti na djevojci??? Icon_minitimeMon Jun 02, 2008 11:40 am

KONAN (citat):
neurednu kosu icon

pitam se da li je muska kosa stalno uredna ?
Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
barbara
Stara garda
Stara garda
barbara


Broj komentara : 2080
Age : 35
Lokacija : ma mahala...
Registration date : 2008-03-05

Sta NE volite vidjeti na djevojci??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sta NE volite vidjeti na djevojci???   Sta NE volite vidjeti na djevojci??? Icon_minitimeSun Jun 08, 2008 3:03 pm

dex_am (citat):
barbara (citat):
ma ja ne volim da vidim dopicnjak Laughing sta ce joj Laughing bolje je onda bez njega...


hmmmm, ma ne bih ga ja baš uvjek otpisao... Wink

pa dobro sve zavisi kako ga djevojka iznese Wink ,u kojoj varijanti, ja licno nisam neki ljubitelj, jer se bolje osjecam u nekim suknjama koje su do koljena ili malo krace, zenstvenije, onako se bas golo osjecam... mozda da dodje u obzir jednom godisnje kad bas pozelim obuci nesto drugacije...
a u kuci, intimnim varijantama, moze naravno Cool
Na vrh Go down
Gost
Gost
Anonymous



Sta NE volite vidjeti na djevojci??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sta NE volite vidjeti na djevojci???   Sta NE volite vidjeti na djevojci??? Icon_minitimeTue Jun 10, 2008 11:06 am

Ma vala ja ga volim vidjeti na curi kojoj dobro stoji pa kako god ga vi zvali. Samo neka nije u kombinaciji sa dekoltiranom majicom ili ne daj Boze jos i kratkom i dekoltiranom.

Sta NE volite vidjeti na djevojci??? 58902789tpkt7

Wink
Na vrh Go down
Sponsored content





Sta NE volite vidjeti na djevojci??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sta NE volite vidjeti na djevojci???   Sta NE volite vidjeti na djevojci??? Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Sta NE volite vidjeti na djevojci???
Na vrh 
Stranica 1/2Idi na stranicu : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» da li volite novac
» Da li bi mogli ostati sa nekim u vezi koga vise ne volite???

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
SVASTA NESTO ! :: MUSKI KUTAK :: Zabranjeno zenama !-
Idi na: