SVASTA NESTO !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum dobre zabave, besplatan download MP3 muzike, igranja a najvise druzenja. Ex YU druzina vas ceka!
 
HomePortailLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Topic za ispucati se...

Go down 
+10
aseemic
bg_girl
mamilanka
barbara
KONAN
nena
elan
dex_am
milica cobanica
Cheerleader
14 posters
Idi na stranicu : 1, 2, 3, 4  Next
AutorPoruka
Cheerleader
Navikao se
Navikao se
Cheerleader


Broj komentara : 81
Registration date : 2008-03-03

Topic za ispucati se... Empty
KomentarNaslov komentara: Topic za ispucati se...   Topic za ispucati se... Icon_minitimeMon Mar 10, 2008 5:55 pm

Sta vam je danas pokvarilo dan? Je li vas neko nanervirao udri

Evo npr.meni danas; ja sa prijateljicama na kafi,normalno sjedimo i pricamo a do nas sjede 4 covjeka (40ak godina) i citavo vrijeme nam se smiju Rolling Eyes Mad Mislim,koji k*rac , gledaj svoja posla,da bih na kraju ovaj jedan rekao PA DOBRO KAKO VISE MOZETE (u smislu pricati Rolling Eyes ). Meni nikad nije bilo jasno kako neko moze sjediti i ne pricati Neutral ! Uglavnom,ovaj jedan je na kraju toliko privukao stolicu,da je prijateljici zamolo sjeo u krilo Rolling Eyes . Naravno da nismo obracale pozornost na seljake, ali stvarno mi ovakve stvari znaju izvuci zivac Twisted Evil Evil or Very Mad Twisted Evil Evil or Very Mad Twisted Evil

GLEDAJTE SVOJA POSLA LJUDI Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation

ETO,morala sam se ispucati,hvala na pozornosti lol!
Na vrh Go down
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

Topic za ispucati se... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Topic za ispucati se...   Topic za ispucati se... Icon_minitimeTue Mar 11, 2008 12:59 am

ljudi treba mi avansni racun dosada ali ne mogu predracun da knjizim dosada dobro bar na konacnom racunu napisite da je placeno predracunom dosada
ma jebi te se!!! Twisted Evil
Na vrh Go down
dex_am
Prelazi u legendu Urote
Prelazi u legendu Urote
dex_am


Broj komentara : 1254
Age : 47
Lokacija : all around
Registration date : 2008-03-05

Topic za ispucati se... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Topic za ispucati se...   Topic za ispucati se... Icon_minitimeTue Mar 11, 2008 10:53 am

kaaaaaaaaaaaaaaaaaaaafffffffffffffffffffffffffffffaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...........



joj dragice.... evo kucam a ne vidim .......... gdje je ta kafa..............
Na vrh Go down
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

Topic za ispucati se... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Topic za ispucati se...   Topic za ispucati se... Icon_minitimeTue Mar 11, 2008 11:34 am

Eeeeeee kako cu da razbijem ovaj lap top .. hocu zivota mi .. mada nije mi on kriv sto me net zeza ...
Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
Gost
Gost
Anonymous



Topic za ispucati se... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Topic za ispucati se...   Topic za ispucati se... Icon_minitimeTue Mar 11, 2008 12:46 pm

Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Sta cu da ti uradim, mala kuckice. Jedan od ovih dana cu da ti dodjem i fiiiiino cu da te izmaltretiram i onda cu ti zvati sefa ili seficu ili nekoga ko ti je iznad glave i onda cu ti *bati mamicu pa cemo da vidimo kako se koristi solarijum i kako Musa dere jarca :whistling:
Na vrh Go down
dex_am
Prelazi u legendu Urote
Prelazi u legendu Urote
dex_am


Broj komentara : 1254
Age : 47
Lokacija : all around
Registration date : 2008-03-05

Topic za ispucati se... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Topic za ispucati se...   Topic za ispucati se... Icon_minitimeTue Mar 11, 2008 12:46 pm

puc....puc....puc....puc....puc....puc....puc....puc....puc....puc....puc....puc....puc....
Na vrh Go down
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

Topic za ispucati se... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Topic za ispucati se...   Topic za ispucati se... Icon_minitimeTue Mar 11, 2008 12:47 pm

blondy (citat):
Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Sta cu da ti uradim, mala kuckice. Jedan od ovih dana cu da ti dodjem i fiiiiino cu da te izmaltretiram i onda cu ti zvati sefa ili seficu ili nekoga ko ti je iznad glave i onda cu ti *bati mamicu pa cemo da vidimo kako se koristi solarijum i kako Musa dere jarca :whistling:

bljondi ko te diro Question
Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
Gost
Gost
Anonymous



Topic za ispucati se... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Topic za ispucati se...   Topic za ispucati se... Icon_minitimeTue Mar 11, 2008 12:57 pm

Oooooo ne zna ona da je dirala blondy indirektno Evil or Very Mad ali blondy ce joj doci glave Twisted Evil

Prvi put u zivotu i kaze ma malo ti je 5 minuta cov
Na vrh Go down
nena
Aktivan clan
Aktivan clan
nena


Broj komentara : 447
Age : 49
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-04

Topic za ispucati se... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Topic za ispucati se...   Topic za ispucati se... Icon_minitimeTue Mar 11, 2008 1:50 pm

uf, danas se gazda predplatio da mi skace po glavi...
Jelena ovo, Jelena ono...

Zaobidji me bar pola sata breeeeeeeee
cursing
Na vrh Go down
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

Topic za ispucati se... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Topic za ispucati se...   Topic za ispucati se... Icon_minitimeTue Mar 11, 2008 1:51 pm

kazi mu neno nem'o ti dodje moja seka pa ce biti odmah .. jeb.. li ti prase u trku ...
Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
nena
Aktivan clan
Aktivan clan
nena


Broj komentara : 447
Age : 49
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-04

Topic za ispucati se... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Topic za ispucati se...   Topic za ispucati se... Icon_minitimeTue Mar 11, 2008 2:25 pm

pa ti nisi normalna... smejem se zbog tvog odgovora gazdi u facu i ne mogu da se smirim...
Na vrh Go down
nena
Aktivan clan
Aktivan clan
nena


Broj komentara : 447
Age : 49
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-04

Topic za ispucati se... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Topic za ispucati se...   Topic za ispucati se... Icon_minitimeTue Mar 11, 2008 2:26 pm

elan (citat):
kazi mu neno nem'o ti dodje moja seka pa ce biti odmah .. jeb.. li ti prase u trku ...
:pig:


rotf
Na vrh Go down
Gost
Gost
Anonymous



Topic za ispucati se... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Topic za ispucati se...   Topic za ispucati se... Icon_minitimeThu Mar 13, 2008 11:52 am

Mislis da sam ja glupa i da ne kontam Evil or Very Mad E pa vidis, za*ebao si se u proracunu i to dobro si se za*ebao. Prvo provjerila sam te, drugo bez obzira sto nisi lagao necu ti oprostiti. Mozes me na mjesec odvesti, kupiti mi ostrva u Dubai, sluge unajmiti da me sluze, Sunce i zvijezde poskidati sa neba, u mlijeku i medu me kupati, zlatom najskupljim me kititi, iz BMW-a(na kojeg sam slaba) dovesti strucnjake da mi po mom ukusu prave auto, svaki dan klecati i moliti,... ma nema te stvari koja ce te oprati nema je... *ebo te pojas i taj tvoj *ebeni sport koji nigdje nije zastupljen a pogotovo u BiH.

Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Na vrh Go down
KONAN
Navikao se
Navikao se
KONAN


Broj komentara : 110
Registration date : 2008-03-05

Topic za ispucati se... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Topic za ispucati se...   Topic za ispucati se... Icon_minitimeMon Mar 17, 2008 1:08 am

prc prc prc prc tongue
Na vrh Go down
barbara
Stara garda
Stara garda
barbara


Broj komentara : 2080
Age : 35
Lokacija : ma mahala...
Registration date : 2008-03-05

Topic za ispucati se... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Topic za ispucati se...   Topic za ispucati se... Icon_minitimeMon Mar 17, 2008 11:55 pm

ispucala bih se da nisam umorna, ionako sam danas rekla i previse stvari ishy Twisted Evil rekla sam sve sto sam imala, samo je bijesa ostalo, koji bih udarcima mogla ispoljiti mod
Na vrh Go down
mamilanka
Hyper-aktivan clan
Hyper-aktivan clan
mamilanka


Broj komentara : 570
Lokacija : somewhere between
Registration date : 2008-03-13

Topic za ispucati se... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Topic za ispucati se...   Topic za ispucati se... Icon_minitimeTue Mar 18, 2008 1:50 am

barbara (citat):
ispucala bih se da nisam umorna, ionako sam danas rekla i previse stvari ishy Twisted Evil rekla sam sve sto sam imala, samo je bijesa ostalo, koji bih udarcima mogla ispoljiti mod


same shit here dosada cursing
Na vrh Go down
Gost
Gost
Anonymous



Topic za ispucati se... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Topic za ispucati se...   Topic za ispucati se... Icon_minitimeWed Mar 19, 2008 12:13 pm

Uh kako me samo nerviraju to je uzas jedan. Od loseg komsiluka u kojem zivis moze biti samo gori komsiluk u kojem radis cursing

Dva jutra za redom oni se nabiju meni na ulaz i ne mogu da prodjem s autom do svoje firme gdje radim. Za nepovjerovati Evil or Very Mad

Ma vala mozes kako hoces, ali ne mozes do kada hoces mod
Na vrh Go down
dex_am
Prelazi u legendu Urote
Prelazi u legendu Urote
dex_am


Broj komentara : 1254
Age : 47
Lokacija : all around
Registration date : 2008-03-05

Topic za ispucati se... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Topic za ispucati se...   Topic za ispucati se... Icon_minitimeThu Mar 20, 2008 1:25 pm

Ne rekoše mi dobrodošli....

Pa onaj miš kristijan....

Pa nenakva užegla kamilica....

Pa švaler....



uhhhhhhhhhhhhh..... e stvarno....

danas izgleda nije moj dan.... Rolling Eyes
Na vrh Go down
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

Topic za ispucati se... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Topic za ispucati se...   Topic za ispucati se... Icon_minitimeThu Mar 20, 2008 1:31 pm

dex_am (citat):
Ne rekoše mi dobrodošli....

Pa onaj miš kristijan....

Pa nenakva užegla kamilica....

Pa švaler....



uhhhhhhhhhhhhh..... e stvarno....

danas izgleda nije moj dan.... Rolling Eyes

Pa dex .. stvarno .. nije sve tako crno ... no sikiriki ... BRE kiss2
Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

Topic za ispucati se... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Topic za ispucati se...   Topic za ispucati se... Icon_minitimeFri Mar 21, 2008 12:12 am

ako mrzim neki dan u godini to je 20.03. sinoc kad sam legla pomislim "jaooo neeee, sutra bolje da ne ustanem iz kreveta" i bila sam u pravu. jebem ti sve i bivse radnike, i sadasnje radnike, i tracare, i telekom srbije, i ponude, i ugovore, i sve. Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Na vrh Go down
Gost
Gost
Anonymous



Topic za ispucati se... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Topic za ispucati se...   Topic za ispucati se... Icon_minitimeFri Mar 21, 2008 11:32 am

Strasno ali strasno. Covjek je divljak ali pravi. E pa ako misli da ce se na ovom zavrsiti grdno se vara. Moj se otac na mene ne dere on ce meni da podize ton??? *ebacu mu mamicu seljacku i odvratnu.

mod
Na vrh Go down
nena
Aktivan clan
Aktivan clan
nena


Broj komentara : 447
Age : 49
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-04

Topic za ispucati se... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Topic za ispucati se...   Topic za ispucati se... Icon_minitimeFri Mar 21, 2008 11:50 am

ha hahahaha

znaci definitivno moram da te upoznam blondy...
pa i ti si talenat da izaberes partnera ...

i ja sam sinoc imala okrsaj, i da, stvarno je divljak, toliko se drao da je promukao...
kreten, imam jedan tiganj sa debelim dnom i sve sladje zamisljam kako mu pravim palacinku od glave... haha
Na vrh Go down
bg_girl
Legenda UROTE
Legenda UROTE
bg_girl


Broj komentara : 1875
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-04

Topic za ispucati se... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Topic za ispucati se...   Topic za ispucati se... Icon_minitimeSun Mar 23, 2008 1:58 am

Ma samo mogu da ti kazem sledece : Ma je... i ti i znas vec ko !
Na vrh Go down
Gost
Gost
Anonymous



Topic za ispucati se... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Topic za ispucati se...   Topic za ispucati se... Icon_minitimeMon Mar 24, 2008 11:58 am

@nena nije partner nego uposlenik iz susjedne firme, imamo problema sa parking prostorom. A to za partnera, uh imamo i mi svojih momenata lol!
Na vrh Go down
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

Topic za ispucati se... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Topic za ispucati se...   Topic za ispucati se... Icon_minitimeMon Mar 24, 2008 4:43 pm

Dosao je red ad se i ja malo ispucam !

Prvo da li je moguce da neko toliko moze da bude zavidan ali bas tim recima zavidan da se ruga tudjem uspehu ili tudjoj sreci zbog svog licnog neuspeha ... Da li je moguce da je neko toliko plitak, morbidan, glup, nizak i neznam kakavim recima sve da ga nazovem pa da se ponasa ko poslednji jadnik .. Da li je moguce da neko nekoga vredja a da pri tome tog nekog ni ne poznaje ... VREDJAJ ME .. UZVRATICU TI I TO DUPLO .. NEDIRAM TE NE DIRAJ ME !!! Znam da sam nepovezana ali neke stvari prevazilaze svaku meru .. Da li je moguce da ce jednom bar u drzavi Srbiji biti kako treba .. Da li je moguce da neki j.. bilnas koji sam danima radila u aplikaciji narodne banke nije ispravan samo zato sto je tamo neki sluzbenik pogresno ukucao neku cifru pa meni skace na glavi da bilans nije ispravan a ispravan ... Zasto ljudi ne postuju tudji odmor .. Zasto me zovete ... nisam ja jedina imam napokon svoje zamenike ... Pustite me malo molim vas .. samo malo danas me pustite ... makar 5 minuta ...
Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
dex_am
Prelazi u legendu Urote
Prelazi u legendu Urote
dex_am


Broj komentara : 1254
Age : 47
Lokacija : all around
Registration date : 2008-03-05

Topic za ispucati se... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Topic za ispucati se...   Topic za ispucati se... Icon_minitimeMon Mar 24, 2008 4:54 pm

hmmmm... ti baš kada se ispucavaš ispucavaš.....


eh danas je sve moguce.... Rolling Eyes
Na vrh Go down
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

Topic za ispucati se... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Topic za ispucati se...   Topic za ispucati se... Icon_minitimeTue Mar 25, 2008 3:23 pm

da da, ja kazem jaje a ona kupila neko jajasce jedva se golim okom vidi, stipsa Evil or Very Mad
Na vrh Go down
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

Topic za ispucati se... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Topic za ispucati se...   Topic za ispucati se... Icon_minitimeTue Mar 25, 2008 4:48 pm

milica cobanica (citat):
da da, ja kazem jaje a ona kupila neko jajasce jedva se golim okom vidi, stipsa Evil or Very Mad

dlaga nemoj tako .. lepo sam ti rekla da nema .. sledece nedelje odoh u shoping u merkator pa cu ti kupiti veliko jaje poklon
Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
Gost
Gost
Anonymous



Topic za ispucati se... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Topic za ispucati se...   Topic za ispucati se... Icon_minitimeMon Mar 31, 2008 1:02 pm

Lazes, a...??? Lazi i dalje Twisted Evil jer stara narodna kaze:"Mozes kako hoces, ali ne mozes do kad hoces!!!" Evil or Very Mad
Na vrh Go down
dex_am
Prelazi u legendu Urote
Prelazi u legendu Urote
dex_am


Broj komentara : 1254
Age : 47
Lokacija : all around
Registration date : 2008-03-05

Topic za ispucati se... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Topic za ispucati se...   Topic za ispucati se... Icon_minitimeMon Mar 31, 2008 1:35 pm

Grrrrrr... koja frka danas grrrrrrrrrrrrrr Mad
Na vrh Go down
Sponsored content





Topic za ispucati se... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Topic za ispucati se...   Topic za ispucati se... Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Topic za ispucati se...
Na vrh 
Stranica 1/4Idi na stranicu : 1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
SVASTA NESTO ! :: ARHIVA :: Arhiva tema-
Idi na: