SVASTA NESTO !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum dobre zabave, besplatan download MP3 muzike, igranja a najvise druzenja. Ex YU druzina vas ceka!
 
HomePortailLatest imagesRegistracijaLogin

 

 prica.....

Go down 
+5
bg_girl
dex_am
elan
milica cobanica
magicna
9 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorPoruka
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

prica..... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: prica.....   prica..... - Page 2 Icon_minitimeTue Apr 01, 2008 11:31 am

Sinoc kada sam posla u provod srela sam Mirzzu koji je pokusavao da se sakrije od Magicne, jer je tu noc ona pokusala da ga zavede. naisao je dexx .. a za njim i elan... pitali su me da li zelim da im se pridruzim.upitala sam ih zasto su toliko srecni i zasto im se oci cakle. A onda je naisla blondy koja je bila trestena pijana i zamolila ekipu da im se pridruzi. Zapravo blondy nije bila pijana nego se to prepijanoj milici ucinilo... bilo kako bilo, ekipa je svratila do najpopularnijeg kluba u gradu, a tamo... KONAN kojeg je blondy pocela da munta... milica i mirzza su uzivali gledajuci kako se muntaju elan i dex...mirzza je prizeljkivao nesto slicno sa milicom, ali... taman kada je skupio dovoljno hrabrosti, dolazi magicna i... sapuce mu nesto, njih dvoje odlaze u nepoznatom pravcu...Milica mrtva hladna zove neodoljivog i govori mu da dodje a dex se u medjuvremenu preznojio muntajuci elan...neodoljivi je poceo da zavodi sve djevojke u klubu jer je bio ljubomoran na mirzzu koji je opet uspeo da pobegne od magicne i da dodje kod svoje cice milice .kojoj je odmah pao u zagrljaj.. atmosfera se zagrejala do usijanja.igra se i peva ludo, svi su bili ili na stolovima ili pod stolovima, a milica se ucutala...zasto Mica cuti pitaju se svi .... a milica se smorila jer Neodoljivi ne muva nju vec neke druge ribe. tada je milica shvatila da su ona i mirzza jedno drugome sudjeni. a za to vreme dex i elan...
Na vrh Go down
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

prica..... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: prica.....   prica..... - Page 2 Icon_minitimeThu Apr 03, 2008 10:31 am

Sinoc kada sam posla u provod srela sam Mirzzu koji je pokusavao da se sakrije od Magicne, jer je tu noc ona pokusala da ga zavede. naisao je dexx .. a za njim i elan... pitali su me da li zelim da im se pridruzim.upitala sam ih zasto su toliko srecni i zasto im se oci cakle. A onda je naisla blondy koja je bila trestena pijana i zamolila ekipu da im se pridruzi. Zapravo blondy nije bila pijana nego se to prepijanoj milici ucinilo... bilo kako bilo, ekipa je svratila do najpopularnijeg kluba u gradu, a tamo... KONAN kojeg je blondy pocela da munta... milica i mirzza su uzivali gledajuci kako se muntaju elan i dex...mirzza je prizeljkivao nesto slicno sa milicom, ali... taman kada je skupio dovoljno hrabrosti, dolazi magicna i... sapuce mu nesto, njih dvoje odlaze u nepoznatom pravcu...Milica mrtva hladna zove neodoljivog i govori mu da dodje a dex se u medjuvremenu preznojio muntajuci elan...neodoljivi je poceo da zavodi sve djevojke u klubu jer je bio ljubomoran na mirzzu koji je opet uspeo da pobegne od magicne i da dodje kod svoje cice milice .kojoj je odmah pao u zagrljaj.. atmosfera se zagrejala do usijanja.igra se i peva ludo, svi su bili ili na stolovima ili pod stolovima, a milica se ucutala...zasto Mica cuti pitaju se svi .... a milica se smorila jer Neodoljivi ne muva nju vec neke druge ribe. tada je milica shvatila da su ona i mirzza jedno drugome sudjeni. a za to vreme dex i elan...ne prestaju da nazdravljaju ...
Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

prica..... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: prica.....   prica..... - Page 2 Icon_minitimeThu Apr 03, 2008 10:43 am

Sinoc kada sam posla u provod srela sam Mirzzu koji je pokusavao da se sakrije od Magicne, jer je tu noc ona pokusala da ga zavede. naisao je dexx .. a za njim i elan... pitali su me da li zelim da im se pridruzim.upitala sam ih zasto su toliko srecni i zasto im se oci cakle. A onda je naisla blondy koja je bila trestena pijana i zamolila ekipu da im se pridruzi. Zapravo blondy nije bila pijana nego se to prepijanoj milici ucinilo... bilo kako bilo, ekipa je svratila do najpopularnijeg kluba u gradu, a tamo... KONAN kojeg je blondy pocela da munta... milica i mirzza su uzivali gledajuci kako se muntaju elan i dex...mirzza je prizeljkivao nesto slicno sa milicom, ali... taman kada je skupio dovoljno hrabrosti, dolazi magicna i... sapuce mu nesto, njih dvoje odlaze u nepoznatom pravcu...Milica mrtva hladna zove neodoljivog i govori mu da dodje a dex se u medjuvremenu preznojio muntajuci elan...neodoljivi je poceo da zavodi sve djevojke u klubu jer je bio ljubomoran na mirzzu koji je opet uspeo da pobegne od magicne i da dodje kod svoje cice milice .kojoj je odmah pao u zagrljaj.. atmosfera se zagrejala do usijanja.igra se i peva ludo, svi su bili ili na stolovima ili pod stolovima, a milica se ucutala...zasto Mica cuti pitaju se svi .... a milica se smorila jer Neodoljivi ne muva nju vec neke druge ribe. tada je milica shvatila da su ona i mirzza jedno drugome sudjeni. a za to vreme dex i elan...ne prestaju da nazdravljaju. posle svake zdravice bili su jedno drugom sve blizi i blizi. da li je poljbac na pomolu upitalo se veselo drustvo?
Na vrh Go down
bg_girl
Legenda UROTE
Legenda UROTE
bg_girl


Broj komentara : 1875
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-04

prica..... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: prica.....   prica..... - Page 2 Icon_minitimeThu Apr 03, 2008 5:28 pm

Sinoc kada sam posla u provod srela sam Mirzzu koji je pokusavao da se sakrije od Magicne, jer je tu noc ona pokusala da ga zavede. naisao je dexx .. a za njim i elan... pitali su me da li zelim da im se pridruzim.upitala sam ih zasto su toliko srecni i zasto im se oci cakle. A onda je naisla blondy koja je bila trestena pijana i zamolila ekipu da im se pridruzi. Zapravo blondy nije bila pijana nego se to prepijanoj milici ucinilo... bilo kako bilo, ekipa je svratila do najpopularnijeg kluba u gradu, a tamo... KONAN kojeg je blondy pocela da munta... milica i mirzza su uzivali gledajuci kako se muntaju elan i dex...mirzza je prizeljkivao nesto slicno sa milicom, ali... taman kada je skupio dovoljno hrabrosti, dolazi magicna i... sapuce mu nesto, njih dvoje odlaze u nepoznatom pravcu...Milica mrtva hladna zove neodoljivog i govori mu da dodje a dex se u medjuvremenu preznojio muntajuci elan...neodoljivi je poceo da zavodi sve djevojke u klubu jer je bio ljubomoran na mirzzu koji je opet uspeo da pobegne od magicne i da dodje kod svoje cice milice .kojoj je odmah pao u zagrljaj.. atmosfera se zagrejala do usijanja.igra se i peva ludo, svi su bili ili na stolovima ili pod stolovima, a milica se ucutala...zasto Mica cuti pitaju se svi .... a milica se smorila jer Neodoljivi ne muva nju vec neke druge ribe. tada je milica shvatila da su ona i mirzza jedno drugome sudjeni. a za to vreme dex i elan...ne prestaju da nazdravljaju. posle svake zdravice bili su jedno drugom sve blizi i blizi. da li je poljbac na pomolu upitalo se veselo drustvo?Odjednom pobegose
Na vrh Go down
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

prica..... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: prica.....   prica..... - Page 2 Icon_minitimeFri Apr 04, 2008 10:41 am

Sinoc kada sam posla u provod srela sam Mirzzu koji je pokusavao da se sakrije od Magicne, jer je tu noc ona pokusala da ga zavede. naisao je dexx .. a za njim i elan... pitali su me da li zelim da im se pridruzim.upitala sam ih zasto su toliko srecni i zasto im se oci cakle. A onda je naisla blondy koja je bila trestena pijana i zamolila ekipu da im se pridruzi. Zapravo blondy nije bila pijana nego se to prepijanoj milici ucinilo... bilo kako bilo, ekipa je svratila do najpopularnijeg kluba u gradu, a tamo... KONAN kojeg je blondy pocela da munta... milica i mirzza su uzivali gledajuci kako se muntaju elan i dex...mirzza je prizeljkivao nesto slicno sa milicom, ali... taman kada je skupio dovoljno hrabrosti, dolazi magicna i... sapuce mu nesto, njih dvoje odlaze u nepoznatom pravcu...Milica mrtva hladna zove neodoljivog i govori mu da dodje a dex se u medjuvremenu preznojio muntajuci elan...neodoljivi je poceo da zavodi sve djevojke u klubu jer je bio ljubomoran na mirzzu koji je opet uspeo da pobegne od magicne i da dodje kod svoje cice milice .kojoj je odmah pao u zagrljaj.. atmosfera se zagrejala do usijanja.igra se i peva ludo, svi su bili ili na stolovima ili pod stolovima, a milica se ucutala...zasto Mica cuti pitaju se svi .... a milica se smorila jer Neodoljivi ne muva nju vec neke druge ribe. tada je milica shvatila da su ona i mirzza jedno drugome sudjeni. a za to vreme dex i elan...ne prestaju da nazdravljaju. posle svake zdravice bili su jedno drugom sve blizi i blizi. da li je poljbac na pomolu upitalo se veselo drustvo?Odjednom pobegose elan i dexter u najmracniji cosak kluba...
Na vrh Go down
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

prica..... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: prica.....   prica..... - Page 2 Icon_minitimeFri Apr 04, 2008 1:59 pm

Sinoc kada sam posla u provod srela sam Mirzzu koji je pokusavao da se sakrije od Magicne, jer je tu noc ona pokusala da ga zavede. naisao je dexx .. a za njim i elan... pitali su me da li zelim da im se pridruzim.upitala sam ih zasto su toliko srecni i zasto im se oci cakle. A onda je naisla blondy koja je bila trestena pijana i zamolila ekipu da im se pridruzi. Zapravo blondy nije bila pijana nego se to prepijanoj milici ucinilo... bilo kako bilo, ekipa je svratila do najpopularnijeg kluba u gradu, a tamo... KONAN kojeg je blondy pocela da munta... milica i mirzza su uzivali gledajuci kako se muntaju elan i dex...mirzza je prizeljkivao nesto slicno sa milicom, ali... taman kada je skupio dovoljno hrabrosti, dolazi magicna i... sapuce mu nesto, njih dvoje odlaze u nepoznatom pravcu...Milica mrtva hladna zove neodoljivog i govori mu da dodje a dex se u medjuvremenu preznojio muntajuci elan...neodoljivi je poceo da zavodi sve djevojke u klubu jer je bio ljubomoran na mirzzu koji je opet uspeo da pobegne od magicne i da dodje kod svoje cice milice .kojoj je odmah pao u zagrljaj.. atmosfera se zagrejala do usijanja.igra se i peva ludo, svi su bili ili na stolovima ili pod stolovima, a milica se ucutala...zasto Mica cuti pitaju se svi .... a milica se smorila jer Neodoljivi ne muva nju vec neke druge ribe. tada je milica shvatila da su ona i mirzza jedno drugome sudjeni. a za to vreme dex i elan...ne prestaju da nazdravljaju. posle svake zdravice bili su jedno drugom sve blizi i blizi. da li je poljbac na pomolu upitalo se veselo drustvo?Odjednom pobegose elan i dexter u najmracniji cosak kluba...ali sa druge strane neodoljivi i dalje muva druge zenske ...
Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
Gost
Gost
Anonymous



prica..... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: prica.....   prica..... - Page 2 Icon_minitimeFri Apr 04, 2008 2:04 pm

Sinoc kada sam posla u provod srela sam Mirzzu koji je pokusavao da se sakrije od Magicne, jer je tu noc ona pokusala da ga zavede. naisao je dexx .. a za njim i elan... pitali su me da li zelim da im se pridruzim.upitala sam ih zasto su toliko srecni i zasto im se oci cakle. A onda je naisla blondy koja je bila trestena pijana i zamolila ekipu da im se pridruzi. Zapravo blondy nije bila pijana nego se to prepijanoj milici ucinilo... bilo kako bilo, ekipa je svratila do najpopularnijeg kluba u gradu, a tamo... KONAN kojeg je blondy pocela da munta... milica i mirzza su uzivali gledajuci kako se muntaju elan i dex...mirzza je prizeljkivao nesto slicno sa milicom, ali... taman kada je skupio dovoljno hrabrosti, dolazi magicna i... sapuce mu nesto, njih dvoje odlaze u nepoznatom pravcu...Milica mrtva hladna zove neodoljivog i govori mu da dodje a dex se u medjuvremenu preznojio muntajuci elan...neodoljivi je poceo da zavodi sve djevojke u klubu jer je bio ljubomoran na mirzzu koji je opet uspeo da pobegne od magicne i da dodje kod svoje cice milice .kojoj je odmah pao u zagrljaj.. atmosfera se zagrejala do usijanja.igra se i peva ludo, svi su bili ili na stolovima ili pod stolovima, a milica se ucutala...zasto Mica cuti pitaju se svi .... a milica se smorila jer Neodoljivi ne muva nju vec neke druge ribe. tada je milica shvatila da su ona i mirzza jedno drugome sudjeni. a za to vreme dex i elan...ne prestaju da nazdravljaju. posle svake zdravice bili su jedno drugom sve blizi i blizi. da li je poljbac na pomolu upitalo se veselo drustvo?Odjednom pobegose elan i dexter u najmracniji cosak kluba...ali sa druge strane neodoljivi i dalje muva druge zenske ... Tad se zacu neka buka i galama, kad tamo nena ganja muza tiganjom...
Na vrh Go down
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

prica..... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: prica.....   prica..... - Page 2 Icon_minitimeFri Apr 04, 2008 2:24 pm

Sinoc kada sam posla u provod srela sam Mirzzu koji je pokusavao da se sakrije od Magicne, jer je tu noc ona pokusala da ga zavede. naisao je dexx .. a za njim i elan... pitali su me da li zelim da im se pridruzim.upitala sam ih zasto su toliko srecni i zasto im se oci cakle. A onda je naisla blondy koja je bila trestena pijana i zamolila ekipu da im se pridruzi. Zapravo blondy nije bila pijana nego se to prepijanoj milici ucinilo... bilo kako bilo, ekipa je svratila do najpopularnijeg kluba u gradu, a tamo... KONAN kojeg je blondy pocela da munta... milica i mirzza su uzivali gledajuci kako se muntaju elan i dex...mirzza je prizeljkivao nesto slicno sa milicom, ali... taman kada je skupio dovoljno hrabrosti, dolazi magicna i... sapuce mu nesto, njih dvoje odlaze u nepoznatom pravcu...Milica mrtva hladna zove neodoljivog i govori mu da dodje a dex se u medjuvremenu preznojio muntajuci elan...neodoljivi je poceo da zavodi sve djevojke u klubu jer je bio ljubomoran na mirzzu koji je opet uspeo da pobegne od magicne i da dodje kod svoje cice milice .kojoj je odmah pao u zagrljaj.. atmosfera se zagrejala do usijanja.igra se i peva ludo, svi su bili ili na stolovima ili pod stolovima, a milica se ucutala...zasto Mica cuti pitaju se svi .... a milica se smorila jer Neodoljivi ne muva nju vec neke druge ribe. tada je milica shvatila da su ona i mirzza jedno drugome sudjeni. a za to vreme dex i elan...ne prestaju da nazdravljaju. posle svake zdravice bili su jedno drugom sve blizi i blizi. da li je poljbac na pomolu upitalo se veselo drustvo?Odjednom pobegose elan i dexter u najmracniji cosak kluba...ali sa druge strane neodoljivi i dalje muva druge zenske ... Tad se zacu neka buka i galama, kad tamo nena ganja muza tiganjom...kad ono nije nena .. milica uzima tiganj i ganja neodoljivog
Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
Neodoljiv
Pocetnik
Pocetnik
Neodoljiv


Broj komentara : 15
Registration date : 2008-03-20

prica..... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: prica.....   prica..... - Page 2 Icon_minitimeFri Apr 04, 2008 2:47 pm

Sinoc kada sam posla u provod srela sam Mirzzu koji je pokusavao da se sakrije od Magicne, jer je tu noc ona pokusala da ga zavede. naisao je dexx .. a za njim i elan... pitali su me da li zelim da im se pridruzim.upitala sam ih zasto su toliko srecni i zasto im se oci cakle. A onda je naisla blondy koja je bila trestena pijana i zamolila ekipu da im se pridruzi. Zapravo blondy nije bila pijana nego se to prepijanoj milici ucinilo... bilo kako bilo, ekipa je svratila do najpopularnijeg kluba u gradu, a tamo... KONAN kojeg je blondy pocela da munta... milica i mirzza su uzivali gledajuci kako se muntaju elan i dex...mirzza je prizeljkivao nesto slicno sa milicom, ali... taman kada je skupio dovoljno hrabrosti, dolazi magicna i... sapuce mu nesto, njih dvoje odlaze u nepoznatom pravcu...Milica mrtva hladna zove neodoljivog i govori mu da dodje a dex se u medjuvremenu preznojio muntajuci elan...neodoljivi je poceo da zavodi sve djevojke u klubu jer je bio ljubomoran na mirzzu koji je opet uspeo da pobegne od magicne i da dodje kod svoje cice milice .kojoj je odmah pao u zagrljaj.. atmosfera se zagrejala do usijanja.igra se i peva ludo, svi su bili ili na stolovima ili pod stolovima, a milica se ucutala...zasto Mica cuti pitaju se svi .... a milica se smorila jer Neodoljivi ne muva nju vec neke druge ribe. tada je milica shvatila da su ona i mirzza jedno drugome sudjeni. a za to vreme dex i elan...ne prestaju da nazdravljaju. posle svake zdravice bili su jedno drugom sve blizi i blizi. da li je poljbac na pomolu upitalo se veselo drustvo?Odjednom pobegose elan i dexter u najmracniji cosak kluba...ali sa druge strane neodoljivi i dalje muva druge zenske ... Tad se zacu neka buka i galama, kad tamo nena ganja muza tiganjom...kad ono nije nena .. milica uzima tiganj i ganja neodoljivog zahtjevajuci da joj napravi njegov cuveni losos steak sto je jedna od dvije stvari koja je moze otrjezniti
Na vrh Go down
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

prica..... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: prica.....   prica..... - Page 2 Icon_minitimeFri Apr 04, 2008 2:48 pm

Sinoc kada sam posla u provod srela sam Mirzzu koji je pokusavao da se sakrije od Magicne, jer je tu noc ona pokusala da ga zavede. naisao je dexx .. a za njim i elan... pitali su me da li zelim da im se pridruzim.upitala sam ih zasto su toliko srecni i zasto im se oci cakle. A onda je naisla blondy koja je bila trestena pijana i zamolila ekipu da im se pridruzi. Zapravo blondy nije bila pijana nego se to prepijanoj milici ucinilo... bilo kako bilo, ekipa je svratila do najpopularnijeg kluba u gradu, a tamo... KONAN kojeg je blondy pocela da munta... milica i mirzza su uzivali gledajuci kako se muntaju elan i dex...mirzza je prizeljkivao nesto slicno sa milicom, ali... taman kada je skupio dovoljno hrabrosti, dolazi magicna i... sapuce mu nesto, njih dvoje odlaze u nepoznatom pravcu...Milica mrtva hladna zove neodoljivog i govori mu da dodje a dex se u medjuvremenu preznojio muntajuci elan...neodoljivi je poceo da zavodi sve djevojke u klubu jer je bio ljubomoran na mirzzu koji je opet uspeo da pobegne od magicne i da dodje kod svoje cice milice .kojoj je odmah pao u zagrljaj.. atmosfera se zagrejala do usijanja.igra se i peva ludo, svi su bili ili na stolovima ili pod stolovima, a milica se ucutala...zasto Mica cuti pitaju se svi .... a milica se smorila jer Neodoljivi ne muva nju vec neke druge ribe. tada je milica shvatila da su ona i mirzza jedno drugome sudjeni. a za to vreme dex i elan...ne prestaju da nazdravljaju. posle svake zdravice bili su jedno drugom sve blizi i blizi. da li je poljbac na pomolu upitalo se veselo drustvo?Odjednom pobegose elan i dexter u najmracniji cosak kluba...ali sa druge strane neodoljivi i dalje muva druge zenske ... Tad se zacu neka buka i galama, kad tamo nena ganja muza tiganjom...kad ono nije nena .. milica uzima tiganj i ganja neodoljivog zahtjevajuci da joj napravi njegov cuveni losos steak sto je jedna od dvije stvari koja je moze otrjezniti da se otrgne od mirzze i baci na neodoljivog
Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
Neodoljiv
Pocetnik
Pocetnik
Neodoljiv


Broj komentara : 15
Registration date : 2008-03-20

prica..... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: prica.....   prica..... - Page 2 Icon_minitimeFri Apr 04, 2008 3:03 pm

Sinoc kada sam posla u provod srela sam Mirzzu koji je pokusavao da se sakrije od Magicne, jer je tu noc ona pokusala da ga zavede. naisao je dexx .. a za njim i elan... pitali su me da li zelim da im se pridruzim.upitala sam ih zasto su toliko srecni i zasto im se oci cakle. A onda je naisla blondy koja je bila trestena pijana i zamolila ekipu da im se pridruzi. Zapravo blondy nije bila pijana nego se to prepijanoj milici ucinilo... bilo kako bilo, ekipa je svratila do najpopularnijeg kluba u gradu, a tamo... KONAN kojeg je blondy pocela da munta... milica i mirzza su uzivali gledajuci kako se muntaju elan i dex...mirzza je prizeljkivao nesto slicno sa milicom, ali... taman kada je skupio dovoljno hrabrosti, dolazi magicna i... sapuce mu nesto, njih dvoje odlaze u nepoznatom pravcu...Milica mrtva hladna zove neodoljivog i govori mu da dodje a dex se u medjuvremenu preznojio muntajuci elan...neodoljivi je poceo da zavodi sve djevojke u klubu jer je bio ljubomoran na mirzzu koji je opet uspeo da pobegne od magicne i da dodje kod svoje cice milice .kojoj je odmah pao u zagrljaj.. atmosfera se zagrejala do usijanja.igra se i peva ludo, svi su bili ili na stolovima ili pod stolovima, a milica se ucutala...zasto Mica cuti pitaju se svi .... a milica se smorila jer Neodoljivi ne muva nju vec neke druge ribe. tada je milica shvatila da su ona i mirzza jedno drugome sudjeni. a za to vreme dex i elan...ne prestaju da nazdravljaju. posle svake zdravice bili su jedno drugom sve blizi i blizi. da li je poljbac na pomolu upitalo se veselo drustvo?Odjednom pobegose elan i dexter u najmracniji cosak kluba...ali sa druge strane neodoljivi i dalje muva druge zenske ... Tad se zacu neka buka i galama, kad tamo nena ganja muza tiganjom...kad ono nije nena .. milica uzima tiganj i ganja neodoljivog zahtjevajuci da joj napravi njegov cuveni losos steak sto je jedna od dvije stvari koja je moze otrjezniti da se otrgne od mirzze i baci na neodoljivog koji poziva cijelu ekipu kod njega veceru i male nocne igrice
Na vrh Go down
Gost
Gost
Anonymous



prica..... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: prica.....   prica..... - Page 2 Icon_minitimeFri Apr 04, 2008 3:07 pm

Sinoc kada sam posla u provod srela sam Mirzzu koji je pokusavao da se sakrije od Magicne, jer je tu noc ona pokusala da ga zavede. naisao je dexx .. a za njim i elan... pitali su me da li zelim da im se pridruzim.upitala sam ih zasto su toliko srecni i zasto im se oci cakle. A onda je naisla blondy koja je bila trestena pijana i zamolila ekipu da im se pridruzi. Zapravo blondy nije bila pijana nego se to prepijanoj milici ucinilo... bilo kako bilo, ekipa je svratila do najpopularnijeg kluba u gradu, a tamo... KONAN kojeg je blondy pocela da munta... milica i mirzza su uzivali gledajuci kako se muntaju elan i dex...mirzza je prizeljkivao nesto slicno sa milicom, ali... taman kada je skupio dovoljno hrabrosti, dolazi magicna i... sapuce mu nesto, njih dvoje odlaze u nepoznatom pravcu...Milica mrtva hladna zove neodoljivog i govori mu da dodje a dex se u medjuvremenu preznojio muntajuci elan...neodoljivi je poceo da zavodi sve djevojke u klubu jer je bio ljubomoran na mirzzu koji je opet uspeo da pobegne od magicne i da dodje kod svoje cice milice .kojoj je odmah pao u zagrljaj.. atmosfera se zagrejala do usijanja.igra se i peva ludo, svi su bili ili na stolovima ili pod stolovima, a milica se ucutala...zasto Mica cuti pitaju se svi .... a milica se smorila jer Neodoljivi ne muva nju vec neke druge ribe. tada je milica shvatila da su ona i mirzza jedno drugome sudjeni. a za to vreme dex i elan...ne prestaju da nazdravljaju. posle svake zdravice bili su jedno drugom sve blizi i blizi. da li je poljbac na pomolu upitalo se veselo drustvo?Odjednom pobegose elan i dexter u najmracniji cosak kluba...ali sa druge strane neodoljivi i dalje muva druge zenske ... Tad se zacu neka buka i galama, kad tamo nena ganja muza tiganjom...kad ono nije nena .. milica uzima tiganj i ganja neodoljivog zahtjevajuci da joj napravi njegov cuveni losos steak sto je jedna od dvije stvari koja je moze otrjezniti da se otrgne od mirzze i baci na neodoljivog koji poziva cijelu ekipu kod njega veceru i male nocne igrice...ali milici se to nimalo ne dopada i...
Na vrh Go down
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

prica..... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: prica.....   prica..... - Page 2 Icon_minitimeFri Apr 04, 2008 3:10 pm

Sinoc kada sam posla u provod srela sam Mirzzu koji je pokusavao da se sakrije od Magicne, jer je tu noc ona pokusala da ga zavede. naisao je dexx .. a za njim i elan... pitali su me da li zelim da im se pridruzim.upitala sam ih zasto su toliko srecni i zasto im se oci cakle. A onda je naisla blondy koja je bila trestena pijana i zamolila ekipu da im se pridruzi. Zapravo blondy nije bila pijana nego se to prepijanoj milici ucinilo... bilo kako bilo, ekipa je svratila do najpopularnijeg kluba u gradu, a tamo... KONAN kojeg je blondy pocela da munta... milica i mirzza su uzivali gledajuci kako se muntaju elan i dex...mirzza je prizeljkivao nesto slicno sa milicom, ali... taman kada je skupio dovoljno hrabrosti, dolazi magicna i... sapuce mu nesto, njih dvoje odlaze u nepoznatom pravcu...Milica mrtva hladna zove neodoljivog i govori mu da dodje a dex se u medjuvremenu preznojio muntajuci elan...neodoljivi je poceo da zavodi sve djevojke u klubu jer je bio ljubomoran na mirzzu koji je opet uspeo da pobegne od magicne i da dodje kod svoje cice milice .kojoj je odmah pao u zagrljaj.. atmosfera se zagrejala do usijanja.igra se i peva ludo, svi su bili ili na stolovima ili pod stolovima, a milica se ucutala...zasto Mica cuti pitaju se svi .... a milica se smorila jer Neodoljivi ne muva nju vec neke druge ribe. tada je milica shvatila da su ona i mirzza jedno drugome sudjeni. a za to vreme dex i elan...ne prestaju da nazdravljaju. posle svake zdravice bili su jedno drugom sve blizi i blizi. da li je poljbac na pomolu upitalo se veselo drustvo?Odjednom pobegose elan i dexter u najmracniji cosak kluba...ali sa druge strane neodoljivi i dalje muva druge zenske ... Tad se zacu neka buka i galama, kad tamo nena ganja muza tiganjom...kad ono nije nena .. milica uzima tiganj i ganja neodoljivog zahtjevajuci da joj napravi njegov cuveni losos steak sto je jedna od dvije stvari koja je moze otrjezniti da se otrgne od mirzze i baci na neodoljivog koji poziva cijelu ekipu kod njega veceru i male nocne igrice...ali milici se to nimalo ne dopada i...zbog toga sedi uplakana u tamnom cosku
Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
Neodoljiv
Pocetnik
Pocetnik
Neodoljiv


Broj komentara : 15
Registration date : 2008-03-20

prica..... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: prica.....   prica..... - Page 2 Icon_minitimeFri Apr 04, 2008 3:17 pm

Sinoc kada sam posla u provod srela sam Mirzzu koji je pokusavao da se sakrije od Magicne, jer je tu noc ona pokusala da ga zavede. naisao je dexx .. a za njim i elan... pitali su me da li zelim da im se pridruzim.upitala sam ih zasto su toliko srecni i zasto im se oci cakle. A onda je naisla blondy koja je bila trestena pijana i zamolila ekipu da im se pridruzi. Zapravo blondy nije bila pijana nego se to prepijanoj milici ucinilo... bilo kako bilo, ekipa je svratila do najpopularnijeg kluba u gradu, a tamo... KONAN kojeg je blondy pocela da munta... milica i mirzza su uzivali gledajuci kako se muntaju elan i dex...mirzza je prizeljkivao nesto slicno sa milicom, ali... taman kada je skupio dovoljno hrabrosti, dolazi magicna i... sapuce mu nesto, njih dvoje odlaze u nepoznatom pravcu...Milica mrtva hladna zove neodoljivog i govori mu da dodje a dex se u medjuvremenu preznojio muntajuci elan...neodoljivi je poceo da zavodi sve djevojke u klubu jer je bio ljubomoran na mirzzu koji je opet uspeo da pobegne od magicne i da dodje kod svoje cice milice .kojoj je odmah pao u zagrljaj.. atmosfera se zagrejala do usijanja.igra se i peva ludo, svi su bili ili na stolovima ili pod stolovima, a milica se ucutala...zasto Mica cuti pitaju se svi .... a milica se smorila jer Neodoljivi ne muva nju vec neke druge ribe. tada je milica shvatila da su ona i mirzza jedno drugome sudjeni. a za to vreme dex i elan...ne prestaju da nazdravljaju. posle svake zdravice bili su jedno drugom sve blizi i blizi. da li je poljbac na pomolu upitalo se veselo drustvo?Odjednom pobegose elan i dexter u najmracniji cosak kluba...ali sa druge strane neodoljivi i dalje muva druge zenske ... Tad se zacu neka buka i galama, kad tamo nena ganja muza tiganjom...kad ono nije nena .. milica uzima tiganj i ganja neodoljivog zahtjevajuci da joj napravi njegov cuveni losos steak sto je jedna od dvije stvari koja je moze otrjezniti da se otrgne od mirzze i baci na neodoljivog koji poziva cijelu ekipu kod njega veceru i male nocne igrice...ali milici se to nimalo ne dopada i...zbog toga sedi uplakana u tamnom cosku kada joj prilazi mirza i dzentlmenski joj nudi maramicu nakon cega mu pada u topli i cvrsti zagrljaj
Na vrh Go down
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

prica..... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: prica.....   prica..... - Page 2 Icon_minitimeFri Apr 04, 2008 3:19 pm

Sinoc kada sam posla u provod srela sam Mirzzu koji je pokusavao da se sakrije od Magicne, jer je tu noc ona pokusala da ga zavede. naisao je dexx .. a za njim i elan... pitali su me da li zelim da im se pridruzim.upitala sam ih zasto su toliko srecni i zasto im se oci cakle. A onda je naisla blondy koja je bila trestena pijana i zamolila ekipu da im se pridruzi. Zapravo blondy nije bila pijana nego se to prepijanoj milici ucinilo... bilo kako bilo, ekipa je svratila do najpopularnijeg kluba u gradu, a tamo... KONAN kojeg je blondy pocela da munta... milica i mirzza su uzivali gledajuci kako se muntaju elan i dex...mirzza je prizeljkivao nesto slicno sa milicom, ali... taman kada je skupio dovoljno hrabrosti, dolazi magicna i... sapuce mu nesto, njih dvoje odlaze u nepoznatom pravcu...Milica mrtva hladna zove neodoljivog i govori mu da dodje a dex se u medjuvremenu preznojio muntajuci elan...neodoljivi je poceo da zavodi sve djevojke u klubu jer je bio ljubomoran na mirzzu koji je opet uspeo da pobegne od magicne i da dodje kod svoje cice milice .kojoj je odmah pao u zagrljaj.. atmosfera se zagrejala do usijanja.igra se i peva ludo, svi su bili ili na stolovima ili pod stolovima, a milica se ucutala...zasto Mica cuti pitaju se svi .... a milica se smorila jer Neodoljivi ne muva nju vec neke druge ribe. tada je milica shvatila da su ona i mirzza jedno drugome sudjeni. a za to vreme dex i elan...ne prestaju da nazdravljaju. posle svake zdravice bili su jedno drugom sve blizi i blizi. da li je poljbac na pomolu upitalo se veselo drustvo?Odjednom pobegose elan i dexter u najmracniji cosak kluba...ali sa druge strane neodoljivi i dalje muva druge zenske ... Tad se zacu neka buka i galama, kad tamo nena ganja muza tiganjom...kad ono nije nena .. milica uzima tiganj i ganja neodoljivog zahtjevajuci da joj napravi njegov cuveni losos steak sto je jedna od dvije stvari koja je moze otrjezniti da se otrgne od mirzze i baci na neodoljivog koji poziva cijelu ekipu kod njega veceru i male nocne igrice...ali milici se to nimalo ne dopada i...zbog toga sedi uplakana u tamnom cosku kada joj prilazi mirza i dzentlmenski joj nudi maramicu nakon cega mu pada u topli i cvrsti zagrljaj.. kada je to video neodoljiv ...
Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
Neodoljiv
Pocetnik
Pocetnik
Neodoljiv


Broj komentara : 15
Registration date : 2008-03-20

prica..... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: prica.....   prica..... - Page 2 Icon_minitimeFri Apr 04, 2008 3:21 pm

Sinoc kada sam posla u provod srela sam Mirzzu koji je pokusavao da se sakrije od Magicne, jer je tu noc ona pokusala da ga zavede. naisao je dexx .. a za njim i elan... pitali su me da li zelim da im se pridruzim.upitala sam ih zasto su toliko srecni i zasto im se oci cakle. A onda je naisla blondy koja je bila trestena pijana i zamolila ekipu da im se pridruzi. Zapravo blondy nije bila pijana nego se to prepijanoj milici ucinilo... bilo kako bilo, ekipa je svratila do najpopularnijeg kluba u gradu, a tamo... KONAN kojeg je blondy pocela da munta... milica i mirzza su uzivali gledajuci kako se muntaju elan i dex...mirzza je prizeljkivao nesto slicno sa milicom, ali... taman kada je skupio dovoljno hrabrosti, dolazi magicna i... sapuce mu nesto, njih dvoje odlaze u nepoznatom pravcu...Milica mrtva hladna zove neodoljivog i govori mu da dodje a dex se u medjuvremenu preznojio muntajuci elan...neodoljivi je poceo da zavodi sve djevojke u klubu jer je bio ljubomoran na mirzzu koji je opet uspeo da pobegne od magicne i da dodje kod svoje cice milice .kojoj je odmah pao u zagrljaj.. atmosfera se zagrejala do usijanja.igra se i peva ludo, svi su bili ili na stolovima ili pod stolovima, a milica se ucutala...zasto Mica cuti pitaju se svi .... a milica se smorila jer Neodoljivi ne muva nju vec neke druge ribe. tada je milica shvatila da su ona i mirzza jedno drugome sudjeni. a za to vreme dex i elan...ne prestaju da nazdravljaju. posle svake zdravice bili su jedno drugom sve blizi i blizi. da li je poljbac na pomolu upitalo se veselo drustvo?Odjednom pobegose elan i dexter u najmracniji cosak kluba...ali sa druge strane neodoljivi i dalje muva druge zenske ... Tad se zacu neka buka i galama, kad tamo nena ganja muza tiganjom...kad ono nije nena .. milica uzima tiganj i ganja neodoljivog zahtjevajuci da joj napravi njegov cuveni losos steak sto je jedna od dvije stvari koja je moze otrjezniti da se otrgne od mirzze i baci na neodoljivog koji poziva cijelu ekipu kod njega veceru i male nocne igrice...ali milici se to nimalo ne dopada i...zbog toga sedi uplakana u tamnom cosku kada joj prilazi mirza i dzentlmenski joj nudi maramicu nakon cega mu pada u topli i cvrsti zagrljaj.. kada je to video neodoljiv naruci jos jednu flasu i pozva ostale da nazdrave sretnom paru
Na vrh Go down
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

prica..... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: prica.....   prica..... - Page 2 Icon_minitimeFri Apr 04, 2008 3:24 pm

Sinoc kada sam posla u provod srela sam Mirzzu koji je pokusavao da se sakrije od Magicne, jer je tu noc ona pokusala da ga zavede. naisao je dexx .. a za njim i elan... pitali su me da li zelim da im se pridruzim.upitala sam ih zasto su toliko srecni i zasto im se oci cakle. A onda je naisla blondy koja je bila trestena pijana i zamolila ekipu da im se pridruzi. Zapravo blondy nije bila pijana nego se to prepijanoj milici ucinilo... bilo kako bilo, ekipa je svratila do najpopularnijeg kluba u gradu, a tamo... KONAN kojeg je blondy pocela da munta... milica i mirzza su uzivali gledajuci kako se muntaju elan i dex...mirzza je prizeljkivao nesto slicno sa milicom, ali... taman kada je skupio dovoljno hrabrosti, dolazi magicna i... sapuce mu nesto, njih dvoje odlaze u nepoznatom pravcu...Milica mrtva hladna zove neodoljivog i govori mu da dodje a dex se u medjuvremenu preznojio muntajuci elan...neodoljivi je poceo da zavodi sve djevojke u klubu jer je bio ljubomoran na mirzzu koji je opet uspeo da pobegne od magicne i da dodje kod svoje cice milice .kojoj je odmah pao u zagrljaj.. atmosfera se zagrejala do usijanja.igra se i peva ludo, svi su bili ili na stolovima ili pod stolovima, a milica se ucutala...zasto Mica cuti pitaju se svi .... a milica se smorila jer Neodoljivi ne muva nju vec neke druge ribe. tada je milica shvatila da su ona i mirzza jedno drugome sudjeni. a za to vreme dex i elan...ne prestaju da nazdravljaju. posle svake zdravice bili su jedno drugom sve blizi i blizi. da li je poljbac na pomolu upitalo se veselo drustvo?Odjednom pobegose elan i dexter u najmracniji cosak kluba...ali sa druge strane neodoljivi i dalje muva druge zenske ... Tad se zacu neka buka i galama, kad tamo nena ganja muza tiganjom...kad ono nije nena .. milica uzima tiganj i ganja neodoljivog zahtjevajuci da joj napravi njegov cuveni losos steak sto je jedna od dvije stvari koja je moze otrjezniti da se otrgne od mirzze i baci na neodoljivog koji poziva cijelu ekipu kod njega veceru i male nocne igrice...ali milici se to nimalo ne dopada i...zbog toga sedi uplakana u tamnom cosku kada joj prilazi mirza i dzentlmenski joj nudi maramicu nakon cega mu pada u topli i cvrsti zagrljaj.. kada je to video neodoljiv naruci jos jednu flasu i pozva ostale da nazdrave sretnom paru.. ali je milica i dalje uplakana ...
Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
Neodoljiv
Pocetnik
Pocetnik
Neodoljiv


Broj komentara : 15
Registration date : 2008-03-20

prica..... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: prica.....   prica..... - Page 2 Icon_minitimeFri Apr 04, 2008 3:28 pm

Sinoc kada sam posla u provod srela sam Mirzzu koji je pokusavao da se sakrije od Magicne, jer je tu noc ona pokusala da ga zavede. naisao je dexx .. a za njim i elan... pitali su me da li zelim da im se pridruzim.upitala sam ih zasto su toliko srecni i zasto im se oci cakle. A onda je naisla blondy koja je bila trestena pijana i zamolila ekipu da im se pridruzi. Zapravo blondy nije bila pijana nego se to prepijanoj milici ucinilo... bilo kako bilo, ekipa je svratila do najpopularnijeg kluba u gradu, a tamo... KONAN kojeg je blondy pocela da munta... milica i mirzza su uzivali gledajuci kako se muntaju elan i dex...mirzza je prizeljkivao nesto slicno sa milicom, ali... taman kada je skupio dovoljno hrabrosti, dolazi magicna i... sapuce mu nesto, njih dvoje odlaze u nepoznatom pravcu...Milica mrtva hladna zove neodoljivog i govori mu da dodje a dex se u medjuvremenu preznojio muntajuci elan...neodoljivi je poceo da zavodi sve djevojke u klubu jer je bio ljubomoran na mirzzu koji je opet uspeo da pobegne od magicne i da dodje kod svoje cice milice .kojoj je odmah pao u zagrljaj.. atmosfera se zagrejala do usijanja.igra se i peva ludo, svi su bili ili na stolovima ili pod stolovima, a milica se ucutala...zasto Mica cuti pitaju se svi .... a milica se smorila jer Neodoljivi ne muva nju vec neke druge ribe. tada je milica shvatila da su ona i mirzza jedno drugome sudjeni. a za to vreme dex i elan...ne prestaju da nazdravljaju. posle svake zdravice bili su jedno drugom sve blizi i blizi. da li je poljbac na pomolu upitalo se veselo drustvo?Odjednom pobegose elan i dexter u najmracniji cosak kluba...ali sa druge strane neodoljivi i dalje muva druge zenske ... Tad se zacu neka buka i galama, kad tamo nena ganja muza tiganjom...kad ono nije nena .. milica uzima tiganj i ganja neodoljivog zahtjevajuci da joj napravi njegov cuveni losos steak sto je jedna od dvije stvari koja je moze otrjezniti da se otrgne od mirzze i baci na neodoljivog koji poziva cijelu ekipu kod njega veceru i male nocne igrice...ali milici se to nimalo ne dopada i...zbog toga sedi uplakana u tamnom cosku kada joj prilazi mirza i dzentlmenski joj nudi maramicu nakon cega mu pada u topli i cvrsti zagrljaj.. kada je to video neodoljiv naruci jos jednu flasu i pozva ostale da nazdrave sretnom paru.. ali je milica i dalje uplakana ...međutim na sreću DJ tada pusti "Casino" i milica kao gipka gazela skoči na plesni podij
Na vrh Go down
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

prica..... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: prica.....   prica..... - Page 2 Icon_minitimeFri Apr 04, 2008 3:30 pm

Sinoc kada sam posla u provod srela sam Mirzzu koji je pokusavao da se sakrije od Magicne, jer je tu noc ona pokusala da ga zavede. naisao je dexx .. a za njim i elan... pitali su me da li zelim da im se pridruzim.upitala sam ih zasto su toliko srecni i zasto im se oci cakle. A onda je naisla blondy koja je bila trestena pijana i zamolila ekipu da im se pridruzi. Zapravo blondy nije bila pijana nego se to prepijanoj milici ucinilo... bilo kako bilo, ekipa je svratila do najpopularnijeg kluba u gradu, a tamo... KONAN kojeg je blondy pocela da munta... milica i mirzza su uzivali gledajuci kako se muntaju elan i dex...mirzza je prizeljkivao nesto slicno sa milicom, ali... taman kada je skupio dovoljno hrabrosti, dolazi magicna i... sapuce mu nesto, njih dvoje odlaze u nepoznatom pravcu...Milica mrtva hladna zove neodoljivog i govori mu da dodje a dex se u medjuvremenu preznojio muntajuci elan...neodoljivi je poceo da zavodi sve djevojke u klubu jer je bio ljubomoran na mirzzu koji je opet uspeo da pobegne od magicne i da dodje kod svoje cice milice .kojoj je odmah pao u zagrljaj.. atmosfera se zagrejala do usijanja.igra se i peva ludo, svi su bili ili na stolovima ili pod stolovima, a milica se ucutala...zasto Mica cuti pitaju se svi .... a milica se smorila jer Neodoljivi ne muva nju vec neke druge ribe. tada je milica shvatila da su ona i mirzza jedno drugome sudjeni. a za to vreme dex i elan...ne prestaju da nazdravljaju. posle svake zdravice bili su jedno drugom sve blizi i blizi. da li je poljbac na pomolu upitalo se veselo drustvo?Odjednom pobegose elan i dexter u najmracniji cosak kluba...ali sa druge strane neodoljivi i dalje muva druge zenske ... Tad se zacu neka buka i galama, kad tamo nena ganja muza tiganjom...kad ono nije nena .. milica uzima tiganj i ganja neodoljivog zahtjevajuci da joj napravi njegov cuveni losos steak sto je jedna od dvije stvari koja je moze otrjezniti da se otrgne od mirzze i baci na neodoljivog koji poziva cijelu ekipu kod njega veceru i male nocne igrice...ali milici se to nimalo ne dopada i...zbog toga sedi uplakana u tamnom cosku kada joj prilazi mirza i dzentlmenski joj nudi maramicu nakon cega mu pada u topli i cvrsti zagrljaj.. kada je to video neodoljiv naruci jos jednu flasu i pozva ostale da nazdrave sretnom paru.. ali je milica i dalje uplakana ...međutim na sreću DJ tada pusti "Casino" i milica kao gipka gazela skoči na plesni podij.. i poziva neodoljivog da joj se pridruzi
Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
Neodoljiv
Pocetnik
Pocetnik
Neodoljiv


Broj komentara : 15
Registration date : 2008-03-20

prica..... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: prica.....   prica..... - Page 2 Icon_minitimeFri Apr 04, 2008 3:33 pm

Sinoc kada sam posla u provod srela sam Mirzzu koji je pokusavao da se sakrije od Magicne, jer je tu noc ona pokusala da ga zavede. naisao je dexx .. a za njim i elan... pitali su me da li zelim da im se pridruzim.upitala sam ih zasto su toliko srecni i zasto im se oci cakle. A onda je naisla blondy koja je bila trestena pijana i zamolila ekipu da im se pridruzi. Zapravo blondy nije bila pijana nego se to prepijanoj milici ucinilo... bilo kako bilo, ekipa je svratila do najpopularnijeg kluba u gradu, a tamo... KONAN kojeg je blondy pocela da munta... milica i mirzza su uzivali gledajuci kako se muntaju elan i dex...mirzza je prizeljkivao nesto slicno sa milicom, ali... taman kada je skupio dovoljno hrabrosti, dolazi magicna i... sapuce mu nesto, njih dvoje odlaze u nepoznatom pravcu...Milica mrtva hladna zove neodoljivog i govori mu da dodje a dex se u medjuvremenu preznojio muntajuci elan...neodoljivi je poceo da zavodi sve djevojke u klubu jer je bio ljubomoran na mirzzu koji je opet uspeo da pobegne od magicne i da dodje kod svoje cice milice .kojoj je odmah pao u zagrljaj.. atmosfera se zagrejala do usijanja.igra se i peva ludo, svi su bili ili na stolovima ili pod stolovima, a milica se ucutala...zasto Mica cuti pitaju se svi .... a milica se smorila jer Neodoljivi ne muva nju vec neke druge ribe. tada je milica shvatila da su ona i mirzza jedno drugome sudjeni. a za to vreme dex i elan...ne prestaju da nazdravljaju. posle svake zdravice bili su jedno drugom sve blizi i blizi. da li je poljbac na pomolu upitalo se veselo drustvo?Odjednom pobegose elan i dexter u najmracniji cosak kluba...ali sa druge strane neodoljivi i dalje muva druge zenske ... Tad se zacu neka buka i galama, kad tamo nena ganja muza tiganjom...kad ono nije nena .. milica uzima tiganj i ganja neodoljivog zahtjevajuci da joj napravi njegov cuveni losos steak sto je jedna od dvije stvari koja je moze otrjezniti da se otrgne od mirzze i baci na neodoljivog koji poziva cijelu ekipu kod njega veceru i male nocne igrice...ali milici se to nimalo ne dopada i...zbog toga sedi uplakana u tamnom cosku kada joj prilazi mirza i dzentlmenski joj nudi maramicu nakon cega mu pada u topli i cvrsti zagrljaj.. kada je to video neodoljiv naruci jos jednu flasu i pozva ostale da nazdrave sretnom paru.. ali je milica i dalje uplakana ...međutim na sreću DJ tada pusti "Casino" i milica kao gipka gazela skoči na plesni podij.. i poziva neodoljivog da joj se pridruzi dok se pored nje elan u kratkoj suknjici uvijala oko dexxa ujedno se igrajući sa dugmićima na svojoj malešnoj bluzici
Na vrh Go down
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

prica..... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: prica.....   prica..... - Page 2 Icon_minitimeFri Apr 04, 2008 3:35 pm

Sinoc kada sam posla u provod srela sam Mirzzu koji je pokusavao da se sakrije od Magicne, jer je tu noc ona pokusala da ga zavede. naisao je dexx .. a za njim i elan... pitali su me da li zelim da im se pridruzim.upitala sam ih zasto su toliko srecni i zasto im se oci cakle. A onda je naisla blondy koja je bila trestena pijana i zamolila ekipu da im se pridruzi. Zapravo blondy nije bila pijana nego se to prepijanoj milici ucinilo... bilo kako bilo, ekipa je svratila do najpopularnijeg kluba u gradu, a tamo... KONAN kojeg je blondy pocela da munta... milica i mirzza su uzivali gledajuci kako se muntaju elan i dex...mirzza je prizeljkivao nesto slicno sa milicom, ali... taman kada je skupio dovoljno hrabrosti, dolazi magicna i... sapuce mu nesto, njih dvoje odlaze u nepoznatom pravcu...Milica mrtva hladna zove neodoljivog i govori mu da dodje a dex se u medjuvremenu preznojio muntajuci elan...neodoljivi je poceo da zavodi sve djevojke u klubu jer je bio ljubomoran na mirzzu koji je opet uspeo da pobegne od magicne i da dodje kod svoje cice milice .kojoj je odmah pao u zagrljaj.. atmosfera se zagrejala do usijanja.igra se i peva ludo, svi su bili ili na stolovima ili pod stolovima, a milica se ucutala...zasto Mica cuti pitaju se svi .... a milica se smorila jer Neodoljivi ne muva nju vec neke druge ribe. tada je milica shvatila da su ona i mirzza jedno drugome sudjeni. a za to vreme dex i elan...ne prestaju da nazdravljaju. posle svake zdravice bili su jedno drugom sve blizi i blizi. da li je poljbac na pomolu upitalo se veselo drustvo?Odjednom pobegose elan i dexter u najmracniji cosak kluba...ali sa druge strane neodoljivi i dalje muva druge zenske ... Tad se zacu neka buka i galama, kad tamo nena ganja muza tiganjom...kad ono nije nena .. milica uzima tiganj i ganja neodoljivog zahtjevajuci da joj napravi njegov cuveni losos steak sto je jedna od dvije stvari koja je moze otrjezniti da se otrgne od mirzze i baci na neodoljivog koji poziva cijelu ekipu kod njega veceru i male nocne igrice...ali milici se to nimalo ne dopada i...zbog toga sedi uplakana u tamnom cosku kada joj prilazi mirza i dzentlmenski joj nudi maramicu nakon cega mu pada u topli i cvrsti zagrljaj.. kada je to video neodoljiv naruci jos jednu flasu i pozva ostale da nazdrave sretnom paru.. ali je milica i dalje uplakana ...međutim na sreću DJ tada pusti "Casino" i milica kao gipka gazela skoči na plesni podij.. i poziva neodoljivog da joj se pridruzi dok se pored nje elan u kratkoj suknjici uvijala oko dexxa ujedno se igrajući sa dugmićima na svojoj malešnoj bluzici .. a onda dolazy i blondy
Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
Gost
Gost
Anonymous



prica..... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: prica.....   prica..... - Page 2 Icon_minitimeFri Apr 04, 2008 3:39 pm

Sinoc kada sam posla u provod srela sam Mirzzu koji je pokusavao da se sakrije od Magicne, jer je tu noc ona pokusala da ga zavede. naisao je dexx .. a za njim i elan... pitali su me da li zelim da im se pridruzim.upitala sam ih zasto su toliko srecni i zasto im se oci cakle. A onda je naisla blondy koja je bila trestena pijana i zamolila ekipu da im se pridruzi. Zapravo blondy nije bila pijana nego se to prepijanoj milici ucinilo... bilo kako bilo, ekipa je svratila do najpopularnijeg kluba u gradu, a tamo... KONAN kojeg je blondy pocela da munta... milica i mirzza su uzivali gledajuci kako se muntaju elan i dex...mirzza je prizeljkivao nesto slicno sa milicom, ali... taman kada je skupio dovoljno hrabrosti, dolazi magicna i... sapuce mu nesto, njih dvoje odlaze u nepoznatom pravcu...Milica mrtva hladna zove neodoljivog i govori mu da dodje a dex se u medjuvremenu preznojio muntajuci elan...neodoljivi je poceo da zavodi sve djevojke u klubu jer je bio ljubomoran na mirzzu koji je opet uspeo da pobegne od magicne i da dodje kod svoje cice milice .kojoj je odmah pao u zagrljaj.. atmosfera se zagrejala do usijanja.igra se i peva ludo, svi su bili ili na stolovima ili pod stolovima, a milica se ucutala...zasto Mica cuti pitaju se svi .... a milica se smorila jer Neodoljivi ne muva nju vec neke druge ribe. tada je milica shvatila da su ona i mirzza jedno drugome sudjeni. a za to vreme dex i elan...ne prestaju da nazdravljaju. posle svake zdravice bili su jedno drugom sve blizi i blizi. da li je poljbac na pomolu upitalo se veselo drustvo?Odjednom pobegose elan i dexter u najmracniji cosak kluba...ali sa druge strane neodoljivi i dalje muva druge zenske ... Tad se zacu neka buka i galama, kad tamo nena ganja muza tiganjom...kad ono nije nena .. milica uzima tiganj i ganja neodoljivog zahtjevajuci da joj napravi njegov cuveni losos steak sto je jedna od dvije stvari koja je moze otrjezniti da se otrgne od mirzze i baci na neodoljivog koji poziva cijelu ekipu kod njega veceru i male nocne igrice...ali milici se to nimalo ne dopada i...zbog toga sedi uplakana u tamnom cosku kada joj prilazi mirza i dzentlmenski joj nudi maramicu nakon cega mu pada u topli i cvrsti zagrljaj.. kada je to video neodoljiv naruci jos jednu flasu i pozva ostale da nazdrave sretnom paru.. ali je milica i dalje uplakana ...međutim na sreću DJ tada pusti "Casino" i milica kao gipka gazela skoči na plesni podij.. i poziva neodoljivog da joj se pridruzi dok se pored nje elan u kratkoj suknjici uvijala oko dexxa ujedno se igrajući sa dugmićima na svojoj malešnoj bluzici .. a onda dolazy i blondy
i saopstava drustvo da ih napusta jer ide sa KONANOM na jedno mjesto Wink
Na vrh Go down
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

prica..... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: prica.....   prica..... - Page 2 Icon_minitimeFri Apr 04, 2008 3:41 pm

Sinoc kada sam posla u provod srela sam Mirzzu koji je pokusavao da se sakrije od Magicne, jer je tu noc ona pokusala da ga zavede. naisao je dexx .. a za njim i elan... pitali su me da li zelim da im se pridruzim.upitala sam ih zasto su toliko srecni i zasto im se oci cakle. A onda je naisla blondy koja je bila trestena pijana i zamolila ekipu da im se pridruzi. Zapravo blondy nije bila pijana nego se to prepijanoj milici ucinilo... bilo kako bilo, ekipa je svratila do najpopularnijeg kluba u gradu, a tamo... KONAN kojeg je blondy pocela da munta... milica i mirzza su uzivali gledajuci kako se muntaju elan i dex...mirzza je prizeljkivao nesto slicno sa milicom, ali... taman kada je skupio dovoljno hrabrosti, dolazi magicna i... sapuce mu nesto, njih dvoje odlaze u nepoznatom pravcu...Milica mrtva hladna zove neodoljivog i govori mu da dodje a dex se u medjuvremenu preznojio muntajuci elan...neodoljivi je poceo da zavodi sve djevojke u klubu jer je bio ljubomoran na mirzzu koji je opet uspeo da pobegne od magicne i da dodje kod svoje cice milice .kojoj je odmah pao u zagrljaj.. atmosfera se zagrejala do usijanja.igra se i peva ludo, svi su bili ili na stolovima ili pod stolovima, a milica se ucutala...zasto Mica cuti pitaju se svi .... a milica se smorila jer Neodoljivi ne muva nju vec neke druge ribe. tada je milica shvatila da su ona i mirzza jedno drugome sudjeni. a za to vreme dex i elan...ne prestaju da nazdravljaju. posle svake zdravice bili su jedno drugom sve blizi i blizi. da li je poljbac na pomolu upitalo se veselo drustvo?Odjednom pobegose elan i dexter u najmracniji cosak kluba...ali sa druge strane neodoljivi i dalje muva druge zenske ... Tad se zacu neka buka i galama, kad tamo nena ganja muza tiganjom...kad ono nije nena .. milica uzima tiganj i ganja neodoljivog zahtjevajuci da joj napravi njegov cuveni losos steak sto je jedna od dvije stvari koja je moze otrjezniti da se otrgne od mirzze i baci na neodoljivog koji poziva cijelu ekipu kod njega veceru i male nocne igrice...ali milici se to nimalo ne dopada i...zbog toga sedi uplakana u tamnom cosku kada joj prilazi mirza i dzentlmenski joj nudi maramicu nakon cega mu pada u topli i cvrsti zagrljaj.. kada je to video neodoljiv naruci jos jednu flasu i pozva ostale da nazdrave sretnom paru.. ali je milica i dalje uplakana ...međutim na sreću DJ tada pusti "Casino" i milica kao gipka gazela skoči na plesni podij.. i poziva neodoljivog da joj se pridruzi dok se pored nje elan u kratkoj suknjici uvijala oko dexxa ujedno se igrajući sa dugmićima na svojoj malešnoj bluzici .. a onda dolazy i blondy
i saopstava drustvo da ih napusta jer ide sa KONANOM na jedno mjesto ... pitamo se svi gde ...
Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
Gost
Gost
Anonymous



prica..... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: prica.....   prica..... - Page 2 Icon_minitimeFri Apr 04, 2008 3:46 pm

Sinoc kada sam posla u provod srela sam Mirzzu koji je pokusavao da se sakrije od Magicne, jer je tu noc ona pokusala da ga zavede. naisao je dexx .. a za njim i elan... pitali su me da li zelim da im se pridruzim.upitala sam ih zasto su toliko srecni i zasto im se oci cakle. A onda je naisla blondy koja je bila trestena pijana i zamolila ekipu da im se pridruzi. Zapravo blondy nije bila pijana nego se to prepijanoj milici ucinilo... bilo kako bilo, ekipa je svratila do najpopularnijeg kluba u gradu, a tamo... KONAN kojeg je blondy pocela da munta... milica i mirzza su uzivali gledajuci kako se muntaju elan i dex...mirzza je prizeljkivao nesto slicno sa milicom, ali... taman kada je skupio dovoljno hrabrosti, dolazi magicna i... sapuce mu nesto, njih dvoje odlaze u nepoznatom pravcu...Milica mrtva hladna zove neodoljivog i govori mu da dodje a dex se u medjuvremenu preznojio muntajuci elan...neodoljivi je poceo da zavodi sve djevojke u klubu jer je bio ljubomoran na mirzzu koji je opet uspeo da pobegne od magicne i da dodje kod svoje cice milice .kojoj je odmah pao u zagrljaj.. atmosfera se zagrejala do usijanja.igra se i peva ludo, svi su bili ili na stolovima ili pod stolovima, a milica se ucutala...zasto Mica cuti pitaju se svi .... a milica se smorila jer Neodoljivi ne muva nju vec neke druge ribe. tada je milica shvatila da su ona i mirzza jedno drugome sudjeni. a za to vreme dex i elan...ne prestaju da nazdravljaju. posle svake zdravice bili su jedno drugom sve blizi i blizi. da li je poljbac na pomolu upitalo se veselo drustvo?Odjednom pobegose elan i dexter u najmracniji cosak kluba...ali sa druge strane neodoljivi i dalje muva druge zenske ... Tad se zacu neka buka i galama, kad tamo nena ganja muza tiganjom...kad ono nije nena .. milica uzima tiganj i ganja neodoljivog zahtjevajuci da joj napravi njegov cuveni losos steak sto je jedna od dvije stvari koja je moze otrjezniti da se otrgne od mirzze i baci na neodoljivog koji poziva cijelu ekipu kod njega veceru i male nocne igrice...ali milici se to nimalo ne dopada i...zbog toga sedi uplakana u tamnom cosku kada joj prilazi mirza i dzentlmenski joj nudi maramicu nakon cega mu pada u topli i cvrsti zagrljaj.. kada je to video neodoljiv naruci jos jednu flasu i pozva ostale da nazdrave sretnom paru.. ali je milica i dalje uplakana ...međutim na sreću DJ tada pusti "Casino" i milica kao gipka gazela skoči na plesni podij.. i poziva neodoljivog da joj se pridruzi dok se pored nje elan u kratkoj suknjici uvijala oko dexxa ujedno se igrajući sa dugmićima na svojoj malešnoj bluzici .. a onda dolazy i blondy
i saopstava drustvo da ih napusta jer ide sa KONANOM na jedno mjesto ... pitamo se svi gde ... ali blondy se samo zagonetno nasmija i nestade u mraku sa KONANOM.
Na vrh Go down
Neodoljiv
Pocetnik
Pocetnik
Neodoljiv


Broj komentara : 15
Registration date : 2008-03-20

prica..... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: prica.....   prica..... - Page 2 Icon_minitimeFri Apr 04, 2008 3:51 pm

Sinoc kada sam posla u provod srela sam Mirzzu koji je pokusavao da se sakrije od Magicne, jer je tu noc ona pokusala da ga zavede. naisao je dexx .. a za njim i elan... pitali su me da li zelim da im se pridruzim.upitala sam ih zasto su toliko srecni i zasto im se oci cakle. A onda je naisla blondy koja je bila trestena pijana i zamolila ekipu da im se pridruzi. Zapravo blondy nije bila pijana nego se to prepijanoj milici ucinilo... bilo kako bilo, ekipa je svratila do najpopularnijeg kluba u gradu, a tamo... KONAN kojeg je blondy pocela da munta... milica i mirzza su uzivali gledajuci kako se muntaju elan i dex...mirzza je prizeljkivao nesto slicno sa milicom, ali... taman kada je skupio dovoljno hrabrosti, dolazi magicna i... sapuce mu nesto, njih dvoje odlaze u nepoznatom pravcu...Milica mrtva hladna zove neodoljivog i govori mu da dodje a dex se u medjuvremenu preznojio muntajuci elan...neodoljivi je poceo da zavodi sve djevojke u klubu jer je bio ljubomoran na mirzzu koji je opet uspeo da pobegne od magicne i da dodje kod svoje cice milice .kojoj je odmah pao u zagrljaj.. atmosfera se zagrejala do usijanja.igra se i peva ludo, svi su bili ili na stolovima ili pod stolovima, a milica se ucutala...zasto Mica cuti pitaju se svi .... a milica se smorila jer Neodoljivi ne muva nju vec neke druge ribe. tada je milica shvatila da su ona i mirzza jedno drugome sudjeni. a za to vreme dex i elan...ne prestaju da nazdravljaju. posle svake zdravice bili su jedno drugom sve blizi i blizi. da li je poljbac na pomolu upitalo se veselo drustvo?Odjednom pobegose elan i dexter u najmracniji cosak kluba...ali sa druge strane neodoljivi i dalje muva druge zenske ... Tad se zacu neka buka i galama, kad tamo nena ganja muza tiganjom...kad ono nije nena .. milica uzima tiganj i ganja neodoljivog zahtjevajuci da joj napravi njegov cuveni losos steak sto je jedna od dvije stvari koja je moze otrjezniti da se otrgne od mirzze i baci na neodoljivog koji poziva cijelu ekipu kod njega veceru i male nocne igrice...ali milici se to nimalo ne dopada i...zbog toga sedi uplakana u tamnom cosku kada joj prilazi mirza i dzentlmenski joj nudi maramicu nakon cega mu pada u topli i cvrsti zagrljaj.. kada je to video neodoljiv naruci jos jednu flasu i pozva ostale da nazdrave sretnom paru.. ali je milica i dalje uplakana ...međutim na sreću DJ tada pusti "Casino" i milica kao gipka gazela skoči na plesni podij.. i poziva neodoljivog da joj se pridruzi dok se pored nje elan u kratkoj suknjici uvijala oko dexxa ujedno se igrajući sa dugmićima na svojoj malešnoj bluzici .. a onda dolazy i blondy
i saopstava drustvo da ih napusta jer ide sa KONANOM na jedno mjesto ... pitamo se svi gde ... ali blondy se samo zagonetno nasmija i nestade u mraku sa KONANOM. Svi povikaše "bravo" i odlučiše da pređu na splav
Na vrh Go down
Gost
Gost
Anonymous



prica..... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: prica.....   prica..... - Page 2 Icon_minitimeFri Apr 04, 2008 3:53 pm

Sinoc kada sam posla u provod srela sam Mirzzu koji je pokusavao da se sakrije od Magicne, jer je tu noc ona pokusala da ga zavede. naisao je dexx .. a za njim i elan... pitali su me da li zelim da im se pridruzim.upitala sam ih zasto su toliko srecni i zasto im se oci cakle. A onda je naisla blondy koja je bila trestena pijana i zamolila ekipu da im se pridruzi. Zapravo blondy nije bila pijana nego se to prepijanoj milici ucinilo... bilo kako bilo, ekipa je svratila do najpopularnijeg kluba u gradu, a tamo... KONAN kojeg je blondy pocela da munta... milica i mirzza su uzivali gledajuci kako se muntaju elan i dex...mirzza je prizeljkivao nesto slicno sa milicom, ali... taman kada je skupio dovoljno hrabrosti, dolazi magicna i... sapuce mu nesto, njih dvoje odlaze u nepoznatom pravcu...Milica mrtva hladna zove neodoljivog i govori mu da dodje a dex se u medjuvremenu preznojio muntajuci elan...neodoljivi je poceo da zavodi sve djevojke u klubu jer je bio ljubomoran na mirzzu koji je opet uspeo da pobegne od magicne i da dodje kod svoje cice milice .kojoj je odmah pao u zagrljaj.. atmosfera se zagrejala do usijanja.igra se i peva ludo, svi su bili ili na stolovima ili pod stolovima, a milica se ucutala...zasto Mica cuti pitaju se svi .... a milica se smorila jer Neodoljivi ne muva nju vec neke druge ribe. tada je milica shvatila da su ona i mirzza jedno drugome sudjeni. a za to vreme dex i elan...ne prestaju da nazdravljaju. posle svake zdravice bili su jedno drugom sve blizi i blizi. da li je poljbac na pomolu upitalo se veselo drustvo?Odjednom pobegose elan i dexter u najmracniji cosak kluba...ali sa druge strane neodoljivi i dalje muva druge zenske ... Tad se zacu neka buka i galama, kad tamo nena ganja muza tiganjom...kad ono nije nena .. milica uzima tiganj i ganja neodoljivog zahtjevajuci da joj napravi njegov cuveni losos steak sto je jedna od dvije stvari koja je moze otrjezniti da se otrgne od mirzze i baci na neodoljivog koji poziva cijelu ekipu kod njega veceru i male nocne igrice...ali milici se to nimalo ne dopada i...zbog toga sedi uplakana u tamnom cosku kada joj prilazi mirza i dzentlmenski joj nudi maramicu nakon cega mu pada u topli i cvrsti zagrljaj.. kada je to video neodoljiv naruci jos jednu flasu i pozva ostale da nazdrave sretnom paru.. ali je milica i dalje uplakana ...međutim na sreću DJ tada pusti "Casino" i milica kao gipka gazela skoči na plesni podij.. i poziva neodoljivog da joj se pridruzi dok se pored nje elan u kratkoj suknjici uvijala oko dexxa ujedno se igrajući sa dugmićima na svojoj malešnoj bluzici .. a onda dolazy i blondy
i saopstava drustvo da ih napusta jer ide sa KONANOM na jedno mjesto ... pitamo se svi gde ... ali blondy se samo zagonetno nasmija i nestade u mraku sa KONANOM. Svi povikaše "bravo" i odlučiše da pređu na splav, naravno milica predlozi da to bude bibis
Na vrh Go down
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

prica..... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: prica.....   prica..... - Page 2 Icon_minitimeFri Apr 04, 2008 4:54 pm

Sinoc kada sam posla u provod srela sam Mirzzu koji je pokusavao da se sakrije od Magicne, jer je tu noc ona pokusala da ga zavede. naisao je dexx .. a za njim i elan... pitali su me da li zelim da im se pridruzim.upitala sam ih zasto su toliko srecni i zasto im se oci cakle. A onda je naisla blondy koja je bila trestena pijana i zamolila ekipu da im se pridruzi. Zapravo blondy nije bila pijana nego se to prepijanoj milici ucinilo... bilo kako bilo, ekipa je svratila do najpopularnijeg kluba u gradu, a tamo... KONAN kojeg je blondy pocela da munta... milica i mirzza su uzivali gledajuci kako se muntaju elan i dex...mirzza je prizeljkivao nesto slicno sa milicom, ali... taman kada je skupio dovoljno hrabrosti, dolazi magicna i... sapuce mu nesto, njih dvoje odlaze u nepoznatom pravcu...Milica mrtva hladna zove neodoljivog i govori mu da dodje a dex se u medjuvremenu preznojio muntajuci elan...neodoljivi je poceo da zavodi sve djevojke u klubu jer je bio ljubomoran na mirzzu koji je opet uspeo da pobegne od magicne i da dodje kod svoje cice milice .kojoj je odmah pao u zagrljaj.. atmosfera se zagrejala do usijanja.igra se i peva ludo, svi su bili ili na stolovima ili pod stolovima, a milica se ucutala...zasto Mica cuti pitaju se svi .... a milica se smorila jer Neodoljivi ne muva nju vec neke druge ribe. tada je milica shvatila da su ona i mirzza jedno drugome sudjeni. a za to vreme dex i elan...ne prestaju da nazdravljaju. posle svake zdravice bili su jedno drugom sve blizi i blizi. da li je poljbac na pomolu upitalo se veselo drustvo?Odjednom pobegose elan i dexter u najmracniji cosak kluba...ali sa druge strane neodoljivi i dalje muva druge zenske ... Tad se zacu neka buka i galama, kad tamo nena ganja muza tiganjom...kad ono nije nena .. milica uzima tiganj i ganja neodoljivog zahtjevajuci da joj napravi njegov cuveni losos steak sto je jedna od dvije stvari koja je moze otrjezniti da se otrgne od mirzze i baci na neodoljivog koji poziva cijelu ekipu kod njega veceru i male nocne igrice...ali milici se to nimalo ne dopada i...zbog toga sedi uplakana u tamnom cosku kada joj prilazi mirza i dzentlmenski joj nudi maramicu nakon cega mu pada u topli i cvrsti zagrljaj.. kada je to video neodoljiv naruci jos jednu flasu i pozva ostale da nazdrave sretnom paru.. ali je milica i dalje uplakana ...međutim na sreću DJ tada pusti "Casino" i milica kao gipka gazela skoči na plesni podij.. i poziva neodoljivog da joj se pridruzi dok se pored nje elan u kratkoj suknjici uvijala oko dexxa ujedno se igrajući sa dugmićima na svojoj malešnoj bluzici .. a onda dolazy i blondy
i saopstava drustvo da ih napusta jer ide sa KONANOM na jedno mjesto ... pitamo se svi gde ... ali blondy se samo zagonetno nasmija i nestade u mraku sa KONANOM. Svi povikaše "bravo" i odlučiše da pređu na splav, naravno milica predlozi da to bude bibis. posto je milica na bibisu vip gosca veselo drustvo dobija najveci i najmracniji separe a u tom momentu iz zvucnika se ponovo cuje "casino"
Na vrh Go down
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

prica..... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: prica.....   prica..... - Page 2 Icon_minitimeSat Apr 05, 2008 12:19 am

Sinoc kada sam posla u provod srela sam Mirzzu koji je pokusavao da se sakrije od Magicne, jer je tu noc ona pokusala da ga zavede. naisao je dexx .. a za njim i elan... pitali su me da li zelim da im se pridruzim.upitala sam ih zasto su toliko srecni i zasto im se oci cakle. A onda je naisla blondy koja je bila trestena pijana i zamolila ekipu da im se pridruzi. Zapravo blondy nije bila pijana nego se to prepijanoj milici ucinilo... bilo kako bilo, ekipa je svratila do najpopularnijeg kluba u gradu, a tamo... KONAN kojeg je blondy pocela da munta... milica i mirzza su uzivali gledajuci kako se muntaju elan i dex...mirzza je prizeljkivao nesto slicno sa milicom, ali... taman kada je skupio dovoljno hrabrosti, dolazi magicna i... sapuce mu nesto, njih dvoje odlaze u nepoznatom pravcu...Milica mrtva hladna zove neodoljivog i govori mu da dodje a dex se u medjuvremenu preznojio muntajuci elan...neodoljivi je poceo da zavodi sve djevojke u klubu jer je bio ljubomoran na mirzzu koji je opet uspeo da pobegne od magicne i da dodje kod svoje cice milice .kojoj je odmah pao u zagrljaj.. atmosfera se zagrejala do usijanja.igra se i peva ludo, svi su bili ili na stolovima ili pod stolovima, a milica se ucutala...zasto Mica cuti pitaju se svi .... a milica se smorila jer Neodoljivi ne muva nju vec neke druge ribe. tada je milica shvatila da su ona i mirzza jedno drugome sudjeni. a za to vreme dex i elan...ne prestaju da nazdravljaju. posle svake zdravice bili su jedno drugom sve blizi i blizi. da li je poljbac na pomolu upitalo se veselo drustvo?Odjednom pobegose elan i dexter u najmracniji cosak kluba...ali sa druge strane neodoljivi i dalje muva druge zenske ... Tad se zacu neka buka i galama, kad tamo nena ganja muza tiganjom...kad ono nije nena .. milica uzima tiganj i ganja neodoljivog zahtjevajuci da joj napravi njegov cuveni losos steak sto je jedna od dvije stvari koja je moze otrjezniti da se otrgne od mirzze i baci na neodoljivog koji poziva cijelu ekipu kod njega veceru i male nocne igrice...ali milici se to nimalo ne dopada i...zbog toga sedi uplakana u tamnom cosku kada joj prilazi mirza i dzentlmenski joj nudi maramicu nakon cega mu pada u topli i cvrsti zagrljaj.. kada je to video neodoljiv naruci jos jednu flasu i pozva ostale da nazdrave sretnom paru.. ali je milica i dalje uplakana ...međutim na sreću DJ tada pusti "Casino" i milica kao gipka gazela skoči na plesni podij.. i poziva neodoljivog da joj se pridruzi dok se pored nje elan u kratkoj suknjici uvijala oko dexxa ujedno se igrajući sa dugmićima na svojoj malešnoj bluzici .. a onda dolazy i blondy
i saopstava drustvo da ih napusta jer ide sa KONANOM na jedno mjesto ... pitamo se svi gde ... ali blondy se samo zagonetno nasmija i nestade u mraku sa KONANOM. Svi povikaše "bravo" i odlučiše da pređu na splav, naravno milica predlozi da to bude bibis. posto je milica na bibisu vip gosca veselo drustvo dobija najveci i najmracniji separe a u tom momentu iz zvucnika se ponovo cuje "casino"... milica skace na sto ..
Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

prica..... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: prica.....   prica..... - Page 2 Icon_minitimeSat Apr 05, 2008 12:22 am

Sinoc kada sam posla u provod srela sam Mirzzu koji je pokusavao da se sakrije od Magicne, jer je tu noc ona pokusala da ga zavede. naisao je dexx .. a za njim i elan... pitali su me da li zelim da im se pridruzim.upitala sam ih zasto su toliko srecni i zasto im se oci cakle. A onda je naisla blondy koja je bila trestena pijana i zamolila ekipu da im se pridruzi. Zapravo blondy nije bila pijana nego se to prepijanoj milici ucinilo... bilo kako bilo, ekipa je svratila do najpopularnijeg kluba u gradu, a tamo... KONAN kojeg je blondy pocela da munta... milica i mirzza su uzivali gledajuci kako se muntaju elan i dex...mirzza je prizeljkivao nesto slicno sa milicom, ali... taman kada je skupio dovoljno hrabrosti, dolazi magicna i... sapuce mu nesto, njih dvoje odlaze u nepoznatom pravcu...Milica mrtva hladna zove neodoljivog i govori mu da dodje a dex se u medjuvremenu preznojio muntajuci elan...neodoljivi je poceo da zavodi sve djevojke u klubu jer je bio ljubomoran na mirzzu koji je opet uspeo da pobegne od magicne i da dodje kod svoje cice milice .kojoj je odmah pao u zagrljaj.. atmosfera se zagrejala do usijanja.igra se i peva ludo, svi su bili ili na stolovima ili pod stolovima, a milica se ucutala...zasto Mica cuti pitaju se svi .... a milica se smorila jer Neodoljivi ne muva nju vec neke druge ribe. tada je milica shvatila da su ona i mirzza jedno drugome sudjeni. a za to vreme dex i elan...ne prestaju da nazdravljaju. posle svake zdravice bili su jedno drugom sve blizi i blizi. da li je poljbac na pomolu upitalo se veselo drustvo?Odjednom pobegose elan i dexter u najmracniji cosak kluba...ali sa druge strane neodoljivi i dalje muva druge zenske ... Tad se zacu neka buka i galama, kad tamo nena ganja muza tiganjom...kad ono nije nena .. milica uzima tiganj i ganja neodoljivog zahtjevajuci da joj napravi njegov cuveni losos steak sto je jedna od dvije stvari koja je moze otrjezniti da se otrgne od mirzze i baci na neodoljivog koji poziva cijelu ekipu kod njega veceru i male nocne igrice...ali milici se to nimalo ne dopada i...zbog toga sedi uplakana u tamnom cosku kada joj prilazi mirza i dzentlmenski joj nudi maramicu nakon cega mu pada u topli i cvrsti zagrljaj.. kada je to video neodoljiv naruci jos jednu flasu i pozva ostale da nazdrave sretnom paru.. ali je milica i dalje uplakana ...međutim na sreću DJ tada pusti "Casino" i milica kao gipka gazela skoči na plesni podij.. i poziva neodoljivog da joj se pridruzi dok se pored nje elan u kratkoj suknjici uvijala oko dexxa ujedno se igrajući sa dugmićima na svojoj malešnoj bluzici .. a onda dolazy i blondy
i saopstava drustvo da ih napusta jer ide sa KONANOM na jedno mjesto ... pitamo se svi gde ... ali blondy se samo zagonetno nasmija i nestade u mraku sa KONANOM. Svi povikaše "bravo" i odlučiše da pređu na splav, naravno milica predlozi da to bude bibis. posto je milica na bibisu vip gosca veselo drustvo dobija najveci i najmracniji separe a u tom momentu iz zvucnika se ponovo cuje "casino"... milica skace na sto .. a devojke iz drustva joj se pridruzuju. u tom momentu...
Na vrh Go down
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

prica..... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: prica.....   prica..... - Page 2 Icon_minitimeSat Apr 05, 2008 12:24 am

Sinoc kada sam posla u provod srela sam Mirzzu koji je pokusavao da se sakrije od Magicne, jer je tu noc ona pokusala da ga zavede. naisao je dexx .. a za njim i elan... pitali su me da li zelim da im se pridruzim.upitala sam ih zasto su toliko srecni i zasto im se oci cakle. A onda je naisla blondy koja je bila trestena pijana i zamolila ekipu da im se pridruzi. Zapravo blondy nije bila pijana nego se to prepijanoj milici ucinilo... bilo kako bilo, ekipa je svratila do najpopularnijeg kluba u gradu, a tamo... KONAN kojeg je blondy pocela da munta... milica i mirzza su uzivali gledajuci kako se muntaju elan i dex...mirzza je prizeljkivao nesto slicno sa milicom, ali... taman kada je skupio dovoljno hrabrosti, dolazi magicna i... sapuce mu nesto, njih dvoje odlaze u nepoznatom pravcu...Milica mrtva hladna zove neodoljivog i govori mu da dodje a dex se u medjuvremenu preznojio muntajuci elan...neodoljivi je poceo da zavodi sve djevojke u klubu jer je bio ljubomoran na mirzzu koji je opet uspeo da pobegne od magicne i da dodje kod svoje cice milice .kojoj je odmah pao u zagrljaj.. atmosfera se zagrejala do usijanja.igra se i peva ludo, svi su bili ili na stolovima ili pod stolovima, a milica se ucutala...zasto Mica cuti pitaju se svi .... a milica se smorila jer Neodoljivi ne muva nju vec neke druge ribe. tada je milica shvatila da su ona i mirzza jedno drugome sudjeni. a za to vreme dex i elan...ne prestaju da nazdravljaju. posle svake zdravice bili su jedno drugom sve blizi i blizi. da li je poljbac na pomolu upitalo se veselo drustvo?Odjednom pobegose elan i dexter u najmracniji cosak kluba...ali sa druge strane neodoljivi i dalje muva druge zenske ... Tad se zacu neka buka i galama, kad tamo nena ganja muza tiganjom...kad ono nije nena .. milica uzima tiganj i ganja neodoljivog zahtjevajuci da joj napravi njegov cuveni losos steak sto je jedna od dvije stvari koja je moze otrjezniti da se otrgne od mirzze i baci na neodoljivog koji poziva cijelu ekipu kod njega veceru i male nocne igrice...ali milici se to nimalo ne dopada i...zbog toga sedi uplakana u tamnom cosku kada joj prilazi mirza i dzentlmenski joj nudi maramicu nakon cega mu pada u topli i cvrsti zagrljaj.. kada je to video neodoljiv naruci jos jednu flasu i pozva ostale da nazdrave sretnom paru.. ali je milica i dalje uplakana ...međutim na sreću DJ tada pusti "Casino" i milica kao gipka gazela skoči na plesni podij.. i poziva neodoljivog da joj se pridruzi dok se pored nje elan u kratkoj suknjici uvijala oko dexxa ujedno se igrajući sa dugmićima na svojoj malešnoj bluzici .. a onda dolazy i blondy
i saopstava drustvo da ih napusta jer ide sa KONANOM na jedno mjesto ... pitamo se svi gde ... ali blondy se samo zagonetno nasmija i nestade u mraku sa KONANOM. Svi povikaše "bravo" i odlučiše da pređu na splav, naravno milica predlozi da to bude bibis. posto je milica na bibisu vip gosca veselo drustvo dobija najveci i najmracniji separe a u tom momentu iz zvucnika se ponovo cuje "casino"... milica skace na sto .. a devojke iz drustva joj se pridruzuju. u tom momentu.. svaka gleda "svog" muskarca
Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
Sponsored content





prica..... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: prica.....   prica..... - Page 2 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
prica.....
Na vrh 
Stranica 2/4Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» prica 2......

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
SVASTA NESTO ! :: ARHIVA :: Arhiva tema-
Idi na: