SVASTA NESTO !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum dobre zabave, besplatan download MP3 muzike, igranja a najvise druzenja. Ex YU druzina vas ceka!
 
HomePortailLatest imagesRegistracijaLogin

 

 higijenski ulošci sa vlažnom maramicom

Go down 
+7
NeoBitchNa
Dajana
mamilanka
elan
barbara
milica cobanica
dex_am
11 posters
AutorPoruka
dex_am
Prelazi u legendu Urote
Prelazi u legendu Urote
dex_am


Broj komentara : 1254
Age : 47
Lokacija : all around
Registration date : 2008-03-05

higijenski ulošci sa vlažnom maramicom Empty
KomentarNaslov komentara: higijenski ulošci sa vlažnom maramicom   higijenski ulošci sa vlažnom maramicom Icon_minitimeMon May 05, 2008 10:26 am

„Sa Violeta higijenskim ulošcima sa vlažnom maramicom i dnevnim ulošcima, uspjeli smo napraviti moderan koncept potpune higijene za svaku ženu „ rekao je Petar Ćorluka, Predsjednik uprave Violete povodom svečanog otvaranja ove proizvodne linije u utorak, 4.3.2008 u Grudama.


Jel neko prije vidjeo da se ulošci prodaju sa vlažnim maramicama, po meni je ovo genijalan potez!?




higijenski ulošci sa vlažnom maramicom Normal10

higijenski ulošci sa vlažnom maramicom Sensitiv10
Na vrh Go down
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

higijenski ulošci sa vlažnom maramicom Empty
KomentarNaslov komentara: Re: higijenski ulošci sa vlažnom maramicom   higijenski ulošci sa vlažnom maramicom Icon_minitimeMon May 05, 2008 10:46 am



oplakala sam haha
Na vrh Go down
Gost
Gost
Anonymous



higijenski ulošci sa vlažnom maramicom Empty
KomentarNaslov komentara: Re: higijenski ulošci sa vlažnom maramicom   higijenski ulošci sa vlažnom maramicom Icon_minitimeMon May 05, 2008 10:47 am

Rolling Eyes genijalan do bola!!!

Zlo!!!

Kao da sam se koprivom da prostite obrisala eto takav efekat imaju te maramice Shocked
Na vrh Go down
barbara
Stara garda
Stara garda
barbara


Broj komentara : 2080
Age : 35
Lokacija : ma mahala...
Registration date : 2008-03-05

higijenski ulošci sa vlažnom maramicom Empty
KomentarNaslov komentara: Re: higijenski ulošci sa vlažnom maramicom   higijenski ulošci sa vlažnom maramicom Icon_minitimeMon May 05, 2008 8:25 pm

pa da defnitivno je nova stvar na trzistu, sad kakvi su ne znam ja nisam probala ove, jer sam vjecito vjerna Always-u Cool , ali eto moglo bi se uzeti, pa vidjeti...i da svi smo razliciti, logicno da nam ne odgovaraju isti ulosci, npr. moja drugarica je pohvalila ove uloske, a ne odgovara joj always...
Na vrh Go down
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

higijenski ulošci sa vlažnom maramicom Empty
KomentarNaslov komentara: Re: higijenski ulošci sa vlažnom maramicom   higijenski ulošci sa vlažnom maramicom Icon_minitimeMon May 05, 2008 10:04 pm

ma meni samo always odgovara .. ovo drugo nista ///
Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
mamilanka
Hyper-aktivan clan
Hyper-aktivan clan
mamilanka


Broj komentara : 570
Lokacija : somewhere between
Registration date : 2008-03-13

higijenski ulošci sa vlažnom maramicom Empty
KomentarNaslov komentara: Re: higijenski ulošci sa vlažnom maramicom   higijenski ulošci sa vlažnom maramicom Icon_minitimeMon May 05, 2008 10:27 pm

meni nema gorih ulozaka od always
ocaj zivi Sad
Na vrh Go down
Dajana
Prelazi u legendu Urote
Prelazi u legendu Urote
Dajana


Broj komentara : 902
Registration date : 2008-03-17

higijenski ulošci sa vlažnom maramicom Empty
KomentarNaslov komentara: Re: higijenski ulošci sa vlažnom maramicom   higijenski ulošci sa vlažnom maramicom Icon_minitimeMon May 05, 2008 11:12 pm

Pa sta znam ja sam isprobavala i na kraju su mi always nekako ispali najbolji, pogotovo nocni always . E sad kazu da nisu zdravi ali hajde sta je danas pa zdravo. A ovo sa maramicama sta znam koliko je i to zdravo opet
Na vrh Go down
dex_am
Prelazi u legendu Urote
Prelazi u legendu Urote
dex_am


Broj komentara : 1254
Age : 47
Lokacija : all around
Registration date : 2008-03-05

higijenski ulošci sa vlažnom maramicom Empty
KomentarNaslov komentara: Re: higijenski ulošci sa vlažnom maramicom   higijenski ulošci sa vlažnom maramicom Icon_minitimeTue May 06, 2008 9:33 am

e žene niste me skapirale nikako.... pitam vas kako vam se cini ideja da se ulošci i vlažne maramice pakuju skupa... cini se kao prakticna ideja a opet se niko ranije nije toga sjetio, pa ni Always koliko ja znam!?
Na vrh Go down
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

higijenski ulošci sa vlažnom maramicom Empty
KomentarNaslov komentara: Re: higijenski ulošci sa vlažnom maramicom   higijenski ulošci sa vlažnom maramicom Icon_minitimeTue May 06, 2008 10:54 am

dex_am (citat):
e žene niste me skapirale nikako.... pitam vas kako vam se cini ideja da se ulošci i vlažne maramice pakuju skupa... cini se kao prakticna ideja a opet se niko ranije nije toga sjetio, pa ni Always koliko ja znam!?

vidi ideja nije losa ako je sve to kvalitetno.
Na vrh Go down
dex_am
Prelazi u legendu Urote
Prelazi u legendu Urote
dex_am


Broj komentara : 1254
Age : 47
Lokacija : all around
Registration date : 2008-03-05

higijenski ulošci sa vlažnom maramicom Empty
KomentarNaslov komentara: Re: higijenski ulošci sa vlažnom maramicom   higijenski ulošci sa vlažnom maramicom Icon_minitimeTue May 06, 2008 11:06 am

pa to vam pricam Wink
Na vrh Go down
Gost
Gost
Anonymous



higijenski ulošci sa vlažnom maramicom Empty
KomentarNaslov komentara: Re: higijenski ulošci sa vlažnom maramicom   higijenski ulošci sa vlažnom maramicom Icon_minitimeTue May 06, 2008 2:05 pm

Ideja je super ali samo im trebaju kvalitetnije maramice, jer ove su ocaj Rolling Eyes Shocked
Na vrh Go down
NeoBitchNa
Navikao se
Navikao se
NeoBitchNa


Broj komentara : 69
Age : 43
Registration date : 2008-03-26

higijenski ulošci sa vlažnom maramicom Empty
KomentarNaslov komentara: Re: higijenski ulošci sa vlažnom maramicom   higijenski ulošci sa vlažnom maramicom Icon_minitimeWed May 07, 2008 3:04 pm

To treba da se isproba. A ne cini mi se kao losa ideja nikako.
Na vrh Go down
nina
Prelazi u legendu Urote
Prelazi u legendu Urote
nina


Broj komentara : 867
Registration date : 2008-03-04

higijenski ulošci sa vlažnom maramicom Empty
KomentarNaslov komentara: Re: higijenski ulošci sa vlažnom maramicom   higijenski ulošci sa vlažnom maramicom Icon_minitimeMon May 12, 2008 2:08 pm

Ne znam bas koliko je ovo izvodljivo i koliko je to higijenski. Mislim jeste dobra zamisao ali opet hm. Aj neko neko izmisli pa da isprobamo pa da vidimo kako ce da to funkcionise.
Na vrh Go down
bg_girl
Legenda UROTE
Legenda UROTE
bg_girl


Broj komentara : 1875
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-04

higijenski ulošci sa vlažnom maramicom Empty
KomentarNaslov komentara: Re: higijenski ulošci sa vlažnom maramicom   higijenski ulošci sa vlažnom maramicom Icon_minitimeMon May 12, 2008 10:59 pm

nina (citat):
Ne znam bas koliko je ovo izvodljivo i koliko je to higijenski. Mislim jeste dobra zamisao ali opet hm. Aj neko neko izmisli pa da isprobamo pa da vidimo kako ce da to funkcionise.
Na vrh Go down
Srculence
Navikao se
Navikao se
Srculence


Broj komentara : 111
Registration date : 2008-05-12

higijenski ulošci sa vlažnom maramicom Empty
KomentarNaslov komentara: Re: higijenski ulošci sa vlažnom maramicom   higijenski ulošci sa vlažnom maramicom Icon_minitimeTue May 13, 2008 8:59 am

hajde da vidimo i to cudo. Pozdravljam ideju
Na vrh Go down
Gost
Gost
Anonymous



higijenski ulošci sa vlažnom maramicom Empty
KomentarNaslov komentara: Re: higijenski ulošci sa vlažnom maramicom   higijenski ulošci sa vlažnom maramicom Icon_minitimeTue May 13, 2008 2:19 pm

Ma to cudo moze da vidi svako ko ih kupi jer oni su vec na trzistu i mogu reci meni licno su ove maramice katastrofa No
Na vrh Go down
makazica
Aktivan clan
Aktivan clan
makazica


Broj komentara : 407
Registration date : 2008-05-11

higijenski ulošci sa vlažnom maramicom Empty
KomentarNaslov komentara: Re: higijenski ulošci sa vlažnom maramicom   higijenski ulošci sa vlažnom maramicom Icon_minitimeWed May 21, 2008 2:36 pm

A gde ovo ima da se kupi da isprobam i ja ?
Na vrh Go down
Sponsored content





higijenski ulošci sa vlažnom maramicom Empty
KomentarNaslov komentara: Re: higijenski ulošci sa vlažnom maramicom   higijenski ulošci sa vlažnom maramicom Icon_minitime

Na vrh Go down
 
higijenski ulošci sa vlažnom maramicom
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
SVASTA NESTO ! :: ZENSKI KUTAK :: Zabranjeno za muskarce !-
Idi na: