SVASTA NESTO !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum dobre zabave, besplatan download MP3 muzike, igranja a najvise druzenja. Ex YU druzina vas ceka!
 
HomePortailLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Dodajete li puderom godine?

Go down 
3 posters
AutorPoruka
makazica
Aktivan clan
Aktivan clan
makazica


Broj komentara : 407
Registration date : 2008-05-11

Dodajete li puderom godine? Empty
KomentarNaslov komentara: Dodajete li puderom godine?   Dodajete li puderom godine? Icon_minitimeFri Nov 14, 2008 11:24 am

Citat :
Možda izgledate starije zbog toga što koristite istu šminku koju ste koristili dok ste bili deset godina mlađi. Prva stvar koje se trebate riješiti kada uđete u tridesete godine je teškog tekućeg pudera koji ste koristili za prekrivanje prištića.

Mnoge djevojke koriste puder kao zaštitu koja im olakšava suočavanje sa svijetom. Posebno ako pronađu nešto što im se sviđa i što im je teenagerske dane učinilo manje stresnim držati će se toga i u kasnijoj dobi. Međutim, tekući puderi u tridesetim godinama izgledat će na licu poput prave karnevalske maske i naglasiti bore.

Danas na tržištu postoje puderi koji reflektiraju svjetlost, bogati su pigmentom, a lagane teksture, koji će vam dati moderan i svjež izgled lica.

Također, pripazite s bojama. Boju morate pažljivo izabrati. Potražite pudere koji se prilagođavaju koži te ne ostavljaju vidljive prijelaze na vratu.

Make-up artisti preporučuju ženama da nabave tri nijanse pudera: jedan koji je najsličnije boje koži za brzu uporabu, tamniji za ljeto, te nešto svjetliji kako biste uvijek mogli kombinirati nijanse prema trenutnoj boji lica, budući da se ona mijenja s godišnjim dobima.

Citat :
www.covermagazin.com
Na vrh Go down
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

Dodajete li puderom godine? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dodajete li puderom godine?   Dodajete li puderom godine? Icon_minitimeFri Nov 14, 2008 12:31 pm

vidis u svom do sadasnjem zivotu ne znam da li sam 2 x stavila puder na svoje lice .. a takodje nekoristim sminku .. samo u nekim specijalnim prilikama i to onako malo diskretnu .. obicno braonkastu senku i neki lep karmincic i da maskraru .. mislim da nemam potrebe za puderom jer imam lep ten tako da .. bas me briga za puder hehe
Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
makazica
Aktivan clan
Aktivan clan
makazica


Broj komentara : 407
Registration date : 2008-05-11

Dodajete li puderom godine? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dodajete li puderom godine?   Dodajete li puderom godine? Icon_minitimeThu Nov 27, 2008 5:02 pm

ma tebi i ne treba puder kad imas cist i lep ten (sem kad ti dodju oni dani haha Razz )
Na vrh Go down
Anamarija
Navikao se
Navikao se
Anamarija


Broj komentara : 81
Age : 44
Registration date : 2008-10-28

Dodajete li puderom godine? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dodajete li puderom godine?   Dodajete li puderom godine? Icon_minitimeTue Mar 03, 2009 12:26 pm

NE , JOS SAM MLADA HEHE
Na vrh Go down
Sponsored content





Dodajete li puderom godine? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dodajete li puderom godine?   Dodajete li puderom godine? Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Dodajete li puderom godine?
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Docek nove 2009-te godine

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
SVASTA NESTO ! :: ZENSKI KUTAK :: Zabranjeno za muskarce !-
Idi na: