SVASTA NESTO !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum dobre zabave, besplatan download MP3 muzike, igranja a najvise druzenja. Ex YU druzina vas ceka!
 
HomePortailLatest imagesRegistracijaLogin

 

 omiljena knjiga...

Go down 
4 posters
AutorPoruka
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

omiljena knjiga... Empty
KomentarNaslov komentara: omiljena knjiga...   omiljena knjiga... Icon_minitimeWed Mar 05, 2008 11:14 pm

obozavam da citam. volim ruske klasike, volim trenutno popularne knjige o teorijama zavere, volim sve, mozda jedino ne ljubavne romane, ali opet ukusi su tu da se razlikuju... moja omiljena knjiga je svakako "zlocin i kazna", a od novijih na mene su najveci utisak ostavili "andjeli i demoni" od den brauna. zanima me sta vi citate i koja vam je omiljena knjiga.


milica cobanica: komentar modifikovan dana: Fri Mar 14, 2008 1:18 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
barbara
Stara garda
Stara garda
barbara


Broj komentara : 2080
Age : 35
Lokacija : ma mahala...
Registration date : 2008-03-05

omiljena knjiga... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: omiljena knjiga...   omiljena knjiga... Icon_minitimeWed Mar 05, 2008 11:28 pm

omiljena knjiga iz djetinjstva, ''Mali princ'' Very Happy , ''Sto godina samoce'' mi je neponovljiva knjiga, fantasticna, ''Stranac'' mi se isto svidjeo pravo, i ''Ana Karenjina'' naravno...trenutno citam ''Zene'' od Bukovskog, a počela sam da citam i ''Narcisa i Zlatoustog'', pa cemo vidjeti...
Na vrh Go down
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

omiljena knjiga... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: omiljena knjiga...   omiljena knjiga... Icon_minitimeWed Mar 05, 2008 11:46 pm

ah da "stranac" je fantasticna knjiga.
Na vrh Go down
barbara
Stara garda
Stara garda
barbara


Broj komentara : 2080
Age : 35
Lokacija : ma mahala...
Registration date : 2008-03-05

omiljena knjiga... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: omiljena knjiga...   omiljena knjiga... Icon_minitimeThu Mar 06, 2008 12:27 am

da da, Mersault,apsurd, besmisao zivota, ravnodusnost, volim depresivne knjige , u kojim se zivot gleda sa neke crne strane Cool , inace sam mazohista, i volim kad mogu zaplakati uz knjigu , to me opusti pravo...mada sam ja jako vesela osoba , pozitivnih pogleda na zivot Very Happy
Na vrh Go down
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

omiljena knjiga... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: omiljena knjiga...   omiljena knjiga... Icon_minitimeThu Mar 06, 2008 12:31 am

ja sam plakala uz "bracu karamazove".
Na vrh Go down
barbara
Stara garda
Stara garda
barbara


Broj komentara : 2080
Age : 35
Lokacija : ma mahala...
Registration date : 2008-03-05

omiljena knjiga... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: omiljena knjiga...   omiljena knjiga... Icon_minitimeThu Mar 06, 2008 12:36 am

nisam to citala, ko je to napisao?
Na vrh Go down
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

omiljena knjiga... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: omiljena knjiga...   omiljena knjiga... Icon_minitimeThu Mar 06, 2008 12:38 am

dostojevski, nekad pomislim da je bolja knjiga od "zlocina i kazne". procitaj obavezno!!!
Na vrh Go down
barbara
Stara garda
Stara garda
barbara


Broj komentara : 2080
Age : 35
Lokacija : ma mahala...
Registration date : 2008-03-05

omiljena knjiga... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: omiljena knjiga...   omiljena knjiga... Icon_minitimeThu Mar 06, 2008 12:43 am

hm... vidis mogla bih to zbaviti sebi, citala sam zlocin i kaznu, dobra je, ali mi ne spada u omiljene, nekako mislim da stav o knjizi zavisi i od perioda u kom citas knjigu, jer mnogima se svidja ta knjiga, ali eto ja nisam ostala pod nekim dojmom...
Na vrh Go down
Grof
Pocetnik
Pocetnik
Grof


Broj komentara : 33
Age : 36
Lokacija : Dubrovnik - Rama
Registration date : 2008-03-05

omiljena knjiga... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: omiljena knjiga...   omiljena knjiga... Icon_minitimeThu Mar 06, 2008 2:22 am

Mali princ definitivno!! Very Happy
onda dalje - grička vjestica, ana karenjina,,ljubav sudski podjeljena....itd itd Very Happy
zločin i kazna - predosadno lol!
Na vrh Go down
dex_am
Prelazi u legendu Urote
Prelazi u legendu Urote
dex_am


Broj komentara : 1254
Age : 47
Lokacija : all around
Registration date : 2008-03-05

omiljena knjiga... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: omiljena knjiga...   omiljena knjiga... Icon_minitimeThu Mar 06, 2008 11:04 am

Legenda o ali paši
Na vrh Go down
Gost
Gost
Anonymous



omiljena knjiga... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: omiljena knjiga...   omiljena knjiga... Icon_minitimeThu Mar 06, 2008 12:11 pm

Ana Karenjina- Tolstoj
Alhemicar i Na obali rijeke Piedre sjela sam i plakala od Coelha,
Antigona - Sofoklo
Ruza - Nura Bazdulj Hubijar
Portret jedne lady - Henri Dzejms
Na vrh Go down
Sponsored content





omiljena knjiga... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: omiljena knjiga...   omiljena knjiga... Icon_minitime

Na vrh Go down
 
omiljena knjiga...
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» omiljena poza...

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
SVASTA NESTO ! :: KULTURNI KUTAK :: Kutak poezije, pozorista,knjizevnosti, likovnoj umetnosti ...-
Idi na: