SVASTA NESTO !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum dobre zabave, besplatan download MP3 muzike, igranja a najvise druzenja. Ex YU druzina vas ceka!
 
HomePortailLatest imagesRegistracijaLogin

 

 predlozi i sugestije...

Go down 
+16
makazica
nina
drvoseca
evropljanin
nedodirljiva
Dajana
barbara
francuz
Miss Independent
dex_am
djula
bg_girl
Cheerleader
elan
nena
milica cobanica
20 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3
AutorPoruka
dex_am
Prelazi u legendu Urote
Prelazi u legendu Urote
dex_am


Broj komentara : 1254
Age : 47
Lokacija : all around
Registration date : 2008-03-05

predlozi i sugestije... - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: predlozi i sugestije...   predlozi i sugestije... - Page 3 Icon_minitimeFri Jul 18, 2008 11:40 am

elan je najbolja, da nje nema ništa ne bi bilo I love you
Na vrh Go down
drvoseca
Pocetnik
Pocetnik
drvoseca


Broj komentara : 42
Registration date : 2008-05-12

predlozi i sugestije... - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: predlozi i sugestije...   predlozi i sugestije... - Page 3 Icon_minitimeTue Jul 22, 2008 11:56 am

Zasto ste stali sa upload-om muzike ?
Na vrh Go down
evropljanin
Aktivan clan
Aktivan clan
evropljanin


Broj komentara : 258
Lokacija : Europe
Registration date : 2008-05-11

predlozi i sugestije... - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: predlozi i sugestije...   predlozi i sugestije... - Page 3 Icon_minitimeTue Jul 22, 2008 1:19 pm

drvoseca (citat):
Zasto ste stali sa upload-om muzike ?

i ja bih voleo da znam isto
Na vrh Go down
nina
Prelazi u legendu Urote
Prelazi u legendu Urote
nina


Broj komentara : 867
Registration date : 2008-03-04

predlozi i sugestije... - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: predlozi i sugestije...   predlozi i sugestije... - Page 3 Icon_minitimeThu Jul 24, 2008 5:18 pm

evo vidim da ima malo nove muzike ja bih da zamoli ako moze da stavlja sve sto moze i od starih domacih albuma jer pravim kolekcije muzike pa bih volela ako mogu ovde sve da dobije da netrazim po internetu to me jako nervira
Na vrh Go down
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

predlozi i sugestije... - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: predlozi i sugestije...   predlozi i sugestije... - Page 3 Icon_minitimeThu Jul 24, 2008 5:43 pm

nina (citat):
evo vidim da ima malo nove muzike ja bih da zamoli ako moze da stavlja sve sto moze i od starih domacih albuma jer pravim kolekcije muzike pa bih volela ako mogu ovde sve da dobije da netrazim po internetu to me jako nervira

sto se muzike tice, elan je glavna i odgovorna, devojka je kraljica, sve sto te zanima postavi na temi muzike i ona ce ti to pronaci, nema sanse da omane Very Happy
Na vrh Go down
makazica
Aktivan clan
Aktivan clan
makazica


Broj komentara : 407
Registration date : 2008-05-11

predlozi i sugestije... - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: predlozi i sugestije...   predlozi i sugestije... - Page 3 Icon_minitimeThu Jul 31, 2008 2:40 pm

A nesto i elan zeza sa muzikom slabo stavlja !
Na vrh Go down
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

predlozi i sugestije... - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: predlozi i sugestije...   predlozi i sugestije... - Page 3 Icon_minitimeThu Jul 31, 2008 4:45 pm

makazica (citat):
A nesto i elan zeza sa muzikom slabo stavlja !

pa ti joj trazi sta te zanima, sastavi listu.... uostalom, elan jedina na forumu i postavlja muziku, tako da molim za razumevanje u njeno ime... mi ostali smo sa muzikom u svadji Cool
Na vrh Go down
jabukica
Navikao se
Navikao se
jabukica


Broj komentara : 135
Registration date : 2008-08-14

predlozi i sugestije... - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: predlozi i sugestije...   predlozi i sugestije... - Page 3 Icon_minitimeThu Aug 14, 2008 12:17 pm

Ja nemam predloge za sad nikakve, hocu da kazem da mi se svidjaju vase igrice i da sam se najvise zbog njih uclanila na ovaj forum. Drago mi je sto je ekipa vesela i nadam se da ce ovaj forum imati mnogo vise clanova nego sto ih ima do sad.
Na vrh Go down
makazica
Aktivan clan
Aktivan clan
makazica


Broj komentara : 407
Registration date : 2008-05-11

predlozi i sugestije... - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: predlozi i sugestije...   predlozi i sugestije... - Page 3 Icon_minitimeWed Oct 01, 2008 1:22 pm

kako se fino ubila monotonija onog sivila sad i sad je nekako sve veselo meni se svidja a vama ?
Na vrh Go down
barbara
Stara garda
Stara garda
barbara


Broj komentara : 2080
Age : 35
Lokacija : ma mahala...
Registration date : 2008-03-05

predlozi i sugestije... - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: predlozi i sugestije...   predlozi i sugestije... - Page 3 Icon_minitimeWed Oct 01, 2008 4:23 pm

meni je neobicno, ali nije lose...nekako sam se bila navikla na onu verziju, sad je cudno bas Very Happy
Na vrh Go down
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

predlozi i sugestije... - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: predlozi i sugestije...   predlozi i sugestije... - Page 3 Icon_minitimeWed Oct 01, 2008 5:32 pm

ovo je samo malo rekonstrukcija .. trazi se neko idealno resenje za promenu .. pa sam ja onda malo danas isprobavala .. i na kraju obojila forum hehe .. malo je sad veseo ...
Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

predlozi i sugestije... - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: predlozi i sugestije...   predlozi i sugestije... - Page 3 Icon_minitimeWed Oct 01, 2008 6:45 pm

e zaista mi prija ova promena
svaka cast nale!!!
Na vrh Go down
aseemic
Prelazi u legendu Urote
Prelazi u legendu Urote
aseemic


Broj komentara : 1273
Lokacija : Earth
Registration date : 2008-04-04

predlozi i sugestije... - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: predlozi i sugestije...   predlozi i sugestije... - Page 3 Icon_minitimeThu Oct 02, 2008 3:30 pm

Ja bi da se vise diskutuje o sexu, mozda mozemo tu malo da napredujemo...

Hvala!
Na vrh Go down
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

predlozi i sugestije... - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: predlozi i sugestije...   predlozi i sugestije... - Page 3 Icon_minitimeThu Oct 02, 2008 3:34 pm

aj ti smao izvoli .. otvori neku zanmljivu temu i mi ce mo da diskutujemo
Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

predlozi i sugestije... - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: predlozi i sugestije...   predlozi i sugestije... - Page 3 Icon_minitimeThu Oct 02, 2008 3:34 pm

i da se sexamo Cool
Na vrh Go down
BabY
Pocetnik
Pocetnik



Broj komentara : 10
Registration date : 2008-09-03

predlozi i sugestije... - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: predlozi i sugestije...   predlozi i sugestije... - Page 3 Icon_minitimeFri Oct 03, 2008 8:00 am

Ljudi igra moze bez mene ali sexanje to ne dolazi u obzir Smile hyper
Na vrh Go down
makazica
Aktivan clan
Aktivan clan
makazica


Broj komentara : 407
Registration date : 2008-05-11

predlozi i sugestije... - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: predlozi i sugestije...   predlozi i sugestije... - Page 3 Icon_minitimeFri Oct 03, 2008 10:30 am

opet promene
Na vrh Go down
makazica
Aktivan clan
Aktivan clan
makazica


Broj komentara : 407
Registration date : 2008-05-11

predlozi i sugestije... - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: predlozi i sugestije...   predlozi i sugestije... - Page 3 Icon_minitimeFri Oct 03, 2008 10:30 am

ali lepe promene ovo vam je jos lepse
Na vrh Go down
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

predlozi i sugestije... - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: predlozi i sugestije...   predlozi i sugestije... - Page 3 Icon_minitimeFri Oct 03, 2008 10:32 am

hvala koleginice .. hvala ...
Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
barbara
Stara garda
Stara garda
barbara


Broj komentara : 2080
Age : 35
Lokacija : ma mahala...
Registration date : 2008-03-05

predlozi i sugestije... - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: predlozi i sugestije...   predlozi i sugestije... - Page 3 Icon_minitimeMon Oct 06, 2008 10:03 pm

e ovo mi se svidja stvarno Embarassed , samo mislim, da su ovi krugovi pored tema na indexu malo preveliki Very Happy , a inace mi je sve drugo super, boje su super cheers
Na vrh Go down
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

predlozi i sugestije... - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: predlozi i sugestije...   predlozi i sugestije... - Page 3 Icon_minitimeMon Oct 06, 2008 11:02 pm

takva je maska ako nadjemo neke manje stavicemo ...
Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
dex_am
Prelazi u legendu Urote
Prelazi u legendu Urote
dex_am


Broj komentara : 1254
Age : 47
Lokacija : all around
Registration date : 2008-03-05

predlozi i sugestije... - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: predlozi i sugestije...   predlozi i sugestije... - Page 3 Icon_minitimeTue Oct 07, 2008 11:32 am

milica cobanica (citat):
i da se sexamo Cool

ja se slažem.... u potpunosti......... santa
Na vrh Go down
Dajana
Prelazi u legendu Urote
Prelazi u legendu Urote
Dajana


Broj komentara : 902
Registration date : 2008-03-17

predlozi i sugestije... - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: predlozi i sugestije...   predlozi i sugestije... - Page 3 Icon_minitimeWed Oct 08, 2008 6:27 pm

odlicno, svidja mi se bas je nekako simpaticno plavo
Na vrh Go down
Abnor Mal
Hyper-aktivan clan
Hyper-aktivan clan
Abnor Mal


Broj komentara : 550
Age : 55
Registration date : 2008-11-16

predlozi i sugestije... - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: predlozi i sugestije...   predlozi i sugestije... - Page 3 Icon_minitimeMon Nov 17, 2008 11:37 pm

da ne smaram puno, mere li kako da se napravi to da se mere stavljat' linkove od you tube, ali tako da se vidi player, ha... mere, li? dance

nosikiriki, skont'o sam sta i kako...


Lonesome: komentar modifikovan dana: Mon Nov 17, 2008 11:58 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
Abnor Mal
Hyper-aktivan clan
Hyper-aktivan clan
Abnor Mal


Broj komentara : 550
Age : 55
Registration date : 2008-11-16

predlozi i sugestije... - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: predlozi i sugestije...   predlozi i sugestije... - Page 3 Icon_minitimeMon Nov 17, 2008 11:41 pm

jbg, opet ja... oooops, sorry, ja lanuh What a Face Laughing ev' jos jedan prijedlog... kad god neko skida mjuzu s net-a, bilo za sebe ili nekog, mogao bi staviti link na forum, mozda bi i drugi rado to skinuli. toliko sadzasad, gibam dalje tako mi mleka u prahu icon_little_angel
Na vrh Go down
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

predlozi i sugestije... - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: predlozi i sugestije...   predlozi i sugestije... - Page 3 Icon_minitimeMon Nov 17, 2008 11:58 pm

Lonesome (citat):
jbg, opet ja... oooops, sorry, ja lanuh What a Face Laughing ev' jos jedan prijedlog... kad god neko skida mjuzu s net-a, bilo za sebe ili nekog, mogao bi staviti link na forum, mozda bi i drugi rado to skinuli. toliko sadzasad, gibam dalje tako mi mleka u prahu icon_little_angel

pa muzike ima ako si video dosta i nije lose to evo i ja kazem kad neko skida nek stavi link i za druge ... a sto se tice you tube linkova mogu da se postavljaju ali ne mogu oni rated to nece ne znam ni sama zasto..

P.S. Koju muziku volis pa da ti stavljamo ?
Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
Abnor Mal
Hyper-aktivan clan
Hyper-aktivan clan
Abnor Mal


Broj komentara : 550
Age : 55
Registration date : 2008-11-16

predlozi i sugestije... - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: predlozi i sugestije...   predlozi i sugestije... - Page 3 Icon_minitimeTue Nov 18, 2008 12:01 am

ok, hvala, kad bude trebalo javim super
Na vrh Go down
Abnor Mal
Hyper-aktivan clan
Hyper-aktivan clan
Abnor Mal


Broj komentara : 550
Age : 55
Registration date : 2008-11-16

predlozi i sugestije... - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: predlozi i sugestije...   predlozi i sugestije... - Page 3 Icon_minitimeWed Mar 03, 2010 2:26 am

Wooow, di su curke? Cobanici utekle ofce, i ostala bez Elan-a??
Mogul' ja sad ovdeka malkice kenjat, mozda se koji duh probudi pa joipet napravimo tulum... ko nekad u 8
Na vrh Go down
Sponsored content





predlozi i sugestije... - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: predlozi i sugestije...   predlozi i sugestije... - Page 3 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
predlozi i sugestije...
Na vrh 
Stranica 3/3Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
SVASTA NESTO ! :: PRVI KORAK :: PRVI KORAK-
Idi na: