SVASTA NESTO !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum dobre zabave, besplatan download MP3 muzike, igranja a najvise druzenja. Ex YU druzina vas ceka!
 
HomePortailLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Prijatelji i seks

Go down 
+2
elan
dex_am
6 posters
AutorPoruka
dex_am
Prelazi u legendu Urote
Prelazi u legendu Urote
dex_am


Broj komentara : 1254
Age : 47
Lokacija : all around
Registration date : 2008-03-05

Prijatelji i seks Empty
KomentarNaslov komentara: Prijatelji i seks   Prijatelji i seks Icon_minitimeThu Mar 20, 2008 11:50 am

slabo mi radi ova tema pa moram da malo obogatim ponudu....

Prijateljstvo između suprotnih spolova je moguće, samo se moraju postaviti granice i konstantno raditi na tom odnosu. Međutim, šta se dešava kada prijateljstvo preraste u seksualnu vezu? Kako se ponašati poslije strastvene noći provedene sa najboljim prijateljem/prijateljicom? Postoji li mogućnost obnove prijateljstva poslije seksa? Da, postoji, uz malo truda, te nekoliko dobrih savjeta, koje smo za vas pronašli na Internetu.

Razgovarajte

Ukoliko više ne želite imati intimne odnose sa svojim prijateljem/icom, popričajte o tome otvoreno. Počnite se ponašati prijateljski, isto kao što ste se ponašali i prije nego ste "zaglavili" zajedno. Ako ste veoma bliski prijatelji, pitajte tu drugu osobu kako se ona osjeća, te da li je povrijeđena, s obzirom da vi više ne želite imati takvu vrstu odnosa.

Budite pažljivi

Nemojte prebrzo započeti ljubavni odnos sa nekim drugim. Pokušajte biti što obzirniji prema vašem prijatelju, jer iako se možda više ne sviđate jedno drugom "na taj način", neko može biti povrijeđen. Potrudite se da poštujete jedno drugo, uz maksimalnu pažljjivost.

Nemojte izbjegavati jedno drugo

Nastavite provoditi vrijeme zajedno, kao što ste to i prije činili. Pokušajte uključite i druge prijatelje u vaša druženja, kako ponovo ne bi došli u neugodnu situaciju. Međutim, socijalizirajte se, upoznavajte druge ljude, ali nastavite održavati i ovo prijateljstvo, naravno ako to oboje želite.

Živite svoj život

Pokušajte nastaviti sa svojim životom. Nemojte provoditi previše vremena zajedno, jer vas to može dovesti u sitaciju da se opet zateknete u strasnom zagrljaju. Takva situacija može biti nezgodna, ako jedno od vas možda želi seks, a druga osoba želi platonsko prijateljstvo.

Ne izlazite na intimnija mjesta

Kada izlazite zajedno, izbjegavajte mjesta za romantične izlaske, kao što je npr. kino, restoran ili romantični kafić.
Na vrh Go down
dex_am
Prelazi u legendu Urote
Prelazi u legendu Urote
dex_am


Broj komentara : 1254
Age : 47
Lokacija : all around
Registration date : 2008-03-05

Prijatelji i seks Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijatelji i seks   Prijatelji i seks Icon_minitimeThu Mar 20, 2008 12:02 pm

hmmmm, jel to niko nije imao sex sa prijateljem/prijateljicom... joj finoce na ovom forumu... cccc Smile
Na vrh Go down
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

Prijatelji i seks Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijatelji i seks   Prijatelji i seks Icon_minitimeThu Mar 20, 2008 12:03 pm

Ja koliko znam do sad nisam imala takvu situaciju .. tako da nemam sa cime da se pohvalim Cool
Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
dex_am
Prelazi u legendu Urote
Prelazi u legendu Urote
dex_am


Broj komentara : 1254
Age : 47
Lokacija : all around
Registration date : 2008-03-05

Prijatelji i seks Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijatelji i seks   Prijatelji i seks Icon_minitimeThu Mar 20, 2008 12:05 pm

ma daj....


milice.... help!?
Na vrh Go down
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

Prijatelji i seks Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijatelji i seks   Prijatelji i seks Icon_minitimeThu Mar 20, 2008 12:38 pm

ne, imam svoje drugove i nikada nisam imala sex sa drugom. ovo sam namerno podebljala. moji drugovi su mi kao braca i zaista se medju nama nikada nista nije desilo. na konto svega ovoga sto je dex napisao, pa hm, ovako...
pitanje je sta posle sexa sa prijateljem. u svakom slucaju to prijateljstvo nema sanse da opstane i da bude kao sto je bilo ranije ni posle jednog ni posle 101 razgovora. sex je nesto najintimnije sto moze da se desi medju dvoje ljudi, pa cak iako jedna strana bude zelela da nastavi sexualnu vezu a ona druga bude trazila da sve bude kao pre, opet prijateljstvo ne moze da opstane. nebitno je uopste gde cete izlaziti sa tim prijateljem, nebitna je paznja, nebitno je sve ono gore navedeno. ako vam se desi sex sa prijateljem smatrajte vase prijateljstvo zavrsenim. u tom slucaju je bolje da nastavite sa dobrim sexom i da pokusate da ostvarite ljubavnu vezu, naravno ako je i druga strana zainteresovana za isto.
Na vrh Go down
dex_am
Prelazi u legendu Urote
Prelazi u legendu Urote
dex_am


Broj komentara : 1254
Age : 47
Lokacija : all around
Registration date : 2008-03-05

Prijatelji i seks Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijatelji i seks   Prijatelji i seks Icon_minitimeThu Mar 20, 2008 12:47 pm

hmmmmm....

ne bih se složio... ja sam imao sex sa dvije svoje jako dobre prijateljice, sa jednom više puta... sa ovom drugom 2 ili 3 puta... ovoj drugoj sam bio "kuma" na vijencanju i super smo raja, kao sestra mi je... citavu prošlu subotu sam proveo sa njenom cerkicom... izmedju nas nema ništa osim prijateljstva a taj sex nam je oboma trebao.... mislim da njen muž zna za to i dobri smo prijatelji, nikada nije ništa rekao ili nešto spomenuo na tu temu...

ova druga mi je isto naj frendica, moze imati momka kojeg hoce... bili smo skupa nekoliko puta i svake sedmice se vidimo na kafi, neizostavno... radimo skupa projekte i bez nje nijedan moj enterijer ne bi imao dušu...

tako da je vrlo moguce...

samo treba biti realan i znati odnose, puno ih volim obje i nikada više ne bih imao sex sa njima... a znam da ni one ne bi sa mnom... pricali smo o tome milion puta, i uvjek je bilo "super nam je bilio, super smo se provodili ali nikada više" Wink
Na vrh Go down
Gost
Gost
Anonymous



Prijatelji i seks Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijatelji i seks   Prijatelji i seks Icon_minitimeThu Mar 20, 2008 12:52 pm

WTF dex Shocked Shocked Shocked

Prvo nemam muskih prijatelja, drugo nema sanse icon
Na vrh Go down
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

Prijatelji i seks Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijatelji i seks   Prijatelji i seks Icon_minitimeThu Mar 20, 2008 12:53 pm

dex Shocked pa ti si svalercina .... Shocked
Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
dex_am
Prelazi u legendu Urote
Prelazi u legendu Urote
dex_am


Broj komentara : 1254
Age : 47
Lokacija : all around
Registration date : 2008-03-05

Prijatelji i seks Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijatelji i seks   Prijatelji i seks Icon_minitimeThu Mar 20, 2008 12:56 pm

ma ja samo živim u malom gradu...

opsada i to...

desi se.... nisam nešto ponosan na to, ali se i ne stidim...
Na vrh Go down
magicna
Navikao se
Navikao se
magicna


Broj komentara : 79
Lokacija : sarajewo
Registration date : 2008-03-13

Prijatelji i seks Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijatelji i seks   Prijatelji i seks Icon_minitimeThu Mar 20, 2008 3:09 pm

ja nisam imala sex sa prijateljima, ali bilo je momenata...malo je falilo Laughing
i mislim da je bolje tako...

meni su drugovi... u mojim ocima... samo drugovi i nista dalje Wink
a da bih imala sex sa nekim trebala bi van takva privlacnost da postoji i da je on sposoban da me "smota" ... poslije ne znam sta bih Rolling Eyes Laughing

u svakom slucaju to je malo nezgodno Twisted Evil
Na vrh Go down
bg_girl
Legenda UROTE
Legenda UROTE
bg_girl


Broj komentara : 1875
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-04

Prijatelji i seks Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijatelji i seks   Prijatelji i seks Icon_minitimeSun Mar 23, 2008 1:06 am

E pa ovako necu da ispadam neko nevinasce ali stvarno nikad nisam imala sex sa nekim svojim prijateljem. Ne kazem da nisam imala priliku , imala i to milion i jednu ali jednostavno sam razmisljala kako bih se posle toga ponasala i da li bi to nesto promenilo.
Na vrh Go down
barbara
Stara garda
Stara garda
barbara


Broj komentara : 2080
Age : 35
Lokacija : ma mahala...
Registration date : 2008-03-05

Prijatelji i seks Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijatelji i seks   Prijatelji i seks Icon_minitimeMon Mar 24, 2008 1:20 am

mlada sam jos Very Happy , ne znam .... nikad ne reci nikad, trenutno nemam takvih drugova, koji bi bili potencijalni kandidati za nesto takvo ili slicno, jer su mi svi ili pravi prijatelji ili imaju curu ili imamo bas cisto prijateljski odnos...no ko zna ...
Na vrh Go down
dex_am
Prelazi u legendu Urote
Prelazi u legendu Urote
dex_am


Broj komentara : 1254
Age : 47
Lokacija : all around
Registration date : 2008-03-05

Prijatelji i seks Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijatelji i seks   Prijatelji i seks Icon_minitimeMon Mar 24, 2008 11:01 am

barbara (citat):
mlada sam jos Very Happy


prejako... haha haha haha
Na vrh Go down
magicna
Navikao se
Navikao se
magicna


Broj komentara : 79
Lokacija : sarajewo
Registration date : 2008-03-13

Prijatelji i seks Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijatelji i seks   Prijatelji i seks Icon_minitimeFri Mar 28, 2008 2:09 am

sta se smijes...pa nisi ni ti u njenim godinama dolazio u takvo iskusenje affraid
a od ovih starijih mangupa se svasta moze ocekivati Laughing
Na vrh Go down
dex_am
Prelazi u legendu Urote
Prelazi u legendu Urote
dex_am


Broj komentara : 1254
Age : 47
Lokacija : all around
Registration date : 2008-03-05

Prijatelji i seks Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijatelji i seks   Prijatelji i seks Icon_minitimeFri Mar 28, 2008 11:38 am

ko je star šta ti je, ja sam u najboljim godinama Surprised
Na vrh Go down
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

Prijatelji i seks Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijatelji i seks   Prijatelji i seks Icon_minitimeFri Mar 28, 2008 11:41 am

dex_am (citat):
ko je star šta ti je, ja sam u najboljim godinama Surprised


potpis, dex je kao vino, sto stariji to bolji Cool
Na vrh Go down
Gost
Gost
Anonymous



Prijatelji i seks Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijatelji i seks   Prijatelji i seks Icon_minitimeFri Mar 28, 2008 11:47 am

milica cobanica (citat):
dex_am (citat):
ko je star šta ti je, ja sam u najboljim godinama Surprised


potpis, dex je kao vino, sto stariji to bolji Cool

Kao doktor Very Happy
Na vrh Go down
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

Prijatelji i seks Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijatelji i seks   Prijatelji i seks Icon_minitimeFri Mar 28, 2008 11:49 am

ma kakav doktor dex je bolji Cool
Na vrh Go down
dex_am
Prelazi u legendu Urote
Prelazi u legendu Urote
dex_am


Broj komentara : 1254
Age : 47
Lokacija : all around
Registration date : 2008-03-05

Prijatelji i seks Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijatelji i seks   Prijatelji i seks Icon_minitimeFri Mar 28, 2008 11:50 am

grrrrrrrrrrrrr... blondy na žutom si Mad
Na vrh Go down
dex_am
Prelazi u legendu Urote
Prelazi u legendu Urote
dex_am


Broj komentara : 1254
Age : 47
Lokacija : all around
Registration date : 2008-03-05

Prijatelji i seks Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijatelji i seks   Prijatelji i seks Icon_minitimeFri Mar 28, 2008 11:51 am

milica cobanica (citat):
dex_am (citat):
ko je star šta ti je, ja sam u najboljim godinama Surprised


potpis, dex je kao vino, sto stariji to bolji Cool

upravo tako... magicna nema pojma haha haha haha
Na vrh Go down
magicna
Navikao se
Navikao se
magicna


Broj komentara : 79
Lokacija : sarajewo
Registration date : 2008-03-13

Prijatelji i seks Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijatelji i seks   Prijatelji i seks Icon_minitimeFri Mar 28, 2008 5:49 pm

hehe nisam ja rekla da si ti star, samo si od nje stariji :whistling:
a to sto si stariji moze biti i prednost yesmaster

sto se tice teme, nakon sexa biti prijatelj je zeznuto... moze, ali moras se truditi biti cooler Wink
Na vrh Go down
dex_am
Prelazi u legendu Urote
Prelazi u legendu Urote
dex_am


Broj komentara : 1254
Age : 47
Lokacija : all around
Registration date : 2008-03-05

Prijatelji i seks Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijatelji i seks   Prijatelji i seks Icon_minitimeMon Mar 31, 2008 2:49 pm

eh upravo tako, ipak ima magicna pojma.... zeznuh se Wink
Na vrh Go down
bg_girl
Legenda UROTE
Legenda UROTE
bg_girl


Broj komentara : 1875
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-04

Prijatelji i seks Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijatelji i seks   Prijatelji i seks Icon_minitimeTue Apr 01, 2008 1:04 am

Pa kazu to isto i za zene
Na vrh Go down
Sponsored content





Prijatelji i seks Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijatelji i seks   Prijatelji i seks Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Prijatelji i seks
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Seks rekordi kroz istoriju
» "SEKS I GRAD"

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
SVASTA NESTO ! :: ARHIVA :: Arhiva tema-
Idi na: