SVASTA NESTO !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum dobre zabave, besplatan download MP3 muzike, igranja a najvise druzenja. Ex YU druzina vas ceka!
 
HomePortailLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Najbolji prijatelj

Go down 
+2
barbara
bg_girl
6 posters
AutorPoruka
bg_girl
Legenda UROTE
Legenda UROTE
bg_girl


Broj komentara : 1875
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-04

Najbolji prijatelj Empty
KomentarNaslov komentara: Najbolji prijatelj   Najbolji prijatelj Icon_minitimeWed Apr 16, 2008 12:02 am

Najbolji prijatelji ili prijatelj su uvek tu i kada ih mi mozda ne vidimo. Da li imate najboljeg prijatelja i koji su to ?
Na vrh Go down
barbara
Stara garda
Stara garda
barbara


Broj komentara : 2080
Age : 35
Lokacija : ma mahala...
Registration date : 2008-03-05

Najbolji prijatelj Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Najbolji prijatelj   Najbolji prijatelj Icon_minitimeThu Apr 17, 2008 1:12 am

Najbolji prijatelji su mi tri krasna skolska druga/rice, upoznali smo se u srednjoj skoli i otprilike od kraja prvog srednje smo nerazdvojni setnja jedan decko i dvije djevojke su u pitanju, cujemo se svaki dan i po nekoliko puta, a i vidimo se skoro pa svaki dan, ili svaki drugi...prosli smo svasta skupa i to nas je zblizilo koliko je moguce, mogu na njih uvijek racunati kao i oni na mene,imam veliko povjerenje u njih i volim ih najvise na svijetu group
Na vrh Go down
Gost
Gost
Anonymous



Najbolji prijatelj Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Najbolji prijatelj   Najbolji prijatelj Icon_minitimeTue May 20, 2008 2:45 pm

Moji najbolji prijatelji su moja porodica i moj momak. Sve ostale sam davnih dana skartirala.
Na vrh Go down
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

Najbolji prijatelj Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Najbolji prijatelj   Najbolji prijatelj Icon_minitimeTue May 20, 2008 2:59 pm

ja smatram da su prijatelji odavno izumreli .. moze ti samo roditelj biti najbolji prijatelj .. sve ostalo je veliko nista .. a ja se svaki dan uveravam u to da prijatelji ne postoje ..
Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

Najbolji prijatelj Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Najbolji prijatelj   Najbolji prijatelj Icon_minitimeTue May 20, 2008 3:57 pm

elan (citat):
ja smatram da su prijatelji odavno izumreli .. moze ti samo roditelj biti najbolji prijatelj .. sve ostalo je veliko nista .. a ja se svaki dan uveravam u to da prijatelji ne postoje ..


Suspect
Na vrh Go down
dex_am
Prelazi u legendu Urote
Prelazi u legendu Urote
dex_am


Broj komentara : 1254
Age : 47
Lokacija : all around
Registration date : 2008-03-05

Najbolji prijatelj Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Najbolji prijatelj   Najbolji prijatelj Icon_minitimeWed May 21, 2008 3:42 pm

elan (citat):
ja smatram da su prijatelji odavno izumreli .. moze ti samo roditelj biti najbolji prijatelj .. sve ostalo je veliko nista .. a ja se svaki dan uveravam u to da prijatelji ne postoje ..

znaš šta u pravu si, ili bolje ima istine to o cemu govoriš ali ne bi baš ja tako.... mislim ima dobrih prijatelja, najboljih je malo ali ih ima Cool
Na vrh Go down
mamilanka
Hyper-aktivan clan
Hyper-aktivan clan
mamilanka


Broj komentara : 570
Lokacija : somewhere between
Registration date : 2008-03-13

Najbolji prijatelj Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Najbolji prijatelj   Najbolji prijatelj Icon_minitimeThu May 22, 2008 12:35 am

imam veliki krug prijatelja, neki su i daleko odavde ali znam da se uvijek mogu osloniti na njih ako mi nesto zatreba
mada je samo jedan koji/a me poznaje mozda cak i bolje nego ja samu sebe
tu sponu izmedju nas znam da nista prekinuti ne moze
mnogi su pokusali ali im nije uspjelo Evil or Very Mad hehe
ipak, mi se isuvise dobro poznajemo da bi im dopustili to zadovoljstvo Wink
Na vrh Go down
Sponsored content





Najbolji prijatelj Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Najbolji prijatelj   Najbolji prijatelj Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Najbolji prijatelj
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Najbolji domaci film...
» koji vam je sport najbolji i zasto

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
SVASTA NESTO ! :: ARHIVA :: Arhiva tema-
Idi na: