SVASTA NESTO !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum dobre zabave, besplatan download MP3 muzike, igranja a najvise druzenja. Ex YU druzina vas ceka!
 
HomePortailLatest imagesRegistracijaLogin

 

 koji vam je sport najbolji i zasto

Go down 
+4
Cheerleader
milica cobanica
elan
KONAN
8 posters
AutorPoruka
KONAN
Navikao se
Navikao se
KONAN


Broj komentara : 110
Registration date : 2008-03-05

koji vam je sport najbolji i zasto Empty
KomentarNaslov komentara: koji vam je sport najbolji i zasto   koji vam je sport najbolji i zasto Icon_minitimeSun Mar 16, 2008 1:19 pm

ja mislim da je svaki sport dobar i da ko sta voli neka izvoli bitno je samo da se upraznjava koliko toliko icon2 iz mnogo razloga. ja sam zaljubljenik u borilacke sportove mod valjda iz razloga sto je to u nama od pocetka naseg postanka borba za prezivljavanjem :sup:
Na vrh Go down
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

koji vam je sport najbolji i zasto Empty
KomentarNaslov komentara: Re: koji vam je sport najbolji i zasto   koji vam je sport najbolji i zasto Icon_minitimeMon Mar 17, 2008 12:45 am

Eovako moji omiljeni sportovi su kosarka, tenis,odbojka, rukomet, klizanje i plivanje .. plivanje po gotovo ... Basketball
Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

koji vam je sport najbolji i zasto Empty
KomentarNaslov komentara: Re: koji vam je sport najbolji i zasto   koji vam je sport najbolji i zasto Icon_minitimeMon Mar 17, 2008 11:31 am

sakupljanje dresova, i to potpisanih. najbolji je sport, ne umaras se, popijes kaficu sa nekim sportistom pa jos dobijes i dres. plus posle mozes da se hvalis prijateljima i da im mozda dopustis da osete znoj doticnog sportiste Very Happy
Na vrh Go down
Cheerleader
Navikao se
Navikao se
Cheerleader


Broj komentara : 81
Registration date : 2008-03-03

koji vam je sport najbolji i zasto Empty
KomentarNaslov komentara: Re: koji vam je sport najbolji i zasto   koji vam je sport najbolji i zasto Icon_minitimeMon Mar 17, 2008 12:35 pm

milica cobanica (citat):
sakupljanje dresova, i to potpisanih. najbolji je sport, ne umaras se, popijes kaficu sa nekim sportistom pa jos dobijes i dres. plus posle mozes da se hvalis prijateljima i da im mozda dopustis da osete znoj doticnog sportiste Very Happy

super sport super

Nogomet definitivno parti1 Jedva cekam euro 449s
Na vrh Go down
mamilanka
Hyper-aktivan clan
Hyper-aktivan clan
mamilanka


Broj komentara : 570
Lokacija : somewhere between
Registration date : 2008-03-13

koji vam je sport najbolji i zasto Empty
KomentarNaslov komentara: Re: koji vam je sport najbolji i zasto   koji vam je sport najbolji i zasto Icon_minitimeMon Mar 17, 2008 12:43 pm

pjesacenje-definitivno Smile
Na vrh Go down
Gost
Gost
Anonymous



koji vam je sport najbolji i zasto Empty
KomentarNaslov komentara: Re: koji vam je sport najbolji i zasto   koji vam je sport najbolji i zasto Icon_minitimeMon Mar 17, 2008 12:56 pm

Sah Cool


haha

Ja sam totalni antisportista a momak mi je lud za sportom parti1
Na vrh Go down
barbara
Stara garda
Stara garda
barbara


Broj komentara : 2080
Age : 35
Lokacija : ma mahala...
Registration date : 2008-03-05

koji vam je sport najbolji i zasto Empty
KomentarNaslov komentara: Re: koji vam je sport najbolji i zasto   koji vam je sport najbolji i zasto Icon_minitimeTue Mar 18, 2008 12:03 am

trčanje dance
pocela sezona, tako volim da trcim, opustajuce djeluje na mene, kao ispusni ventil, pogotovo ujutro u zoru super mada mi sada vise odgovara navecer...
Na vrh Go down
mirzza
Aktivan clan
Aktivan clan
mirzza


Broj komentara : 358
Registration date : 2008-03-03

koji vam je sport najbolji i zasto Empty
KomentarNaslov komentara: Re: koji vam je sport najbolji i zasto   koji vam je sport najbolji i zasto Icon_minitimeTue Mar 25, 2008 6:02 pm

volim jednostavno sve sportove Very Happy
Na vrh Go down
Emigrant
Pocetnik
Pocetnik
Emigrant


Broj komentara : 25
Age : 45
Lokacija : usa
Registration date : 2008-04-19

koji vam je sport najbolji i zasto Empty
KomentarNaslov komentara: Re: koji vam je sport najbolji i zasto   koji vam je sport najbolji i zasto Icon_minitimeSun Apr 20, 2008 6:58 am

Hokej mi je najomiljeniji soprt, imao sam zelju da ga igram kao klinac, i napokon mi se ta zelja ispunila kad sam se preselio u Detroit, igram ovdje u jednom malom timu kao golman
Volim ga zato sto se po meni malo razlikuje od drugih sportova, kontrolisanje balansa na kizaljkama dok pratis puck u koji cosak ide a ispred tebe par ometaca koji sprecavaju direktan ogled na onog koji puca je veoma izazovna situacija
Volim ga jer ima malo grubosti a tako se odvajaju decaci od ljudi
Volim ga zato sto je najbolji nacin za otklanjane stresa
Volim ga jer je brzi od ostalih sportova
Volim ga jer mi oprema hokej igraca izgleda cool
Volim ga jer pomaze kako duhovnom tako i fizickom odgoju moga tijela
volim ga ma fakat ga volim
Na vrh Go down
Sponsored content





koji vam je sport najbolji i zasto Empty
KomentarNaslov komentara: Re: koji vam je sport najbolji i zasto   koji vam je sport najbolji i zasto Icon_minitime

Na vrh Go down
 
koji vam je sport najbolji i zasto
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Zasto ste sami?
» Najbolji prijatelj
» Najbolji domaci film...
» Zasto muskarci toliko lazu???
» Auto koji imate je ...

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
SVASTA NESTO ! :: SPORT :: U zdravom telu jos zdraviji duh!-
Idi na: