SVASTA NESTO !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum dobre zabave, besplatan download MP3 muzike, igranja a najvise druzenja. Ex YU druzina vas ceka!
 
HomePortailLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Pokupiti otpatke ili ostati casno sam

Go down 
5 posters
AutorPoruka
nocna_ptica
Navikao se
Navikao se



Broj komentara : 147
Registration date : 2008-05-12

Pokupiti otpatke ili ostati casno sam Empty
KomentarNaslov komentara: Pokupiti otpatke ili ostati casno sam   Pokupiti otpatke ili ostati casno sam Icon_minitimeFri May 23, 2008 8:40 pm

Citat :
Tema je namenjena vise muskarcima nego zenama.
I da se otkloni sumnja, ne radi se o meni, nego o vecini muskaraca kod nas.

Cesto sam otvarao teme sa glavnim pitanjem za zene, a sad je ovo malo ozbiljnija tema koja je prositekla iz dubokog razmisljanja i zakljucivanja.

Dakle, da li mlad muskarac sa nekih 30-tak godina treba da ozeni zenu njegovih godina, a do tada je uglavnom vreme provodio u povrsnim vezama iz razloga sto nije imucan i nije imao dovoljno para za izlaske itd.
Nikome nije ugodno biti odbacen zbog necega sto nije zasluzio svojom krivicom, vec je u pitanju tkzv. "visa sila".
E sad te zene sa kojima je nekad hteo biti u ozbiljnoj vezi (jednom od njih) njega nisu zarezivale ni dva posto, jer su se upucavale bogatim tipovima u nadi da ce one biti njihove krajnje izabranice.
I naravno sa njima se i torbale i bile im svesno druga (deseta) u toj prici, jer svi bogatuni su ih imali i po 10 za torbanje. Ipak je svaka htela da ima osigurano lepu buducnost. I ko zna kakve su sve bolescine zaradile u tim pricama - no to je manje bitno sad.
E sad najednom kad su ih godine stigle,postaje dobar i taj neki "smarac"kojeg su nasle u prasnjavom imeniku (jer zenski mozak radi po principu, drzati sve u rezervi - nikad se ne zna kad ce zatrebati) i tu pocinje udvaranje ne bi li ih ovaj ozenio.

Sta je najbolje uraditi za sebe, jer nema tu ni ljubavi ni postovanja ni nicega tu se radi samo o cistom interesu sa njene strane?
Na vrh Go down
barbara
Stara garda
Stara garda
barbara


Broj komentara : 2080
Age : 35
Lokacija : ma mahala...
Registration date : 2008-03-05

Pokupiti otpatke ili ostati casno sam Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pokupiti otpatke ili ostati casno sam   Pokupiti otpatke ili ostati casno sam Icon_minitimeFri May 23, 2008 10:19 pm

jao jao, ogorceni muskarci na zene, a zene na muskarce Very Happy , pa sta je ovo, lighten up Very Happy
mislim da je suvisno uopste razmatrati ovakve ponude, (jer nema ljubavi tu Very Happy ), jer je ocito jel o cemu se radi, o ekonomskom i socijalnom faktoru...uostalom kome treba takva osoba kao zivotni saputnik, osim ako se ne radi o nekoj vrsti osvete ili kratkotrajnom braku, sto bi bilo pokvareno bez obzira na povrsnost i bolesnu ljubav prema novcu od strane te zene...
eh sad moze se desiti jel da se ta zena fakat zaljubila, sto ovdje izgleda nije slucaj pa nje ni bitno... Cool

na kraju krajeva, bolje biti sam nego sa svakim, a nikad ne znas koga ces upoznati sutra...

i da sta je to gore, ''da li mlad muskarac sa nekih 30-tak godina treba da ozeni zenu njegovih godina, a do tada je uglavnom vreme provodio u povrsnim vezama iz razloga sto nije imucan i nije imao dovoljno para za izlaske itd.'' Suspect pa mislim stvarno...

prvo ne mora biti sad neki tajkun da bi se proveo subotom navecer, zaboga, moze sebi zaraditi bar jednom da izadje sedmicno, i kvalitet veze ne zavisi od kolicine novca na racunu ili dzepu, kad se ljudi vole, snadju se vremenom, tako da mislim da su pare njamanji problem...
Na vrh Go down
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

Pokupiti otpatke ili ostati casno sam Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pokupiti otpatke ili ostati casno sam   Pokupiti otpatke ili ostati casno sam Icon_minitimeFri May 23, 2008 11:37 pm

a ne ne ne ne ne! nikada, ali nikada ne treba ni da pomislis da budes sa otpatkom! pa toliko devojaka ima, nije ta jedna jedina! sto barbara rece, sutra vec mozda naleti ta nova, mozda jos veceras. nikad ne znamo sta nosi dan a sta noc. glavu gore i sve ce biti ok!
a da sam musko iz ove price, ovu sponzorusicu bih navukla i kresnula je par puta pre nego sto joj ostavim pecat od moje noge na njenom dupetu Wink
Na vrh Go down
francuz
Navikao se
Navikao se
francuz


Broj komentara : 131
Age : 43
Lokacija : in the fast lane
Registration date : 2008-04-22

Pokupiti otpatke ili ostati casno sam Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pokupiti otpatke ili ostati casno sam   Pokupiti otpatke ili ostati casno sam Icon_minitimeSat May 24, 2008 10:22 am

Muskarac treba da se posveti poslu i karijeri... do 40. da ima ili uzasno dobro placen posao ili vlastiti biznis... tada nadje neku od 20. koja fantasticno izgleda i koja ce mu roditi djecu... u narednih 10 godina ce ona njega svakako ostaviti, a do 60. godine finansijski dobro potkovanu djecu nabiti nogom iz kuce i do kraja zivota mozes uzivati u miru i rahatluku... Very Happy
Na vrh Go down
evropljanin
Aktivan clan
Aktivan clan
evropljanin


Broj komentara : 258
Lokacija : Europe
Registration date : 2008-05-11

Pokupiti otpatke ili ostati casno sam Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pokupiti otpatke ili ostati casno sam   Pokupiti otpatke ili ostati casno sam Icon_minitimeMon May 26, 2008 9:55 am

Eh vidis zavisi sve od muskarca, nisu svi muskarci isti sto se mene licno tice ja ne zurim sa zenidbom imam jos vremena za takve stvari , pa ako se u principu desi tako nesto desice se a da se zenim posto poto sa bilo kim nikad u zivotu .Radije cu da pravim vanbracnu decu i da uzivam haha Cool
Na vrh Go down
Sponsored content





Pokupiti otpatke ili ostati casno sam Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pokupiti otpatke ili ostati casno sam   Pokupiti otpatke ili ostati casno sam Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Pokupiti otpatke ili ostati casno sam
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Da li bi mogli ostati sa nekim u vezi koga vise ne volite???

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
SVASTA NESTO ! :: ARHIVA :: Arhiva tema-
Idi na: