SVASTA NESTO !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum dobre zabave, besplatan download MP3 muzike, igranja a najvise druzenja. Ex YU druzina vas ceka!
 
HomePortailLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Da li bi mogli ostati sa nekim u vezi koga vise ne volite???

Go down 
4 posters
AutorPoruka
Gost
Gost
Anonymous



Da li bi mogli ostati sa nekim u vezi koga vise ne volite??? Empty
KomentarNaslov komentara: Da li bi mogli ostati sa nekim u vezi koga vise ne volite???   Da li bi mogli ostati sa nekim u vezi koga vise ne volite??? Icon_minitimeMon Jun 02, 2008 11:24 am

Eh ovo mi je pitanje nadoslo citajuci par foruma i slusajuci price i razloge za ostanak u vezi sa nekim koga ne volite.

Ima slucajeva gdje su ljudi dugo skupa i onda sve to predje u naviku. Jedno prestane da voli ili shvati da tu osobu vec dugo ne voli ili je nikada nije ni volio/elja.

I onda kazu:

- iz navike
- sazaljenja
- zbog roditelja
- zbog toga jer je osoba fina i bolju ne mogu naci
- strah od samoce
- korist (u najgorem slucaju)
- ... i bla bla bla

Meni to nikako nije jasno. Ja ne bih mogla biti sa nekim koga ne volim pa makar se svijet naopacke okrenuo.
Na vrh Go down
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

Da li bi mogli ostati sa nekim u vezi koga vise ne volite??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li bi mogli ostati sa nekim u vezi koga vise ne volite???   Da li bi mogli ostati sa nekim u vezi koga vise ne volite??? Icon_minitimeMon Jun 02, 2008 11:39 am

Sto se mene licno tice u zivotu nisam bila sa nekim iz koristi, istraha od samoce ili zbog njegpvih roditelja i sta ti ja znam ... uvek sam bila sa nekim jer se meni i samo meni svidjao, jer sam ga volela, jer je imao nesto sto mene privlaci ... A kad je ljubav prestala zavrsilo se sve i nikad nisam ponovo bila sa tom osobom .. kad prestane ljubav sve prestaje i nema sta da budem sa njim jer imam koristi, ili zbog nekoga ili zbog necega ... tako je kod mene ... uh jesam se sva zapetljala ...
Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
Srculence
Navikao se
Navikao se
Srculence


Broj komentara : 111
Registration date : 2008-05-12

Da li bi mogli ostati sa nekim u vezi koga vise ne volite??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li bi mogli ostati sa nekim u vezi koga vise ne volite???   Da li bi mogli ostati sa nekim u vezi koga vise ne volite??? Icon_minitimeTue Jun 03, 2008 3:51 pm

Ne bih mogla jer ne vidim svrhu takvim stvarima scratch
Na vrh Go down
barbara
Stara garda
Stara garda
barbara


Broj komentara : 2080
Age : 35
Lokacija : ma mahala...
Registration date : 2008-03-05

Da li bi mogli ostati sa nekim u vezi koga vise ne volite??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li bi mogli ostati sa nekim u vezi koga vise ne volite???   Da li bi mogli ostati sa nekim u vezi koga vise ne volite??? Icon_minitimeTue Jun 03, 2008 8:03 pm

hm... cisto sumnjam, jer ja ili volim bas, ili ne volim nikako, a sad kako je to u dugim vezama kad se ljudi naviknu jedni na druge i prodju svasta skupa, to ne znam...ali ipak mislim da nema smisla ostati s nekim koga ne volimo, jer to nece i ne moze usreciti ni tu drugu osobu...
Na vrh Go down
drvoseca
Pocetnik
Pocetnik
drvoseca


Broj komentara : 42
Registration date : 2008-05-12

Da li bi mogli ostati sa nekim u vezi koga vise ne volite??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li bi mogli ostati sa nekim u vezi koga vise ne volite???   Da li bi mogli ostati sa nekim u vezi koga vise ne volite??? Icon_minitimeWed Jun 04, 2008 11:16 am

Ma ne mora da ostane veza ali moze po koji sex da padne Cool
Na vrh Go down
Sponsored content





Da li bi mogli ostati sa nekim u vezi koga vise ne volite??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li bi mogli ostati sa nekim u vezi koga vise ne volite???   Da li bi mogli ostati sa nekim u vezi koga vise ne volite??? Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Da li bi mogli ostati sa nekim u vezi koga vise ne volite???
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Pokupiti otpatke ili ostati casno sam
» Jeste se sexali sa nekim sa foruma?
» sta vam je najbitnije u vezi?
» Da li sex u dugoj vezi dosadi???
» SKANDALI (sa 5 ili vise zvezdica)!!!

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
SVASTA NESTO ! :: ARHIVA :: Arhiva tema-
Idi na: