SVASTA NESTO !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum dobre zabave, besplatan download MP3 muzike, igranja a najvise druzenja. Ex YU druzina vas ceka!
 
HomePortailLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Muskarci koji nece da se zene !?!?!?!

Go down 
+2
KONAN
drvoseca
6 posters
AutorPoruka
Gost
Gost
Anonymous



Muskarci koji nece da se zene !?!?!?! Empty
KomentarNaslov komentara: Muskarci koji nece da se zene !?!?!?!   Muskarci koji nece da se zene !?!?!?! Icon_minitimeWed Jun 04, 2008 10:57 am

Naletih na ovu temu na jednom forumu, pa reko da vidimo sta vi mislite o ovoj pojavi.
Citat :
Npr. vec neko vreme smo u vezi, meni je lepo vidim nas zajedno i za neku godinu, a on govori da se ne bi zenio?

Zasto je to tako? Zbog cega ljudi bjeze od necega sto je prirodnom i normalno?

I da se razumijemo, ovjde se radi o muskarcima koji su u duzim vezama u kojima bi normalan i prirodan slijed bio da stupe u brak sa "voljenom" osobom, ukoliko je ona zaista ta "voljena".
Na vrh Go down
Gost
Gost
Anonymous



Muskarci koji nece da se zene !?!?!?! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Muskarci koji nece da se zene !?!?!?!   Muskarci koji nece da se zene !?!?!?! Icon_minitimeWed Jun 04, 2008 11:01 am

Evo citam dalje i djevojka objasnjava, odnosno pita;

Citat :
zanima me koja je poenta, biti sa njim, ako on nece i ne planira da se zeni?

I dobija jedan dosta realan odgovor, kako i ja u sustini razmisljam. Ovo je ja mislim sustina problema ako muskarac uprkos tome sto je u dugoj vezi ne razmislja o zenidbi i od samog pomena na djecu sa tom osobom dobije osip affraid

Citat :
Ako si sa njim, znaci da Ti je lepo? U prezentu. Ali, on ne zeli da ulazi u brak? Ako jedno od vas ne promeni misljenje, u futuru je raskid neminovan. Ili jednostrana zrtva. Ovo ne preporucujem, jer smatram da ne treba biti sa nekim po svaku cenu. Objasnicu.

Nije samo stvar u tome sto on nece da potpise papir, problem ima siru dimenziju...
Prvo, postavlja se pitanje zasto ne zeli, odnosno da li zato sto je nacelno protiv ideje braka, ili zajednickog zivota uopste? Ili ne zeli sa Tobom? Vidi, znam par primera, i muskaraca i zena, koji su tako govorili dok nisu sreli neke nove osobe, i u roku od par meseci se nasli pred oltarom.
Drugo, ako Ti zelis da postanes majka, a on bezi od obaveza, vodi racuna da ne ostanes uskracena u tom smislu.
Licno, nikada ne bih mogla da razmisljam o buducnosti sa nekim ko ne zeli porodicu. Mogu da budem sa njim, ako nam je lepo, dok je lepo, ali mi ne pada na pamet da provedem ostatak svog zivota u nadanju da ce promeniti misljenje. Ne treba praviti kompromise sa bilo cim sto ti predstavlja smisao zivota.

A skoro sam sigurna da je problem u boldiranom Suspect


blondy: komentar modifikovan dana: Thu Jun 05, 2008 11:15 am; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
drvoseca
Pocetnik
Pocetnik
drvoseca


Broj komentara : 42
Registration date : 2008-05-12

Muskarci koji nece da se zene !?!?!?! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Muskarci koji nece da se zene !?!?!?!   Muskarci koji nece da se zene !?!?!?! Icon_minitimeWed Jun 04, 2008 11:15 am

Pa nisu svi muskarci isti, jednostavno danas je vreme takvo da ljudima vise i nije stalo do braka. Ko mene moze da natera da se ozenim ako ja to necu, mozda ja ne zelim da imam taj famozni opstinski papir. Pih jaka stvar papir , sto ako sam u vezi sa nekim toliko dugo moram posto poto da se ozenim . Ne moram i to ne znaci da sad ako si sa nekim i 10 godina moras da se zenis, mozda jednostavno covek ne zeli brak,lepo mu je tako kako jeste. A ima tu jos stvari koje prate sve te situacije a to je najpre stabilnost sto materijalna sto svakakva. Eto nadam se da sam bar malo pojasnio.
Na vrh Go down
Gost
Gost
Anonymous



Muskarci koji nece da se zene !?!?!?! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Muskarci koji nece da se zene !?!?!?!   Muskarci koji nece da se zene !?!?!?! Icon_minitimeThu Jun 05, 2008 11:17 am

Pa vidi, sta ja imam biti s nekim 10 godina ako sa tom osobom ne planiram provesti ostatak zivota. To je za mene besmisleno. Cemu onda sve to???
Na vrh Go down
Gost
Gost
Anonymous



Muskarci koji nece da se zene !?!?!?! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Muskarci koji nece da se zene !?!?!?!   Muskarci koji nece da se zene !?!?!?! Icon_minitimeThu Jun 05, 2008 2:55 pm

Evo jos jedno istrazivanje kada je ova tema u pitanju;

Citat :
Zašto muškarci ne vole brak

Neženji Carlu Weismanu je dosadilo što ga klasificiraju kao plejboja, gubitnika ili onog koji se plaši vezivanja te je odlučio saznati zašto se on i ogroman broj muškaraca ustručavaju ući u bračnu zajednicu .

Četrdesetdevetogodišnji Weisman je istraživanjem obuhvatio 1.533 heteroseksualca kako bi pomogao ženama da shvate zašto neki pametni, uspješni muškarci odlučuju ostati neženje, i kako bi doživotnim neženjama razjasnio zašto su i dalje vječito sami na zabavama.

Zaključio je da se većina muškaraca ne plaši braka nego ima strah od lošeg braka.

[b]"Muškarce deset puta više plaši mogućnost da bi mogli oženiti pogrešnu osobu nego opcija da se nikad ne ožene", izjavio je Weisman za Reuters.[/b]

"Ovo je prva generacija ljudi koji su odrasli sa iskustvom loših razvoda. Ljudi pretpostavljaju da nešto nije u redu ukoliko se ne oženiš ali ovi muškarci su napravili drugačiji izbor i nisu se predali društvenim pritiscima", dodao je ovaj neženja.

Knjiga pod nazivom "So Why Have You Never Been Married? – Ten Insights into Why He Hasn`t Wed" izlazi u vrijeme sve prisutnijeg trenda u kojem mnogi muškarci ostaju neženje, a manje je socijalnih ili religijskih pritisaka na muškarce i žene da stupe u bračne zajednice.

Weisman je rekao da su američki statistički podaci pokazali da je u 1980. godini oko šest procenata muškaraca u ranim četrdesetim odbilo oženiti se, ali je ovaj broj narastao do 17%.

Weisman je izjavio da je online anketa pokazala da postoje tri grupe neženja, oko osam procenata ispitanika nikad ne bi stupili u brak, 62% njih žele se vjenčati, od kojih polovina ne pristaje na manje od savršene partnerice i savršenog braka. Ukupno 30% ih je neodlučnih po ovom pitanju.

Četiri od deset muškaraca ne žele imati djecu, dok tri od deset žele postati očevi. Preostali su neodlučni.

Dok su 72% ispitanika izjavili da se ne boje braka, polovina njih tvrdi da ih najviše plaši mogućnost vjenčanja sa pogrešnom osobom.

Weisman je toko istraživanja saznao da finansije igraju veliku ulogu u muškarčevom strahu od obaveza.

Dodao je da su rezultati ankete oborili pretpostavku da su neženje nesretni muškarci.

"Iznenađujuće je bilo otkriti kako su mnogi pronašli zadovoljstvo u samačkom životu; živote su ispunili karijerom, prijateljima i ambicijama. Nisu baš hodali naokolo i kukali po cijele dane što nisu oženjeni", zaključio je Carl Weisman, a prenosi Reuters.


Sa - x

Dakle sve cesca pojava. Sto bi za koju godino se moglo pokazati i kao normalno.
Na vrh Go down
KONAN
Navikao se
Navikao se
KONAN


Broj komentara : 110
Registration date : 2008-03-05

Muskarci koji nece da se zene !?!?!?! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Muskarci koji nece da se zene !?!?!?!   Muskarci koji nece da se zene !?!?!?! Icon_minitimeThu Jun 05, 2008 3:08 pm

mislim da je rijec "spreman" kljucna a ko nije jos onda jednostavno nije P.S. kazu da je idealno da je muskarac stariji od zene 6g jer se valjda onda nadju na istoj "talasnoj" duzini svadba
Na vrh Go down
Gost
Gost
Anonymous



Muskarci koji nece da se zene !?!?!?! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Muskarci koji nece da se zene !?!?!?!   Muskarci koji nece da se zene !?!?!?! Icon_minitimeThu Jun 05, 2008 3:14 pm

KONAN (citat):
mislim da je rijec "spreman" kljucna a ko nije jos onda jednostavno nije P.S. kazu da je idealno da je muskarac stariji od zene 6g jer se valjda onda nadju na istoj "talasnoj" duzini svadba

Pa da kazu Rolling Eyes jer obicno hoda s jednom po pet, sedam ili deset godina koja je malte ne njegova vrsnjakinja i onda se nadje sa nekom 6 godina mladjom na talasnoj duzini. Taman njemu 28-30 a njoj 21-23, ma divota Rolling Eyes

Muski sovinizam :gl.zid:

BTW, sta znaci za vas uopste spreman Rolling Eyes
Na vrh Go down
barbara
Stara garda
Stara garda
barbara


Broj komentara : 2080
Age : 35
Lokacija : ma mahala...
Registration date : 2008-03-05

Muskarci koji nece da se zene !?!?!?! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Muskarci koji nece da se zene !?!?!?!   Muskarci koji nece da se zene !?!?!?! Icon_minitimeThu Jun 05, 2008 6:55 pm

danas je puno i zena koje ne smatraju brak potrebnim cinom...
a sto ljudi generalno nece da se zeno, eto konkretno muskarci, ili i zene svejedno-mislim da je najveci problem, sto danas ljudima nista nije sveto Neutral
od poljupca Very Happy , sexa, a o braku da i ne pricam, sve je to vecini postalo bezveze, nista posebno, i ono to je samo papir , nije samo papir :udar: Embarassed to je ponajmanje...
to je jos jedna prekretnica u zivotu, kao upis u skolu, na fax, prvi posao , stalno zaposlenje, prva ozbiljna veza, pa dodje na red i brak kao jedna od najvecih prekretnica,svetinja, pa zaboga sto je toliko strasno i sta tome fali, i sto to danas niko ne ferma, vec je svima samo papir, muka mi je od te izlizane recenice...
ja znam teska je situcija, nema se para, tesko ih je zaraditi, ali postoji rjesenje i kompromis za sve... i to hodanje po sto godina, nidje veze...
ma komlikovani su ljudi danas, nisu svi, ali dosta ih jeste....
Na vrh Go down
Gost
Gost
Anonymous



Muskarci koji nece da se zene !?!?!?! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Muskarci koji nece da se zene !?!?!?!   Muskarci koji nece da se zene !?!?!?! Icon_minitimeFri Jun 06, 2008 10:36 am

@barbara slazem se s tobom od a do ž u ovom postu. Recenice tipa:

- ma to je samo papir

- lijepo nam je i ovako, sta nam to fali

- ma bjezi tamo, djeca affraid majmuni (kao sto jedna osoba zna cesto da izgovori Rolling Eyes)

- nema se, los standard, lose se zivi, nemam sebi kamo li djetetu i zeni

- necu pod kiriju, necu da radim kao ovo ili ono, hocu da budem direktor

- hocu sve da u zivotu postignem pa cu onda da se zenim

- nisam jos spreman ili spremna (a sa nekim je u vezi sto godina Rolling Eyes )

- i tako u nedogled...

Samo da mi je jedan odgovor dobiti. Sve mi jje donekle jasno. Ali ako imas krov nad glavom, rijesen finansijski problem, osobu koju tvrdis da volis i za koju tvrdis da samo s njom zelis provesti zivot i s kojom si godinama onda

Sta to znaci biti spreman?????
Na vrh Go down
KONAN
Navikao se
Navikao se
KONAN


Broj komentara : 110
Registration date : 2008-03-05

Muskarci koji nece da se zene !?!?!?! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Muskarci koji nece da se zene !?!?!?!   Muskarci koji nece da se zene !?!?!?! Icon_minitimeSat Jun 07, 2008 10:40 am

blondy (citat):
@barbara slazem se s tobom od a do ž u ovom postu. Recenice tipa:

- ma to je samo papir

- lijepo nam je i ovako, sta nam to fali

- ma bjezi tamo, djeca affraid majmuni (kao sto jedna osoba zna cesto da izgovori Rolling Eyes)

- nema se, los standard, lose se zivi, nemam sebi kamo li djetetu i zeni

- necu pod kiriju, necu da radim kao ovo ili ono, hocu da budem direktor

- hocu sve da u zivotu postignem pa cu onda da se zenim

- nisam jos spreman ili spremna (a sa nekim je u vezi sto godina Rolling Eyes )

- i tako u nedogled...

Samo da mi je jedan odgovor dobiti. Sve mi jje donekle jasno. Ali ako imas krov nad glavom, rijesen finansijski problem, osobu koju tvrdis da volis i za koju tvrdis da samo s njom zelis provesti zivot i s kojom si godinama onda

Sta to znaci biti spreman?????

pa kad si spreman love:)
Na vrh Go down
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

Muskarci koji nece da se zene !?!?!?! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Muskarci koji nece da se zene !?!?!?!   Muskarci koji nece da se zene !?!?!?! Icon_minitimeSat Jun 07, 2008 1:17 pm

biti spreman znaci u prenesenom smislu da nije spreman na brak sa tobom jer ga zbog ovog ili onog ili pitaj boga cega nerviras i on nije siguran da to moze tolerisati citav zivot. ne kazem da je ta osobina koju on ne voli losa, mozda je dobra ali eto njemu mozda ne odgovara sto mu neko zvoca jer stalno gleda fudbal, cese jaja dok jede ili prdi za doruckom, nebitno... dakle, kada njemu posle pet godina veze na pamet ne pada da se zeni jer nije spreman, posalji ga u tri lepe picke materine jer ne zelis da gubis vreme sa tipom koji ti se kune na vecnu ljubav a vec kroz mesec ce ozeniti neku slepicu koja nema svoje ja.
Na vrh Go down
Gost
Gost
Anonymous



Muskarci koji nece da se zene !?!?!?! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Muskarci koji nece da se zene !?!?!?!   Muskarci koji nece da se zene !?!?!?! Icon_minitimeTue Jun 10, 2008 10:59 am

milica cobanica (citat):
biti spreman znaci u prenesenom smislu da nije spreman na brak sa tobom jer ga zbog ovog ili onog ili pitaj boga cega nerviras i on nije siguran da to moze tolerisati citav zivot. ne kazem da je ta osobina koju on ne voli losa, mozda je dobra ali eto njemu mozda ne odgovara sto mu neko zvoca jer stalno gleda fudbal, cese jaja dok jede ili prdi za doruckom, nebitno... dakle, kada njemu posle pet godina veze na pamet ne pada da se zeni jer nije spreman, posalji ga u tri lepe picke materine jer ne zelis da gubis vreme sa tipom koji ti se kune na vecnu ljubav a vec kroz mesec ce ozeniti neku slepicu koja nema svoje ja.

love:) love:) love:)
Na vrh Go down
Gost
Gost
Anonymous



Muskarci koji nece da se zene !?!?!?! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Muskarci koji nece da se zene !?!?!?!   Muskarci koji nece da se zene !?!?!?! Icon_minitimeThu Jun 12, 2008 4:01 pm



Nemam vise sta reci osim ove pjesme lock
Na vrh Go down
magicna
Navikao se
Navikao se
magicna


Broj komentara : 79
Lokacija : sarajewo
Registration date : 2008-03-13

Muskarci koji nece da se zene !?!?!?! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Muskarci koji nece da se zene !?!?!?!   Muskarci koji nece da se zene !?!?!?! Icon_minitimeSat Jun 14, 2008 4:48 pm

blondy (citat):
KONAN (citat):
mislim da je rijec "spreman" kljucna a ko nije jos onda jednostavno nije P.S. kazu da je idealno da je muskarac stariji od zene 6g jer se valjda onda nadju na istoj "talasnoj" duzini svadba

Pa da kazu Rolling Eyes jer obicno hoda s jednom po pet, sedam ili deset godina koja je malte ne njegova vrsnjakinja i onda se nadje sa nekom 6 godina mladjom na talasnoj duzini. Taman njemu 28-30 a njoj 21-23, ma divota Rolling Eyes

Muski sovinizam :gl.zid:

BTW, sta znaci za vas uopste spreman Rolling Eyes

pa spreman je onda kada mu dosadi da hoda, kada mu dosadi djevojka, kada ima skoro sve uslove i godine za brak Twisted Evil i ono najvaznije kada upozna neku koja ga opcini tj. smunta da se vjencaju haha
Na vrh Go down
jabukica
Navikao se
Navikao se
jabukica


Broj komentara : 135
Registration date : 2008-08-14

Muskarci koji nece da se zene !?!?!?! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Muskarci koji nece da se zene !?!?!?!   Muskarci koji nece da se zene !?!?!?! Icon_minitimeThu Aug 14, 2008 12:51 pm

Muskarac kad oseti da je spreman za vezeivanje samo za jednu osobu on se tad i zeni i naravno da se nikad nece ozeniti ako ga neko pritiska , vuce za rukav to ga samo odbija jos vise . Znaci muskarci kad osete da je vreme to i rade.
Na vrh Go down
Sponsored content





Muskarci koji nece da se zene !?!?!?! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Muskarci koji nece da se zene !?!?!?!   Muskarci koji nece da se zene !?!?!?! Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Muskarci koji nece da se zene !?!?!?!
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Naj zene svijeta!!!
» hemijska analiza zene.
» Ah ti muskarci :-)
» muntanje i muskarci.
» Zasto muskarci toliko lazu???

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
SVASTA NESTO ! :: ARHIVA :: Arhiva tema-
Idi na: