SVASTA NESTO !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum dobre zabave, besplatan download MP3 muzike, igranja a najvise druzenja. Ex YU druzina vas ceka!
 
HomePortailLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Zasto muskarci toliko lazu???

Go down 
+7
nena
KONAN
bg_girl
milica cobanica
magicna
dex_am
elan
11 posters
AutorPoruka
Gost
Gost
Anonymous



Zasto muskarci toliko lazu??? Empty
KomentarNaslov komentara: Zasto muskarci toliko lazu???   Zasto muskarci toliko lazu??? Icon_minitimeWed Apr 09, 2008 1:26 pm

Muskarci lazu oko banalnih stvari, uglavnom su to sitne lazi. Ja smatram da sve krece od sitnih lazi u pocetku i onda prerasta u nesto vise. Ne mora znaciti ali uglavnom je tako. Sta vi mislite zbog cega to rade?

Recimo meni moj dragi kaze da je zaboravio mobitel pa mi se nije javio kada sam ga zvala. A recimo ja ga ni ne pitam zasto se nije javio, nego mu samo kazem zvala sam te a on ko iz topa da ga je zaboravio Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Ili recimo nije znao da ce sa prijateljem otici na bazen a ima kupace gace u torbi Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Jesu li oni svjesni koliko su njihove lazi besmislene???

Ne kazem da zene ne lazu ali mi kada lazemo, lazemo sa stilom Cool
Na vrh Go down
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

Zasto muskarci toliko lazu??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zasto muskarci toliko lazu???   Zasto muskarci toliko lazu??? Icon_minitimeWed Apr 09, 2008 1:40 pm

haha jes vala sa stilom .. a muskarcima je to urodjena mana da lazu ... eto pitaj dexa .. on laze svaki dan ... :whistling:
Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
Gost
Gost
Anonymous



Zasto muskarci toliko lazu??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zasto muskarci toliko lazu???   Zasto muskarci toliko lazu??? Icon_minitimeWed Apr 09, 2008 2:07 pm

elan (citat):
a muskarcima je to urodjena mana da lazu ...

Aha, pa dobro kako nasa draga Seka Aleksic kaze:

"Iskoristi moje mane, sutra pricaj na sve strane..."

Dakako da treba pricati koji su to lazovi Evil or Very Mad

Ne znam ali mene takva laz vrijedja, ne samo zato jer mi je stalo do njega a on me laze, nego na taj nacin vrijedja moju inteligenciju. Dobivam utisak da me smatra glupom. Jer takve lazi moze progutati samo glupa osoba a nikako pametna.
Na vrh Go down
dex_am
Prelazi u legendu Urote
Prelazi u legendu Urote
dex_am


Broj komentara : 1254
Age : 47
Lokacija : all around
Registration date : 2008-03-05

Zasto muskarci toliko lazu??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zasto muskarci toliko lazu???   Zasto muskarci toliko lazu??? Icon_minitimeWed Apr 09, 2008 2:30 pm

elan (citat):
haha jes vala sa stilom .. a muskarcima je to urodjena mana da lazu ... eto pitaj dexa .. on laze svaki dan ... :whistling:

ha ha ha, upravo tako... pitaj mene Wink
Na vrh Go down
magicna
Navikao se
Navikao se
magicna


Broj komentara : 79
Lokacija : sarajewo
Registration date : 2008-03-13

Zasto muskarci toliko lazu??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zasto muskarci toliko lazu???   Zasto muskarci toliko lazu??? Icon_minitimeWed Apr 09, 2008 2:37 pm

ja mislim da ti laze zato sto se plasi tvoje reakcije ili mu je peglativno da ti objasnjava Istinu pa slaze nabrzaka, konta neces ga skontati dance
u svakom slucaju ga opomeni...pa mozda nekada prestane sa tim Twisted Evil
Na vrh Go down
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

Zasto muskarci toliko lazu??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zasto muskarci toliko lazu???   Zasto muskarci toliko lazu??? Icon_minitimeWed Apr 09, 2008 3:27 pm

cinjenice :
1. odrasla osoba slaze u proseku 200 puta dnevno
2. zene lazu vise od muskaraca svidelo se to nama ili ne
3. zene vise lazu voljene osobe a muskarci vise lazu poslovne partnere ili kolege u firmi
4. zene lazu uverljivije od muskaraca pa je njih lakse provaliti
5. muskarci lazu voljene osobe da ih ne bi povredili a zene da bi sebe opravdale

i na kraju

"100 puta izgovorena laz je istina" dr gebels
Na vrh Go down
Gost
Gost
Anonymous



Zasto muskarci toliko lazu??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zasto muskarci toliko lazu???   Zasto muskarci toliko lazu??? Icon_minitimeWed Apr 09, 2008 4:37 pm

magicna (citat):
ja mislim da ti laze zato sto se plasi tvoje reakcije ili mu je peglativno da ti objasnjava Istinu pa slaze nabrzaka, konta neces ga skontati dance
u svakom slucaju ga opomeni...pa mozda nekada prestane sa tim Twisted Evil

confused pa mislim da je to za jednu vezu porazavajuce ako ce on meni lagati jer me se plasi. A zaista nisam cura koje se momak treba plasiti pale
Na vrh Go down
bg_girl
Legenda UROTE
Legenda UROTE
bg_girl


Broj komentara : 1875
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-04

Zasto muskarci toliko lazu??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zasto muskarci toliko lazu???   Zasto muskarci toliko lazu??? Icon_minitimeWed Apr 09, 2008 10:32 pm

Lazu zato sto su muskarci lol!
Na vrh Go down
KONAN
Navikao se
Navikao se
KONAN


Broj komentara : 110
Registration date : 2008-03-05

Zasto muskarci toliko lazu??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zasto muskarci toliko lazu???   Zasto muskarci toliko lazu??? Icon_minitimeThu Apr 10, 2008 8:38 am

vjerovatno zato sto su vidjeli da i zene lazu odnosno da mu djevojka laze pa onda i on malo icon_devil
Na vrh Go down
Gost
Gost
Anonymous



Zasto muskarci toliko lazu??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zasto muskarci toliko lazu???   Zasto muskarci toliko lazu??? Icon_minitimeThu Apr 10, 2008 10:32 am

@KONAN ja mislim da to nije ama bas nikakvo rjesenje. Ako misli da ga lazem neka me otvoreno pita ili pak provjeri ali ja znam da ne lazem. I ja sam htjela da pocnem njega da lazem jer sam vidjela da me lik pravi budalom otvoreno ali nebitno, medjutim ja necu sebi to da dozvolim. Ne treba mi veza u kojoj cu se igrati macke i misa i taktizirati. Ako cemo igrati igrajmo posteno do kraja, ali BUKVALNO DO KRAJA. Kao insistira on na nekoj iskrenosti i kao ne voli lagati, naravno sviju osim mene sto je ocito. Ja ne vidim razlog zbog cega me laze, ocito lijeci svoje komplekse Rolling Eyes
Na vrh Go down
nena
Aktivan clan
Aktivan clan
nena


Broj komentara : 447
Age : 49
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-04

Zasto muskarci toliko lazu??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zasto muskarci toliko lazu???   Zasto muskarci toliko lazu??? Icon_minitimeThu Apr 10, 2008 11:25 am

mene moj muskarac ne laze icon_ha-ha

ma love:) i sve probleme cete resiti
Na vrh Go down
dex_am
Prelazi u legendu Urote
Prelazi u legendu Urote
dex_am


Broj komentara : 1254
Age : 47
Lokacija : all around
Registration date : 2008-03-05

Zasto muskarci toliko lazu??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zasto muskarci toliko lazu???   Zasto muskarci toliko lazu??? Icon_minitimeThu Apr 10, 2008 11:26 am

Muškarci lažu...... aaaaaaaaaaaaa.... prvi put cujem za to....


ja mislio samo žene lažu.... haha haha haha haha
Na vrh Go down
Gost
Gost
Anonymous



Zasto muskarci toliko lazu??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zasto muskarci toliko lazu???   Zasto muskarci toliko lazu??? Icon_minitimeThu Apr 10, 2008 11:34 am

dex_am (citat):
Muškarci lažu...... aaaaaaaaaaaaa.... prvi put cujem za to....


ja mislio samo žene lažu.... haha haha haha haha

Ma jooooooooook, gdje bi vi, vi ne lazete nego vi samo izbjegavate da govorite istinu i vama je samo sve bitnije od djevojke/zene.

- sport
- jarani
- auta
- kvar na jaranovom ili komsijinom autu
- kucni ljubimac i vas i komsijin
- tv umalo da zaboravim i PS nije bitno koji 1, 2 ili 3
- naravno eto i to umalo da zaboravim svaka ofajla koja ulicom prodje
- itd.

Da ne nabrajam dzaba jer vi to bolje znate Rolling Eyes
Na vrh Go down
dex_am
Prelazi u legendu Urote
Prelazi u legendu Urote
dex_am


Broj komentara : 1254
Age : 47
Lokacija : all around
Registration date : 2008-03-05

Zasto muskarci toliko lazu??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zasto muskarci toliko lazu???   Zasto muskarci toliko lazu??? Icon_minitimeThu Apr 10, 2008 11:39 am

sport - ne gledam, samo skijanje i nekada formule

ma kakvi jarani - žene samo žene

auta - jebi ga, što jeste jeste, jel ti možeš da ideš 100km/h za 6 sekundi

ma ne bi rovio po motoru nema šanse

ma kome još treba kucni ljubimac

tv - ma više manje

pa ako je dobra - onda to treba popratiti

nisu neki argumenti bojim se... king
Na vrh Go down
Gost
Gost
Anonymous



Zasto muskarci toliko lazu??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zasto muskarci toliko lazu???   Zasto muskarci toliko lazu??? Icon_minitimeThu Apr 10, 2008 11:40 am

@dex love:)
Na vrh Go down
dex_am
Prelazi u legendu Urote
Prelazi u legendu Urote
dex_am


Broj komentara : 1254
Age : 47
Lokacija : all around
Registration date : 2008-03-05

Zasto muskarci toliko lazu??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zasto muskarci toliko lazu???   Zasto muskarci toliko lazu??? Icon_minitimeThu Apr 10, 2008 11:43 am

Rolling Eyes Mad
Na vrh Go down
dex_am
Prelazi u legendu Urote
Prelazi u legendu Urote
dex_am


Broj komentara : 1254
Age : 47
Lokacija : all around
Registration date : 2008-03-05

Zasto muskarci toliko lazu??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zasto muskarci toliko lazu???   Zasto muskarci toliko lazu??? Icon_minitimeThu Apr 10, 2008 11:44 am

dex_am (citat):

pa ako je dobra - onda to treba popratiti


Zasto muskarci toliko lazu??? 080409085.6_mn

evo vidiš... Wink
Na vrh Go down
Gost
Gost
Anonymous



Zasto muskarci toliko lazu??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zasto muskarci toliko lazu???   Zasto muskarci toliko lazu??? Icon_minitimeThu Apr 10, 2008 11:50 am

Ccc sto ti je musko Rolling Eyes Kaze meni moja mama lijep:"Musko ti je ko cuko!"
Na vrh Go down
aseemic
Prelazi u legendu Urote
Prelazi u legendu Urote
aseemic


Broj komentara : 1273
Lokacija : Earth
Registration date : 2008-04-04

Zasto muskarci toliko lazu??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zasto muskarci toliko lazu???   Zasto muskarci toliko lazu??? Icon_minitimeWed Apr 30, 2008 7:27 pm

Ja nikad ne lazem! To je fuj...

Ja samo malo nashminkam istinu, da je svako prihvati, da se niko ne ljuti na fino dete... ili jednostavno kazem da je to moja privatna stvar. (tacka)


Twisted EvilTwisted Evil
Na vrh Go down
djula
Hyper-aktivan clan
Hyper-aktivan clan



Broj komentara : 562
Registration date : 2008-03-17

Zasto muskarci toliko lazu??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zasto muskarci toliko lazu???   Zasto muskarci toliko lazu??? Icon_minitimeWed Apr 30, 2008 8:47 pm

Fora je sto su muskarci naivni i oni kada lazu ne znaju da slazu, e to ja glavna fora-naivni, pa sta ces im alien
Na vrh Go down
Dajana
Prelazi u legendu Urote
Prelazi u legendu Urote
Dajana


Broj komentara : 902
Registration date : 2008-03-17

Zasto muskarci toliko lazu??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zasto muskarci toliko lazu???   Zasto muskarci toliko lazu??? Icon_minitimeSat May 03, 2008 1:40 pm

Muskarci lazu zato sto su tako stvoreni, znaci da budu lazovi a najveca mana im je sto u stvari ne znaju da lazu pa ih zene lako provale .
Na vrh Go down
drvoseca
Pocetnik
Pocetnik
drvoseca


Broj komentara : 42
Registration date : 2008-05-12

Zasto muskarci toliko lazu??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zasto muskarci toliko lazu???   Zasto muskarci toliko lazu??? Icon_minitimeWed Jun 04, 2008 11:25 am

A zene ne lazu ? Cool
Na vrh Go down
Gost
Gost
Anonymous



Zasto muskarci toliko lazu??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zasto muskarci toliko lazu???   Zasto muskarci toliko lazu??? Icon_minitimeThu Jun 05, 2008 11:19 am

Lazu i zene, samo sto one lazu sa razlogom. A muskarci obicno lazu i petljaju oko gluposti Rolling Eyes I onda normalno da cu pomisliti Bog sami zna sta mi jos radi iza ledja kada zbog banalija nekakvih petlja i laze.
Na vrh Go down
KONAN
Navikao se
Navikao se
KONAN


Broj komentara : 110
Registration date : 2008-03-05

Zasto muskarci toliko lazu??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zasto muskarci toliko lazu???   Zasto muskarci toliko lazu??? Icon_minitimeThu Jun 05, 2008 2:59 pm

lazu svi i musko i zensko i mlado i staro itd a lazu oko svega i bitnog i nebitnog to je tako
Na vrh Go down
Sponsored content





Zasto muskarci toliko lazu??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zasto muskarci toliko lazu???   Zasto muskarci toliko lazu??? Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Zasto muskarci toliko lazu???
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Zasto ste sami?
» Ah ti muskarci :-)
» koji vam je sport najbolji i zasto
» muntanje i muskarci.
» Muskarci koji nece da se zene !?!?!?!

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
SVASTA NESTO ! :: ARHIVA :: Arhiva tema-
Idi na: