SVASTA NESTO !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum dobre zabave, besplatan download MP3 muzike, igranja a najvise druzenja. Ex YU druzina vas ceka!
 
HomePortailLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Egzoticni kucni ljubimci

Go down 
3 posters
AutorPoruka
Dajana
Prelazi u legendu Urote
Prelazi u legendu Urote
Dajana


Broj komentara : 902
Registration date : 2008-03-17

Egzoticni kucni ljubimci Empty
KomentarNaslov komentara: Egzoticni kucni ljubimci   Egzoticni kucni ljubimci Icon_minitimeSun Apr 20, 2008 1:51 am

Oduvek sam zelela jednog, naravno nije mi se dalo da nabavim ovakvog ljubimca zbog ukucana. Sta biste vi voleli da imate a nemate? Ili mozda imate?

iguana

Egzoticni kucni ljubimci Iguana10
Na vrh Go down
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

Egzoticni kucni ljubimci Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Egzoticni kucni ljubimci   Egzoticni kucni ljubimci Icon_minitimeSun Apr 20, 2008 12:44 pm

evo ja bih volelal da imam
Egzoticni kucni ljubimci Bird29
Egzoticni kucni ljubimci NSCI1108
Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
barbara
Stara garda
Stara garda
barbara


Broj komentara : 2080
Age : 35
Lokacija : ma mahala...
Registration date : 2008-03-05

Egzoticni kucni ljubimci Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Egzoticni kucni ljubimci   Egzoticni kucni ljubimci Icon_minitimeTue May 20, 2008 7:26 pm

Very Happy ja bih voljela da imam koalu, ali ona ne spada u kucne ljubimce,ali je egzoticna Cool
ili mozda majmuna, samo sto nemam uslova Suspect a nekako me ne privlace bas te egzoticne zivuljke, jer nisu mi za mazenja nikako, npr. kako ces se maziti iguanu, nije to kao maca ili cuko Razz ili zmija ne daj boze, sto ce mi to, nista ne mogu s njom, niti je mozes izvesti, niti pusta ikakve zvuke, osim ssss,ljigava je,ali (lijepa na svoj nacin) nije mi to nesto bas.... scratch
Na vrh Go down
Sponsored content





Egzoticni kucni ljubimci Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Egzoticni kucni ljubimci   Egzoticni kucni ljubimci Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Egzoticni kucni ljubimci
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» kucni ljbimac...
» Svi ljubimci koje ste imali...

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
SVASTA NESTO ! :: ZIVOTINJSKI KUTAK :: Sve o zivotinjicama-
Idi na: