SVASTA NESTO !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum dobre zabave, besplatan download MP3 muzike, igranja a najvise druzenja. Ex YU druzina vas ceka!
 
HomePortailLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Svi ljubimci koje ste imali...

Go down 
+2
bg_girl
nocna_ptica
6 posters
AutorPoruka
nocna_ptica
Navikao se
Navikao se



Broj komentara : 147
Registration date : 2008-05-12

Svi ljubimci koje ste imali... Empty
KomentarNaslov komentara: Svi ljubimci koje ste imali...   Svi ljubimci koje ste imali... Icon_minitimeThu Jun 12, 2008 3:52 pm

Svi ljubimci koje ste imali...
Na vrh Go down
bg_girl
Legenda UROTE
Legenda UROTE
bg_girl


Broj komentara : 1875
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-04

Svi ljubimci koje ste imali... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Svi ljubimci koje ste imali...   Svi ljubimci koje ste imali... Icon_minitimeFri Jun 13, 2008 2:40 pm

imala sam samo 2 kanarinca i to je sve cak se i ne secam njihovih imena bila sam jako mala
Na vrh Go down
nena
Aktivan clan
Aktivan clan
nena


Broj komentara : 447
Age : 49
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-04

Svi ljubimci koje ste imali... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Svi ljubimci koje ste imali...   Svi ljubimci koje ste imali... Icon_minitimeFri Jun 13, 2008 2:57 pm

pa imala sam najlepseg crnog macora na svetu, zvao se Atanasije-Tasa.
Obozavala sam ga, ali i komsinica je istovremeno imala pit-bula za ljubimca koji je isto obozavao macke, tako da moj Tasa i nije dugo bio sa nama...

e onda sam dobila rota da bi prestala da se plasim kucica, on je divan, zove se Odo i ogroman je. Ja nikad nisam prestala da se plasim kucica pa je on ostao kod mog bivseg muza.

a jos uvek imam divnu rusku plavu macu, zove se Peki. On obozava mog tatu i samo spava kod njega u krilu i samo se sa njim mazi, mi ostali smo ubedjeni da je on tigar i ne prilazimo mu...
Na vrh Go down
evropljanin
Aktivan clan
Aktivan clan
evropljanin


Broj komentara : 258
Lokacija : Europe
Registration date : 2008-05-11

Svi ljubimci koje ste imali... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Svi ljubimci koje ste imali...   Svi ljubimci koje ste imali... Icon_minitimeWed Jun 18, 2008 12:26 pm

na zalost osim paukova nisam imao kucne ljubimce
Na vrh Go down
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

Svi ljubimci koje ste imali... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Svi ljubimci koje ste imali...   Svi ljubimci koje ste imali... Icon_minitimeMon Jun 23, 2008 3:56 pm

imala sam ribice, papigu micu i imala dva tigrasta kanarinca i sad imam macka cirka koji je prava beba i samo se mazi
Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
barbara
Stara garda
Stara garda
barbara


Broj komentara : 2080
Age : 35
Lokacija : ma mahala...
Registration date : 2008-03-05

Svi ljubimci koje ste imali... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Svi ljubimci koje ste imali...   Svi ljubimci koje ste imali... Icon_minitimeTue Jun 24, 2008 12:25 am

svi ljubimci koje sam imala su pokojni Laughing Cool nazalost...bile su to slucajnosti...i cudne okolnosti, za njih Cool ...
Na vrh Go down
Sponsored content





Svi ljubimci koje ste imali... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Svi ljubimci koje ste imali...   Svi ljubimci koje ste imali... Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Svi ljubimci koje ste imali...
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Egzoticni kucni ljubimci
» joga, vezbe koje svakom prijaju.
» Zlatibor mesto koje trebate posetiti

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
SVASTA NESTO ! :: ZIVOTINJSKI KUTAK :: Sve o zivotinjicama-
Idi na: