SVASTA NESTO !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum dobre zabave, besplatan download MP3 muzike, igranja a najvise druzenja. Ex YU druzina vas ceka!
 
HomePortailLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Ženama ne treba dug seks

Go down 
5 posters
AutorPoruka
dex_am
Prelazi u legendu Urote
Prelazi u legendu Urote
dex_am


Broj komentara : 1254
Age : 47
Lokacija : all around
Registration date : 2008-03-05

Ženama ne treba dug seks Empty
KomentarNaslov komentara: Ženama ne treba dug seks   Ženama ne treba dug seks Icon_minitimeThu Apr 03, 2008 11:07 am

Ženama ne treba dug seks

Moguće je da su muškarci sve shvatili pogrešno. Ne treba mnogo vremena da biste zadovoljili ženu u krevetu.

Anketa koju su sproveli seks terapeuti, a koja će biti objavljena u maju u jednom od magazina koji se bave ovom tematikom, pobija tvrdnje da je dugotrajnost ključ odličnog seksualnog života.

Ali ako vam zvuči kao dobra vijest, ne biste se trebali previše radovati. Ovo vrijeme koje se spominje ne uključuje predigru, a sam seks koji traje od jedne do dvije minute terapeuti označavaju kao "prekratak".

Istraživač Eric Corty kaže da se nadao kako će olakšati stvari onima koji vjeruju da je "bolje više dobrog" i "ako želiš zadovoljiti svoju partnericu, treba da seks traje zauvijek".

Primarno istraživanje, prenosi AP, pokazalo je da i muškarci i žene žele dužu predigru i sam odnos.

Dr. Irwin Goldstein iz Journal of Sexual Medicine, proveo je 2005. godine studiju na 1.500 parova i procijenio da seksualni odnos traje u prosjeku 7,3 minute (ženama su date štoperice).

"I starijim i mlađim muškarcima je teško značajnije produžiti seksualni odnos," kaže Marianne Brandon, psiholog i direktor Wellminds Wellbodies. "Toliko je mitova o tome šta drugi ljudi rade u toku svog seksualnog odnosa. Činjenica je, ipak, da seksualni životi drugih nisu toliko uzbudljivi kao što se misli."

Naučnici smatraju da će obznanjivanjem ove studije smanjiti pritisak koji parovi imaju zbog straha od nedovoljno dugog seksualnog odnosa.


dex_am: komentar modifikovan dana: Thu Apr 03, 2008 11:08 am; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
dex_am
Prelazi u legendu Urote
Prelazi u legendu Urote
dex_am


Broj komentara : 1254
Age : 47
Lokacija : all around
Registration date : 2008-03-05

Ženama ne treba dug seks Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ženama ne treba dug seks   Ženama ne treba dug seks Icon_minitimeThu Apr 03, 2008 11:07 am

Veličina je bitna, ha ha ha.... Very Happy
Na vrh Go down
Gost
Gost
Anonymous



Ženama ne treba dug seks Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ženama ne treba dug seks   Ženama ne treba dug seks Icon_minitimeThu Apr 03, 2008 11:26 am

Mislim studija je ama bas NIDJE VEZE Rolling Eyes

Citat :
"I starijim i mlađim muškarcima je teško značajnije produžiti seksualni odnos," kaže Marianne Brandon, psiholog i direktor Wellminds Wellbodies. "Toliko je mitova o tome šta drugi ljudi rade u toku svog seksualnog odnosa. Činjenica je, ipak, da seksualni životi drugih nisu toliko uzbudljivi kao što se misli."

Kako ko i kako kome. Ne znam samo gdje nadju ove primjerke da na njima istrazuju a na kraju krajeva ko ce se prijaviti da bude pokusni kunic i predmet nekakvog istrazivanja nego oni krajnje ocajni.
Na vrh Go down
dex_am
Prelazi u legendu Urote
Prelazi u legendu Urote
dex_am


Broj komentara : 1254
Age : 47
Lokacija : all around
Registration date : 2008-03-05

Ženama ne treba dug seks Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ženama ne treba dug seks   Ženama ne treba dug seks Icon_minitimeThu Apr 03, 2008 11:34 am

ohhhhh blondu ima jakooo dug sex izgleda Wink
Na vrh Go down
Gost
Gost
Anonymous



Ženama ne treba dug seks Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ženama ne treba dug seks   Ženama ne treba dug seks Icon_minitimeThu Apr 03, 2008 11:46 am

ishy pa treba realno govoriti :whistling: Ne kazem ja da je zaista prijeko potrebno da traje aman predugo ali iznositi ovakve stvari i to kao "naucno dokazano" Rolling Eyes Ni jedna zena nije ista tako da se nista ne moze generalizovati i primjenjivati kao globalno rjesenja. A kao eto muskarci u globalu imaju problema sa duzinom odnosa, mislim stvarno... Ako nije dugo...khm naravno da ce brzo biti gotov ali isto tako ako muskarac redovno upraznjava sex iz licnog iskustva znam da to moze i satima da se mjeri Embarassed Kod mene je bila stoperica icon_little_angel Ali opet to zavisi od osobe do osobe i naravno od para do para bravo
Na vrh Go down
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

Ženama ne treba dug seks Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ženama ne treba dug seks   Ženama ne treba dug seks Icon_minitimeThu Apr 03, 2008 11:47 am

ja opet mislim da nije sve ni u duzini ni u duzini ... nego u taktici ... Wink
Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
Gost
Gost
Anonymous



Ženama ne treba dug seks Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ženama ne treba dug seks   Ženama ne treba dug seks Icon_minitimeThu Apr 03, 2008 11:54 am

elan (citat):
ja opet mislim da nije sve ni u duzini ni u duzini ... nego u taktici ... Wink

Naravno da nije i ja se slazem ali ipak mislim da ne treba generalizovati. Sto se mene tice moze da traje i pet minuta jer meni je to sasvim dovoljno Very Happy ali isto tako znam da je prelijep kada traje i mnogo duze jer kako primjeniti Kama Sutru u par minuta Laughing A pogotovo kada je vodjenje ljubavi u pitanju pozeljno je da sto duze traje dok sex kao sex sto se mene tice moze biti quicky Razz jer kao sto kazes u pitanju je taktika Wink Medjutim ruzno je kada se procita kao eto globalno muskarci imaju problem sa ovim i onim, kako globalno gdje nadju te primjerke za globalno, mogu reci malo uvredljivo za muski rod a Boga mi i za zenski jer mi suosjecamo sa nasim muskarcima, zar ne Wink
Na vrh Go down
Gost
Gost
Anonymous



Ženama ne treba dug seks Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ženama ne treba dug seks   Ženama ne treba dug seks Icon_minitimeThu Apr 03, 2008 11:56 am

BTW mozda je ovo malo topic ali opet vec kad se spomenulo u ovom tekstu eto morala sam odreagovati a sto se samog naslova teme tice ja bih to kratko jasno rekla:

Kako kada i kako kome i zavisno od situacije i vremena Exclamation
Na vrh Go down
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

Ženama ne treba dug seks Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ženama ne treba dug seks   Ženama ne treba dug seks Icon_minitimeThu Apr 03, 2008 12:08 pm

ne kazem ja da treba da traje 2 ili 5 ili 10 minuta .. naravno da je pozeljno da traje sto duze moze ... ali opet mora da se napravi razlika izmedju sexa .. i vodjenja ljubavi ... kao duzina nije bitna .. nego taktika ... a inace recept za dug aj da kazem sex .. sto vise votke .. hehe .. pa da vidis koliko traje ... Cool
Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
dex_am
Prelazi u legendu Urote
Prelazi u legendu Urote
dex_am


Broj komentara : 1254
Age : 47
Lokacija : all around
Registration date : 2008-03-05

Ženama ne treba dug seks Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ženama ne treba dug seks   Ženama ne treba dug seks Icon_minitimeThu Apr 03, 2008 12:10 pm

he he he.... vidim ja ima dosta recepata... dajte još!?
Na vrh Go down
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

Ženama ne treba dug seks Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ženama ne treba dug seks   Ženama ne treba dug seks Icon_minitimeThu Apr 03, 2008 4:02 pm

cuj recepti ... pa imam ja recepata koliko hoces .. hehe

pazi sad romantike .. napusnis kadu toplom vodom (jos bolje djakuzi).. onda pospes latice od ruza .. okolo mirisljave svece .. sampanjac .... ili neko vino .. jagode .. ma milina ...
Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

Ženama ne treba dug seks Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ženama ne treba dug seks   Ženama ne treba dug seks Icon_minitimeThu Apr 03, 2008 4:08 pm

evo sta kaze jedan cika

Citat :
Predigru shvatam kao apritiv. To moze biti posebna odeca, vecera, dodir ispod stola, pogled, osmeh..reci, mazenje, poljupci...
Ali..zasto podlegnutni stereotipu..'igrati' prdigru kao obavezan 'cin' pre vodjenja ljubavi?
Iskreno?
Ma koliko u njoj uzivao pre, mnogo vise za 'predigrom' osecam potrebu nakon prvog ili drugog vrhunca!
Bez obzira koliko zena bila zeljna ili je muskarac potentan, to 'nabijanje' energije 'predigrom' u 'pauzi' je bas kao dodavanje suvog baruta za..Vatromet

dex hoces jos recepata ... ?
Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
dex_am
Prelazi u legendu Urote
Prelazi u legendu Urote
dex_am


Broj komentara : 1254
Age : 47
Lokacija : all around
Registration date : 2008-03-05

Ženama ne treba dug seks Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ženama ne treba dug seks   Ženama ne treba dug seks Icon_minitimeThu Apr 03, 2008 4:09 pm

but afkors.....
Na vrh Go down
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

Ženama ne treba dug seks Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ženama ne treba dug seks   Ženama ne treba dug seks Icon_minitimeThu Apr 03, 2008 4:18 pm

dex zar ti trebaju recepti .. pusti malo masti na volju Wink
Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
dex_am
Prelazi u legendu Urote
Prelazi u legendu Urote
dex_am


Broj komentara : 1254
Age : 47
Lokacija : all around
Registration date : 2008-03-05

Ženama ne treba dug seks Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ženama ne treba dug seks   Ženama ne treba dug seks Icon_minitimeThu Apr 03, 2008 5:00 pm

ej ko pita ne skita.... uvjek bilo... korisno je znati svašta Wink
Na vrh Go down
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

Ženama ne treba dug seks Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ženama ne treba dug seks   Ženama ne treba dug seks Icon_minitimeThu Apr 03, 2008 5:00 pm

dex_am (citat):
ej ko pita ne skita.... uvjek bilo... korisno je znati svašta Wink

pa dobro aj daj onda i ti neki recept hehe
Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

Ženama ne treba dug seks Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ženama ne treba dug seks   Ženama ne treba dug seks Icon_minitimeThu Apr 03, 2008 5:47 pm

ja sam zena kojoj predigra traje minimum sat vremena, a sam seks najmanje dva sata... o cemu si ono bese pricao na pocetku?
Na vrh Go down
dex_am
Prelazi u legendu Urote
Prelazi u legendu Urote
dex_am


Broj komentara : 1254
Age : 47
Lokacija : all around
Registration date : 2008-03-05

Ženama ne treba dug seks Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ženama ne treba dug seks   Ženama ne treba dug seks Icon_minitimeFri Apr 04, 2008 10:40 am

e vala ti uvjek nešto extra tražiš.... Rolling Eyes
Na vrh Go down
Gost
Gost
Anonymous



Ženama ne treba dug seks Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ženama ne treba dug seks   Ženama ne treba dug seks Icon_minitimeFri Apr 04, 2008 10:46 am

dex_am (citat):
e vala ti uvjek nešto extra tražiš.... Rolling Eyes

Ona to ne trazi nego ona to ima @dex Wink I mogu samo reci da nije jedina Cool
Na vrh Go down
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

Ženama ne treba dug seks Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ženama ne treba dug seks   Ženama ne treba dug seks Icon_minitimeFri Apr 04, 2008 10:50 am

tako je blondy, reci mu Twisted Evil
Na vrh Go down
dex_am
Prelazi u legendu Urote
Prelazi u legendu Urote
dex_am


Broj komentara : 1254
Age : 47
Lokacija : all around
Registration date : 2008-03-05

Ženama ne treba dug seks Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ženama ne treba dug seks   Ženama ne treba dug seks Icon_minitimeFri Apr 04, 2008 11:09 am

Rolling Eyes
Na vrh Go down
Gost
Gost
Anonymous



Ženama ne treba dug seks Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ženama ne treba dug seks   Ženama ne treba dug seks Icon_minitimeFri Apr 04, 2008 1:30 pm

dex_am (citat):
Rolling Eyes

Dobra vila mi je ispunila dve zelje. Treci put nisam mogao. haha
Na vrh Go down
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

Ženama ne treba dug seks Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ženama ne treba dug seks   Ženama ne treba dug seks Icon_minitimeFri Apr 04, 2008 1:35 pm

sta vam je .. dex .. sta im je .. sto te diraju ... ?
Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
dex_am
Prelazi u legendu Urote
Prelazi u legendu Urote
dex_am


Broj komentara : 1254
Age : 47
Lokacija : all around
Registration date : 2008-03-05

Ženama ne treba dug seks Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ženama ne treba dug seks   Ženama ne treba dug seks Icon_minitimeFri Apr 04, 2008 3:33 pm

ma njih dvije su svakako "dugometražni film" haha haha haha
Na vrh Go down
NeoBitchNa
Navikao se
Navikao se
NeoBitchNa


Broj komentara : 69
Age : 43
Registration date : 2008-03-26

Ženama ne treba dug seks Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ženama ne treba dug seks   Ženama ne treba dug seks Icon_minitimeMon Apr 07, 2008 1:02 pm

Pa sad... ovaj zavisi, sve zavisi... Embarassed
Na vrh Go down
KONAN
Navikao se
Navikao se
KONAN


Broj komentara : 110
Registration date : 2008-03-05

Ženama ne treba dug seks Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ženama ne treba dug seks   Ženama ne treba dug seks Icon_minitimeThu Apr 10, 2008 8:47 am

pa netreba im ni kratak zar ne mislim da je zlatna sredina najbolja super
Na vrh Go down
Sponsored content





Ženama ne treba dug seks Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ženama ne treba dug seks   Ženama ne treba dug seks Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Ženama ne treba dug seks
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» "SEKS I GRAD"
» Prijatelji i seks
» Seks rekordi kroz istoriju

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
SVASTA NESTO ! :: ARHIVA :: Arhiva tema-
Idi na: