SVASTA NESTO !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum dobre zabave, besplatan download MP3 muzike, igranja a najvise druzenja. Ex YU druzina vas ceka!
 
HomePortailLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Broj telefona!

Go down 
4 posters
AutorPoruka
bg_girl
Legenda UROTE
Legenda UROTE
bg_girl


Broj komentara : 1875
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-04

Broj telefona! Empty
KomentarNaslov komentara: Broj telefona!   Broj telefona! Icon_minitimeSun Apr 06, 2008 1:38 am

Citat :
al ona mene ne zove... 5 dana je prošlo...

što da radim , dal da je zovem i svašta joj izgovorim

pitao sam njen broj i rekla je da ne brinem , da će ona mene prva zvati !

pomalo ludim i gubim živce , bojim se da ne završim u novinama

Evo procitah ovo negde pa reko da vam kopiram . Stvarno mi nisu ljudi jasni koji ti daju ili traze broj telefona a posle toga se ne jave . Ja stvarno nikad nisam imala tih problema ali u poslednje vreme mi se par ljudi zalilo na ovu stvar. Kakva su vasa iskustva.
Na vrh Go down
mamilanka
Hyper-aktivan clan
Hyper-aktivan clan
mamilanka


Broj komentara : 570
Lokacija : somewhere between
Registration date : 2008-03-13

Broj telefona! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Broj telefona!   Broj telefona! Icon_minitimeSun Apr 06, 2008 9:13 am

joj mene takve stvari bukvalno "izbacuju iz cipela" (sad mi ovde falo onaj izpizdjujuci smajli, al nema Sad )
fakat ne kontam te ljude
koji mi q*ac trazis broj ako nisi omao/la namjeru ikad da se javis
ebote koji je to meni idiotizam Evil or Very Mad
nerazumem
Na vrh Go down
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

Broj telefona! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Broj telefona!   Broj telefona! Icon_minitimeSun Apr 06, 2008 11:06 pm

hvala Bogu nemam za sad tih problema .. ako sam ti trazila broj znaci da cu te i zvati .. ako ti ne trazim broj znas da te necu zvati .. nema sta .. a do sad mi se nije desilo da mi je neko uzeo broj a da me nije zvao ...
Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

Broj telefona! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Broj telefona!   Broj telefona! Icon_minitimeMon Apr 07, 2008 9:51 am

imam obicaj da uzmem neciji broj telefona a da naravno tu istu osobu nikada ne nazovem. isto tako imam obicaj da dam nekome pogresan broj telefona (uglavnom od restorana kucne dostave). ne znam zasto, ali eto. ima mnogo onih dosadnih koji zapnu daj broj daj broj, ili evo ti broj evo ti broj. u principu, nikada mi se nije desilo da mi neki tip trazi broj a da me posle ne pozove. a sudeci po broju onih koji size jer se nije javio, izgleda da sam srecnica.
i btw ovo me podseti na jedan tekst koji glasi ovako...
Citat :
I naravno on se ne plaši ozbiljne veze, i ne nije izgubio mobilni sa vašim brojem, i ne nije otišao na hitan službeni put u Rio, i ne nisu ga oteli vanzemaljci da bi na njemu narednih šest meseci sprovodili testove, nego prosto i jednostavno mislio je da ste dobri samo za one night stand. I tačka.
Na vrh Go down
Sponsored content





Broj telefona! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Broj telefona!   Broj telefona! Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Broj telefona!
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» fantasticni broj 7.
» Pogrijesili ste. Pogresan broj :-)

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
SVASTA NESTO ! :: ARHIVA :: Arhiva tema-
Idi na: